О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 31-215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2651. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 41-284
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 41-284.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года за N 2548, опубликованного в газете "Атамекен" N 2 (5682) от 11 января, N 3 (5683) от 18 января, N 4 (5684) от 25 января 2014 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 29-187 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 18 февраля 2014 года за N 2582, опубликованного в газете "Атамекен" N 10 (5690) от 8 марта 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "9872744" заменить на цифру "10513437", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "8113394" заменить на цифру "8754087", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "2255509" заменить на цифру "2689588";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2501744" заменить на цифру "2708358".
2) "Затраты" цифру "9909696" заменить на цифру "10550389".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 31-215 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2651 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 41-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 41-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 28-183 шешіміне (2013 жылдың 31 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2548 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 11 қаңтардағы N 2 (5682), 18 қаңтардағы N 3 (5683), 25 қаңтардағы N 4 (5684), "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 29-187 шешіміне (2014 жылдың 18 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2582 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 8 наурыздағы N 10 (5690), "Атамекен" газетіне жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "9872744" саны "10513437" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсiмдері" "8113394" саны "8754087" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2255509" саны "2689588" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2501744" саны "2708358" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "9909696" саны "10550389" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.