О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 августа 2014 года № 5С-34-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 августа 2014 года № 4306
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3955, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2241631,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 361660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5850,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46435,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1827684,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2243820,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47856,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52782,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4926,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29891,3 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 29891,3 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79937,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79937,1 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 4800,0 тысяч тенге.»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Астраханского районного маслихата          А.Мальков
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы № 5С-34-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 тамызда № 4306 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2241631,3 мың теңге соның ішінде:
салықтық түсімдер – 361660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5850,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46435,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1827684,9 мың теңге;
2) шығындар – 2243820,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 47856,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52782,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4926,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 29891,3 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 29891,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -79937,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 79937,1 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын;
«5. 2014 жылғы ауданның жергілікті атқару органының резерві 4800,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            А.Мальков
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық
мәслихатының

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
8879,0
006
Капитальные расходы государственного органа
100,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11124,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10124,0
004
Организация работ по зонированию земель
1000,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
61448,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5791,4
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
298,9
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
386,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1030,7
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53941,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8453,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8453,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8453,0
12
Транспорт и коммуникации
20986,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1906,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1906,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19080,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19080,3
13
Прочие
41941,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23231,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
23231,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7522,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7522,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4800,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4800,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6388,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8879,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11124,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10124,0
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1000,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
61448,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5791,4
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
298,9
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
386,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1030,7
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53941,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8453,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8453,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8453,0
12
Көлік және коммуникация
20986,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1906,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1906,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19080,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19080,3
13
Басқалар
41941,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23231,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23231,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7522,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7522,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4800,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4800,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6388,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4987,0
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
276,0
село Каменка
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7779,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6447,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
515,0
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
717,0
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10238,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7409,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1433,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1396,0
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9514,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6975,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
636,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
900,0
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
903,0
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10055,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7803,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
915,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1337,0
Новочеркасский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10229,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7197,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1249,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1783,0
Острогорский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

4987,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
276,0
Каменка ауылы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7779,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6447,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
515,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
717,0
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10238,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7409,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1433,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1396,0
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9514,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6975,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
636,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
900,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
903,0
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10055,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7803,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
915,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1337,0
Новочеркасск ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10229,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7197,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1249,7
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1783,0
Острогор ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты