Об образовании избирательных участков
Решение акима Аккольского района Акмолинской области от 28 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2014 года № 4051. Утратило силу решением акима Аккольского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Аккольского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 17 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинской областной избирательной комиссии от 3 февраля 2014 года № 104 «Об установлении единой нумерации избирательных участков Акмолинской области», аким Аккольского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Аккольского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Т.Едигенов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Аккольской
районной территориальной
избирательной комиссии                     А.Долгов
Директор коммунального
государственного учреждения
«Аккольская детско-юношеская
спортивная школа» управления
физической культуры и спорта
Акмолинской области                        К.Балмуханов
Главный врач государственного
коммунального предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Аккольская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        Б.Жунусов
Директор коммунального
государственного учреждения
«Красноборское учреждение
лесного хозяйства Управления
природных ресурсов и регулирования
природопользования Акмолинской
области»                                   А.Амирбеков
Руководитель государственного
учреждения «Аккольская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного
контроля и надзора»
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан             А.Салыбеков
Руководитель республиканского
государственного учреждения
«Аккольское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Акмолинской области
Агентства Республики Казахстан по
защите прав потребителей »                 М.Семеренко
Приложение
к решению акима
Аккольского района
от 28 февраля
2014 года № 1
Избирательные участки Аккольского района
Избирательный участок № 99
Местонахождение: город Акколь, улица Маншук Маметовой 15, здание государственного учреждения «Аккольская средняя школа № 2» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-08-54

Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 4051 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 30.10.2014 № 17 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Ақмола облысы сайлау комиссиясының 2014 жылғы 3 ақпандағы «Ақмола облысының сайлау учаскелерін бірыңғай нөмірлеуді белгілеу туралы» № 104 шешімінің негізінде, Ақкөл ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақкөл ауданы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т.Едігенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              А.Долгов
Ақмола облысы дене шынықтыру
және спорт басқармасының
«Ақкөл балалар мен жасөспірімдер
спорт мектебі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің директоры          Қ.Балмұханов
Ақмола облысының денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Ақкөл орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорынның
бас дәрігері                               Б.Жүнісов
«Ақмола облысы табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды реттеу
басқармасының Краснобор орман
шаруашылығы мекемесі»
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры                      А.Әмірбеков
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылығы Министрлігінің
«Ветеринарлық бақылау және
қадағалау Комитетінің Ақкөл
аудандық аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            А.Салыбеков
«Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің Ақмола
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау
департаментінің Ақкөл
аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау
басқармасы» республикалық
мемлекеттік мекемесінің директоры          М.Семеренко
Ақкөл ауданы әкімінің
2014 жылғы 28 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Ақкөл ауданының сайлау учаскелері
№ 99 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі 15, Ақкөл аудандық білім бөлімі «№ 2 Ақкөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-08-54

Границы: улица Чокана Валиханова - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 108, 110; улица Ворошилова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/2, 14; улица Островского - 1, 2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; улица Джамбула - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; улица Абая - 24, 26, 29, 31, 32, 35; улица Богенбая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Гоголя - 22, 23, 25, 30; улица Комсомольская - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Луганского - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; улица Строительная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; улица Бегельдинова - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 136, 137, 139/1; общежития Агротехнического колледжа – 10 - 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5.
Избирательный участок № 100
Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 71, здание государственного коммунального казенного предприятия «Районный дом культуры» при отделе культуры и развития языков Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-19-82.
Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова - 6, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; улица Абылайхана - 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 102/2, 122, 124; улица Чехова - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; улица Первомайская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; улица Береговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; улица Цурюпина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; улица Бегельдинова – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29; улица Абая - 3, 4, 8, 5, 23; улица Толе Би - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Сакена Сейфуллина - 10, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; улица Гоголя - 22, 23; переулок Гостиничный - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Интернациональная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42; улица Горького - 1/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67.
Избирательный участок № 101

