Об образовании избирательных участков
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 26 февраля 2014 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 марта 2014 года № 3787. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 05 апреля 2016 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 05.04.2016 № 7.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Каргалинском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настояшего решения возложить на руководителя аппарата акима района К.Изтлеу.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Каргалинской
районной территориальной
избирательной комиссии
Н. Кужакова
21 февраля 2014 года
Приложение
к решению акима района
от 26 февраля 2014 года № 7
Избирательные участки на территории Каргалинского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Каргалинского района Актюбинской области от 13.01.2016 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 240 село Бадамша, улица Д.Кунаева № 17, районный дом культуры, телефон: 22-0-05
улица Абылхаир хана: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
улица имени Жоныса Укубаева: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14а, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 78;
улица Д.Кунаева: № 2, 3, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 21;
улица Айтеке би: № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/2, 26/2, 28;
улица Геологов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок имени И.Алтынсарина: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
переулок имени М.Оспанова: № 1, 2, 3;
переулок имени М.Жумабаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Тайкеткен: № 1, 3;
переулок 20 лет Независимости: № 1, 2, 4, 5;
переулок имени Т.Рыскулова: № 1, 2, 3, 5;
улица К.Сатпаева: № 2, 6, 7, 8, 10, 12, 18;
улица имени Ж.Аймаутова: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 23, 25;
улица имени Б.Майлина: № 1, 3, 6;

Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 наурызда № 3787 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 05.04.2016 № 7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Ізтілеуге жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарғалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
Н. Қожақова
2014 жылғы 21 ақпан
Аудан әкімінің
2014 жылғы 26 ақпандағы
№ 7 шешіміне
ҚОСЫМША
Қарғалы ауданы аумағындағы сайлау участкелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 13.01.2016 № 2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 240 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Д.Қонаев көшесі № 17, аудандық мәдениет үйі, телефон: 22-0-05
Әбілқайыр хан көшесі: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14а, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 78;
Д.Қонаев көшесі: № 2, 3, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 21;
Әйтеке би көшесі: № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/2, 26/2, 28;
Геологтар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
Ы.Алтынсарин атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
М.Оспанов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3;
М.Жұмабаев атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Тайкеткен көшесі: № 1, 3;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұйығы: № 1, 2, 4, 5;
Т.Рысқұлов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5;
Қ.Сәтпаев көшесі: № 2, 6, 7, 8, 10, 12, 18;
Ж.Аймаутов атындағы көшесі: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 23, 25;
Б.Майлин атындағы көшесі: № 1, 3, 6;

улица Женис: № 3, 8, 18, 20.
Избирательный участок № 241 село Бадамша, улица А.Жангелдина № 7, Бадамшинская средняя школа № 2, телефон: 22-6-81
переулок Абая: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13;
улица Айтеке би: № 23/1, 24, 26/1, 27, 30, 34, 36, 38;
улица Казахстанская: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Горняков: № 12;
улица В.Пацаева: № 1а, 2, 3, 12, 13, 15, 21, 23;
переулок Жастар: № 2, 3;
улица имени Жоныса Укубаева: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 139.
Избирательный участок № 242 село Бадамша, улица В.Пацаева № 9, Бадамшинский агротехнический колледж, телефон: 22-4-46
улица имени С.Сейфулина: № 1, 2, 3, 4;
улица Ш.Калдаякова: № 1, 2, 3, 4, 5;
улица М.Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Айтеке би: № 40;
улица имени Талжибек Имашевой: № 2, 4, 7, 9;
улица имени А.Букейханова: № 6, 7;
улица имени Б.Момышулы: № 1, 4, 6, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 32, 38, 41;
улица имени Г.Мусрепова: № 7, 9, 11, 13, 17;
улица имени С.Муканова: № 4, 17;
улица С.Торайгырова: № 1;
улица Бугенбай батыра: № 7, 8, 10, 11, 12, 13;
Поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 243 село Бадамша, улица Айтеке би № 17б, Бадамшинская средняя школа № 1, телефон: 22-0-34
улица Абылхаир хана: № 50;
улица В.Пацаева: № 4, 6, 8;
улица А.Пушкина: № 42, 73, 83;
улица Г.Карюка: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 76;
улица Есет батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
улица А.Молдагуловой: № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69;
улица Енбекшилер: № 7, 8, 14, 22, 23, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 90, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115;
улица Желтоксан: № 2, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
улица А.Байтурсынова: № 5, 6, 8, 13, 16, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 65, 69;
переулок Достык: № 1, 3 ,5;
улица Жамбыла: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 244 село Алимбет, сельский клуб, телефон: 28-8-01
село Алимбет и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 245 село Шандыаша, начальная школа, телефон: 71-1-18
село Шандыаша.

Жеңіс көшесі: № 3, 8, 18, 20.
№ 241 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Ә.Жангилдин көшесі № 7, № 2 Бадамша орта мектебі, телефон: 22-6-81
Абай тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13;
Әйтеке би көшесі: № 23/1, 24, 26/1, 27, 30, 34, 36, 38;
Қазақстан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
Горняктар көшесі: № 12;
В.Пацаев көшесі: № 1а, 2, 3, 12, 13, 15, 21, 23;
Жастар тұйығы: № 2, 3;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 139.
№ 242 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, В.Пацаев көшесі № 9, Бадамша агротехникалық колледжі, телефон: 22-4-46
С.Сейфуллин атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4;
Ш.Қалдаяков көшесі : № 1, 2, 3, 4, 5;
М.Әуезов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Әйтеке би көшесі: № 40;
Талжібек Имашева атындағы көшесі: № 2, 4, 7, 9;
А.Бөкейханов атындағы көшесі: № 6, 7;
Б.Момышұлы көшесі: № 1, 4, 6, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 32, 38, 41;
Ғ.Мүсірепов атындағы көшесі: № 7, 9, 11, 13, 17;
С.Мұқанов атындағы көшесі: № 4, 17;
С.Торайғыров қөшесі: № 1;
Бөгембай батыр көшесі: № 7, 8, 10, 11, 12, 13;
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 243 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі № 17б, № 1 Бадамша орта мектебі, телефон: 22-0-34
Әбілқайыр хан көшесі: № 50;
В.Пацаев көшесі: № 4, 6, 8;
А.Пушкин көшесі: № 42, 73, 83;
Г.Карюк көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 76;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69;
Еңбекшілер көшесі: № 7, 8, 14, 22, 23, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 90, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115;
Желтоқсан көшесі: № 2, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
А.Байтұрсынов көшесі: № 5, 6, 8, 13, 16, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 65, 69;
Достық тұйығы: № 1, 3, 5;
Жамбыл көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
№ 244 сайлау учаскесі Әлімбет ауылы, ауылдық клубы, телефон: 28-8-01
Әлімбет ауылы және осы ауылға қарасты елді мекендер.
№ 245 сайлау учаскесі Шандыаша ауылы, бастауыш мектеп, телефон: 71-1-18
Шандыаша ауылы.

Избирательный участок № 246 село Ащылысай, сельский клуб, телефон: 29-3-87
села Ащылысай и Преображеновка.
Избрирательный участок № 247 село Бадамша, улица Абылхаир хана № 28, школа искусств, телефон: 22-5-30
улица Астаны: № 1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 45, 47, 48, 51, 58, 64, 66, 75, 77;
улица М.Цибульчика: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Егемендик: № 1, 7;
переулок имени Ш.Кудайбердиева: № 2, 4, 6;
улица Ш.Уалиханова: № 1, 2, 3, 5, 9;
улица имени Г.Мусрепова: № 3, 4;
улица Бугенбай батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16;
улица Абылхаир хана: № 32, 34, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69;
улица А.Пушкина: № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 26, 28, 30, 39, 41, 48, 49, 54, 55, 60, 62, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 84, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
улица Горняков: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица А.Жангилдина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
переулок А.Иманова: № 1, 2, 3, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 248 село Акколь, основная школа, телефон: 71-1-40
село Акколь.
Избирательный участок № 249 село Бозтобе, основная школа, телефон: 71-0-02
село Бозтобе.
Избирательный участок № 250 село Велиховка, основная школа, телефон: 26-3-86
село Велиховка.
Избирательный участок № 251 село Акжаик, основная школа, телефон: 71-2-89
село Акжаик.
Избирательный участок № 252 село Петропавловка, средняя школа, телефон: 99-12-36
улица Д.Конаева: № 2, 2а, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 46, 54, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
улица К.Муканова: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80;
улица Каргалы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70;
улица Енбекшилер: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Жастар: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица И.М.Мишина: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица Есет батыр: № 13, 15, 17, 19, 21;
улица Жамбыла: № 10, 11, 12, 13, 14;
улица Абая: № 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 27;

