Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Илийскому району
Решение акима Илийского района Алматинской области от 07 апреля 2014 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 мая 2014 года N 2691. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 05 января 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 05.01.2015 № 1.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Илийском районе избирательные участки, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Сабирбаева Данияра Бауыржановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Абдулдаев
"СОГОАСОВАНО"
Председатель Илийской
районной избирательной
комиссии                                   Чинаева Галина Евгеньевна
7 апреля 2014 год
Приложение к решению акима
Илийского района N 3 от 07
апреля 2014 года "Об
образовании избирательных
участков для проведения
голосования и подсчета
голосов по Илийскому району"
Избирательные участки для проведения голосования
и подсчета голосов по Илийскому району
Избирательный участок N303.
Центр: поселок Боралдай, улица Бостанова, N1, средняя школа N17.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Шпака с N1 по 160, Н.Островского с N1 по 10, Амангелди Иманова с N1 по 16, Бостанова с N1 по 23, Курмангазы с N1 по 54, Черемушки N7, 8, 9, 10, 11, 13, с N25 по 44, Мухамеджанова с N1 по 12, Даригерлер с N1 по 16, М.Тынышбая с N1 по 44, Аспандияра N15, 17, 18, 19, 24, 30, Устаздар с  N1 по 50, Улытау с N1 по 8, Садовая с N1 по 71, Сайполдаева Нашырбека с N1 по 39, Ленина с N1 по 7.
Избирательный участок N304.
Центр: поселок Боралдай, улица Ломоносова, N8, поселковая библиотека.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Черемушки N1, 3, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, Ломоносова с N1 по 37, Ю.Гагарина с N1 по 65, Школьная с N1 по 32, Восточная с N1 по 38, Уфимская с N2 по 22, Ереванская с N1 по 23, Аэродромная с N91 по 108, Железнодорожная с N35 по 77, Уральская с N1 по 12, Грибоедова с N1 по 40, Новая с N1 по 3.
Избирательный участок N305.

Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2014 жылғы 07 сәуірдегі N 3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 06 мамырда N 2691 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2015 жылғы 05 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 05.01.2015 № 1 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2–тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Данияр Бауыржанұлы Сабырбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Абдулдаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Іле аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Чинаева Галина Евгеньевна
2014 жылы 7 сәуір
"Іле ауданы бойынша дауыс
беруді өткізу және дауыс санау
үшін сайлау учаскелерін құру
туралы" Іле ауданы әкімінің
2014 жылғы "07" сәуірдегі
N 3 шешіміне қосымша
Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және
дауыс санау үшін сайлау учаскелері
N303 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі, N1, орта мектеп N17.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Шпак N1-ден 160-қа дейін, Н.Островский N1-ден 10-ға дейін, Амангелді Иманов N1-ден 16-ға дейін, Бостанов N1-ден 23-ке дейін, Құрманғазы N1-ден 54-ке дейін, Черемушки N7, 8, 9, 10, 11, 13, N25-тен 44-ке дейін, Мұхамеджанов N1-ден 12-ге дейін, Дәрігерлер N1-ден 16-ға дейін, М.Тынышбай N1-ден 44-ке дейін, Аспандияр N15, 17, 18, 19, 24, 30, Ұстаздар N1-ден 50-ге дейін, Ұлытау N1-ден 8-ге дейін, Садовая N1-ден 71-ге дейін, Сайполдаев Нашырбек N1-ден 39-ға дейін, Ленин N1-ден 7-ге дейін.
N304 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Ломоносов көшесі, N8, кент кітапханасы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Черемушки N1, 3, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, Ломоносов N1-ден 37-ге дейін, Ю.Гагарин N1-ден 65-ке дейін, Школьная N1-ден 32-ге дейін, Восточная N1-ден 38-ге дейін, Уфимская N2-ден 22-ге дейін, Ереванская N1-ден 23-ке дейін, Аэродромная N91-ден 108-ге дейін, Железнодорожная N35-тен 77-ге дейін, Уральская N1-ден 12-ге дейін, Грибоедов N1-ден 40-қа дейін, Новая N1-ден 3-ке дейін.
N305 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Боралдай, улица Б.Момышулы, N56, гимназия N39.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Б.Момышулы с N1 по 53, Райымбек батыра с N1 по 59, Глинка с N1 по 9, Строительная с N1 по 21, Дачная с N1 по 125 (нечетная сторона), с N2 по 78 (четная сторона), Н.Гоголя с N1 по 40, Новосельская с N1 по 4, Сурикова с N1 по 15, Молодежная с N1 по 20, Лаззат Асановой с N1 по 66, Атырау с N1 по 25, Казахстан с N1 по 99, Шакарим с N1 по 52, Арал с N1 по 30, Азат с N1 по 39, Кокшетау с N2 по 10, Коктем с N1 по 28, Западная с N2 по 10, Алтая с N1 по 69, Туркестан с N1 по 118, Ертис с N1 по 13.
Избирательный участок N306.
Центр: поселок Боралдай, улица Аэродромная, N2а, гостиница "ПАК".
В границах: поселок Боралдай, улицы: М.Ауэзова с N1 по 12, Овражная с N1 по 53, Менделеева с N1 по 13, Малая Аэродромная с N1 по 15, Аэродромная с N1 по 90; переулок: Сельский с N1 по 29; военный городок воинских частей N16194, 2177.
Избирательный участок N307.
Центр: поселок Боралдай, улица В.Чапаева, N39, товарищество с ограниченной ответственностью "Жедел".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Фрунзе с N1 по 36, Ташкентская с N1 по 18, А.Герцена с N1 по 9, Заречная с N1 по 50, С.Есенина с N1 по 48, К.Азербаева с N1 по 92, Н.Чернышевского с N1 по 41, Попова с N1 по 15, Бурундайская с N1 по 67, Мира с N1 по 55, В.Чапаева с N1 по 58, Набережная с N2 по 15, Полевая с N1 по 14; микрорайон "Автомобилист N1".
Избирательный участок N308.
Центр: поселок Боралдай, микрорайон "Водник-2", N18а, товарищество с ограниченной ответственностью "Алматы-Лада".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Вокзальная с N1 по 51, 8-ое Марта с N1 по 20, Абая с N1 по 32, Чайковского с N1 по 54, Нахимова с N1 по 20, Луговая с N1 по 38, М.Жумадилова с N1 по 62, Байжарасова с N1 по 13, Совхозная с N1 по 48, Маршака с N2 по 20, Кутузова с N1 по 18, Суворова с N1 по 89, Абылай хана с N1 по 25, Кабанбай батыра с N3 по 26, Тасыбек би с N4 по 24, Нияза с N1 по 25, Сарыарка с N1 по 55, А.Молдабекова с N1 по 14, Алатау с N1 по 49; микрорайон "Водник-2" с N1 по 10, N18, с N55 по 58, N65, 66, 67, 67а, 67б, с N68 по 78, N454, 455.
Избирательный участок N309.

Орталығы: Боралдай кенті, Б.Момышұлы көшесі, N56, гимназия N39.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Б.Момышұлы N1-ден 53-ке дейін, Райымбек батыр N1-ден 59-ға дейін, Глинка N1-ден 9-ға дейін, Строительная N1-ден 21-ге дейін, Дачная N1-ден 125-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Н.Гоголь N1-ден 40-қа дейін, Новосельская N1-ден 4-ке дейін, Суриков N1-ден 15-ке дейін, Молодежная N1-ден 20-ға дейін, Ләззат Асанова N1-ден 66-ға дейін, Атырау N1-ден 25-ке дейін, Қазақстан N1-ден 99-ға дейін, Шәкәрім N1-ден 52-ге дейін, Арал N1-ден 30-ға дейін, Азат N1-ден 39-ға дейін, Көкшетау N2-ден 10-ға дейін, Көктем N1-ден 28-ге дейін, Западная N2-ден 10-ға дейін, Алтай N1-ден 69-ға дейін, Түркістан N1-ден 118-ге дейін, Ертіс N1-ден 13-ке дейін.
N306 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Аэродромная көшесі, N2а, "ПАК" қонақ үйі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: М.Әуезов N1-ден 12-ге дейін, Овражная N1-ден 53-ке дейін, Менделеев N1-ден 13-ке дейін, Кіші Аэродромная N1-ден 15-ке дейін, Аэродромная N1-ден 90-ға дейін; тұйық көше: Сельский N1-ден 29-ға дейін; N16194, 2177 әскери бөлімшелерінің әскери қалашығы.
N307 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, В.Чапаев көшесі, N39, "Жедел" жауапкешілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Фрунзе N1-ден 36-ға дейін, Ташкентская N1-ден 18-ге дейін, А.Герцен N1-ден 9-ға дейін, Заречная N1-ден 50-ге дейін, С.Есенин N1-ден 48-ге дейін, К.Әзербаев N1-ден 92-ге дейін, Н.Чернышевский N1-ден 41-ге дейін, Попов N1-ден 15-ке дейін, Бурундайская N1-ден 67-ге дейін, Мир N1-ден 55-ке дейін, В.Чапаев N1-ден 58-ге дейін, Набережная N2-ден 15-ке дейін, Полевая N1-ден 14-ке дейін; "Автомобилист N1" ықшам ауданы.
N308 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, "Водник-2" ықшам ауданы, N18а, "Алматы-Лада" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Вокзальная N1-ден 51-ге дейін, 8-ое Марта N1-ден 20-ға дейін, Абай N1-ден 32-ге дейін, Чайковский N1-ден 54-ке дейін, Нахимов N1-ден 20-ға дейін, Луговая N1-ден 38-ге дейін, М.Жұмаділов N1-ден 62-ге дейін, Байжарасов N1-ден 13-ке дейін, Совхозная N1-ден 48-ге дейін, Маршак N2-ден 20-ға дейін, Кутузов N1-ден 18-ге дейін, Суворов N1-ден 89-ға дейін, Абылай хан N1-ден 25-ке дейін, Қабанбай батыр N3-тен 26-ға дейін, Тасыбек би N4-тен 24-ке дейін, Нияз N1-ден 25-ке дейін, Сарыарқа N1-ден 55-ке дейін, А.Молдабеков N1-ден 14-ке дейін, Алатау N1-ден 49-ға дейін; "Водник-2" ықшам ауданы N1-ден 10-ға дейін, N18, N55-тен 58-ге дейін, N65, 66, 67, 67а, 67б, N68-ден 78-ге дейін, N454, 455.
N309 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Боралдай, микрорайон "Водник-3", N40, детский сад "Адеми".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Нургиса Тлендиева с N1 по 36, Маншук Маметовой с N2 по 26 (четная сторона), с N1 по 13 (нечетная сторона), А.Молдагуловой с N1 по 27, Сакена Сейфуллина с N2 по 44 (четная сторона), с N1 по 33 (нечетная сторона), Жубаныш Барибаева с N2 по 22 (четная сторона), с N1 по 33 (нечетная сторона), Алиби Жангелдина с N1 по 31 (нечетная сторона), с N2 по 14 (четная сторона), Илияс Жансугурова с N1 по 30, Достык с N1 по 26, Динмухамеда Кунаева с N1 по 24, Токаша Бокина с N1 по 29, Мукагали Макатаева без номера 2 дома, Карасай батыра с N1 по 35, Сабита Муканова с N1 по 30, Байтерек с N1 по 50, Жетысу с N1 по 50, Астана с N1 по 50, Иле с N1 по 41, Жеруйык с N1 по 46, Байконыр с N2 по 64 (четная сторона), с N1 по 57 (нечетная сторона), Бастау с N2 по 28 (четная сторона) с N1 по 19 (нечетная сторона), Карасу с N1 по 14, Речная с N1 по 63, Арычная с N2 по 89; микрорайон "Водник-3" N2, 2а, 8, 10, 12, 13, 13а, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 31, 36, 54, с N81 по 103.
Избирательный участок N310.
Центр: поселок Боралдай, микрорайон "Водник-1", улица К.Азербаева, N2, средняя школа N15.
В границах: поселок Боралдай, улицы: Фурманова с N1 по 23, Заводская с N1 по 58, К.Байсеитовой с N1 по 17, В.Терешковой с N3 по 11, Северная с N1 по 71; микрорайон "Водник-1" с N1 по 54, с N59 по 64, N79, 80; переулки: Северный с N48 по 57, Д.Бедного с N1 по 19; микрорайон "Водник-1" "Боралдайская районная больница N2".
Избирательный участок N311.
Центр: поселок Боралдай, улица Бостанова, N1а, детский сад "Балдаурен".
В границах: поселок Боралдай, улицы: Ашкеева с N3 по 24, Курчатова с N1 по 36, Лихошерстова Василия Кузьмича с N1 по 93, Зейтена Шоканова с N1 по 102, Ленина с N9 по 23, Солнечная с N1 по 36, Первомайская с N1 по 118, М.Шокая с N1 по 40, Белинского с N1 по 10, Акын Сары с N2 по 24, Қажымукана с N1 по 20, Чкалова с N9 по 74, Железнодорожная с N3 по 33, М.Горького с N1 по 15, Рижская с N1 по 15, К.Сатбаева с N3 по 22, Советская с N1 по 24, Космонавтов с N1 по 91; переулки: Красина с N1 по 12, Южный с N1 по 10, Репина с N1 по 4, Московский с N1 по 7, Омский с N1 по 8, Минский с N1 по 12.
Избирательный участок (закрытый) N312.
Центр: поселок Боралдай, воинская часть N16194, клуб.

Орталығы: Боралдай кенті, "Водник-3" ықшам ауданы, N40, "Әдемі" бала-бақшасы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Нұрғиса Тілендиев N1-ден 36-ға дейін, Мәншүк Мәметова N2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), Ә.Молдағұлова N1-ден 27-ге дейін, Сәкен Сейфуллин N2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Жұбаныш Бәрібаев N2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Әліби Жангелдин N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Ілияс Жансүгіров N1-ден 30-ға дейін, Достық N1-ден 26-ға дейін, Дінмұхамед Қонаев N1-ден 24-ке дейін, Тоқаш Бокин N1-ден 29-ға дейін, Мұқағали Мақатаев нөмірсіз 2 үй, Қарасай батыр N1-ден 35-ке дейін, Сәбит Мұқанов N1-ден 30-ға дейін, Бәйтерек N1-ден 50-ге дейін, Жетісу N1-ден 50-ге дейін, Астана N1-ден 50-ге дейін, Іле N1-ден 41-ге дейін, Жерұйық N1-ден 46-ға дейін, Байқоңыр N2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Бастау N2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Қарасу N1-ден 14-ке дейін, Речная N1-ден 63-ке дейін, Арық N2-ден 89-ға дейін; "Водник-3" ықшам ауданы N2, 2а, 8, 10, 12, 13, 13а, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 31, 36, 54, N81-ден N103-ке дейін.
N310 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, "Водник-1" ықшам ауданы, Әзербаев көшесі, N2, орта мектеп N15.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Фурманов N1-ден 23-ке дейін, Заводская N1-ден 58-ге дейін, К.Бәйсейітова N1-ден 17-ге дейін, В.Терешкова N3-тен 11-ге дейін, Северная N1-ден 71-ге дейін; "Водник-1" ықшам ауданы N1-ден 54-ке дейін, N59-дан 64-ке дейін, N79, 80; тұйық көшелер: Северный N48-ден 57-ге дейін, Д.Бедный N1-ден 19-ға дейін; "Водник-1" ықшам ауданы "N2 Боралдай аудандық ауруханасы".
N311 сайлау учаскесі.
Орталығы: Боралдай кенті, Бостанов көшесі, N1а, "Балдәурен" бала-бақшасы.
Шекарасы: Боралдай кенті, көшелер: Әшкеев N3-тен 24-ке дейін, Курчатов N1-ден 36-ға дейін, Лихошерстов Василий Кузьмич N1-ден 93-ке дейін, Зейтен Шоқанов N1-ден 102-ге дейін, Ленин N9-дан 23-ке дейін, Солнечная N1-ден 36-ға дейін, Первомайская N1-ден 118-ге дейін, М.Шоқай N1-ден 40-қа дейін, Белинский N1-ден 10-ға дейін, Ақын Сара N2-ден 24-ке дейін, Қажымұқан N1-ден 20-ға дейін, Чкалов N9-дан 74-ке дейін, Железнодорожная N3-тен 33-ке дейін, М.Горький N1-ден 15-ке дейін, Рижская N1-ден 15-ке дейін, Қ.Сәтбаев N3-тен 22-ге дейін, Советская N1-ден 24-ке дейін, Космонавтов N1-ден 91-ге дейін; тұйық көшелер: Красин N1-ден 12-ге дейін, Южный N1-ден 10-ға дейін, Репин N1-ден 4-ке дейін, Московский N1-ден 7-ге дейін, Омский N1-ден 8-ге дейін, Минский N1-ден 12-ге дейін.
N312 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Боралдай кенті, N16194 әскери бөлімшесі, клуб.

В границах: поселок Боралдай, территория воинских частей N03825, N16194.
Избирательный участок (закрытый) N313.
Центр: поселок Боралдай, воинская часть N2177, клуб.
В границах: поселок Боралдай, территория воинских частей N9824, N2177.
Избирательный участок N314.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Аскара Ажимуратова, N12, средняя школа N13.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Заманбека Батталханова N1, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 28, Абая N1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 1а, 1б, 1в, Аскара Ажимуратова N6, 12, М.Ауэзова N3, 5, 11, Жамбыла N1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 10, 12, 14, 14а, с N16 по 28 (четная сторона), Султана Колдасова N1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, М.Лукина N3, 5, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 19, Г.Муратбаева N2, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, Спортивная N1, 2, 3, 4, 19, Титова с N1 по 14; Заманбека Батталханова N14 "Илийский районный отдел внутренних дел".
Избирательный участок N315.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Титова, N16, средняя школа N7.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Абая N10, 12, 19а, 21, 23, 23а, М.Ауэзова N3а, Султана Колдасова N19, 19а, 21, 21а, С.Сейфуллина N1/4, 2, 3, 4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 7а, 7в, 8/1, 8/3, 8/4, 8/5, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20а/1, 20а/2, 20б/1, 20б/2, 22/1, 22/2, 21, 23, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27, 28/1, 28/2, 28/4, 29, 29а, 30, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34а, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 62/1, 64, 66, Титова с N17 по 29 (нечетная сторона), дома частного сектора N8а, с N34 по 95; потребительский кооператив садоводческого общества: "Энергетический".
Избирательный участок N316.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Титова, N24, начальная школа N13.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Абая N18, 25, 27, 29, 29а, Вильгельм Витковского N1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, Титова с N35 по 49 (нечетная сторона); Титова N30 "Илийская районная центральная больница".
Избирательный участок N317.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Титова, N16, школа-гимназия N38.
В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Абая N31, 31а, Ю.Гагарина N1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, Титова N18, 20, 22, 26, 26а, 28.
Избирательный участок N318.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Ю.Гагарина, N2а, медицинский центр "Ару".

Шекарасы: Боралдай кенті, N03825, N16194 әскери бөлімшелер аумағы.
N313 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Боралдай кенті, N2177 әскери бөлімшесі, клуб.
Шекарасы: Боралдай кенті, N9824, N2177 әскери бөлімшелер аумағы.
N314 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Асқар Әжімұратов көшесі, N12, орта мектеп N13.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Заманбек Батталханов N1, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 28, Абай N1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 1а, 1б, 1в, Асқар Әжімұратов N6, 12, М.Әуезов N3, 5, 11, Жамбыл N1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 10, 12, 14, 14а, N16-дан 28-ге дейін (жұп жағы), Сұлтан Қолдасов N1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, М.Лукин N3, 5, 8,10, 11, 13, 16, 17, 19, Ғ.Мұратбаев N2, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, Спортивная N1, 2, 3, 4, 19, Титов N1-ден 14-ке дейін; Заманбек Батталханов N14 "Іле аудандық ішкі істер басқармасы".
N315 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Титов көшесі, N16, орта мектеп N7.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Абай N10, 12, 19а, 21, 23, 23а, М.Әуезов N3а, Сұлтан Қолдасов N19, 19а, 21, 21а, С.Сейфуллин N1/4, 2, 3, 4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 7а, 7в, 8/1, 8/3, 8/4, 8/5, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20а/1, 20а/2, 20б/1, 20б/2, 22/1, 22/2, 21, 23, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27, 28/1, 28/2, 28/4, 29, 29а, 30, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34а, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 62/1, 64, 66, Титов N17-ден 29-ға дейін (тақ жағы), N8а, N34-тен 95-ке дейінгі жеке меншік үйлер секторы; тұтыну кооперативінің бау-бақша қоғамы: "Энергетический".
N316 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Титов көшесі, N24, бастауыш мектеп N13.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Абай N18, 25, 27, 29, 29а, Вильгельм Витковский N1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, Титов N35-тен 49-ға дейін (тақ жағы); Титов N30 "Іле аудандық орталық ауруханасы".
N317 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Титов көшесі, N16, мектеп-гимназия N38.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, көшелер: Абай N31, 31а, Ю.Гагарин N1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, Титов N18, 20, 22, 26, 26а, 28.
N318 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Ю.Гагарин көшесі, N2а, "Ару" медициналық орталығы.

В границах: поселок Отеген батыра, улицы: Баумана с N1 по 14, Ю.Гагарина N2, 4, 6, 8, 10, 14, Н.Гоголя N2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 62/1, С.К.Калинина с N1 по 20, N1а, 22, 24, 35, М.Лермонтова N3, с N5 по 14, N17, Масанчи N10, 12, Титова N88, Н.Некрасова с N1 по 14, N14а, А.Пушкина с N1 по 27, N29, 31, 33, С.Сейфуллина N68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 98а, 100а, с N100 по 142 (четная сторона), В.Терешковой N1а, 3, 5, 6, 7, 9, 12, Подстанция N71, 71а; потребительские кооперативы садоводческих обществ: "Тростинка", "Урожай".
Избирательный участок N319.
Центр: поселок Отеген батыра, улица Тауелсиздиктин 10 жылдыгы, без номера, центр обслуживания населения.
В границах: поселок Отеген батыра, микрорайон "Гульдер"; микрорайон "Арман"; микрорайон "Куат"; Тауелсиздиктин 10 жылдыгы N35 "Региональная детская больница"; село Карасу; потребительский кооператив садоводческого общества: "Лазурит".
Избирательный участок N320.
Центр: поселок Покровка, улица Садовая, N101, филиал Акционерного общества "Волковгеология" "Управление производственно-технического обеспечения и комплектации (УПТОК)".
В границах: поселок Покровка, улицы: Алматинская с N121 по 288, N121б, 121а, 125а, 137а, 137б, 145а, 148а, 149а, 151а, 154а, 160а, 163а, 164а, 166а, 167а, 171а, 172а, 186а, 196а, 200а, 201а, 219а, 219б, 266а, Камо N2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, Кирова с N1 по 6, N1а, 1в, 2а, 5а, 8, Комарова с N1 по 8, N4а, 6а, 10, Комсомольская с N96 по 199, N102а, 108а, 109а, 113а, 121а, 123а, 129а, 149а, Космонавтов N3, 6, 8, 10, 12, 15а, 17а, 21а, 21б, 21в, с N14 по 33, N35а, с N36 по 41, N38а, 38б, 38в, Луговая с N1 по 8, N1а, 2а, 3а, 8а, 10, Мира N3, 3/1, 4, 4/2, 5, 7, Овражная N1, 3, 5, 6, 6а, 6б, 6в, с N8 по 30, N20а, 29а, с N32 по 54 (четная сторона), N46а, 48а, 48б, 52а, 54а, Садовая с N61 по 128, N61а, 94а, 99а, 99/1, 99/2, 100а, 105а, 105б, 120а, 128а, Яблочная с N2 по 6, N4а, Турганбека Катаева с N1 по 12, N1а, 1б, 1в, 2а, 2б, 2в, 8а, 13/1, 13/2, с N14 по 27, N15а, Центральная N1, 2.
Избирательный участок N321.
Центр: поселок Покровка, улица Алматинская, N44а, филиал акционерного общества "Казпочта".
В границах: поселок Покровка, улицы: Алматинская с N1 по 120, N6а, 42а, 53а, 53в, 58а, 59а, 72а, 75а, 77а, 77б, 77в, 78а, 79а, 82/1, 82/2, 83а, 86/1, 86/2, 86/3, 95а, 119а, 119б, 119в, Комсомольская с N1 по 95, N1а, 1б, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 2а, 3б, 3в, 3г, 5а, 5/1, 5/2, 6а, 6б, 10а, 10б, 11а, 14а, 16а, 16б, 19а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23а, 24а, 24б, 24д, 24г, 24ж, 25а, 26а, 43а, 45/1, 45а, 48а, 52а, 77а, 79а, 87а, 94а, Космическая с N1 по 39, N1а, 1б, 1в, 2а, 2б, 2г, 3а, 13а, 13б, 22/1, 22/2, 23/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 29а, 29б, 29в, 32/1, 32/2, 32/3, 37а, 38а, Мичурина с N1 по 94, N22а, 23а, 23б, 45а, 47а, 65а, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 87/1, 87/2, Молодежная с N1 по 34, N16/1, 16/2, 16/3, Садовая с N1 по 60, N4а, 5а, 8а, 20а, 29а, 49а, Степная N3, 3а, 4, 5, "ДЭУ-536" N1, 2.
Избирательный участок N322.
Центр: село Байсерке, улица Аркабая, N66, кафе "Самал".

Шекарасы: Өтеген батыр кенті, Бауман N1-ден 14-ке дейін, Ю.Гагарин N2, 4, 6, 8, 10, 14, Н.Гоголь N2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 62/1, С.К.Калинин N1-ден 20-ға дейн, N1а, 22, 24, 35, М.Лермонтов N3, N5-тен 14-ке дейін, N17, Масанчи N10, 12, Титов N88, Н.Некрасов N1-ден 14-ке дейін, N14а, А.Пушкин N1-ден 27-ге дейін, N29, 31, 33, С.Сейфуллин N68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 98а, 100а, N100-ден 142-ге дейін (жұп жағы), В.Терешкова N1а, 3, 5, 6, 7, 9, 12, Подстанция N71, 71а; тұтыну кооперативтерінің бау-бақшалар қоғамдары: "Тростинка", "Урожай".
N319 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтеген батыр кенті, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы, нөмірсіз, халыққа қызмет көрсету орталығы.
Шекарасы: Өтеген батыр кенті, "Гүлдер" ықшам ауданы; "Арман" ықшам ауданы; "Қуат" ықшам ауданы; Тәуелсіздіктің 10 жылдығы N35 "Аймақтық балалар емханасы"; Қарасу ауылы; тұтыну кооперативінің бау-бақша қоғамы: "Лазурит".
N320 сайлау учаскесі.
Орталығы: Покровка кенті, Садовая көшесі, N101, "Волковгеология" акционерлік қоғамының филиалы "Өндірістік-техникалық қамсыздандыру және жинақтау басқармасы (ӨТҚЖБ)".
Шекарасы: Покровка кенті, көшелер: Алматинская N121-ден 288-ге дейін, N121б, 121а, 125а, 137а, 137б, 145а, 148а, 149а, 151а, 154а, 160а, 163а, 164а, 166а, 167а, 171а, 172а, 186а, 196а, 200а, 201а, 219а, 219б, 266а, Камо N2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, Киров N1-ден 6-ға дейін, N1а, 1в, 2а, 5а, 8, Комаров N1-ден 8-ге дейін, N4а, 6а, 10, Комсомольская N96-дан 199-ға дейін, N102а, 108а, 109а, 113а, 121а, 123а, 129а, 149а, Космонавтов N3, 6, 8, 10, 12, 15а, 17а, 21а, 21б, 21в, N14-тен 33-ке дейін, N35а, N36-дан 41-ге дейін, N38а, 38б, 38в, Луговая N1-ден 8-ге дейін, N1а, 2а, 3а, 8а, 10, Мир N3, 3/1, 4, 4/2, 5, 7, Овражная N1, 3, 5, 6, 6а, 6б, 6в, N8-ден 30-ға дейін, N20а, 29а, N32-ден 54-ке дейін (жұп жағы), N46а, 48а, 48б, 52а, 54а, Садовая N61-ден 128-ге дейін, N61а, 94а, 99а, 99/1, 99/2, 100а, 105а, 105б, 120а, 128а, Яблочная N2-ден 6-ға дейін, N4а, Тұрғанбек Қатаев N1-ден 12-ге дейін, N1а, 1б, 1в, 2а, 2б, 2в, 8а, 13/1, 13/2, N14-тен 27-ге дейін, N15а, Центральная N1, 2.
N321 сайлау учаскесі.
Орталығы: Покровка кенті, Алматинская көшесі, N44а, "Қазпошта" акционерлік қоғамының филиалы.
Шекарасы: Покровка кенті, көшелер: Алматинская N1-ден 120-ға дейін, N6а, 42а, 53а, 53в, 58а, 59а, 72а, 75а, 77а, 77б, 77в, 78а, 79а, 82/1, 82/2, 83а, 86/1, 86/2, 86/3, 95а, 119а, 119б, 119в, Комсомольская N1-ден 95-ке дейін, N1а, 1б, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 2а, 3б, 3в, 3г, 5а, 5/1, 5/2, 6а, 6б, 10а, 10б, 11а, 14а, 16а, 16б, 19а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23а, 24а, 24б, 24д, 24г, 24ж, 25а, 26а, 43а, 45/1, 45а, 48а, 52а, 77а, 79а, 87а, 94а, Космическая N1-ден 39-ға дейін, N1а, 1б, 1в, 2а, 2б, 2г, 3а, 13а, 13б, 22/1, 22/2, 23/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 29а, 29б, 29в, 32/1, 32/2, 32/3, 37а, 38а, Мичурин N1-ден 94-ке дейін, N22а, 23а, 23б, 45а, 47а, 65а, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 87/1, 87/2, Молодежная N1-ден 34-ке дейін, N16/1, 16/2, 16/3, Садовая N1-ден 60-қа дейін, N4а, 5а, 8а, 20а, 29а, 49а, Степная N3, 3а, 4, 5, "ДЭУ-536" N1, 2.
N322 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, N66, "Самал" кафесі.

В границах: село Байсерке, улицы: Аркабая с N1 по 202, Аптечная с N1 по 10, Ы.Алтынсарина с N1 по 42, Зеленая с N1 по 50, Карасуйская с N1 по 85 (нечетная сторона), с N2 по 18 (четная сторона), без номера 1 дом, Габита Мусрепова с N1 по 41, Омаргали Кенжекулова с N1 по 32, Медицинская с N1 по 41, товарищество с ограниченной ответственностью "Нурай" с N1/1 по 8/2, Набережная с N1 по 207, без номера 1 дом, Пролетарская с N1 по 19, N30, 31а, Райымбека с N1 по 40, без номера 1 дом, Учительская с N1 по 17, "УМР-2" с N1/1 по 22/4, N29, с N31 по 37, Цветочная N2, 4, 6, без номера 2 дома, Юбилейная с N1 по 45; переулки: Строительный с N1 по 5, Сибирский с N1 по 12, Почтовый с N1 по 6, Гаражный с N1 по 6, Луговой N1, 3, 5.
Избирательный участок N323.
Центр: село Байсерке, улица Мира, N29, средняя школа N9.
В границах: село Байсерке, улицы: Ш.Айманова с N1 по 26, N26а, 26б, К.Байсеитовой с N1 по 33, Болтирик акына с N1 по 41, Валиханова с N1 по 68, И.Жансугурова с N1 по 38, без номера 2 дома, Казахстан с N1 по 39, без номера 4 дома, Комарова с N1 по 26, N26а, Курмангазы с N1 по 35, Линейная с N1 по 32, А.Молдагуловой с N1 по 31, без номера 1 дом, Мира с N1 по 35, (нечетная сторона), Мельничная с N1 по 60, Ш.Калдаякова с N1 по 17, Керей хана N1, Сырым Датулы с N1 по 24, Тауке хана с N1 по 28, Нургисы Тлендиева с N1 по 19, Наурыза с N1 по 41, Д.Нурпеисовой с N1 по 34, Парковая с N1 по 20, N22, 24, 26, 28, Степная с N1 по 59, Сиреневая с N1 по 22, Каныша Сатпаева с N1 по 86, Сейфуллина с N1 по 39, Школьная с N1 по 62, Абылай хана с N1 по 36, С.Аронулы с N1 по 16, без номера 4 дома; переулок: Вербный с N1 по 7.
Избирательный участок N324.
Центр: село Байсерке, улица Аркабая, N271, средняя школа N12.
В границах: село Байсерке, улицы: Аркабая с N203 по 286, Новостройская с N1 по 69, М.Маметовой с N1 по 30, 60 лет Пионерии с N1 по 25, Амангелди Иманова с N1 по 24, А.Маргулана с N1 по 76, без номера 1 дом, Бауыржана Момышулы с N1 по 17, Богенбай батыра с N1 по 25, Байзакова с N1 по 35, Касым хана N2, 2г, 8, 14, Есим хана с N1 по 10, Г.Жубанова с N1 по 83, Д.Ракышева с N1 по 60, Ж.Жабаева с N1 по 26, Жетысуйская с N1 по 21, Интернациональная с N1 по 28, Карасуйская с N87 по 178, Кабанбай батыра с N1 по 12, Карасай батыра с N1 по 15, Махамбета Утемисулы с N1 по 15, Набережная с N208 по 228, N260, Октябрьская с N1/1 по 7/2, N1/7, Полевая с N1 по 15, N1/1 по 15/1, N1/2 по 15/2, Садовая с N2 по 33, без номера 1 дом, Северная N6/2, 13/2, 10/3, Солнечная с N1/1 по 9/2, С.Муканова с N1 по 74, N74а, Саурык батыра с N1 по 44, Исатай Тайманова с N1 по 28, N28а, Центральная с N1 по 8, Чапаева с N1 по 24, Шакарима Кудайбердиулы с N1 по 15, Кенесары хана N1, Абулхаир хана N3, 13, Махмуд Кашкари с N1 по 23, Кажымукана с N1 по 28, Б.Майлина с N1 по 28; дачные общества: "Карагай", "Энергетик", "Механизатор", "Шыгыс", "Надежда", "Нуртерек", "Гудок", "Геолог", "УМР-2 Алма", "Дружба", "Водник", "Пчелка", "Енбек", "Заря Ветеранов", "Победа", "Нижняя Терен Кара", Верхняя Терен Кара", "Железнодорожник", "Дачник", "Вагонник", "Радуга", "Проектировщик".
Избирательный участок N325.
Центр: село Байсерке, улица Кунаева, N1, товарищество с ограниченной ответственностью "Байсерке Агро".

Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Арқабай N1-ден 202-ге дейін, Аптека N1-ден 10-ға дейін, Ы.Алтынсарин N1-ден 42-ге дейін, Зеленая N1-ден 50-ге дейін, Карасуйская N1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), нөмірсіз 1 үй, Ғабит Мүсірепов N1-ден 41-ге дейін, Омарғали Кенжеқұлов N1-ден 32-ге дейін, Медицинская N1-ден 41-ге дейін, "Нұрай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі N1/1-ден 8/2-ге дейін, Набережная N1-ден 207-ге дейін, нөмірсіз 1 үй, Пролетарская N1-ден 19-ға дейін, N30, 31а, Райымбек N1-ден 40-қа дейін, нөмірсіз 1 үй, Учительская N1-ден 17-ге дейін, "УМР-2" N1/1-ден 22/4-ке дейін, N29, N31-ден 37-ге дейін, Цветочная N2, 4, 6, нөмірсіз 2 үй, Юбилейная N1-ден 45-ке дейін; тұйық көшелер: Строительный N1-ден 5-ке дейін, Сибирьский N1-ден 12-ге дейін, Почтовый N1-ден 6-ға дейін, Гаражный N1-ден 6-ға дейін, Луговой N1, 3, 5.
