О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/2 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2014 года № 5С-33/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2014 года № 4464
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 5С-25/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3947, опубликовано 16 января 2014 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 097 352,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 478 677 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 267,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 145 377,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 433 030,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6 879 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 029 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 109 029 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 250 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 250 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -140 815,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 815,3 тысяч тенге.»;
приложения 1458 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Смагин
Секретарь
городского маслихата                       Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
города Степногорска»                       Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/2 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 қарашадағы № 5С-33/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 4464 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3947 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 097 352,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 478 677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 267,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 145 377,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 433 030,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 879 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 029 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 109 029 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 250 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 250 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -140 815,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140 815,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1458-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Смагин
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                       Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

2601
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
13435
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На приобретение блочно-модульной котельной
12880
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40503
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
28456
На решение вопросов обустройства моногородов
73863,1
Отдел строительства
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
834202
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
1171073
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
69466
На разработку проектно-сметной документации по строительству котельной в поселке Шантобе
10000
На разработку проектно-сметной документации по строительству линии освещения в селе Новокронштадтка (2,8 километра)
2100
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
15021
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
1129
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска
32465
На реконструкцию дороги вдоль 4 микрорайона от улицы Ленина до улицы Степная в городе Степногорск
33179
На реконструкцию уличного освещения и строительство тротуарной дорожки и бордюрного камня вдоль проезда к жилым домам № 64 7 микрорайона в городе Степногорск
78252
На реконструкцию уличного освещения, тротуарной дорожки и бордюрного камня вдоль улицы Славского в городе Степногорск
105620
На строительство уличного освещения, реконструкцию тротуарной дорожки и бордюрного камня вдоль улицы Коммунальная в городе Степногорск
42354
На реконструкцию уличного освещения, тротуарной дорожки и бордюрного камня вдоль улицы Серова в городе Степногорск
97272
На обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
504
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
39966,1
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения поселка Шантобе

2601
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
13435
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Блокты-модульді қазандық сатып алуға
12880
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
40503
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
28456
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
73863,1
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласы-Сілеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3-кезектегі 1-көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
834202
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
1171073
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін қайта құруға (2-кезек)
69466
Шаңтөбе кентінің қазандығының құрылысы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
10000
Новокронштадтка ауылында жарықтандыру желісінің құрылысы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге (2,8 километр)
2100
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
15021
Санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылық малдардың құнын қайтаруға
1129
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қайта құруға
32465
Степногорск қаласында Ленин көшесінен Степная көшесіне дейін 4 шағын аудан бойындағы жолды қайта құруға
33179
Степногорск қаласында көшедегі жарықтандыруды қайта құруға және 7 шағын ауданның № 64 тұрғын үйге қарай өтетін жаяу жүру жолын және жиек тастарды салуға
78252
Степногорск қаласында Славский көшесі бойындағы көшедегі жарықтандыруды, жаяу жүру жолын және жиек тастарды қайта құруға
105620
Степногорск қаласында Коммунальная көшесі бойындағы көшедегі жарықтандырудың құрылысына, жаяу жүру жолын және жиек тастарды қайта құруға
42354
Степногорск қаласында Серова көшесі бойындағы көшедегі жарықтандыруды, жаяу жүру жолын және жиек тастарды қайта құруға
97272
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-қимыл жоспарын іске асыру шеңберінде мүгедектерге қызмет көрсетуге
504
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге
39966,1
Шаңтөбе кентінің жылумен жабдықтаушы объектілерін жылу беру маусымына дайындауға

54228
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных органов
250000
На решение вопросов обустройства моногородов
761657
Отдел культуры и развития языков
На решение вопросов обустройства моногородов
22186,3
Отдел предпринимательства
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
65000
На предоставление грантов, на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
12000
Отдел экономики и финансов
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений и предприятий, не являющихся государственными служащими
112248
ИТОГО
3986487,4
Приложение 3
к решению Степногорского
городского маслихата
от 14 ноября 2014 года
№ 5С-33/2
Приложение 5
к решению Степногорского
городского маслихата
от 24 декабря 2013 года

54228
Арнайы өкілетті органдардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
250000
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
761657
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
22186,3
Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
0
Кәсіпкерлік бөлімі
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін несиелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
65000
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
12000
Экономика және қаржы бөлімі
Мемлекеттік қызметші болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық ақысына ерекше еңбек шарттары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
112248
БАРЛЫҒЫ
3986487,4
Степногорск қалалық мәслихатының
2014 жылғы 14 қарашадағы
№ 5С-33/2 шешіміне
3-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы