О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 "О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 18 февраля 2014 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2014 года № 3813. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 3 февраля 2015 года № 19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 03.02.2015 № 19).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9104 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 «О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3741, опубликованное в газете «Ойыл» 23, 30 января и 4 февраля 2014 года № 3, 4 и 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 601 599» заменить цифрами «2 658 678»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 376 599» заменить цифрами «2 433 678»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 601 599» заменить цифрами «2 664 081,6»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «-22 349» заменить цифрами «-27 752,6»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «22 349» заменить цифрами «27 752,6»;
2) пункт 7:
дополнить абзацами 5, 6, 7, 8 и 9 следующего содержания:
3 200 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
2 000 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 "2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 146 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 3813 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 19 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 19 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9104 және 106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 «2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3741 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы және 4 ақпандағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 және 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 601 599» деген сандар «2 658 678» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 376 599» деген сандар «2 433 678» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 601 599» деген сандар «2 664 081,6» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«-22 349» деген сандар «-27 752,6» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«22 349» деген сандар «27 752,6» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
мынадай мазмұндағы 5, 6, 7, 8 және 9 абзацтармен толықтырылсын:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 3 200 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 2 000 мың теңге;

2 800 тысяч тенге на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
7 536 тысяч тенге на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
41 543 тысяч тенге на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Секретарь районного маслихата:
С. Мусин
Б. Бисекенов

елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыруға 2 800 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 7 536 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге 41 543 мың теңге.
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Аудандық мәслихат хатшысы:
С.Мусин
Б.Бисекенов