N323 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсерке ауылы, Мир көшесі, N29, орта мектеп N9.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Ш.Айманов N1-ден 26-ға дейін, N26а, 26б, К.Бәйсейітова N1-ден 33-ке дейін, Бөлтірік ақын N1-ден 41-ге дейін, Уәлиханов N1-ден 68-ге дейін, І.Жансүгіров N1-ден 38-ге дейін, нөмірсіз 2 үй, Қазақстан N1-ден 39-ға дейін, нөмірсіз 4 үй, Комаров N1-ден 26-ға дейін, N26а, Құрманғазы N1-ден 35-ке дейін, Линейная N1-ден 32-ге дейін, Ә.Молдағұлова N1-ден 31-ге дейін, нөмірсіз 1 үй, Мир N1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), Мельничная N1-ден 60-қа дейін, Ш.Қалдаяков N1-ден 17-ге дейін, Керей хан N1, Сырым Датұлы N1-ден 24-ке дейін, Тауке хан N1-ден 28-ге дейін, Нұрғиса Тілендиев N1-ден 19-ға дейін, Наурыз N1-ден 41-ге дейін, Д.Нұрпейісова N1-ден 34-ке дейін, Парковая N1-ден 20-ға дейін, N22, 24, 26, 28, Степная N1-ден 59-ға дейін, Сиреневая N1-ден 22-ге дейін, Қаныш Сәтпаев N1-ден 86-ға дейін, Сейфуллин N1-ден 39-ға дейін, Школьная N1-ден 62-ге дейін, Абылай хан N1-ден 36-ға дейін, С.Аронұлы N1-ден 16-ға дейін, нөмірсіз 4 үй; тұйық көше: Вербный N1-ден 7-ге дейін.
N324 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, N271, орта мектеп N12.
Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: Арқабай N203-тен 286-ға дейін, Новостройская N1-ден 69-ға дейін, М.Мәметова N1-ден 30-ға дейін, 60 лет Пионерии N1-ден 25-ке дейін, Амангелді Иманов N1-ден 24-ке дейін, Ә.Марғұлан N1-ден 76-ға дейін, нөмірсіз 1 үй, Бауыржан Момышұлы N1-ден 17-ге дейін, Бөгенбай батыр N1-ден 25-ке дейін, Байзақов N1-ден 35-ке дейін, Қасым хан N2, 2г, 8, 14, Есім хан N1-ден 10-ға дейін, Ғ.Жұбанов N1-ден 83-ке дейін, Д.Рақышев N1-ден 60-қа дейін, Ж.Жабаев N1-ден 26-ға дейін, Жетісу N1-ден 21-ге дейін, Интернациональная N1-ден 28-ге дейін, Қарасу N87-ден 178-ге дейін, Қабанбай батыр N1-ден 12-ге дейін, Қарасай батыр N1-ден 15-ке дейін, Махамбет Өтемісұлы N1-ден 15-ке дейін, Набережная N208-ден 228-ге дейін, N260, Октябрьская N1/1-ден 7/2-ге дейін, N1/7, Полевая N1-ден 15-ке дейін, N1/1-ден 15/1-ге дейін, N1/2-ден 15/2-ге дейін, Садовая N2-ден 33-ке дейін, нөмірсіз 1 үй, Северная N6/2, 13/2, 10/3, Солнечная N1/1-ден 9/2-ге дейін, С.Мұқанов N1-ден 74-ке дейін, N74а, Саурық батыр N1-ден 44-ке дейін, Исатай Тайманов N1-ден 28-ге дейін, N28а, Центральная N1-ден 8-ге дейін, Чапаев N1-ден 24-ке дейін, Шәкәрім Құдайбердіұлы N1-ден 15-ке дейін, Кеңесары хан N1, Әбілхайыр хан N3, 13, Махмұд Қашқари N1-ден 23-ке дейін, Қажымұқан N1-ден 28-ге дейін, Б.Майлин N1-ден 28-ге дейін; саяжайлар қоғамдары: "Қарағай", "Энергетик", "Механизатор", "Шығыс", "Надежда", "Нұртерек", "Гудок", "Геолог", "УМР-2 Алма", "Дружба", "Водник", "Пчелка", "Еңбек", "Заря Ветеранов", "Победа", "Нижняя Терен Кара", "Верхняя Терен Кара", "Железнодорожник", "Дачник", "Вагонник", "Радуга", Проектировщик".
N325 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсерке ауылы, Қонаев көшесі, N1, "Байсерке Агро" жауапкершілігі шектеулі серкітестігі.

В границах: село Байсерке, улицы: А.Кунанбаева с N1 по 19, Железнодорожного с N 1 по 71, Заречная с N1 по 8, Зоопарковская с N1/1 по 8/2, Д.Кунаева с N1 по 37, Ленина с N1 по 30, Мира с N1 по 103, Овражная с N1 по 44, Октябрьская с N1 по 24, N24а, Первомайская с N1 по 17, Пионерская с N1 по 23, Строительная с N3 по 28, Целинная с N1 по 66, Центральная с N1 по 22, Шоссейная с N1 по 58, М.Шолохова с N1 по 11, Панфилова с N1 по 29.
Избирательный участок N326.
Центр: село Ынтымак, улица Школьная, N45, средняя школа N 30.
В границах: территория села Ынтымак.
Избирательный участок N327.
Центр: село Жанадаур, улица Мира, N3, средняя школа N5.
В границах: территория села Жанадаур.
Избирательный участок N328.
Центр: село Жанаталап, улица Колхозная, N2, средняя школа N25.
В границах: территория села Жанаталап.
Избирательный участок N329.
Центр: село Али, улица Б.Жырау, N2, средняя школа N22.
В границах: территория села Али.
Избирательный участок N330.
Центр: село Коктерек, средняя школа N21.
В границах: территория села Коктерек, дома войсковых частей N78460, N97617, N45164.
Избирательный участок N331.
Центр: поселок Первомайский, улица Вокзальная, N12, товарищество с ограниченной ответственностью "Монтажник".
В границах: поселок Первомайский, улицы: Солнечная с N1 по 5, Октябрьская с N1 по 13, Перекрестная с N4 по 10, Строительная с N1 по 7, Ключевая с N1 по 19, Капчагайская с N1 по 30, Космонавтов с N1 по 21, Жетысу с N1 по 31 (нечетная сторона), с N2 по 26 (четная сторона), Космическая с N1 по 31, Юности с N1 по 46, N46а, Механическая с N1 по 12, Веселая с N1 по 17, Вокзальная с N1 по 35 (нечетная сторона), с N2 по 38 (четная сторона), Гамарника с N1 по 9, А.Ф.Бережинского с N12 по 28; микрорайон "Болашак" с N1 по 30; дачи: "Дружба", "Птицевод".
Избирательный участок N332.
Центр: поселок Первомайский, улица Вокзальная, N125, дом культуры.