№ 246 сайлау учаскесі Ащылысай ауылы, ауылдық клубы, телефон: 29-3-87
Ащылысай және Преображеновка ауылдары.
№ 247 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Әбілқайыр хан көшесі № 28, өнер мектебі, телефон: 22-5-30
Астана көшесі: № 1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 45, 47, 48, 51, 58, 64, 66, 75, 77;
М.Цибульчик көшесі: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
Егемендік атындағы көшесі: № 1, 7;
Ш.Құдайбердіұлы атындағы тұйығы: № 2, 4, 6;
Ш.Уәлиханов көшесі: № 1, 2, 3, 5, 9;
Ғ.Мүсірепов атындағы көшесі: № 3, 4;
Бөгембай батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16;
Әбілқайыр хан көшесі: № 32, 34, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69;
А.Пушкин көшесі: № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 26, 28, 30, 39, 41, 48, 49, 54, 55, 60, 62, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 84, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
Горняктар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Ә.Жангилдин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
А.Иманов тұйығы: № 1, 2, 3, 6, 8, 10.
№ 248 сайлау учаскесі Ақкөл ауылы, негізгі мектеп, телефон: 71-1-40
Ақкөл ауылы.
№ 249 сайлау учаскесі Бозтөбе ауылы, негізгі мектеп, телефон: 71-0-02
Бозтөбе ауылы.
№ 250 сайлау учаскесі Велиховка ауылы, негізгі мектеп, телефон: 26-3-86
Велиховка ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі Ақжайық ауылы, негізгі мектеп, телефон: 71-2-89
Ақжайық ауылы.
№ 252 сайлау учаскесі Петропавловка ауылы, орта мектеп, телефон: 99-12-36
Д.Қонаев көшесі: № 2, 2а, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 46, 54, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
Қ.Мұқанов көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80;
Қарғалы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70;
Еңбекшілер көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Жастар көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
И.М.Мишин көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
Есет батыр көшесі: № 13, 15, 17, 19, 21;
Жамбыл көшесі: № 10, 11, 12, 13, 14;
Абай көшесі: № 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 27;

улица Ф.Майорова: № 5/1, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Достык: № 10, 11, 12, 15, 19;
улица Женис: № 2, 3а, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Целинная: № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22;
улица Ю.А.Гагарина: № 4, 5, 6а, 9/1, 11/1, 13, 14, 15/1, 17, 19, 35а, 55, 61, 63, 66, 70/2, 73, 81, 81/2.
Избирательный участок № 253 село Петропавловка, сельский клуб, телефон: 99-10-12
улица Жастар: № 1;
улица К.Муканова: № 8, 47/1;
улица Женис: № 7/2;
улица Достык: № 14;
улица Каргалы: № 21, 43, 45, 60/2, 68, 68/1, 68/2, 72;
улица Д.Конаева: № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Ю.А.Гагарина: № 1, 2а, 2б, 3, 4б, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 14, 15/2, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 67а, 67б, 69, 69а, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81/1, 83;
улица И.М.Мишина: № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Есет батыр: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а;
улица Жамбыла: № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Абая: № 1, 2/1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10;
улица С.Сейфуллина: № 1/1, 3, 5, 7, 9;
улица Достык: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Ф.Майорова: № 1, 2, 4, 5/2, 8.
Избирательный участок № 254 село Ш.Калдаякова, средняя школа имени В.И.Пацаева, телефон: 26-1-01
улица Абилкайыр хана: № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Абая: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Абылай хана: № 1, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64;
улица Н.Орынбасарова: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица М.Казкеева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица О.Канахина: № 1, 4, 5;
улица Д.Беркимбаева: № 4, 6/2, 7, 9, 9/1, 11, 15/2, 16, 17/2, 18/2;
улица Ахтанова: № 2, 4, 6, 10, 14, 14/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26/1;
улица Балыкшылар: № 1/2, 2/2, 4, 5/2, 7/1, 9/2, 11/2;
улица К.Жубанова: № 3/1, 7, 14, 16, 22, 26, 28;
улица Ш.Уалиханова: № 9/1, 34;

