О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-177 "О бюджете Зерендинского района на 2014-2016 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 4 июля 2014 года № 28-227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 июля 2014 года № 4268. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 февраля 2015 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 03.02.2015 № 29).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 22-177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3946, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Зерделі–Зеренді», 17 января 2014 года в районной газете «Зерен») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 441 899,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 859 018,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 752,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 950,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 492 179,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4 447 975,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 622,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 66 672,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 050,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 698,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 698,3 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:

Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177 "Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 шілдедегі № 28-227 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 шілдеде № 4268 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 29 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 1 және 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3946 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Зерделі-Зеренді» аудандық газетінде, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Зерен» аудандық газетінде, жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 441 899,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 859 018,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 752,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 59 950,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 492 179,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 447 975,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 55 622,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 66 672,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 11 050,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 9 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 6 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -64 698,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 64 698,3 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 32 900,0 тысяч тенге.»;
приложения 157 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        М.Молдахметов
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  М.Таткеев
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

«7. 2014 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 32 900,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 157 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М.Молдахметов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    М.Тәткеев
Зеренді аудандық мәслихатының

190165,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
180898,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
135547,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6767,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
97576,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
24513,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6691,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28344,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11545,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
10540,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6259,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17007,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10494,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3936,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2577,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
105499,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10878,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10878,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8672,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7317,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1355,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
85949,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15589,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
607,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
270,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2120,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения

190165,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
180898,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
135547,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6767,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
97576,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
24513,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
6691,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28344,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11545,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10540,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды iске асыру
6259,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17007,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10494,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3936,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2577,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
105499,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10878,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларды іске асыру
10878,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8672,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7317,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1355,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
85949,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15589,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
607,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
270,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2120,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу