О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 5С-24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 апреля 2014 года № 4112
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании Закона Республики Казахстан от 31 марта 2014 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014–2016 годы», постановления Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 293 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014–2016 годы» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3935, опубликовано 9 января 2014 года в газете «Арқа ажары», 9 января 2014 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 831 644,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 307 751,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 550 333,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 972 560,0 тысяч тенге;
2) затраты – 138 086 182,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 196 565,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 827 016,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 630 451,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 656 634,2 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 656 634,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 107 737,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 107 737,8 тысяч тенге.»;

Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 5С-24-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 сәуірде № 4112 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 31 наурыздағы Заңы, «2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және «2014–2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 293 қаулысы негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014–2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137 831 644,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 307 751,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 550 333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 972 560,0 мың теңге;
2) шығындар – 138 086 182,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 196 565,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 827 016,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 630 451,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 656 634,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 656 634,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -3 107 737,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 107 737,8 мың теңге.»;

приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата                       А.Аширов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   К.Айтмухаметов
Руководитель
государственного учреждения
«Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   А.Әшіров
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Айтмұхаметов
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

1 731 123,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
311 660,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
715 035,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
850 360,0
271
Управление строительства области
5 846 145,2
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 618 521,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
227 624,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 190 568,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
967 480,4
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
223 088,1
5
Здравоохранение
24 892 908,1
253
Управление здравоохранения области
22 599 310,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
102 448,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
121 518,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
494 423,0
006
Услуги по охране материнства и детства
79 057,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 829,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
214 199,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 397 904,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
485 431,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 875,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
651 235,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 123,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

1 731 123,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 660,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
715 035,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
850 360,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 846 145,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 618 521,2
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
227 624,0
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 190 568,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
967 480,4
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
223 088,1
5
Денсаулық сақтау
24 892 908,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 599 310,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 448,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
121 518,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
494 423,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
79 057,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 829,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
214 199,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 397 904,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің көрсететіндерін қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
485 431,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 875,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
651 235,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 123,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу

1 210,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 289,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
273 495,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
340 426,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
188 010,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
34 207,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
501 995,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
703 504,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 273,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 650,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 106 811,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
26 279,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
192 443,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 918 888,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 226,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 209 562,0
271
Управление строительства области
2 293 598,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 286 098,1
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
7 500,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 568 221,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 903 073,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 489,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
464 507,0
003
Социальная поддержка инвалидов
224 788,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 629,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

1 210,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызмет
21 289,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
273 495,0
020
Диабетпен ауыратындарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
340 426,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
188 010,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
34 207,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
501 995,0
027
Халыққа иммундық алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
703 504,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 273,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 650,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 106 811,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
26 279,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
192 443,0
039
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде аудандық маңызы және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің халыққа медициналық көмек және амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі
11 918 888,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті шартта дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 226,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 209 562,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 293 598,1
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
2 286 098,1
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
7 500,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 568 221,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 903 073,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 489,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
464 507,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
224 788,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
5 629,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

443 409,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
274 650,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
37 881,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 752,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 659,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 320,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 620,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
35 572,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 065,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 865,0
261
Управление образования области
1 573 603,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 524 480,4
037
Социальная реабилитация
49 123,2
263
Управление внутренней политики области
29 259,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 259,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 244,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 244,0
270
Управление по инспекции труда области
55 041,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 691,3
003
Капитальные расходы государственного органа
1 350,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 681 225,9
271
Управление строительства области
9 440 205,3
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 290 431,1
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

443 409,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 650,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 881,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
70 867,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 752,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 659,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 320,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 620,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 572,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 065,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
19 865,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 573 603,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 524 480,4
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 123,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 259,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 244,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 244,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
55 041,3
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 691,3
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 350,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 681 225,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 440 205,3
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 290 431,1
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

135 213,5
013
Капитальные расходы государственного органа
4 272,0
255
Управление сельского хозяйства области
14 738 132,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
113 988,4
002
Поддержка семеноводства
379 308,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 013,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 306 339,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 084 583,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 409,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 169 351,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
57 103,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
45 138,4
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
603 766,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
76 826,6
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 239 802,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 730,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 239 156,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 239 156,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
331 270,1
271
Управление строительства области
209 703,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
51 610,8
005
Капитальные расходы государственного органа

135 213,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 272,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 738 132,4
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
113 988,4
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
379 308,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 013,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 306 339,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 084 583,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 409,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 169 351,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 291,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
57 103,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
45 138,4
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
603 766,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
76 826,6
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 239 802,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 730,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 239 156,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 239 156,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
331 270,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
209 703,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 610,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

4 025,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
154 068,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
121 566,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 490,3
004
Капитальные расходы государственного органа
350,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
89 726,0
12
Транспорт и коммуникации
4 142 542,8
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 142 542,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 352,8
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
615 246,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 180 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 880,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
441 210,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 651 473,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
204 381,0
13
Прочие
6 175 086,6
253
Управление здравоохранения области
54 837,0
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
54 837,0
257
Управление финансов области
1 956 356,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
276 000,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 680 356,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
200 000,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
200 000,0
261
Управление образования области
93 200,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
93 200,0
262
Управление культуры области
53 400,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

