О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 5 марта 2014 года № А-3/73 "Об утверждении регламента государственной услуги"
Постановление акимата Акмолинской области от 4 сентября 2014 года № А-8/421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 октября 2014 года № 4407. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29 декабря 2015 года № А-13/622
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29.12.2015 № А-13/622 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги» от 5 марта 2014 года № А-3/73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4102, опубликовано 8 мая 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
«17. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги через центр обслуживания населения, а также порядок использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги (действий), отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложениями 456 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Кулагин
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 4 сентября 2014 года № А-8/421
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
разрешения на размещение объектов
наружной (визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог общего
пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 4 сентября 2014 года № А-8/421
Приложение 5 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
разрешения на размещение объектов
наружной (визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог общего
пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 4 сентября 2014 года № А-8/421
Приложение 6 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
разрешения на размещение объектов
наружной (визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог общего
пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № А-3/73 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/421 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қазанда № 4407 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № А-13/622 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 29.12.2015 № А-13/622 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № А-3/73 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4102 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 8 мамырда жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының жолға бөлінген белдеуінде, сонымен қатар елді-мекендерде сыртқы (көзкөрімдік) жарнаманы орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
«17. Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекет етуінің, рәсімдерінің (әрекеттерінің) кезеңділігін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде (әрекеттерде) ақпараттық жүйелерді пайдаланудың тәртібін сипаттау, осы регламенттің 4-ші, 5-ші және 6-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.»;
осы қаулының 123-қосымшаларына сәйкес 456-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/421
қаулысына 1-қосымша
«Облыстық және аудандық маңызы бар,
сондай-ақ елді мекендердегі жалпы
қолданыстағы автомобиль жолдарының
бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектісін орналастыруға
рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет Регламентіне 4-қосымша
Анықтама
«Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі
жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде
сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің бизнес-процестерінің анықтамасы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің (қызметкерлерінің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электронды үкімет» веб-порталының өзара әрекет етуі;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/421
қаулысына 2-қосымша
«Облыстық және аудандық маңызы бар,
сондай-ақ елді мекендердегі жалпы
қолданыстағы автомобиль жолдарының
бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектісін орналастыруға
рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет Регламентіне 5-қосымша
Анықтама
«Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі
жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде
сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің бизнес-процестерінің анықтамасы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің (қызметкерлерінің) құрылымдық бөлімшелерінің, халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электронды үкімет» веб-порталының өзара әрекет етуі;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі № А-8/421
қаулысына 3-қосымша
«Облыстық және аудандық маңызы бар,
сондай-ақ елді мекендердегі жалпы
қолданыстағы автомобиль жолдарының
бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектісін орналастыруға
рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет Регламентіне 6 қосымшасы
Анықтама
«Облыстық және аудандық, маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының жолға бөлінген белдеуінде, сонымен қатар елді-мекендерде сыртқы (көзкөрімдік) жарнаманы орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызметі бизнес-үрдісінің анықтамасы
*СҚБ - структуралық–қызметтік бірлік: қызмет берушінің құрамдық бөлшектерінің (қызметкерлердің), халыққа қызмет көрсету орталығының өзара әрекеттену, «электрондық үкімет» веб-порталдың өзара әрекет етуі;