О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Бурабайском районе
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2014 года № 5С-36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2014 года № 4512. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2016 года № 6С-5/3
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19.07.2016 № 6С-5/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Бурабайском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель XXХVI
(внеочередной) сессии
районного
маслихата
К.Байбуров
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
Ж.Бектуров
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского
района
Т.Ташмагамбетов
Приложение
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 19 ноября 2014 года

Бурабай ауданында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 4512 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6С-5/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 19.07.2016 № 6С-5/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу мақсатында, Бурабай ауданында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткiзу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXХVI (
кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Қ.Байбуров
Аудандық мәслихат
хатшысының міндеттерін атқарушы
Ж.Бектұров
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 19 қарашадағы