Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степногорск и населенных пунктов в административных границах города Степногорск Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 5С-23-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2014 года № 4157.
В соответствии со статьями 8, 10, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Степногорск и населенных пунктов в административных границах города Степногорск Акмолинской области, согласно приложениям 1, 2.
2. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель г. Степногорска, поселков Аксу, Заводской, Бестобе, сел Карабулак, Коксал, Карабулакского сельского округа и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и кадастровой (оценочной) стоимости" от 28 октября 2004 года № 3С-8-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2919, опубликовано в газете "Арқа ажары" 11 января 2005 года и в газете "Акмолинская правда" 30 декабря 2004 года).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Ж.Мусин
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Н.Дьячек
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 28 марта 2014
года № 5С-23-5
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Степногорск Акмолинской области
№ зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
2
3
I
Микрорайон 1
2,0
Микрорайон 2
Микрорайон 3
Микрорайон 4
Микрорайон 5
Микрорайон 7
Район рынка, вокзалов
Лесопарковая зона
Больничный и учебный комплексы
Микрорайон "Парковая"
II
Микрорайон 6
1,8
Микрорайон 9
Микрорайон "Солнечный"
Внеселитебная территория
III
Микрорайон 20
1,7
IV
Микрорайон 10, район садового товарищества "Заря"
1,6
микрорайон "Пригородный"
Коммунально-складская территория, гаражные кооперативы, резервная территория
V
Производственная зона (за чертой города)
1,4
Приложение 2
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 28 марта 2014
года № 5С-23-5
Зоны и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по населенным пунктам в административных границах города Степногорска Акмолинской области

Ақмола облысы Степногорск қаласы және Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 5С-23-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 4157 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 10, 11 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы Степногорск қаласы және Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Ақмола облыстық мәслихатының "Степногорск қаласының, Ақсу, Заводской, Бестөбе поселкелерінің, Қарабұлақ, Көксал селоларының, Қарабұлақ селолық округінің жерлерін аймақтау схемасын және жер салығы мен кадастрлық (бағалық) құнның түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2004 жылғы 28 қазандағы № 3С-8-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2919 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2005 жылдың 11 қаңтарында және "Акмолинская правда" газетінде 2004 жылдың 30 желтоқсанында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ж.Мусин
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Н.Дьячек
Ақмола облыстық мәслихатының
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 5С-23-5 шешіміне
1 қосымша
Ақмола облысы Степногорск қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттері
Аймақтың №
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
2
3
I
1-шағын ауданы
2,0
2–шағын ауданы
3–шағын ауданы
4-шағын ауданы
5–шағын ауданы
7–шағын ауданы
Базар ауданы, вокзалдар
Орман-саябақ аймағы
Аурухана және оқу кешендері
"Парковая" шағын ауданы
II
6–шағын ауданы
1,8
9–шағын ауданы
"Солнечный" шағын ауданы
Внеселитебті аумағы
III
20–шағын ауданы
1,7
IV
10-шағын ауданы, "Заря" бау-бақша серіктестігінің ауданы
1,6
Пригородный шағын ауданы
Коммуналдық-қоймалық аумағы, тұрақ кооперативтері, резервтік аумағы
V
Өндірістік аймағы (қала шегінен тыс)
1,4
Ақмола облыстық мәслихатының
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 5С-23-5 шешіміне
2 қосымша
Ақмола облысы Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендер бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына аймақтық және түзету коэффициенттері