Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган
Решение акима города Талдыкоргана Алматинской области от 17 апреля 2014 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 мая 2014 года N 2704. Утратило силу решением акима города Талдыкоргана Алматинской области от 05 ноября 2014 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Талдыкоргана Алматинской области от 05.11.2014 № 10.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкоргане по согласованию с избирательными комиссиями образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за настоящим решением возложить на заместителя акима города Булдыбаева Кайрата Найманбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Алпысов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Талдыкорганской
городской избирательной
комиссии                                   Жунисов Даулет Абдибекович
"16" апреля 2014 года
Приложение к решению акима
города Талдыкорган
N 3 от 17 апреля 2014 года
"Об образовании избирательных
участков в городе Талдыкоргане"
Избирательный участок N 856
Центр: город Талдыкорган, улица Ярославского N6, Талдыкорганский гуманитарно-технический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Айтыкова с N1 по 37 (нечетная сторона), с N2 по 24 (четная сторона), Блюхера (полностью), Буденного (полностью), Гамарника (полностью), Жана гасыр (полностью), Жана дауыр (полностью), Желтоксан с N1 по 19в (нечетная сторона), с N2 по 16 (четная сторона), Женис (полностью), Курмангазы (полностью), Менделеева (полностью), Мереке (полностью), Пугачева с N1 по 73 (нечетная сторона), с N2 по 74 (четная сторона), Радищева (полностью), Репина (полностью), Терешковой (полностью), Циолковского с N1 по 27 (нечетная сторона), с N2 по 92 (четная сторона), Чкалова N38, N44, N46, N48, N50, Шахворостова с N1 по 153 (нечетная сторона), с N2 по 178 (четная сторона), Ярославского (полностью), отделение N5.
Избирательный участок N 857

Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 мамырда N 2704 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2014 жылғы 05 қарашадағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 05.11.2014 № 10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 2–тармағына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау комиссиялармен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Алпысов
"КЕЛІСІЛДІ"
Талдықорған қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Даулет Әбдібекұлы Жүнісов
"16" сәуір 2014 жыл
Талдықорған қаласы әкімінің
2014 жылғы 17 сәуірдегі N 3
"Талдықорған қаласында сайлау
учаскелерін құру туралы"
шешіміне қосымша
N856 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ярослав көшесі N6, Талдықорған гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Айтықов N1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Блюхер (толық), Буденный (толық), Гамарник (толық), Жаңа ғасыр (толық), Жаңа дәуір (толық), Желтоқсан N1-ден 19в-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Жеңіс (толық), Құрманғазы (толық), Менделеев (толық), Мереке (толық), Пугачев N1-ден 73-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Радищев (толық), Репин (толық), Терешкова (толық), Циолковский N1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Чкалов N38, N44, N46, N48, N50, Шахворостов N1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 178-ге дейін (жұп жағы), Ярославский (толық) көшелері, N5-ші бөлімше.
N857 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, улица Белова N123, средняя школа N8 имени Островского.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с N1 по 109 (нечетная сторона), с N2 по 122 (четная сторона), Акылбекова (полностью), Акын Сара с N1 по 11 (нечетная сторона), с N4 по 16а (четная сторона), Белова с N1 по 157 (нечетная сторона), N2 по 160 (четная сторона), Бетховена (полностью), Брусиловского с N1 по 39 (нечетная сторона), с N2 по 36 (четная сторона), Булакты (полностью), Даирова с N1 по 23 (нечетная сторона), с N2 по 6 (четная сторона), Затаевича с N1 по 17 (нечетная сторона), Иванилова (полностью), Кудайбердиева с N1 по 123 (нечетная сторона), с N2 по 82 (четная сторона), Попова с N1 по 13 (нечетная сторона), с N2 по 18 (четная сторона), Сатпаева (полностью), Фадеева (полностью), Чкалова с N2 по 28 (четная сторона), Шалкар с N1 по 35 (нечетная сторона), с N2 по 50 (четная сторона), отделение N1, потребительский кооператив садоводов "Агропромышленник".
Избирательный участок N 858
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра N44, средняя школа N 2.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с N111 по 211 (нечетная сторона), с N124 по 224 (четная сторона), Абылай хана с N1 по 69 (нечетная сторона), с N2 по 70 (четная сторона), Акын Сара с N13 по 99 (нечетная сторона), Ак каиын (полностью), Белова с N159 по 277 (нечетная сторона), с N162 по 284 (четная сторона), Брусиловского с N41 по 93 (нечетная сторона), с N38 по 98 (четная сторона), Жетысу (полностью), Затаевича с N19 по 87 (нечетная сторона), с N2 по 52 (четная сторона), Капальская (полностью), Крылова (полностью), Кудайбердиева с N125 по 181 (нечетная сторона), с N84 по 156 (четная сторона), Курманова с N2 по 54 (четная сторона), Нахимова (полностью), Ойжайлау (полностью), Сыздыкова (полностью), Талкибаева с N1 по 55 (нечетная сторона), с N2 по 50 (четная сторона), Тухачевского (полностью), Ушакова (полностью), Чкалова с N1 по 33 (нечетная сторона), Шалкар с N39 по 69 (нечетная сторона), с N52 по 118 (четная сторона).
Избирательный участок N 859
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык N77, Академия экономики и права имени Жолдасбекова.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Аксуская с N2а по 10 (четная сторона), Акын Сара с N18 по 118 (четная сторона), Алем (полностью), Биржан Сал с N1 по 53 (нечетная сторона), с N2 по 66 (четная сторона), Гаухар ана N91/100, с N83 по 87а (нечетная сторона), с N102 по 126 (четная сторона), Даирова с N8 по 138 (четная сторона), с N25 по 139 (нечетная сторона), Дарабоз ана с N96 по 116е (четная сторона), с N93 по 109 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с N56 по 64, Казахстанская с N1 по 109 (нечетная сторона), с N2 по 96/102, 104 (четная сторона), Курманова с N56 по 104 (четная сторона), с N97 по 135 (нечетная сторона), Матросова (полностью), Маяковского (полностью), Некрасова (полностью), Попова с N15 по 49 (нечетная сторона), с N30 по 66 (четная сторона), Талкибаева с N57 по 83 (нечетная сторона), с N52 по 80 (четная сторона), Чкалова с N35 по 49 (нечетная сторона), Шевченко с N1 по 115 (нечетная сторона), с N2 по 124 (четная сторона).
Избирательный участок N 860 (закрытый)
Центр: город Талдыкорган, улица Гаухар ана N87, Талдыкорганская городская больница.
В границах: городская поликлиника, городская инфекционная больница, кардиологический и диагностический центры.
Избирательный участок N 861

Орталығы: Талдықорған қаласы, Белов көшесі N123, Островский атындағы N8 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай N1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Ақылбеков (толық), Ақын Сара N1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), N4-тен 16а-ға дейін (жұп жағы), Белов N1-ден 157-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Бетховен (толық), Брусиловский N1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Бұлақты (толық), Даиров N1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Затаевич N1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Иванилов (толық), Құдайбердиев N1-ден 123-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Попов N1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев (толық), Фадеев (толық), Чкалов N2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Шалқар N1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 50-ге дейін (жұп жағы) көшелері, N1-ші бөлімше, "Агропромышленник" бағбандар тұтынушы кооперативі.
N858 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі N44, N2 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай N111-ден 211-ге дейін (тақ жағы), N124-тен 224-ке дейін (жұп жағы), Абылай хан N1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Ақын Сара N13-тен 99-ға дейін (тақ жағы), Ақ қайын (толық), Белов N159-дан 277-ге дейін (тақ жағы), N162-ден 284-ке дейін (жұп жағы), Брусиловский N41-ден 93-ке дейін (тақ жағы), N38-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Жетісу (толық), Затаевич N19-дан 87-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Қапал (толық), Крылов (толық), Құдайбердиев N125-тен 181-ге дейін (тақ жағы), N84-тен 156-ға дейін (жұп жағы), Кұрманов N2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Нахимов (толық), Ойжайлау (толық), Сыздықов (толық), Талқыбаев N1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Тухачевский (толық), Ушаков (толық), Чкалов N1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Шалқар N39-дан 69-ға дейін (тақ жағы), N52-ден 118-ге дейін (жұп жағы) көшелері.
N859 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі N77, Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ақсу N2а-дан 10-ға дейін (жұп жағы), Ақын Сара N18-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Әлем (толық), Біржан Сал N1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Гауһар ана N91/100, N83-тен 87а-ге дейін (тақ жағы), N102-ден 126-ға дейін (жұп жағы), Даиров N8-ден 138-ге дейін (жұп жағы), N25-тен 139-ға дейін (тақ жағы), Дарабоз ана N96-дан 116е-ге дейін (жұп жағы), N93-тен 109-ға (тақ жағы), Қабанбай батыр N56-дан 64-ке дейін (жұп жағы), Қазақстан N1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 96/102-ге дейін, 104 (жұп жағы), Құрманов N56-дан 104-ке дейін (жұп жағы), N97-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Матросов (толық), Маяковский (толық), Некрасов (толық), Попов N15-тен 49-ға дейін (тақ жағы), N30-дан 66-ға дейін (жұп жағы), Талқыбаев N57-ден 83-ке дейін (тақ жағы), N52-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Чкалов N35-тен 49-ға дейін (тақ жағы), Шевченко N1-ден 115-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 124-ке дейін (жұп жағы) көшелері.
N860 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Талдықорған қаласы, Гауһар ана көшесі N87, Талдықорған қалалық ауруханасы.
Шекарасы: қалалық емхана, қалалық инфекциялық аурухана, кардиологиялық және диагностикалық орталықтары.
N861 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык N62, средняя школа N 4.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Айтыкова с N26 по 42б (четная сторона), Гаухар ана с N91 по 97 (нечетная сторона), с N128 по 136 (четная сторона), Дарабоз ана с N111 по 119 (нечетная сторона), с N118 по132 (четная сторона), Есетова (полностью), Жасталап (полностью), Желтоксан с N18а по 128 (четная сторона), с N21 по 161 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с N66 по 114 (четная сторона), с N61 по 129 (нечетная сторона), Курманова с N106 по 130 (четная сторона), с N139 по 153 (нечетная сторона), Маметовой с N2 по 52 (четная сторона), с N1 по 9 (нечетная сторона), Орманова с N1 по 19 (нечетная сторона), с N2 по 30 (четная сторона), Пугачева с N75 по 109 (нечетная сторона) с N76 по 108 (четная сторона), Рустембекова N1, 13, 3/15 (нечетная сторона), с N2 по 26 (четная сторона), Талкибаева с N80 по 96 (четная сторона), с N89 по 99 (нечетная сторона), Тауелсыздык с N56 по 98 (четная сторона), Тургенева (полностью), Циолковского с N79 по 107 (нечетная сторона), Шахворостова с N173 по 287 (нечетная сторона), с N180 по 240 (четная сторона), Щорса (полностью).
Избирательный участок N 862
Центр: город Талдыкорган, улица Алдабергенова N120, средняя школа-лицей N 5 имени Ломоносова.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Алдабергенова с N71 по 119 (нечетная сторона), Асановой с N1 по 93 (нечетная сторона), с N58 по 82 (четная сторона), Гагарина с N2 по 106/110 (четная сторона), N118, с N1 по 105 (нечетная сторона), Гаухар ана с N138 по 182 (четная сторона), с N101 по 151 (нечетная сторона), Глинки (полностью), Дарабоз ана с N134 по 172 (четная сторона), с N121 по 161 (нечетная сторона), Желтоксан с N2 по 18 (четная сторона), Кабанбай батыра с N116 по 156 (четная сторона), с N131 по 157 (нечетная сторона), Калиева с N1 по 79 (нечетная сторона), с N2 по 90 (четная сторона), Курманова с N132 по 172 (четная сторона), с N155 по 203 (нечетная сторона), Пархоменко (полностью), Тауелсыздык с N102 по 118 (четная сторона), Тимирязева (полностью), учебное хозяйство зооветтехникума.
Избирательный участок N 863
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык N173, Талдыкорганский колледж сервиса и новых технологий.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Алдабергенова с N2 по 124 (четная сторона), с N5 по 69 (нечетная сторона), Алтын дан (полностью), Асановой с N2 по 56 (четная сторона), Бейбитшилик (полностью), Гаухар ана с N184 по 226 (четная сторона), с N153 по 161 (нечетная сторона), Дарабоз ана N163, N167, N169, N174, N176, Жапсарбаевой (полностью), Кабанбай батыра с N158 по 170 (четная сторона), N159, N253,N438 (нечетная сторона), Кастеева (полностью), Курманова с N174 по 204 (четная сторона), с N205 по 219 (нечетная сторона), Милованова (полностью), Сыпатаева с N1 по 75 (нечетная сторона), с N2 по 40 (четная сторона), Тауелсыздык N173 (Талдыкорганский колледж сервиса и новых технологий), N175, N175а, N177, N223 (нечетная сторона), N120, N122, N124, N134, N172, N218, N226 (четная сторона), Халтурина (полностью), микрорайон "Жетысу", дома с N1 по 3, с N29 по 33.
Избирательный участок N 864

Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі N62, N4 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Айтықов N26-дан 42б-ға дейін (жұп жағы), Гауһар ана N91-ден 97-ге дейін (тақ жағы), N128-ден 136-ға дейін (жұп жағы), Дарабоз ана N111-ден 119-ға дейін (тақ жағы), N118-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Есетов (толық), Жасталап (толық), Желтоқсан N18а-дан 128-ге дейін (жұп жағы), N21-ден 161-ге дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр N66-дан 114-ке дейін (жұп жағы), N61-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Құрманов N106-дан 130-ға дейін (жұп жағы), N139-дан 153-ке дейін (тақ жағы), Мәметова N2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), Орманов N1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Пугачев N75-тен 109–ға дейін (тақ жағы), N76-дан 108-ге дейін (жұп жағы), Рүстембеков N1, 13, 3/15 (тақ жағы) N2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Талқыбаев N80-нен 96-ға дейін (жұп жағы), N89-дан 99-ға дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік N56-дан 98-ге дейін (жұп жағы), Тургенев (толық), Циолковский N79-дан 107-ге дейін (тақ жағы), Шахворостов N173-тен 287-ге дейін (тақ жағы), N180-нен 240-қа дейін (жұп жағы), Щорс (толық) көшелері.
N862 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Алдабергенов көшесі N120, Ломоносов атындағы N5 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Алдабергенов N71-ден 119-ға дейін (тақ жағы), Асанова N1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), N58-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Гагарин N2-ден 106/110-ға дейін (жұп жағы), N118, N1-ден 105-ке дейін (тақ жағы), Гауһар ана N138-ден 182-ге дейін (жұп жағы), N101-ден 151-ге дейін (тақ жағы), Глинка (толық), Дарабоз ана N134-тен 172-ге дейін (жұп жағы), N121-ден 161-ге дейін (тақ жағы), Желтоқсан N2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр N116-дан 156-ға дейін (жұп жағы), N131-ден 157-ге дейін (тақ жағы), Қалиев N1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Құрманов N132-ден 172-ге дейін (жұп жағы), N155-тен 203-ке дейін (тақ жағы), Пархоменко (толық), Тәуелсіздік N102-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Тимирязев (толық) көшелері, зооветтехникум оқу шаруашылығы.
N863 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі N173, Талдықорған сервис және жаңа технологиялар колледжі
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Алдабергенов N2-ден 124-ке дейін (жұп жағы), N5-тен 69-ға дейін (тақ жағы), Алтын дән (толық), Асанова N2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Бейбітшілік (толық), Гауһар ана N184-тен 226-ға дейін (жұп жағы), N153-тен 161-ге дейін (тақ жағы), Дарабоз ана N163, N167, N169, N174, N176, Жапсарбаева (толық), Қабанбай батыр N158-ден 170-ке дейін (жұп жағы), N159, N253, N438 (тақ жағы), Қастеев (толық), Құрманов N174-тен 204-ке дейін (жұп жағы), N205-тен 219-ға дейін (тақ жағы), Милованов (толық), Сыпатаев N1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік N173 (Талдықорған сервис және жаңа технологиялар колледжі), N175, N175а, N177, N223 (тақ жағы), N120, N122, N124, N134, N172, N218, N226 (жұп жағы), Халтурин (толық) көшелері, "Жетісу" шағын ауданы N1-ден 3-ке дейін, N29-дан 33-ке дейін үйлер.
N864 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу" N15, средняя школа-гимназия N 10 имени Валиханова.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу" дома с N4 по 28, 35, 37, 1 военный городок, дома с N1 по 3.
Избирательный участок N 865
Центр: город Талдыкорган, улица Жансугурова N226, Талдыкорганский политехнический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Алдабергенова с N126 по 150 (четная сторона), с N139 по 193 (нечетная сторона), Асановой с N84 по 124 (четная сторона), с N95 по 133 (нечетная сторона), Гагарина с N120 по 168 (четная сторона), с N107 по 141 (нечетная сторона), N139/147, Жампеисова (полностью), Жансугурова с N166 по 228 (четная сторона), Желтоксан с N130 по 168 (четная сторона), с N163 по 203 (нечетная сторона), Калиева с N92 по 132 (четная сторона), с N91 по 129 (нечетная сторона), Котовского (полностью), Маметовой с N54 по 96 (четная сторона), с N11 по 51 (нечетная сторона), Рустембекова с N28 по 72 (четная сторона), Тауелсыздык с N137 по 173а (12-этаж) (нечетная сторона), Толебаева с N152 по 204 (четная сторона), с N143 по 231 (нечетная сторона), 1 военный городок, дома с N4 по 6, N8.
Избирательный участок N 866
Центр: город Талдыкорган, улица Казахстанская N138/142, средняя школа-гимназия N 1 имени Абая.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Казахстанская N106, N108, N110 (четная сторона), N125, 127/129 (нечетная сторона), Орманова с N32 по 46 (четная сторона), с N21/33 по 45 (нечетная сторона), Пржевальского (полностью), Рустембекова с N19 по 31 (нечетная сторона), Сапиева с N2 по 58 (четная сторона), с N1 по 89 (нечетная сторона), Тауелсыздык с N97 по N135, N127/131, N105/125, N127/133 (нечетная сторона), Толебаева с N102 по 144 (четная сторона), Шевченко N140, микрорайон "Достык" дома N21/33, с N22 по 25, N125, N127/129.
Избирательный участок N 867
Центр: город Талдыкорган, улица Биржан-Сал N108, средняя школа-лицей N18 имени Жолбарысулы.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Жансугурова с N106 по 164 (четная сторона), Казахстанская N133/141, N143/147, N143/151, Орманова с N48 по 56 (четная сторона), N51/55, N56/70, Рустембекова с N43 по 51 (нечетная сторона), Сапиева с N60 по 86 (четная сторона), с N91 по 117 (нечетная сторона), Тауелсыздык N91/95, Толебаева N100, N123 по 141 (нечетная сторона), N87/89, N101, Шевченко с N134 по 150 (четная сторона), микрорайон "Достык" дома N21, N47, N49.
Избирательный участок N 868
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык N75, Алматинский областной территориальный комитет госимущества и приватизации.

Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы N15, Уәлиханов атындағы N10 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы N4-тен 28-ге дейін, 35, 37 үйлер, 1 әскери қалашық, N1-ден 3 дейін үйлер.
N865 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Жансүгіров көшесі N226, Талдықорған политехникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Алдабергенов N126-дан 150-ге дейін (жұп жағы), N139-дан 193-ке дейін (тақ жағы), Асанова N84-тен 124-ке дейін (жұп жағы), N95-тен 133-ке дейін (тақ жағы), Гагарин N120-дан 168-ге дейін (жұп жағы), N107-ден 141-ге дейін (тақ жағы), N139/147, Жанпейісов (толық), Жансүгіров N166-дан 228-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан N130-дан 168-ге дейін (жұп жағы), N163-тен 203-ке дейін (тақ жағы), Қалиев N92-ден 132-ге дейін (жұп жағы), N91-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Котовский (толық), Мәметова N54-тен 96-ға дейін (жұп жағы), N11-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Рүстембеков N28-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік N137-ден 173а-ға дейін (12-қабат) (тақ жағы), Төлебаев N152-ден 204-ке дейін (жұп жағы), N143-тен 231-ге дейін (тақ жағы) көшелері, 1 әскери қалашық, N4-тен 6-ға дейін, N8 үйлер.
N866 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қазақстан көшесі N138/142, Абай атындағы N1 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Қазақстан N106, N108, N110 (жұп жағы), N125, N127/129 (тақ жағы), Орманов N32-ден 46-ға дейін (жұп жағы), N21/33-тен 45-ке дейін (тақ жағы), Пржевальский (толық), Рүстембеков N19-дан 31-ге дейін (тақ жағы), Сәпиев N2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 89-ға дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік N97-ден 135-ке дейін, N127/131, N105/125, N127/133 (тақ жағы), Төлебаев N102-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Шевченко N140 көшелері, "Достық" шағын ауданы N21/33, N22-ден 25-ке дейін, N125, N127/129 үйлер.
N867 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Біржан-Сал көшесі N108, Жолбарысұлы атындағы N18 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Жансүгіров N106-дан 164-ке дейін (жұп жағы), Қазақстан N133/141, N143/147, N143/151, Орманов N48-ден 56-ға дейін (жұп жағы), N51/55, N56/70, Рүстембеков N43-тен 51-ге дейін (тақ жағы), Сәпиев N60-тан 86-ға дейін (жұп жағы), N91-ден 117-ге дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік N91/95, Төлебаев N100, N123-тен 141-ге дейін (тақ жағы), N87/89, N101, Шевченко N134-тен 150-ге дейін (жұп жағы) көшелері, "Достық" шағын ауданы N21, N47, N49 үйлер.
N868 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі N75, Алматы облыстық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру жөніндегі аумақтық комитеті.

В границах: город Талдыкорган, улицы: Аксуская с N3 по 59 (нечетная сторона), Акын Сара с N120 по 154 (четная сторона), Биржан Сал с N68 по 82, N102, N104, N114/118 (четная сторона), с N55 по 89 (нечетная сторона), Жунгарская (полностью), Жансугурова с N86 по 102 (четная сторона), Кабанбай батыра с N35 по 59 (нечетная сторона), Тауелсыздык с N40 по 54 (четная сторона), с N75 по 87 (нечетная сторона), Толебаева N84, 86, Шевченко с N128 по 132 (четная сторона), с N117 по 143 (нечетная сторона).
Избирательный участок N 869
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык N67, Дворец культуры имени Жансугурова
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с N226 по 252 (четная сторона), с N213 по 235 (нечетная сторона), Абылай хана с N72 по 112 (четная сторона), с N71 по 113 (нечетная сторона), Акын Сара с N101 по 131, N131а, б, в, N137 (нечетная сторона), Балпык би с N2 по 48 (четная сторона), с N1 по 37 (нечетная сторона), Гаухар ана с N2 по 92 (четная сторона), с N1 по 81 (нечетная сторона), Дарабоз ана с N2 по 94 (четная сторона), с N1 по 91 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с N2 по 54 (четная сторона), Курманова с N1 по 89 (нечетная сторона), переулки Алатау, Жана турмыс, Когалды, Каркара, Талдыкорганский, Тельмана, Шыгыс (полностью).
Избирательный участок N 870
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана N150, специализированный лицей экономики и бизнеса N24 имени Арына для одаренных детей с обучением на трех языках.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая N254, N256, N264/270, с N272 по 280 (четная сторона), с N239 по 253 (нечетная сторона), Абылай хана с N126 по 160/164 (четная сторона), с N115 по 145 (нечетная сторона), Акын Сара с N155 по 171 (нечетная сторона), Балпык би с N56 по 106 (четная сторона), с N39 по 115 (нечетная сторона), Гайдара (полностью), Ескельды би с N1 по 83 (нечетная сторона), с N2 по 78 (четная сторона), Жансугурова с N2 по 36, N58/66, N68/70, N80/84 (четная сторона), с N1 по 69 (нечетная сторона), Жапарова (полностью), Кабанбай батыра с N1 по 31 (нечетная сторона), Каблиса жырау с N2 по 62 (четная сторона), с N1 по 71 (нечетная сторона), Каратальская с N2 по 58 (четная сторона), Кутузова (полностью), Пушкина с N1 по 101 (нечетная сторона), с N2 по 96 (четная сторона), Тауелсыздык с N2 по 38 (четная сторона), с N1 по 73 (нечетная сторона), Толебаева с N 2 по 76 (четная сторона), с N1 по 69 (нечетная сторона), Избасарова с N2 по 20 (четная сторона), с N1 по 15 (нечетная сторона), переулки Мамыр, Мукатова, Парковского (полностью), микрорайон Каратал N1, N2, N12, N13, N16, N20, N22, N22а, N28.
Избирательный участок N 871
Центр: город Талдыкорган, улица Жансугурова N187а, Жетысуский государственный университет имени Жансугурова.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ақсу N3-тен 59-ға дейін (тақ жағы), Ақын Сара N120-дан 154-ке дейін (жұп жағы), Біржан Сал N68-ден 82-ге дейін, N102, N104, N114/118 (жұп жағы), N55-тен 89-ға (тақ жағы), Жоңғар (толық), Жансүгіров N86-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр 35-тен 59-ға дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік N40-тан 54-ке дейін (тақ жағы), N75-тен 87-ге дейін (тақ жағы), Төлебаев N84, N86, Шевченко N128-ден 132-ге дейін (жұп жағы), N117-ден 143-ке дейін (тақ жағы) көшелері.
N869 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі N67, Жансүгіров атындағы Мәдениет сарайы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай N226-дан 252-ге дейін (жұп жағы), N213-тен 235-ке дейін (тақ жағы), Абылай хан N72-ден 112-ге дейін (жұп жағы), N71-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Ақын Сара N101-ден 131-ге дейін, N131а, б, в, N137 (тақ жағы), Балпық би N2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Гауһар ана N2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), Дарабоз ана N2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр N2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Құрманов N1-ден 89-ға дейін (тақ жағы) көшелері, Алатау, Жаңа тұрмыс, Көгалды, Қарқара, Талдықорған, Тельман, Шығыс (толық) бұрылыстары.
N870 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі N150, Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Арын атындағы N 24 экономика және бизнес арнаулы лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай N254, N256, N264/270, N272-ден 280-ге дейін (жұп жағы), N239-дан 253-ке дейін (тақ жағы), Абылай хан N126-дан 160/164-ке дейін (жұп жағы), N115-тен 145-ке дейін (тақ жағы), Ақын Сара N155-тен 171-ге дейін (тақ жағы), Балпық би N56-дан 106-ға дейін (жұп жағы), N39-дан 115-ке дейін (тақ жағы), Гайдар (толық), Ескелді би N1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров N2-ден 36-ға дейін, N58/66, N68/70, N80/84 (жұп жағы), N1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Жапаров (толық), Қабанбай батыр N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса жырау N2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), Қаратал N2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Кутузов (толық), Пушкин N1-ден 101-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 96-ға дейін (жұп жағы), Тауелсіздік N2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), Төлебаев N2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Ізбасаров N2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 15-ке дейін (тақ жағы) көшелері, Мамыр, Мұқатов, Парковский (толық) бұрылыстары, "Қаратал" шағын ауданы N1, N2, N12, N13, N16, N20, N22, N22а, N28 үйлер.
N871 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Жансүгіров көшесі N187а, Жансүгіров атындағы Жетысу мемлекеттік университеті.

В границах: город Талдыкорган, улицы: Балапанова (полностью), Жансугурова с N183 по 231(нечетная сторона), по Уштобинской трассе дома N185, N201, Каблиса жырау N213, N213а, б, N215, микрорайон "Гарышкер" с N1 по 3, N3б, с N6 по 11, 1 военный городок, дома N7, с N9 по 27, общежитие "Украина".
Избирательный участок N 872
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау N211, Талдыкорганский агротехнический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Алдабергенова с N152 по 198 (четная сторона), с N211 по 247 (нечетная сторона), Асановой с N 126 по 146 (четная сторона), с N135 по 191 (нечетная сторона), Байгожина (полностью), Байтуганова (полностью), Гагарина с N170 по 230 (четная сторона), с N161 по 203 (нечетная сторона), Жабаева с N222 по 250 (четная сторона), с N215 по 231 (нечетная сторона), Жансугурова с N165 по 181, N173/175 (нечетная сторона), Каблиса жырау с N176 по 206 (четная сторона), с N185 по 211а, б, в, е, ж (нечетная сторона), Нестерева (полностью), Сыпатаева с N77 по 115 (нечетная сторона), с N42 по 50 (четная сторона), Валиханова с N204 по 268 (четная сторона), с N181 по 195 (нечетная сторона), микрорайон "Гарышкер" с N14 по 20, N20/22, N21, с N24 по 31, N33, N34, N37, N36/38.
Избирательный участок N 873
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса жырау N174, средняя школа N13.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Байконыр (полностью), Горького (полностью), Жабаева с N156 по 220 (четная сторона), с N153 по 213 (нечетная сторона), Жансугурова с N131 по 163 (нечетная сторона), Желтоксан с N205 по 257а (нечетная сторона), с N170 по 220 (четная сторона), Исмайлова (полностью), Каблиса жырау с N134 по 170 (четная сторона), с N131 по 183 (нечетная сторона), Казахстанская с N114 по 202 (четная сторона), Казыбаева (полностью), Калиева с N132 по 170 (четная сторона), с N131 по 169 (нечетная сторона), Костенко (полностью), Маметовой с N98 по 146 (четная сторона), с N53 по 95 (нечетная сторона), Орманова с N72 по 160 (четная сторона), с N61 по 131 (нечетная сторона), Островского (полностью), Рустембекова с N84 по 136, N152, N158, N188 (четная сторона), с N53 по 147 (нечетная сторона), Сапиева с N88 по 126 (четная сторона), с N119 по 167 (нечетная сторона), Толстого (полностью), Валиханова с N156 по 202 (четная сторона), с N141 по 179 (нечетная сторона), потребительский кооператив садоводов "Красный камень".
Избирательный участок N 874
Центр: город Талдыкорган, улица Жансугурова N91/97, средняя школа-интернат N3 имени Ракишева.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с N282 по 316 (четная сторона), с N255 по 283 (нечетная сторона), Абылай хана с N182 по 208 (четная сторона), Аксуская с N48 по 86 (четная сторона), с N61 по 101 (нечетная сторона), Акын Сара с N164 по 188 (четная сторона), с N181 по 203 (нечетная сторона), Амангельды с N1 по 43 (нечетная сторона), с N2 по 42 (четная сторона), Балхашская (полностью), Биржан Сал с N122/128 по 156 (четная сторона), с N101 по 125 (нечетная сторона), Грибоедова с N2 по 12 (четная сторона), Жабаева с N80 по 154 (четная сторона), Жансугурова с N71 по 129 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с N64 по 132 (четная сторона), с N73 по 129 (нечетная сторона), Казахстанская с N149 по 187 (нечетная сторона), Ломоносова (полностью), Чайковского (полностью), Чернышевского (полностью), Шевченко с N152 по 188 (четная сторона), с N147 по 181 (нечетная сторона), переулок Онтустик (полностью).
Избирательный участок N 875 (закрытый)
Центр: город Талдыкорган, улица Абая N316, областной онкологический диспансер города Талдыкорган.
В границах: онкологический, наркологический, психоневрологический, туберкулезный, кожновенерологический диспансера, изолятор временного содержания.
Избирательный участок N 876
Центр: город Талдыкорган, улица Абая N297, департамент экологии по Алматинской области.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, Балапанов (толық), Жансүгіров N183-тен 231-ге дейін (тақ жағы), Үштөбенің жолындағы N185, N201, Қаблиса жырау N213, N213а, б, N215 көшелері, "Ғарышкер" шағын ауданы N1-ден 3-ке дейін, N3б, N6-дан 11-ге дейін үйлер, 1 әскери қалашық, N7, N9-дан 27-ге дейін үйлер, "Украина" жатақханасы.
N872 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса жырау көшесі N211, Талдықорған агротехникалық коледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Алдабергенов N152-тен 198-ге дейін (жұп жағы), N211-ден 247-ге дейін (тақ жағы), Асанова N126-дан 146-ға дейін (жұп жағы), N135-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Байғожин (толық), Байтұғанов (толық), Гагарин N170-тен 230-ға дейін (жұп жағы), N161-ден 203-ке дейін (тақ жағы), Жабаев N222-ден 250-ге дейін (жұп жағы), N215-тен 231-ге дейін (тақ жағы), Жансүгіров N165-ден 181-ге дейін, N173/175 (тақ жағы), Қаблиса жырау N176-дан 206-ға дейін (жұп жағы), N185-тен 211а, б, в, е, ж-ға дейін (тақ жағы), Нестеров (толық), Сыпатаев N77-ден 115-ке дейін (тақ жағы), N42-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов N204-тен 268-ге дейін (жұп жағы), N181-ден 195-ке дейін (тақ жағы) көшелері, "Ғарышкер" шағын ауданы N14-тен 20-ға дейін, N20/22, N21, N24-тен 31-ге дейін, N33, N34, N37, N36/38 үйлер.
N873 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса жырау көшесі N174, N13 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Байқоныр (толық), Горький (толық), Жабаев N156-дан 220-ға дейін (жұп жағы), N153-тен 213-ке дейін (тақ жағы), Жансүгіров N131-ден 163-ке дейін (тақ жағы), Желтоқсан N205-тен 257а-ға дейін (тақ жағы), N170-тен 220-ға дейін (жұп жағы), Исмаилов (толық), Қаблиса жырау N134-тен 170-ке дейін (жұп жағы), N131-ден 183-ке дейін (тақ жағы), Қазақстан N114-тен 202-ге дейін (жұп жағы), Қазыбаев (толық), Қалиев N132-ден 170-ке дейін (жұп жағы), N131-ден 169-ға дейін (тақ жағы), Костенко (толық), Мәметова N98-ден 146-ке дейін (жұп жағы), N53-тен 95-ке дейін (тақ жағы), Орманов N72-ден 160-қа дейін (жұп жағы), N61-ден 131-ге дейін (тақ жағы), Островский (толық), Рүстембеков N84-тен 136-ға дейін, N152, N158, N188 (жұп жағы), N53-тен 147-ге дейін (тақ жағы), Сәпиев N88-ден 126-ға дейін (жұп жағы), N119-дан 167-ге дейін (тақ жағы), Толстой (толық), Уәлиханов N156-дан 202-ге дейін (жұп жағы), N141-ден 179-ға (тақ жағы) көшелері, "Қызыл тас" бағбандар тұтынушы кооперативі.
N874 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Жансүгіров көшесі N91/97, Рақышев атындағы N3 орта мектеп-интернаты.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай N282-ден 316 дейін (жұп жағы), N255-тен 283-ке дейін (тақ жағы), Абылай хан N182-ден 208-ге дейін (жұп жағы), Ақсу N48-ден 86-ға дейін (жұп жағы), N61-ден 101-ге дейін (тақ жағы), Ақын Сара N164-тен 188-ге дейін (жұп жағы), N181-ден 203-ке дейін (тақ жағы), Амангелді N1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Балқаш (толық), Біржан Сал N122/128-ден 156-ға дейін (жұп жағы), N101-ден 125-ке дейін (тақ жағы), Грибоедов N2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Жабаев N80-нен 154-ке дейін (жұп жағы), Жансүгіров N71-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау N64-тен 132-ге дейін (жұп жағы), N73-тен 129-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан N149-дан 187-ге дейін (тақ жағы), Ломоносов (толық), Чайковский (толық), Чернышевский (толық), Шевченко N152-ден 188-ге дейін (жұп жағы), N147-ден 181-ге дейін (тақ жағы) көшелері, Оңтүстік (толық) бұрылыс.
N875 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі N316, Талдықорған қаласының облыстық онкологиялық диспансері.
Шекарасы: онкология, наркология, жүйке-жүйе, туберкулез, терівенерология диспансерлері, уақытша қамауға алу изоляторы.
N876 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі N297, Алматы облысы бойынша экология департаменті.

В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с N318 по 368 (четная сторона), с N285 по 327 (нечетная сторона), Абылай хана с N210 по 296 (четная сторона), Аксуская с N88 по 142 (четная сторона), с N103 по 155 (нечетная сторона), Акын Сара с N194 по 252, N258 (четная сторона), с N205 по 261 (нечетная сторона), Амангельды с N44 по 90 (четная сторона), с N45 по 101, N105 (нечетная сторона), Берентаева (полностью), Биржан Сал с N158 по 210 (четная сторона), с N129 по 181, N189, N213, N265 (нечетная сторона), Грибоедова с N14 по 38 (четная сторона), Жабаева с N81 по 153 (нечетная сторона), Жамбыла (полностью), Казахстанская с N189 по 241 (нечетная сторона), Лермонтова (полностью), Сланова с N78 по 130, N162 (четная сторона), с N65 по 123 (нечетная сторона), Тынышбаева с N86 по 120 (четная сторона), Шевченко с N190 по 240, N302 (четная сторона), с N183 по 219, N221 (нечетная сторона), Валиханова с N76 по 154 (четная сторона), с N71 по 137 (нечетная сторона), переулки Алтын Орда, Темир жол, Теректы (полностью), потребительский кооператив садоводов "Уйтас".