Ф.Майоров көшесі: № 5/1, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
Достық көшесі: № 10, 11, 12, 15, 19;
Жеңіс көшесі: № 2, 3а, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Целинная көшесі: № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22;
Ю.А.Гагарин көшесі: № 4, 5, 6а, 9/1, 11/1, 13, 14, 15/1, 17, 19, 35а, 55, 61, 63, 66, 70/2, 73, 81, 81/2.
№ 253 сайлау учаскесі Петропавловка ауылы, ауылдық клубы, телефон: 99-10-12
Жастар көшесі: № 1;
Қ.Мұқанов көшесі: № 8, 47/1;
Жеңіс көшесі: № 7/2;
Достық көшесі: № 14;
Қарғалы көшесі: № 21, 43, 45, 60/2, 68, 68/1, 68/2, 72;
Д.Қонаев көшесі: № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
Ю.А.Гагарин көшесі: № 1, 2а, 2б, 3, 4б, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 14, 15/2, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 67а, 67б, 69, 69а, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81/1, 83;
И.М.Мишин көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а;
Жамбыл көшесі: № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9;
Абай көшесі: № 1, 2/1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10;
С.Сейфуллин көшесі: № 1/1, 3, 5, 7, 9;
Достық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Ф.Майоров көшесі: № 1, 2, 4, 5/2, 8.
№ 254 сайлау учаскесі Ш. Қалдаяқов ауылы, В.И.Пацаев атындағы орта мектебі, телефон: 26-1-01
Әбілқайыр хан көшесі: № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50;
Абай көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Абылай хан көшесі: № 1, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64;
Н.Орынбасаров көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
М.Қазкеев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Жездібай батыр көшесі: № 1, 3, 5, 2, 4, 6;
Ө.Канахин көшесі: № 1, 4, 5;
Д.Беркімбаев көшесі: № 4, 6/2, 7, 9, 9/1, 11, 15/2, 16, 17/2, 18/2;
Т.Ахтанов көшесі: № 2, 4, 6, 10, 14, 14/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26/1;
Балықшылар көшесі: № 1/2, 2/2, 4, 5/2, 7/1, 9/2, 11/2;
Қ.Жұбанов көшесі: № 3/1, 7, 14, 16, 22, 26, 28;
Ш.Уалиханов көшесі: № 9/1, 34;

улица Н.Кумарова: № 1, 4/1.
Избирательный участок № 255 село Ш. Калдаякова, средняя школа имени В.И.Пацаева, телефон: 26-1-09
улица Абилкайыр хана: № 6, 8, 11, 17, 19, 37/2, 45, 45/1, 45/2;
улица Абылай хана: № 3/1, 3/3;
улица Т.Ахтанова: № 8, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Д.Беркимбаева: № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32, 34;
улица Ш.Уалиханова: № 1, 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32;
улица К.Жубанова: № 3, 7, 13, 17, 20, 24;
улица Н.Кумарова: № 6;
улица Балыкшылар: № 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9/1, 10;
улица Гарыш: № 11/1;
Поселение, относящееся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 256 село Жосалы, средняя школа, телефон: 26-5-08
село Жосалы.
Избирательный участок № 257 село Кемпирсай, начальная школа, телефон: 72-0-46, 72-0-45
село Кемпирсай.
Избирательный участок № 258 село Карабутак, основная школа, телефон: 50-0-50, 50-0-40
село Карабутак.
Избирательный участок № 259 село Кос-Истек, средняя школа, телефон: 24-1-83
улица Бейбитшилик: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 23, 25, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 35;
улица имени Сабыра Рахимова: № 10/1, 16, 32;
улица имени М.Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 5, 10, 14, 15, 12, 16, 18, 20, 17, 21/1, 22, 23/2, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 61/1, 61/2;
улица имени Абая: № 1, 4, 5, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 25/1, 25/2, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 92, 98, 100;
улица имени С.Вавилова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица имени А.Молдагуловой: № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
улица имени Д.Шампиева: № 1, 4, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
улица Жамбыла Жабаева: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица имени Шали Балниязова: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
улица имени М.Маметовой: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Астана: № 1, 2, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 74;

