О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С-26/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2014 года № 5С-27/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 февраля 2014 года № 4017
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С-26/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3951, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете «Бурабай», 16 января 2014 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9671593,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2285847,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8160,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 156610,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7220975,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9898946,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 127378,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 171642,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44264,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -354731,7 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 5С-27/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 4017 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3951 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2014 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9671593,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2285847,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8160,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 156610,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7220975,0 мың теңге;
2) шығындар – 9898946,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 127378,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 171642,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44264,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -354731,7 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 354731,7 тысяч тенге».
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
XXVII (внеочередной) сессии
районного маслихата                        П.Проскурин
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района                   Н.Нуркенов
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 354731,7 мың теңге».
Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмнің 1 қосымшасы осы шешiмнiң 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXVII (кезектен тыс) хатшысы               П.Проскурин
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       Ө.Бейсенов
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі                    Н.Нұркенов
Бурабай аудандық мәслихаттың