Шекаралар: Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 108, 110; Ворошилов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/2, 14; Островский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; Жамбыл көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; Абай көшесі - 24, 26, 29, 31, 32, 35; Бөгенбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Гоголь көшесі - 22, 23, 25, 30; Комсомол көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Луганский көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; Строитель көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15; Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Бегелдінов көшесі - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 136, 137, 139/1; Агротехникалық колледждің жатақханасы – 10 - 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5.
№ 100 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 71, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Аудандық мәдениет үйі», телефон 8 (71638) 2-19-82.
Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 6, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; Абылайхан көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 102/2, 122, 124; Чехов көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; Первомай көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Береговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; Цурюпин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; Бегелдінов көшесі – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29; Абай көшесі - 3, 4, 8, 5, 23; Төле Би көшесі - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Сәкен Сейфуллин көшесі - 10, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; Гоголь көшесі - 22, 23; Гостиничный бұрылысы - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Интернационал көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42; Горький көшесі - 1/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67.
№ 101 Сайлау учаскесі

Местонахождение: город Акколь, улица Мира 10, здание государственного учреждения «Аккольская средняя школа № 1 имени Исакова Петра Михайловича Героя Советского Союза» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-04-94.
Границы: улица Абылайхана - 107/1, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 128/2, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146/2, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 160, 160/2, 161, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 169/2, 171, 172, 172/1, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 209, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; улица 50 лет Октября - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19; улица Богенбая - 67, 67/2, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107,112, 114, 120, 125, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1, 152; улица Чокана Валиханова – 105, 109, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 167/1, 167/2, 168, 170, 174, 176, 178, 182, 183/1, 183, 184, 185/1, 185/2, 186, 187, 195, 196, 198, 199, 200, 200/1, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228; улица Карла Маркса - 1, 2, 3, 5, 8/1, 8/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14а, 15/1, 15/2, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55/2, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 98, 100, 102; улица Моншактинская - 2, 3, 5, 7, 9, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 50, 54, 54/1, 54/4, 56, 58, 60, 65, 67, 77/2; улица Зеленая - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 31, 33, 34, 36, 38; улица Байсеитовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 45, 47; улица Кирдищева - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 48, 49, 50, 53, 54; улица Желтоксан - 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; улица Спутник – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 30; улица Мира - 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2; улица Интернациональная - 32, 37, 39, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; улица 25 Партсъезда - 1, 3, 4, 5, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 23/1; казарма-390 километр - 2, 3, 4.
Избирательный участок № 102

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Мир көшесі 10, Ақкөл ауданы білім бөлімінің «Кеңес Одағының Батыры Петр Михайлович Исаков атындағы № 1 Ақкөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-04-94.
Шекаралар: Абылайхан көшесі - 107/1, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 128/2, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146/2, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 160, 160/2, 161, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 169/2, 171, 172, 172/1, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 209, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Октябрьдің 50 жылдығы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19; Бөгенбай көшесі - 67, 67/2, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107,112, 114, 120, 125, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1, 152; Шоқан Уәлиханов көшесі – 105, 109, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 167/1, 167/2, 168, 170, 174, 176, 178, 182, 183/1, 183, 184, 185/1, 185/2, 186, 187, 195, 196, 198, 199, 200, 200/1, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228; Карл Маркс көшесі - 1, 2, 3, 5, 8/1, 8/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14а, 15/1, 15/2, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55/2, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 98, 100, 102; Моншақты көшесі - 2, 3, 5, 7, 9, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 50, 54, 54/1, 54/4, 56, 58, 60, 65, 67, 77/2; Зеленая көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 31, 33, 34, 36, 38; Байсейітова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 45, 47; Кирдищев көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 48, 49, 50, 53, 54; Желтоқсан көшесі - 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; Спутник көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 30; Мир көшесі - 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2; Интернационал көшесі - 32, 37, 39, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; 25 Партсъезд көшесі - 1, 3, 4, 5, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 23/1; 390-казарма 2, 3, 4.
№ 102 Сайлау учаскесі

Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 174, здание коммунального государственного учреждения «Аккольская детско-юношеская спортивная школа» управления физической культуры и спорта Акмолинской области, телефон 8 (71638) 2-11-15.
Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова – 150,152, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 199, 201, 209, 211; улица Пушкина - 1, 1а/1, 1а/2, 13, 1/5, 2, 2/3, 1/4, 2/6, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156, 156а, 156/1, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165/1, 165/2, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 169, 169а, 170, 171, 174б, 175, 176,178, 179, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201; школа-интернат - 1, 2, 3; улица Майкутова - 1, 1а, 1/1, 2, 2а, 2/2, 2/4, 2/9, 4, 5, 6, 7, 11, 11а, 11б, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 89, 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 95/1, 97, 97/1, 99, 101, 101/1, 103, 103/1, 105; улица Лесная - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Муратбаева - 2, 3, 5, 7; дома тубгородка - 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10; дома детского оздоровительного лагеря «Энергетик», дома детского оздоровительного лагеря «Рассвет»; переулок Госнитиевский - 1/1, 3, 5, 11, 12, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; переулок Заводской - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; переулок Опытнозаводской - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; переулок Ленинский - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63.
Избирательный участок № 103
Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 144, здание государственного коммунального казенного предприятия «Межшкольный учебный производственный комбинат» при отделе образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-23-48.
Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 151; улица Горького – 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 86, 88, 89, 90, 91,92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117,118, 119, 121,122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 134, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; улица Исакова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58; улица Парковая - 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1,42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; улица Кирдищева - 75/1, 75/2, 81, 83, 87; улица Мира - 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; улица Первомайская – 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 104

