О внесении изменения в постановление акимата Егиндыкольского района от 5 июля 2012 года № а-7/201 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест"
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 11 декабря 2014 года № а-12/296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2015 года № 4564. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 31 мая 2016 года № а-5/94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 31.05.2016 № а-5/94 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Егиндыкольского района от 5 июля 2012 года № а-7/201 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 августа 2012 года № 1-8-132, опубликовано в районной газете "Егіндікөл" от 6 августа 2012 года № 28) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района А.Тайжанов

Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № а-7/201 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № а-12/296 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 4564 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № а-5/94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 31.05.2016 № а-5/94 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Егіндікөл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2012 жылғы 2 тамызда № 1-8-132 тіркелді, 2012 жылғы 6 тамыздағы № 28 "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланды) 2012 жылғы 5 шілдедегі № а-7/201 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе бөлімі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі А.Тайжанов