О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 07 апреля 2014 года N 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2660. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 47-3
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 47-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2544, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 17 января 2014 года N 4, 24 января 2014 года N 5, 31 января 2014 года N 6, 7 февраля 2014 года N 7), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 27-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2014 года N 2579, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 28 февраля 2014 года N 10, 7 марта 2014 года N 11, 14 марта 2014 года N 12, 28 марта 2014 года N 14), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "13210323" заменить на цифру "14185812", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "9695389" заменить на цифру "10670878", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "2641016" заменить на цифру "3288685";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2326113" заменить на цифру "2653933".
2) "Затраты" цифру "13697792" заменить на цифру "14673281".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 сәуірдегі N 30-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2660 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 47-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 27.05.2015 47-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2544 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 4, 2014 жылғы 24 қаңтардағы N 5, 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 6, 2014 жылғы 7 ақпандағы N 7 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 27-1 шешіміне (2014 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2579 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы N 10, 2014 жылғы 7 наурыздағы N 11, 2014 жылғы 14 наурыздағы N 12, 2014 жылғы 28 наурыздағы N 14 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "13210323" саны "14185812" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9695389" саны "10670878" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2641016" саны "3288685" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2326113" саны "2653933" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "13697792" саны "14673281" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.