Избирательный участок N 877
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана N149, средняя школа N7 имени Ушинского.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абылай хана с N153 по 191 (нечетная сторона), Акбастау (полностью), Амиргалиева с N2 по 34 (четная сторона), с N1 по 33 (нечетная сторона), Балпык би с N108 по 152 (четная сторона), с N117 по 171 (нечетная сторона), Белинского (полностью), Ескельды би с N80 по 124 (четная сторона), с N85 по 131 (нечетная сторона), Жабаева с N2 по 78 (четная сторона), с N1 по 79 (нечетная сторона), Каратальская с N60 по 278 (четная сторона), с N1 по 173 (нечетная сторона), Куншыгыс (полностью), Майстрюка с N2 по 36 (четная сторона), с N1 по 41 (нечетная сторона), Панфилова с N1 по 19 (нечетная сторона), с N2 по 20 (четная сторона), Пушкина с N98 по 156 (четная сторона), с N103 по 153 (нечетная сторона), Сланова с N2 по 42 (четная сторона), с N1 по 31 (нечетная сторона), Валиханова с N1 по 37 (нечетная сторона), с N2 по 74 (четная сторона), Фрунзе с N1 по 21 (нечетная сторона), с N2 по 22 (четная сторона), Избасарова с N22 по 100 (четная сторона), с N17 по 85 (нечетная сторона), переулок Байшешек (полностью), Юго-Восточный жилой район.
Избирательный участок N 878
Центр: город Талдыкорган, улица Пушкина N205, средняя школа N6 имени Макаренко.
В границах: город Талдыкорган, улицы: 8-наурыз (полностью), Абылай хана с N193 по 257а (нечетная сторона), Амиргалиева с N36 по 54 (четная сторона), Ауезова (полностью), Балпык би с N154 по 260 (четная сторона), с N173 по 283 (нечетная сторона), Гоголя (полностью), Ескельды би с N126 по 208 (четная сторона), с N133 по 251а (нечетная сторона), Красина (полностью), Койшыбекова (полностью), Майстрюка с N38 по 90 (четная сторона), с N43 по 135 (нечетная сторона), Панфилова с N22 по 112 (четная сторона), с N21 по 125 (нечетная сторона), Покрышкина с N26 по 46 (четная сторона), Пушкина с N158 по 274 (четная сторона), с N155 по 225 (нечетная сторона), Сланова с N44 по 76 (четная сторона), с N33 по 63 (нечетная сторона), Тынышпаева с N2 по 82 (четная сторона), с N1 по 57 (нечетная сторона), Валиханова с N39 по 69 (нечетная сторона), Фрунзе с N24 по 80 (четная сторона), с N23 по 89 (нечетная сторона), Избасарова с N102 по 292 (четная сторона), с N87 по 267 (нечетная сторона).
Избирательный участок N 879

Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай N318-ден 368-ге дейін (жұп жағы), N285-тен 327-ге дейін (тақ жағы), Абылай хан N210-нан 296-ға дейін (жұп жағы), Ақсу N88-ден 142-ге дейін (жұп жағы), N103-тен 155-ке дейін (тақ жағы), Ақын Сара N194-тен 252-ге дейін, N258 (жұп жағы), N205-тен 261-ге дейін (тақ жағы), Амангелді N44-тен 90-ға дейін (жұп жағы), N45-тен 101-ге дейін, N105 (тақ жағы), Берентаев (толық), Біржан Сал N158-ден 210-ға дейін (жұп жағы), N129-дан 181-ге дейін, N189, N213, N265 (тақ жағы), Грибоедов N14-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Жабаев N81-ден 153-ке дейін (тақ жағы), Жамбыл (толық), Қазақстан N189-дан 241-ге дейін (тақ жағы), Лермонтов (толық), Сланов N78-ден 130-ға дейін, N162 (жұп жағы), N65-тен 123-ке дейін (тақ жағы), Тынышбаев N86-дан 120-ға дейін (жұп жағы), Шевченко N190-нан 240-қа дейін, N302 (жұп жағы), N183-тен 219-ға дейін, N221 (тақ жағы), Уәлиханов N76-дан 154-ке дейін (жұп жағы), N71-ден 137-ге дейін (тақ жағы) көшелері, Алтын Орда, Темір жол, Теректі (толық) бұрылыстары, "Үйтас" бағбандар тұтынушы кооперативі.
N877 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі N149, Ушинский атындағы N 7 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абылай хан N153-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Ақбастау (толық), Әмірғалиев N2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Балпық би N108-ден 152-ге дейін (жұп жағы), N117-ден 171-ге дейін (тақ жағы), Белинский (толық), Ескелді би N80-нен 124-ке дейін (жұп жағы), N85-тен 131-ге дейін (тақ жағы), Жабаев N2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), Қаратал N60-тан 278-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 173-ке дейін (тақ жағы), Күншығыс (толық), Майстрюк N2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Панфилов N1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Пушкин N98-ден 156-ға дейін (жұп жағы), N103-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Сланов N2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Уәлиханов N1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Фрунзе N1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ізбасаров N22-ден 100-ге дейін (жұп жағы), N17-ден 85-ке дейін (тақ жағы) көшелері, Бәйшешек (толық) бұрылысы, Оңтүстік-Шығыс тұрғын ауданы.
N878 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Пушкин көшесі N205, Макаренко атындағы N6 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, 8-наурыз (толық), Абылай хан N193-тен 257а-ға дейін (тақ жағы), Әмірғалиев N36-дан 54-ке дейін (жұп жағы), Әуезов (толық), Балпық би N154-тен 260-қа дейін (жұп жағы), N173-тен 283-ке дейін (тақ жағы), Гоголь (толық), Ескелді би N126-дан 208-ге дейін (жұп жағы), N133-тен 251а-ға дейін (тақ жағы), Красин (толық), Қойшыбеков (толық), Майстрюк N38-ден 90-ға дейін (жұп жағы), N43-тен 135-ке дейін (тақ жағы), Панфилов N22-ден 112-ге дейін (жұп жағы), N21-ден 125-ке дейін (тақ жағы), Покрышкин N26-дан 46-ға дейін (жұп жағы), Пушкин N158-ден 274-ке дейін (жұп жағы), N155-тен 225-ке дейін (тақ жағы), Сланов N44-тен 76-ға дейін (жұп жағы), N33-тен 63-ке дейін (тақ жағы), Тынышпаев N2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Уәлиханов N39-дан 69-ға дейін (тақ жағы), Фрунзе N24-тен 80-ге дейін (жұп жағы), N23-тен 89-ға дейін (тақ жағы), Ізбасаров N102-ден 292-ге дейін (жұп жағы), N87-ден 267-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
N879 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, улица Кивилева N6, средняя школа N6 имени Макаренко (блок начальных классов).
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абылай хана с N259 по 361 (нечетная сторона), Байсеитовой (полностью), Балпык би с N262 по 322, N330 (четная сторона), с N285 по 351, N519 (нечетная сторона), Герцена (полностью), Гидроузел (полностью), Ескельды би с N210 по 298 (четная сторона), с N253 по 333 (нечетная сторона), Жангельдина (полностью), Жандосова (полностью), Кивилева (полностью), Кошевого (полностью), Лазо (полностью), Майстрюка с N92 по 258 (четная сторона), с N137 по 345 (нечетная сторона), Мадениет (полностью), Невского (полностью), Поддубного (полностью), Покрышкина с N2 по 24 (четная сторона), с N1 по 31 (нечетная сторона), Пушкина с N276 по 296 (четная сторона), с N227 по 351 (нечетная сторона), Сейфуллина (полностью), Семашко (полностью), Хан танири (полностью), переулок Темирказык (полностью).
Избирательный участок N 880
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" N46, средняя школа N 9.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" дома N6а, 6б, 6в, с N7 по 9, N10а, 10б, 14а, 14б, 14в, 14г, 14д, 15,17а, 17б, 17в, 18/1, 18/2, 19а, 19б, 31, 34, 35, 36, 37, 37а, 40, 40а, 42, 43а, 43б, 43в, 44, 44а, 44б, 45а, 45б, 45в, 49а, 55, 55а, 55б, 56, 56а, 56в, 56г, 57, 57а, 59, 59б, 59в, 60а, 60б, 61, 61а, 63, 64, 116,120.
Избирательный участок N881 (закрытый)
Центр: город Талдыкорган, улица Ескельды би N238, областная больница города Талдыкорган.
В границах: областная больница, областная детская больница, перинатальный центр, медицинские центры "Нур-Авиценум", "Кайнар", "Шипагер", "Жансая".
Избирательный участок N 882
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" N44, средняя школа-гимназия N12 (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома с N22 по 45, 45а.
Избирательный участок N 883
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" N44, средняя школа-гимназия N 12 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома с N4 по 6, N11а, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, с N17 по 21, 46, N6 микрорайон.
Избирательный участок N 884
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар", улица Конаева N49, средняя школа-гимназия N14 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома N1а, с N7 по 9, N9а, N10, N12, микрорайон "Жастар" дома с N22 по 34, 35, 35а, 36, 36а, 36б, 39а, 49, 57, 59.
Избирательный участок N 885
Центр: город Талдыкорган, улица Желтоксан N220, Жетысуский государственный университет имени Жансугурова.

Орталығы: Талдықорған қаласы, Кивилев көшесі N6, Макаренко атындағы N6 орта мектебі (бастауыш сыныптар бөлігі).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абылай хан N259-дан 361-ге дейін (тақ жағы), Байсеитова (толық), Балпық би N262-ден 322-ге дейін, N330 (жұп жағы), N285-тен 351-ге дейін, N519 (тақ жағы), Герцен (толық), Гидроузел (толық), Ескелді би N210-нан 298-ге дейін (жұп жағы), N253-тен 333-ке дейін (тақ жағы), Жангелдин (толық), Жандосов (толық), Кивилев (толық), Кошевой (толық), Лазо (толық), Майстрюка N92-ден 258-ге дейін (жұп жағы), N137-ден 345-ке дейін (тақ жағы), Мәдениет (толық), Невский (толық), Поддубный (толық), Покрышкин N2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Пушкин N276-дан 296-ға дейін (жұп жағы), N227-ден 351-ге дейін (тақ жағы), Сейфуллин (толық), Семашко (толық), Хан тәңірі (толық) көшелері, Темірқазық (толық) бұрылысы.
N880 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы N46, N9 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы N6а, 6б, 6в, N7-ден 9-ға дейін, 10а, 10б, 14а, 14б, 14в, 14г, 14д, 15, 17а, 17б, 17в, 18/1, 18/2, 19а, 19б, 31, 34, 35, 36, 37, 37а, 40, 40а, 42, 43а, 43б, 43в, 44, 44а, 44б, 45а, 45б, 45в, 49а, 55, 55а, 55б, 56, 56а, 56в, 56г, 57, 57а, 59, 59б, 59в, 60а, 60б, 61, 61а, 63, 64, 116, 120 үйлер.
N881 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі N238, Талдықорған қаласының облыстық ауруханасы.
Шекарасы: облыстық аурухана, облыстық балалар ауруханасы, перинаталдық орталық, "Нур-Авиценум", "Қайнар", "Шипагер", "Жансая" медицина орталықтары.
N882 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы N44, N12 орта мектеп-гимназиясы (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы N22-ден 45-ке дейін, 45а үйлер.
N883 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы N44, N12 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы N4-тен 6-ға дейін, N11а, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, N17-ден 21-ге дейін, 46 үйлер, N6 шағын ауданы.
N884 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы, Қонаев көшесі N49, N14 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы N1а, N7-ден 9-ға дейін, N9а, N10, N12 үйлер, "Жастар" шағын ауданы N22-тен 34-ке дейін, 35, 35а, 36, 36а, 36б, 39а, 49, 57, 59 үйлер.
N885 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі N220, Жансүгіров атындағы Жетысу мемлекеттік университеті.

В границах: город Талдыкорган, улицы: Абылай хана с N266 по 290 (четная сторона), Алмалы (полностью), Конаева (полностью), Медеу (полностью), Ракишева (полностью), дома на территории специального городка, микрорайон "Жастар" дома N1, 1а, 2, с N3 по 7, 7а, 8, 9, 10, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 69/72, 70.
Избирательный участок N 886
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" N49, средняя школа-гимназия N14 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома N13, 13а, 21, 21а, 40, 42, 42а, 42б, 42в, 42г, 43, 44, 47, 48, детский дом "Айналайын" (Жастар, 46), микрорайон "Самал" дома с N1 по 3, 3а, 10а, 10б, 11, 11б, 12б.
Избирательный участок N 887
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" N52, средняя школа-гимназия N16.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома N37, 38, 39, с N60 по 69, 60/62, 69/71, с N74 по 78, 78а, 63/64, 63/66, 74/77.
Избирательный участок N 888
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" N144, средняя школа N17.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" дома N12а, с N16 по 22, 25, 25а, с N27 по 31, с N33 по37, отделение N 2.
Избирательный участок N 889
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" N14, средняя школа-гимназия N19 имени Жумабаева.
В границах: город Талдыкорган, микрорайоны "Мушелтой" дома с N1 по 9, 12, с N38 по 42, микрорайон "Гарышкер" N4, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 5а, 5б, 5в, 5г, дома жилого квартала завода свинцовых аккумуляторов, N7 микрорайон.
Избирательный участок N 890
Центр: село Еркин, микрорайон "Коктал", улица Шевченко N16, средняя школа N11 имени Берликожанова.
В границах: село Еркин, микрорайон "Коктал", потребительские кооперативы садоводов "Ключи", "Ащибулак", "Алмалы".
Избирательный участок N 891
Центр: село Еркин, улица Болашак N20, Алматинский областной профессионально-технический учебный центр.
В границах: село Еркин, улицы: Ащибулак, Бесшатыр, Берликожанова, Болашак, Булакты, Казахстанская, Каратальская, Курмангазы, Момышулы (полностью), переулки Балыкты (полностью), Береке с N3 по 7 (нечетная), N4 (четная), Кенжебаева N9, N11 (нечетная), N6, N16, N18 (четная), Карасу (полностью), Темиртекулы N7, N9, N15, N17 (нечетная сторона), N8, N10 (четная).
Избирательный участок N 892
Центр: село Еркин, улица Кенжебаева N1, клуб-библиотека.
В границах: село Еркин, улицы: Абая, Акажанулы, Гагарина, Жамбыла, Женис, Кемеращы, Мерекенова, Сарыбулак, Сулеева (полностью), переулки Береке N2, N6, Кенжебаева с N1 по 7 (нечетная), с N2 по 12 (четная), Темиртекулы с N1 по 5, N11, N19, N21 (нечетная), с N2 по 6 (четная), отделение N3.
Избирательный участок N 893

Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абылай хан N266-дан 290-ға дейін (жұп жағы), Алмалы (толық), Қонаев (толық), Медеу (толық), Рақышев (толық) көшелер, арнайы қалашықтың аумағындағы үйлер, "Жастар" шағын ауданы N1, 1а, 2, N3-тен 7-ге дейін, 7а, 8, 9, 10, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 69/72, 70 үйлер.
N886 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы N49, N14 орта мектеп-гимназиясы (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы N13, 13а, 21, 21а, 40, 42, 42а, 42б, 42в, 42г, 43, 44, 47, 48, "Айналайын" балалар үйі (Жастар, 46), "Самал" шағын ауданы N1-ден 3-ке дейін, 3а, 10а, 10б, 11, 11б, 12б үйлер.
N887 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы N52, N16 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы N37, 38, 39, N60-тан 69-ға дейін, 60/62, 69/71, N74-тен 78-ге дейін, 78а, 63/64, 63/66, 74/77 үйлер.
N888 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы N144, N17 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы N12а, N16-дан 22-ге дейін, 25, 25а, N27-ден 31-ге дейін, N33-тен 37-ге дейін үйлер, N2 бөлімше.
N889 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы N14, Жұмабаев атындағы N19 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы N1-ден 9-ға дейін, 12, N38-ден 42-ге дейін, "Ғарышкер" шағын ауданы N4,4а, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 5а, 5б, 5в, 5г үйлер, қорғасын аккумулятор зауытының тұрғын үйлері, N7 шағын ауданы.
N890 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, Шевченко көшесі N16, Берліқожанов атындағы N11 орта мектебі.
Шекарасы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, "Ключи", "Ащыбұлақ", "Алмалы" бағбандар тұтынушы кооперативтері.
N891 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Болашақ көшесі N20, Алматы облыстық кәсіби-техникалық оқу орталығы.
Шекарасы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ, Бесшатыр, Берліқожанов, Болашақ, Бұлақты, Қазақстан, Қаратал, Құрманғазы, Момышұлы (толық) көшелері, Балықты (толық), Береке N3-тен 7-ге дейін (тақ жағы), N4 (жұп жағы), Кенжебаев N9, N11 (тақ жағы), N6, N16, N18 (жұп жағы), Қарасу (толық), Теміртекұлы N7, N9, N15, N17 (тақ жағы), N8, N10 (жұп жағы) бұрылыстары.
N892 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Кенжебаев көшесі N1, клуб-кітапхана.
Шекарасы: Еркін ауылы, Абай, Ақажанұлы, Гагарин, Жамбыл, Жеңіс, Кемеращы, Мерекенов, Сарыбұлақ, Сүлеев (толық) көшелері, Береке N2, N6, Кенжебаев N1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Теміртекұлы N1-ден 5-ке дейін, N11, N19, N21 (тақ жағы), N2-ден 6-ға дейін (жұп жағы) бұрылыстары, N3-ші бөлімше.
N893 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", 9 площадка, средняя школа N15 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный" улицы: Алмалыбак, Актерек, Айдарлы, Аманжолова, А.Ружевой, Безродного, Билим, Виноградова, Ворошилова, Дутова, Есбатырова, Есболатова, Жылысай, Карагайлы, Кашаубаева, Кожабергенова, Козыбаева, Кусаинова, Майлина, Мечникова, Нур, Оланцева, Пастера, Розыбакиева, Салтанат, Сенгирбаева, Степанова, Сурикова, Теребаева, Тольятти, Толебаева, Чанышева, Шадрина, Шаляпина, Шолохова (полностью), Восточная промышленная зона.
Избирательный участок N 894
Центр: село Отенай, улица Абжалиевой N34, Дом культуры.
В границах: село Отенай, улицы: Алатау, Алматы, Базарбаева, Жаксыгельдинова, Жаналык, Жарык, Жастар, Жасулан, Кадыржанова, Карамурзанова, Солнечная, Слямова, Талдыкорган, Тунгатова, Валиханова, Хван, Шевченко, Ыбраймолдаева (полностью), переулки Жетысу, Жеруйык, Тан нуры, Улытау (полностью), Новостройка 1, 2, 3, село Пригородное.
Избирательный участок N 895
Центр: село Отенай, улица Тунгатова N18, средняя школа N21.
В границах: село Отенай, улицы: Абая, Абжалиева, Амангельды, Байконыр, Бейбитшилик, Бирлик, Гоголя, Гульдер, Достык, Жамбыла, Жансугурова, Женис, Карасай батыра, Нурпеисова, Оркен, Пушкина, Садовая, Терешковой, Таншолпан, Шайкорган (полностью), переулки Алтай, Енбекши, Ынтымак (полностью).
Избирательный участок N 896
Центр: село Енбек, улица Панфилова N1, средняя школа N 22.
В границах: село Енбек, участок Ынтымак.
Избирательный участок N 897
Центр: село Мойнак, улица Акбулак N23, средняя школа N23.
В границах: село Мойнак.
Избирательный участок N 898 (закрытый)
Центр: город Талдыкорган, воинская часть N18404.
В границах: войсковые части расположенные на территории города Талдыкорган.
Избирательный участок N 899
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", 9 площадка, средняя школа N15 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, 9 площадка, общежитие воинской части, "Восточный" микрорайон улицы: Есенина, Жансугурова, Короленко, Курчатова, Масанчи, Муратбаева, Шаталова (полностью).
Избирательный участок N 900
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра N180, средняя школа N25.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Бактыбая, Ли, Оркениет, Сикымова, Чехова (полностью), Северо-западный, Западный жилые районы, потребительские кооперативы садоводов "Мерекелик", "Каратал", "Сарыбулак", "Сары-Арка", "Шайкорган".

Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, 9 алаң, N15 орта мектеп (онтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, Алмалыбақ, Ақтерек, Айдарлы, Аманжолов, А.Ружева, Безродный, Білім, Виноградов, Ворошилов, Дутов, Есбатыров, Есболатов, Жылысай, Қарағайлы, Қашаубаев, Қожабергенов, Қозыбаев, Құсаинов, Майлин, Мечников, Нұр, Оланцев, Пастер, Розыбакиев, Салтанат, Сенгірбаев, Степанов, Суриков, Теребаев, Тольятти, Төлебаев, Чанышев, Шадрин, Шаляпин, Шолохов (толық) көшелері, Шығыс өнеркәсіп аумағы.
N894 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Абжалиева көшесі N34, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Өтенай ауылы, Алатау, Алматы, Базарбаев, Жақсыгельдинов, Жаңалық, Жарық, Жастар, Жасұлан, Қадыржанов, Қарамұрзанов, Солнечная, Сләмов, Талдықорған, Тұнғатов, Уәлиханов, Хван, Шевченко, Ыбраймолдаев көшелері (толық), Жетісу, Жерұйық, Таң нұры, Ұлытау (толық) бұрылыстары, Новостройка 1, 2, 3, Пригородный ауылы.
N895 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Тұңғатов көшесі N18, N21 орта мектебі.
Шекарасы: Өтенай ауылы, Абай, Абжалиев, Амангелді, Байқоңыр, Бейбітшілік, Бірлік, Гоголь, Гүлдер, Достық, Жамбыл, Жансүгіров, Жеңіс, Қарасай батыр, Нұрпеисов, Өркен, Пушкин, Садовая, Терешкова, Таңшолпан, Шайқорған (толық) көшелері, Алтай, Енбекші, Ынтымақ (толық) бұрылыстары.
N896 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбек ауылы, Панфилов көшесі N1, N22 орта мектебі.
Шекарасы: Еңбек ауылы, Ынтымақ учаскесі.
N897 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойнақ ауылы, Ақбұлақ көшесі N23, N23 орта мектебі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы.
N898 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Талдықорған қаласы, N18404 әскери бөлімі.
Шекарасы: Талдықорған қаласының аумағында орналасқан әскери бөлімшелер.
N899 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, 9 алаң, N15 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, 9 алаң, әскери бөлімінің жатақханасы, "Шығыс" шағын ауданы, Есенин, Жансүгіров, Короленко, Курчатов, Масанчи, Муратбаев, Шаталов (толық) көшелері.
N900 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі N180, N25 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Бақтыбай, Ли, Өркениет, Сиқымов, Чехов (толық) көшелері, Солтүстік-батыс, Батыс тұрғын аудандары, "Мерекелік", "Қаратал", "Сарыбұлақ", "Сары-Арқа", "Шайқорған" бағбандар тұтыну кооперативтері.