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 174, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Ақкөл балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-11-15.
Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – 150,152, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 199, 201, 209, 211; Пушкин көшесі - 1, 1а/1, 1а/2, 13, 1/5, 2, 2/3, 1/4, 2/6, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156, 156а, 156/1, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165/1, 165/2, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 169, 169а, 170, 171, 174б, 175, 176,178, 179, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201; мектеп-интернат - 1, 2, 3; Майкутов көшесі - 1, 1а, 1/1, 2, 2а, 2/2, 2/4, 2/9, 4, 5, 6, 7, 11, 11а, 11б, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 89, 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 95/1, 97, 97/1, 99, 101, 101/1, 103, 103/1, 105; Лесная көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мұратбаев көшесі - 2, 3, 5, 7; Тубгородок үйлері - 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10; «Энергетик» балалар сауықтыру лагерінің үйлері, «Рассвет» балалар сауықтыру лагерінің үйлері; Госнитиевск бұрылысы - 1/1, 3, 5, 11, 12, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Зауыт бұрылысы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Тәжірибе зауыты бұрылысы - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ленинск бұрылысы - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63.
№ 103 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 144, Ақкөл аудандық білім бөлімінің жанындағы «Мектепаралық оқу өндірістік комбинаты» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, телефон 8 (71638) 2-23-48.
Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 151; Горький көшесі – 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 86, 88, 89, 90, 91,92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117,118, 119, 121,122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 134, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; Исаков көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58; Парк көшесі - 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1,42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Кирдищев көшесі - 75/1, 75/2, 81, 83, 87; Мир көшесі - 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; Первомай көшесі – 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
№ 104 Сайлау учаскесі

Местонахождение: город Акколь, улица Гагарина 27/1, здание республиканского государственного учреждения «Аккольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей», телефон 8 (71638) 2-04-65.
Границы: улица Гагарина - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1,13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Сатпаева - 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; улица Ремзаводская - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; улица Западная - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 42, 44, 50; улица Сенная - 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; улица Фурманова - 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35,37, 39, 43, 45; улица Исатая - 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Панфилова - 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1,11/2, 13, 15/1, 15/2, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; улица Кирдищева – 91, 93, 95, 111, 113; улица Горная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32; улица Кирова - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23.
Избирательный участок № 105
Местонахождение: город Акколь, улица Привокзальная 6, здание государственного учреждения «Аккольская средняя школа № 4» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-18-55.
Границы: улица Кирова - 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60; улица Энгельса - 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33; улица Горная - 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75; улица Тихая - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; улица Фрунзе - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Северная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; улица Чапаева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67; улица Пионерская - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45,47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74,75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; переулок Школьный - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; переулок Горный - 1, 2, 4/1, 4/2; улица Станционная - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; улица Привокзальная - 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; улица Кирдищева - 84, 86, 88, 90, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141; улица Октябрьская - 61, 65, 71, 73, 81, 85,89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 119,121, 125, 126, 127, 129, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; улица Ново-Октябрьская - 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; улица Ново-Рудная - 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; казарма-385 километр - 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5.
Избирательный участок № 106

