Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 8 сентября 2014 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 сентября 2014 года № 4033. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 05 апреля 2016 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 05.04.2016 № 128.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Каргалинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), места для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов, согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Қ.Ізтілеу.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
Согласовано:
Председатель Каргалинской районной
избирательной комиссии Н.Кужакова
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
от 8 сентября 2014 года
№ 295
Места для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов
Названия сельских округов, сел
Предназначенные места
Степной сельский округ:
село Первомайское:
село Степное:
село Қайрақты:
село Мамыт:
-рядом с библиотекой
-машинно-тракторная мастерская
ТОО "Степное"
-машинно-тракторная мастерская ТОО "Қайрақты"
-возле дома 23 по центральной улице
Ащелисайский сельский округ:
село Ащелисай:
село Преображеновка:
село Аккол:
село Бозтобе:
-здание дома культуры села Ащелисай
-магазин "Наталия"
- возле офиса
ТОО "Боздақ"
- магазин "Василек"
Велиховский сельский округ:
село Велиховка:
село Акжайык:
-возле офиса
ТОО "Велиховка" -возле офиса
ТОО "Акжайык"
Желтауский сельский округ:
село Петропавловка:
село Ш.Қалдаяқов:
-рядом с конторой ТОО "Табиғат+"
-рядом с конторой ТОО "Пацаева"
Алимбетовский сельский округ:
село Алимбетовка:
село Шандыаша:
-Алимбетовская средняя школа-сад
-на центральной улице при въезде в село
Кемпирсайский сельский округ:
село Жосалы:
село Кемпирсай:
село Карабутак:
-Жосалинская средняя школа-сад
-Кемпирсайская начальная школа
-Кызылфлотская основная школа
Кос Естекский сельский округ:
село Сарыбулак:
село Кос Естек:
-магазин "Семенцул"
-магазин "Рустам"
-магазин "Дархан"
Бадамшинский сельский округ:
село Бадамша:
-магазин "Радуга"

Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 295 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қыркүйекте № 4033 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 128 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 05.04.2016 № 128 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, (келісім бойынша) сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгілеген орындарды стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Ізтілеуге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
Келісілді:
Қарғалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы Н.Кужакова
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 295 қаулысына
ҚОСЫМША
Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Селолық округтердің, ауылдардың атаулары
Арналған орындар
Степной селолық округі:
Первомай ауылы:
Степной ауылы:
Қайрақты ауылы:
Мамыт ауылы:
-Кітапхананың жанында
-"Степной" ЖШС-нің машина-трактор шеберханасында
-"Қайрақты" ЖШС-нің машина-трактор шеберханасында
-орталық көше бойындағы 23 үйдің жанында
Ащылысай селолық округі:
Ащылысай ауылы:
Преображенов ауылы:
Ақкөл ауылы:
Бозтөбе ауылы:
-Ащылысай ауылының
Мәдениет үйінің ғимараты
-"Наталия" дүкені жанында
-"Боздақ" ЖШС кеңсесінің жанында
-"Василек" дүкені жанында
Велиховка селолық округі:
Велиховка ауылы:
Ақжайық ауылы:
-"Велиховка" ЖШС кеңсесінің жанында
-"Ақжайық" ЖШС кеңсесінің жанында
Желтау селолық округі:
Петропавл ауылы:
Ш.Қалдаяқов ауылы:
-"Табиғат+" ЖШС кеңсесінің жанында
-"Пацаев" ЖШС кеңсесінің жанында
Әлімбет селолық округі:
Әлімбет ауылы:
Шандыаша ауылы:
-Әлімбет орта мектеп-бала бақшасы
-ауылға кіре берістегі орталық көшеде
Кемпірсай селолық округі:
Жосалы ауылы:
Кемпірсай ауылы:
Қарабұтақ ауылы:
-Жосалы орта мектеп-бала бақшасы
-Кемпірсай бастауыш мектебі
-Қызылфлот негізгі мектебі
Қос Естек ауылдық округі:
Сарыбұлақ ауылы:
Қос Естек ауылы:
-"Семенцул" дүкенінің жанында
-"Рустам" дүкенінің жанында
-"Дархан" дүкенінің жанында
Бадамша селолық округі:
Бадамша ауылы:
-"Радуга" дүкенінің жанында