4 025,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
154 068,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
121 566,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 490,3
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 726,0
12
Көлiк және коммуникация
4 142 542,8
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 142 542,8
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 352,8
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
615 246,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 180 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 880,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
441 210,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 651 473,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
204 381,0
13
Басқалар
6 175 086,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
54 837,0
049
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
54 837,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 956 356,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
276 000,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 680 356,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
200 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
200 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
93 200,0
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
93 200,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
53 400,0
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

53 400,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 866 548,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
104 136,4
002
Капитальные расходы государственного органа
5 950,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 639 627,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
44 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
57 835,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
700 145,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
343 468,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
356 677,0
269
Управление по делам религий области
58 595,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
34 361,8
003
Капитальные расходы государственного органа
525,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 199,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 509,8
271
Управление строительства области
349 302,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
349 302,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
842 702,6
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
558 899,6
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
131 803,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 000,0
14
Обслуживание долга
994,0
257
Управление финансов области
994,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
994,0
15
Трансферты
24 737 250,7

53 400,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 866 548,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 136,4
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 950,0
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 639 627,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
44 000,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
57 835,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
700 145,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
343 468,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
356 677,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
58 595,6
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 361,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
525,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 199,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 509,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
349 302,0
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
349 302,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
842 702,6
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
558 899,6
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
131 803,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
152 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
994,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
994,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
994,0
15
Трансферттер
24 737 250,7

55 459 680
Целевые текущие трансферты
25 509 526
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 272 395
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
70 624
На обеспечение безопасности дорожного движения
70 624
Управление координации занятости и социальных программ области
385 984
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
304 466
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
8 659
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
224 940
На введение стандартов специальных социальных услуг
37 881
На выплату государственной адресной социальной помощи
35 572
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 065
Управление образования области
5 400 164
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 735 663
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы, в том числе:
163 880
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163 880
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
300 000
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
21 763
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
121 113
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
326 622
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
1 731 123
Управление здравоохранения области
14 971 045
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
14 607 748
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемого за счет местного бюджета
12 107 375
на закуп лекарственных средств, вакцин
2 075 914
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов для обеспечения иммунопрофилактики населения
424 459
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне

55 459 680
Ағымдағы нысаналы трансферттер
25 509 526
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2 272 395
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
70 624
Жол қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
70 624
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
385 984
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның iшiнде:
304 466
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
70 867
мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға "Инватакси" қызметін дамытуға арналған
8 659
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
224 940
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
37 881
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
35 572
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
8 065
Облыстың бiлiм басқармасы
5 400 164
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 735 663
Қазақстан Республикасында білімді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
163 880
негізгі орта және жалпы орта білім мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163 880
Техникалық және кәсіптік білім оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
300 000
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
21 763
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
121 113
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
326 622
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 731 123
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 971 045
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
14 607 748
жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
12 107 375
дәрiлiк заттарды, вакциналарды сатып алуға
2 075 914
дәрілiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға халықтың иммундық алдын-алуды қамтамасыз етуге
424 459
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға

359 552
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
3 745
Управление внутренней политики области
29 259
На обеспечение сопровождения сурдопереводом транслирование новостных телепередач
29 259
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
616 349
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
616 349
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 244
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
4 186
Обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 058
Управление предпринимательства и промышленности области
1 756 462
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
1 756 462
Целевые трансферты на развитие
27 123 138
в том числе:
Управление строительства области
15 312 198
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
2 443 164
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 874 974
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1 151 752
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 770 711
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 697 941
на строительства жилья для очередников
884 608
на строительство жилья для молодых семей
813 333
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 028 394
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
345 262
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 274 263
На развитие коммунального хозяйства
2 591 097
На развитие теплоэнергетической системы
2 994 028
На развитие газотранспортной системы
283 589
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 375 089
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
647 097
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
383 363
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 536 677
На развитие транспортной инфраструктуры
1 180 000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

359 552
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
3 745
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259
Жаңалықтық телехабарларды трансляциялауда сурдоаудармалардың ілеспесін қамтамсыз етуге
29 259
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
616 349
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
616 349
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 244
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
4 186
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өткелдерін дыбыстық және жарықтық қондырғылармен жайластыру
3 058
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 756 462
«Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
1 756 462
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
27 123 138
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15 312 198
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
2 443 164
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
2 874 974
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
1 151 752
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2 770 711
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1 697 941
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
884 608
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
813 333
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4 028 394
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
345 262
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 274 263
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
2 591 097
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
2 994 028
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
283 589
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 375 089
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
647 097
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
383 363
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 536 677
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
1 180 000
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға

356 677
Бюджетные кредиты
2 827 016
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
594 599
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
594 599
Управление строительства области
989 800
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
989 800
Управление предпринимательства и промышленности области
1 242 617
Для кредитования областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
106 286
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 136 331

356 677
Бюджеттік несиелер
2 827 016
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
594 599
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
594 599
Облыстың құрылыс басқармасы
989 800
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
989 800
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 242 617
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
106 286
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін
1 136 331