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Гагарин көшесі 27/1, «Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-04-65.
Шекаралар: Гагарин көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1,13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Сатпаев көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; Ремзауыт көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Западный көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 42, 44, 50; Сенная көшесі - 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Фурманов көшесі - 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35,37, 39, 43, 45; Исатай көшесі - 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1,11/2, 13, 15/1, 15/2, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; Кирдищев көшесі – 91, 93, 95, 111, 113; Горная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32; Киров көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23.
№ 105 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Привокзал көшесі 6, Ақкөл аудандық білім бөлімі «№ 4 Ақкөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-18-55.
Шекаралар: Киров көшесі - 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60; Энгельс көшесі - 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33; Горный көшесі - 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75; Тихая көшесі - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; Фрунзе көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Чапаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67; Пионер көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45,47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74,75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Школьный бұрылысы - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; Горный бұрылысы - 1, 2, 4/1, 4/2; Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; Привокзал көшесі - 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; Кирдищев көшесі - 84, 86, 88, 90, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141; Октябрь көшесі - 61, 65, 71, 73, 81, 85,89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 119,121, 125, 126, 127, 129, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; Ново-Октябрь көшесі - 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; Ново-Рудная көшесі - 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; 385-шақырымдағы-казарма - 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5.
№ 106 Сайлау учаскесі

Местонахождение: город Акколь, улица Октябрьская 21, корпус 1, здание государственного учреждения «Аккольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, телефон 8 (71638) 2-18-75.
Границы: улица Октябрьская - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 80/1, 80/2, 82, 84, 88, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 112, 114, 120, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142; улица Береговая - 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191, 197, 199; улица Ново-Береговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100, 102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147,151; переулок Октябрьский № 1 - 1; переулок Октябрьский № 2 - 1, 2, 3, 6, 10, 11; переулок Октябрьский № 3 - 1, 2, 4, 5; переулок Октябрьский № 4 - 1, 2; улица Первомайская – 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 53; улица Авангардная - 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; улица Сейфуллина - 2, 2/1, 4.
Избирательный участок № 107
Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 11, здание государственного коммунального казенного предприятия «Детский сад № 1» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-05-38.
Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 7, 9; улица Жайыка Бектурова - 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2; улица Булавского - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; улица Иманова - 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 9, 11; улица Абылайхана – 2.
Избирательный участок № 108
Местонахождение: село Аккольский лесхоз, здание государственного учреждения «Основная школа имени Мичурина» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-48-30.

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Октябрь көшесі 21, корпус 1, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің «Ветеринарлық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақкөл аудандық аумақтық инспекция» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-18-75.
Шекаралар: Октябрь көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 80/1, 80/2, 82, 84, 88, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 112, 114, 120, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142; Береговая көшесі - 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191, 197, 199; Ново-Береговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24,28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41,43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100, 102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147,151; Октябрь бұрылысы № 1 - 1; Октябрь бұрылысы № 2 - 1, 2, 3, 6, 10, 11; Октябрь бұрылысы № 3 - 1, 2, 4, 5; Октябрь бұрылысы № 4 - 1, 2; Первомай көшесі – 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 53; Авангардная көшесі - 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; С.Сейфуллин көшесі - 2, 2/1, 4.
№ 107 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 11, Ақкөл ауданының білім бөлімі «№ 1 Бала бақша» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, телефон 8 (71638) 2-05-38.
Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 7, 9; Жайық Бектұров көшесі - 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2; Булавский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; Иманов көшесі - 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 9, 11; Абылайхан көшесі – 2.
№ 108 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл орман шаруашылығы селосы, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Мичурин атындағы негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-48-30.

Границы: село Аккольский лесхоз, разъезд № 29, разъезд 30.
Избирательный участок № 109
Местонахождение: село Ерназар, здание Ерназарской сельской библиотеки государственного учреждения «Централизованная библиотечная система» отдела культуры и развития языков Аккольского района, телефон 8(71638) 2-46-12.
Границы: село Ерназар.
Избирательный участок № 110
Местонахождение: село Радовка, здание государственного учреждения «Радовская начальная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-44-39.
Границы: село Радовка
Избирательный участок № 111
Местонахождение: аул Жалгызкарагай, улица Орталык 19, здание государственного учреждения «Средняя школа-сад имени Кирдищева» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-21-40.
Границы: аул Жалгызкарагай, аул Кайнар.
Избирательный участок № 112
Местонахождение: аул Тастыадыр, улица Алии Молдагуловой 4, здание Лидиевского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Аккольская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, телефон 8 (71638) 2-46-34.
Границы: аул Тастыадыр.
Избирательный участок № 113
Местонахождение: аул Азат, улица Алаш 4а, здание государственного учреждения «Азатская средняя школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-51-92.
Границы: аул Азат.
Избирательный участок № 114
Местонахождение: аул Кына, улица Болашак 11, здание государственного учреждения «Искровская средняя школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-42-30.
Границы: аул Кына.
Избирательный участок № 115
Местонахождение: аул Карасай, улица Магжана Жумабаева 6/1, здание государственного учреждения «Одесская средняя школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-49-01.
Границы: аул Карасай.
Избирательный участок № 116
Местонахождение: село Минское, улица Ибрая Алтынсарина 1а, здание государственного учреждения «Минская средняя школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-74-31.
Границы: село Минское, станция Селета.
Избирательный участок № 117
Местонахождение: село Новорыбинка, улица Стрельцова 12, здание Новорыбинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия «Районный дом культуры» при отделе культуры и развития языков Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-32-96.
Границы: село Новорыбинка.
Избирательный участок № 118
Местонахождение: село Курылыс, улица Болашак 3, здание государственного учреждения «Курылысская основная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-49-02.
Границы: село Курылыс.
Избирательный участок № 119

