О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 30 сентября 2013 года № 5С-20/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Буландынском районе"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2014 года № 5С-25/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2014 года № 4098. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21 августа 2015 года № 5С-40/2
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21.08.2015 № 5С-40/2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Типовыми правилами оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Буландынском районе» от 30 сентября 2013 года № 5С-20/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3853, опубликовано 25 октября 2013 года в газете «Бұланды таңы» и 25 октября 2013 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
абзац пять пункта 9 изложить в новой редакции:
«инвалиды всех категорий;»;
подпункт 3) пункта 10 изложить в новой редакции:
«3) инвалиды всех категорий;»;
подпункт 1) пункта 11 изложить в новой редакции:
«1) гражданам (семьям) при наступлении трудной жизненной ситуации независимо от дохода гражданина (семьи):
онкологическим больным состоящим на учете в организациях здравоохранения;
больным туберкулезом на лечение, на основании списков
государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Буландынская центральная районная больница»;».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 25 очередной
сессии                                     Т. Садвакасов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш. Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М. Балпан

"Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-20/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 5С-25/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 сәуірде № 4098 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 5С-40/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 21.08.2015 № 5С-40/2 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-20/4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3853 тіркелген, 2013 жылғы 25 қазанда «Бұланды таңы» газетінде және 2013 жылғы 25 қазанда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
9-тармақтың бесінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«барлық санаттағы мүгедектер;»;
10-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«3) барлық санаттағы мүгедектер;»;
11-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) азаматтарға (отбасына) қиын тіршілік жағдайы туындаған кезде, азаматтың (отбасының) кірісіне байланыссыз:
денсаулық сақтау ұйымдарында есепте тұрған онкологиялық ауруларға;
«Бұланды ауданының орталық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының тізімі негізінде туберкулез ауруларымен ауыратын адамдарға ем алу ақысы;».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 25-сессияның
төрағасы                                   Т.Садвақасов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан