О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Темирского района
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 января 2015 года № 4186. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 22
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.06.2016 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Темирского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Е. БАЛБОСЫНОВ
Секретарьрайонного маслихатаН. УТЕПОВ
Приложение к решению районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 223
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Темирского района
п/н
Наименования
населенных пунктов
Места для проведения
мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
село Аксай
площадь перед сельским Домом культуры по улице Тосбулак
2
село Алтыкарасу
площадь перед сельским Домом культуры по улице Карабас
3
село Кенкияк
площадь перед сельским Домом культуры по улице Парковая
4
село Копа
площадь перед Копинским сельским клубом по улице Саябак
5
село Кумкудук
площадь перед Каиндинским сельским клубом по улице Мектеп
6
село Саркуль
площадь перед Саркульским сельским клубом по улице Мектеп
7
село Таскопа
площадь с правой стороны дома № 40 по улице Астана
8
город Темир
площадь перед Темирским городским клубом по улице С.Байишева
9
поселок Шубаркудук
площадь перед Центральным стадионом в микрорайоне Кызылжар
10
поселок Шубарши
территория спортивной площади по улице Геологов
11
село Шыгырлы
площадь перед Шыгырлинским сельским клубом по улице А.Молдагуловой

Темір ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 223 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 4186 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Е.БАЛБОСЫНОВ Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 223 шешіміне қосымша
Темір ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
р/с
Елді мекендердің
атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар
өткізілетін орындар
1
Ақсай ауылы
Төсбұлақ көшесіндегі ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң
2
Алтықарасу ауылы
Қарабас көшесіндегі ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң
3
Кеңқияқ ауылы
Парк көшесіндегі ауылдық Мәдениет үйінің алдындағы алаң
4
Қопа ауылы
Саябақ көшесіндегі Қопа ауылдық клубының алдындағы алаң
5
Құмқұдық ауылы
Мектеп көшесіндегі Қайыңды ауылдық клубының алдындағы алаң
6
Саркөл ауылы
Мектеп көшесіндегі Саркөл ауылдық клубының алдындағы алаң
7
Тасқопа ауылы
Астана көшесіндегі №40 үйдің оң жаңындағы алаң
8
Темір қаласы
С.Байішев көшесіндегі Темір қалалық клубының алдындағы алаң
9
Шұбарқұдық кенті
Қызылжар мөлтек ауданындағы Орталық стадионның алдындағы алаң
10
Шұбарши кенті
Геологтар көшесіндегі спорттық алаңның аумағы
11
Шығырлы ауылы
Ә.Молдағұлова көшесіндегі Шығырлы ауылдық клубының алдындағы алаң