Шекаралар: Ақкөл орман шаруашылығы селосы, № 29 разъезд, 30 разъезд.
№ 109 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ерназар селосы, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» мемлекеттік мекемесінің Ерназар селолық кітапханасының ғимараты, телефон 8 (71638) 2-46-12.
Шекаралар: Ерназар селосы.
№ 110 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Радовка селосы, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Радов бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-44-39.
Шекаралар: Радовка селосы.
№ 111 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалғызқарағай ауылы, Орталық көшесі 19, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Кирдищев атындағы орта мектебі-бақшасы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-21-40.
Шекаралар: Жалғызқарағай ауылы, Қайнар ауылы.
№ 112 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тастыадыр ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі 4, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Ақкөл орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның Лидиевка медициналық пунктінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-46-34.
Шекаралар: Тастыадыр ауылы.
№ 113 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Азат ауылы, Алаш көшесі 4а, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Азат орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-51-92.
Шекаралар: Азат ауылы.
№ 114 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қына ауылы, Болашақ көшесі 11, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Искра орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-42-30.
Шекаралар: Қына ауылы.
№ 115 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарасай ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі 6/1, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Одесса орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-49-01.
Шекаралар: Қарасай ауылы.
№ 116 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Минск селосы, Ыбрай Алтынсарин көшесі 1а, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Минск орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-74-31.
Шекаралар: Минск селосы, Сілеті стансасы.
№ 117 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Новорыбинка селосы, Стрельцова көшесі 12, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Новорыбинка селолық мәдениет Үйінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-32-96.
Шекаралар: Новорыбинка селосы.
№ 118 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құрылыс селосы, Болашақ көшесі 3, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Құрылыс негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-49-02.
Шекаралар: Құрылыс селосы.
№ 119 Сайлау учаскесі

Местонахождение: село Караозек, улица Ардагер 6, здание государственного учреждения «Средняя школа имени Айтпая Кусаинова» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-48-77.
Границы: село Караозек.
Избирательный участок № 120
Местонахождение: аул Енбек, улица Студенческая 5, здание государственного учреждения «Енбекская средняя школа-сад» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-71-84.
Границы: аул Енбек.
Избирательный участок № 121
Местонахождение: село Подлесное, улица Лесная 25, здание Подлесненского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Аккольская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, телефон 8 (71638) 3-44-17.
Границы: село Подлесное.
Избирательный участок № 122
Местонахождение: село Рамадан, улица Бейбитшилик 18, здание государственного учреждения «Кировская основная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-45-10.
Границы: село Рамадан.
Избирательный участок № 123
Местонахождение: село Урюпинка, улица Кенесары 58, здание государственного учреждения «Урюпинская средняя школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-15-90.
Границы: село Урюпинка.
Избирательный участок № 124
Местонахождение: село Ерофеевка, улица Мухтара Ауэзова 19, здание государственного учреждения «Ерофеевская начальная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-48-96.
Границы: село Ерофеевка.
Избирательный участок № 125
Местонахождение: село Малоалександровка, улица Абая Кунанбаева 21, здание государственного учреждения «Мало-Александровская основная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-49-95.
Границы: село Малоалександровка.
Избирательный участок № 126
Местонахождение: село Амангельды, улица Ибрая Алтынсарина 2, здание государственного учреждения «Амангельдинская средняя школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-44-97.
Границы: село Амангельды.
Избирательный участок № 127
Местонахождение: аул Талкара, улица Шамши Калдаякова 12, здание коммунального государственного учреждения «Красноборское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области», телефон 8 (71638) 2-45-09.
Границы: аул Талкара, государственное учреждение «Психоневрологическое медико-социальное учреждение города Астаны».
Избирательный участок № 128
Местонахождение: село Наумовка, улица Ибрая Алтынсарина 19, здание Наумовского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия «Районный дом культуры» при отделе культуры и развития языков Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-47-78.
Границы: село Наумовка.
Избирательный участок № 129

Орналасқан жері: Қараөзек селосы, Ардагер көшесі 6, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Айтпай Құсайынов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-48-77.
Шекаралар: Қараөзек селосы.
№ 120 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еңбек ауылы, Студент көшесі 5, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Еңбек орта мектебі-бақшасы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-71-84.
Шекаралар: Еңбек ауылы.
№ 121 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Подлесное селосы, Лесная көшесі 25, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Ақкөл орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның Подлесное медициналық пункті, телефон 8 (71638) 3-44-17.
Шекаралар: Подлесное селосы.
№ 122 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Рамадан селосы, Бейбітшілік көшесі 18, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Киров негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-45-10.
Шекаралар: Рамадан селосы.
№ 123 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Урюпинка селосы, Кенесары көшесі 58, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Урюпин орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-15-90.
Шекаралар: Урюпинка селосы.
№ 124 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ерофеевка селосы, Мұхтар Әуезов көшесі 19, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Ерофеев бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-48-96.
Шекаралар: Ерофеевка селосы.
№ 125 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: село Малоалександровка, Абай Құнанбаев көшесі 21, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Мало-Александров негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-49-95.
Шекаралар: село Малоалександровка.
№ 126 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Амангелді селосы, Ыбрай Алтынсарин көшесі 2, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Аманкелді орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-44-97.
Шекаралар: Амангелді селосы.
№ 127 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талқара ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі 12, «Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Краснобор орман шаруашылығы мекемесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-45-09.
Шекаралар: Талқара ауылы, «Астана қаласы жүйке аурулары медициналық-әлеуметтік мекемесі» мемлекеттік мекемесі.
№ 128 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Наумовка селосы, Ыбрай Алтынсарин көшесі 19, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Наумовка селолық мәдениет үйінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-47-78.
Шекаралар: Наумовка селосы.
№ 129 Сайлау учаскесі

Местонахождение: село Виноградовка, улица Мектеп 1, здание государственного учреждения «Виноградовская основная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-45-46.
Границы: село Виноградовка, село Филипповка.
Избирательный участок № 130
Местонахождение: село Орнек, улица Даулетбая Ахметжанова 34, здание государственного учреждения «Орнекская средняя школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-48-95.
Границы: село Орнек.
Избирательный участок № 131
Местонахождение: аул Домбыралы, улица Азат 21, здание государственного учреждения «Средняя школа-сад имени Горького» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 3-81-30.
Границы: аул Домбыралы.
Избирательный участок № 132
Местонахождение: село Кенес, улица Женис 28, здание государственного учреждения «Кенесская основная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-49-93.
Границы: село Кенес.
Избирательный участок № 133
Местонахождение: село Малый Барап, улица Сакена Сейфуллина 11, здание государственного учреждения «Барапская основная школа» отдела образования Аккольского района, телефон 8 (71638) 2-27-43.
Границы: село Малый Барап, село Красный Горняк.

Орналасқан жері: Виноградовка селосы, Мектеп көшесі 1, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Виноградов негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-45-46.
Шекаралар: Виноградовка селосы, Филипповка селосы.
№ 130 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Өрнек селосы, Дәулетбай Ахметжанов көшесі 34, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Өрнек орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-48-95.
Шекаралар: Өрнек селосы
№ 131 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Домбыралы ауылы, Азат көшесі 21, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Горький атындағы орта мектебі-бақшасы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 3-81-30.
Шекаралар: Домбыралы ауылы.
№ 132 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңес селосы, Жеңіс көшесі 28, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Кеңес негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-49-93.
Шекаралар: Кеңес селосы.
№ 133 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Малый Барап селосы, Сәкен Сейфуллин көшесі 11, Ақкөл аудандық білім бөлімі «Барап негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71638) 2-27-43.
Шекаралар: Малый Барап селосы, Красный Горняк селосы.