Н.Құмаров көшесі: № 1, 4/1.
№ 255 сайлау учаскесі Ш. Қалдаяқов ауылы, В.И.Пацаев атындағы орта мектебі, телефон: 26-1-09
Әбілқайыр хан көшесі: № 6, 8, 11, 17, 19, 37/2, 45, 45/1, 45/2;
Абылай хан көшесі: № 3/1, 3/3;
Т.Ахтанов көшесі: № 8, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
Д.Беркімбаев көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32, 34;
Ш.Уалиханов көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32;
Қ.Жұбанов көшесі: № 3, 7, 13, 17, 20, 24;
Н.Құмарова көшесі: № 6;
Балықшылар көшесі: № 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9/1, 10;
Ғарыш көшесі: № 11/1;
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 256 сайлау учаскесі Жосалы ауылы, орта мектеп, телефон: 26-5-08
Жосалы ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі Кемпірсай ауылы, бастауыш мектеп, телефон: 72-0-46, 72-0-45
Кемпірсай ауылы.
№ 258 сайлау учаскесі Қарабұтақ ауылы, негізгі мектеп, телефон: 50-0-50, 50-0-40
Қарабұтақ ауылы.
№ 259 сайлау учаскесі Қос Естек ауылы, орта мектеп, телефон: 24-1-83
Бейбітшілік көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 23, 25, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 35;
Сабыр Рақымов атындағы көшесі: № 10/1, 16, 32;
М.Әуезов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 5, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21/1, 22, 23/2, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 36, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 61/1, 61/2; Абай атындағы көшесі: № 1, 4, 5, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 25/1, 25/2, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 92, 98, 100;
С.Вавилов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Ә.Молдағұлова атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
Д.Шампиев атындағы көшесі: № 1, 4, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
Жамбыл Жабаев атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Шали Балниязов атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
М.Маметова атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Астана көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 74;

улица имени А.Жубанова: № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28;
улица имени К.Сатпаева: № 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
Избирательный участок № 260 село Кос-Истек, средняя школа, телефон: 24-1-84
улица Бирлик: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52;
улица имени К.Сатпаева: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
улица имени Д.Кунаева: № 3, 4, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32а, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42;
улица Астана: № 41, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 70, 72, 76, 78, 82, 84, 88, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 102.
Избирательный участок № 261 село Сарыбулак, сельский клуб, телефон: 24-4-37
село Сарыбулак.
Избирательный участок № 262 село Степное, сельский клуб, телефон: 29-6-23
село Степное.
Избирательный участок № 263 село Первомайское, сельская библиотека, телефон: 71-9-17
село Первомайское.
Избирательный участок № 264 село Мамыт, начальная школа, телефон: 71-9-09
село Мамыт.
Избирательный участок № 265 село Кайракты, средняя школа, телефон: 29-4-12
село Кайракты и поселение, относящееся к данному населенному пункту.

А.Жұбанов атындағы көшесі: № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28;
Қ.Сәтпаев атындағы көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
№ 260 сайлау учаскесі Қос Естек ауылы, орта мектеп, телефон: 24-1-84
Бірлік көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52;
Қ.Сәтпаев атындағы көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Д.Қонаев атындағы көшесі: № 3, 4, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32а, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42;
Астана көшесі: № 41, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 70, 72, 76, 78, 82, 84, 88, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 102.
№ 261 сайлау учаскесі Сарыбұлақ ауылы, ауылдық клубы, телефон: 24-4-37
Сарыбұлақ ауылы.
№ 262 сайлау учаскесі Степной ауылы, ауылдық клубы, телефон: 29-6-23
Степной ауылы.
№ 263 сайлау учаскесі Первомай ауылы, ауылдық кітапхана, телефон: 71-9-17
Первомай ауылы.
№ 264 сайлау учаскесі Мамыт ауылы, бастауш мектеп, телефон: 71-9-09
Мамыт ауылы.
№ 265 сайлау учаскесі Қайрақты ауылы, орта мектеп, телефон: 29-4-12
Қайрақты ауылы және аталған елді мекенге қарасты қоныста