О внесении дополнений в постановление акимата области от 24 апреля 2014 года № 122 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Актюбинской области от 22 сентября 2014 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 октября 2014 года № 4042. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22 июня 2015 года № 214
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 22.06.2015 № 214 (порядок введения в действие см. п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата областиот24 апреля 2014 года № 122 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3906, опубликованное 29 мая 2014 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 7 слово "приложению" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту слово "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить приложением 2 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 8 следующего содержания: "8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес–процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес–процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет–ресурсе услугодателя.";
в регламенте государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" утвержденном вышеуказанным постановлением:

Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 122 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 332 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда № 4042 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 214 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 22.06.2015 № 214 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 122 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 3906 тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақта "қосымшасына" деген сөзді "1-" санымен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөзді "1-" санымен толықтырылсын;
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын: "8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдердің (әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламеттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғарыжәне орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:

в пункте 7 слово "приложению" дополнить цифрой "1";
в приложении к регламенту слово "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить приложение 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 8 следующего содержания: "8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес–процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес–процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет–ресурсе услугодателя.";
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта" Актюбинской области обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 22 сентября 2014 года
№ 332
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: кандидат
в мастера спорта, первый
спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня
квалификации первой
категории, инструктор-
спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, методист высшего и
среднего уровня квалификации
первой категории, судья по
спорту первой категории"
Справочник бизнес – процессов оказания государственной услуги
Приложение 2
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 22 сентября 2014 года
№ 332
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и
третий, первый, второй и третий
юношеские, тренер высшего и
среднего уровня квалификации
второй категории,
инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации
второй категории, методист
высшего и среднего уровня
квалификации второй категории,
судья по спорту"
Справочник бизнес – процессов оказания государственной услуги

7-тармақта "қосымшасына" деген сөзді "1-" санымен толықтырылсын;
регламенттің қосымшасында "қосымша" деген сөзді "1-" санымен толықтырылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын: "8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдердің (әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламеттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерісінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
2. "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 332 қаулысына
1 - қосымша
"Cпорт шеберiне кандидат,
бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт
төрешiсi" cпорттық разрядтары
мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2 - қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – үдерістерінің анықтамасы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 332 қаулысына
2- қосымша
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бірiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдік разрядтар,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi
спорттық разрядтары мен
санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2 - қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – үдерістерінің анықтамасы