В границах: поселок Первомайский, улицы: Кавказская с N1 по 17, Маметовой с N1 по 23, Национальная с N1 по 36, Овражная с N1 по 24, Заречная с N1 по 79, N79а, Интернациональная с N1 по 51, N51а, Центральная с N1 по 164, Набережная с N1 по 70, Молодежная с N1 по 75, Жамбыла с N1 по 26, Зеленая с N1 по 34, Парковая с N1 по 21, Юбилейная с N1 по 8, N8а, Степная с N1 по 19; переулки: Садовый с N1 по 17, Новый с N 1 по 14.
Избирательный участок N333.

Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: А.Құнанбаев N1-ден 19-ға дейін, Железнодорожная N1-ден 71-ге дейін, Заречная N1-ден 8-ге дейін, Зоопарковская N1/1-ден 8/2-ге дейін, Д.Қонаев N1-ден 37-ге дейін, Ленин N1-ден 30-ға дейін, Мир N1-ден 103-ке дейін, Овражная N1-ден 44-ке дейін, Октябрьская N1-ден 24-ке дейін, N24а, Первомайская N1-ден 17-ге дейін, Пионерская N1-ден 23-ке дейін, Строительная N3-тен 28-ге дейін, Целинная N1-ден 66-ға дейін, Центральная N1-ден 22-ге дейін, Шоссейная N1-ден 58-ге дейін, М.Шолохов N1-ден 11-ге дейін, Панфилов N1-ден 29-ға дейін.
N326 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Школьная көшесі, N45, орта мектеп N30.
Шекарасы: Ынтымақ ауылының аумағы.
N327 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңадәуір ауылы, Мир көшесі, N3, орта мектеп N5.
Шекарасы: Жаңадәуір ауылының аумағы.
N328 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Колхозная көшесі, N2, орта мектеп N25.
Шекарасы: Жаңаталап ауылының аумағы.
N329 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әли ауылы, Б.Жырау көшесі, N2, орта мектеп N22.
Шекарасы: Әли ауылының аумағы.
N330 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктерек ауылы, N21 орта мектебі.
Шекарасы: Көктерек ауылының аумағы, N78460, N97617, N45164 әскери бөлімшелерінің үйлері.
N331сайлау учаскесі.
Орталығы: Первомай кенті, Вокзальная көшесі, N12, "Монтажник" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Первомай кенті, көшелер: Солнечная N1-ден 5-ке дейін, Октябрьская N1-ден 13-ке дейін, Перекрестная N4-тен 10-ға дейін, Строительная N1-ден 7-ге дейін, Ключевая N1-ден 19-ға дейін, Қапшағай N1-ден 30-ға дейін, Космонавтов N1-ден 21-ге дейін, Жетісу N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Космическая N1-ден 31-ге дейін, Юности N1-ден 46-ға дейін, N46а, Механическая N1-ден 12-ге дейін, Веселая N1-ден 17-ге дейін, Вокзальная N1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Гамарник N1-ден 9-ға дейін, А.Ф.Бережинский N12-ден 28-ге дейін; "Болашақ" ықшам ауданы N1-ден 30-ға дейін; саяжайлар: "Дружба", "Птицевод".
N332 сайлау учаскесі.
Орталығы: Первомай кенті, Вокзальная көшесі, N125, мәдениет үйі.
Шекарасы: Первомай кенті, көшелер: Кавказская N1-ден 17-ге дейін, Мәметова N1-ден 23-ке дейін, Национальная N1-ден 36-ға дейін, Овражная N1-ден 24-ке дейін, Заречная N1-ден 79-ға дейін, N79а, Интернациональная N1-ден 51-ге дейін, N51а, Центральная N1-ден 164-ке дейін, Набережная N1-ден 70-ке дейін, Молодежная N1-ден 75-ке дейін, Жамбыл N1-ден 26-ға дейін, Зеленая N1-ден 34-ке дейін, Парковая N1-ден 21-ге дейін, Юбилейная N1-ден 8-ге дейін, N8а, Степная N1-ден 19-ға дейін; тұйық көшелер: Садовый N1-ден 17-ге дейін, Новый N1-ден 14-ке дейін.
N333 сайлау учаскесі.

Центр: поселок Первомайский, улица Молодежная, N54, средняя школа N24.
В границах: поселок Первомайский, улицы: Жетысу с N33 по 231, А.Молдагуловой с N1 по 184, Космическая с N32 по 86 (четная сторона), с N33 по 47 (нечетная сторона), Логовая с N1 по 208, Вокзальная с N37 по 215 (нечетная сторона), с N40 по 204 (четная сторона), Школьная с N1 по 16, N1б, 15, 15а, 17, 18, с N19 по 25, Ворошилова с N1 по 15, Пушкина с N6 по 18, Береговая с N1 по 29, Щорса с N1 по 20; переулок: Мира с N1 по 6.
Избирательный участок N334.
Центр: село Коянкус, улица Шиели, N61, средняя школа N1.
В границах: территория села Коянкус.
Избирательный участок N335.
Центр: село Жетыген, улица Калибекова, N5, средняя школа N3.
В границах: село Жетыген, улицы: Б.Момышулы с N 1 по 175 (нечетная сторона), с N2 по N152 (четная сторона), О.Жампеисова с N1 по 175 (нечетная сторона), с N2 по 196 (четная сторона), М.Макатаева с N2 по 140 (четная сторона), с N1 по 83 (нечетная сторона), Ленина с N1 по 120, Новая с N1 по 60, Садовая с N1 по 50, Некрасова с N1 по 40, Речная с N1 по 50, Калибекова с N1 по 18, Мерей без номера 30 домов, Тауелсиздик без номера 28 домов, Сырдария без номера 20 домов, Жулдыз без номера 32 дома, Каспий без номера 20 домов, Бирлик без номера 27 домов, Акжайык без номера 20 домов, Шалкар без номера 16 домов, Ертис без номера 31 домов, Жана талап без номера 40 домов, Орда без номера 49 домов, Шынгыстау без номера 26 домов, Есил без номера 39 домов, Тарбагатай без номера 36 домов; переулки: Гоголя N9, 10, Горького с N1 по 17.
Избирательный участок N336.
Центр: село Жетыген, микрорайон "Дорожник", N18а, товарищество с ограниченной ответственностью "РСУ-1".
В границах: село Жетыген, улицы: Ломоносова с N1 по 36, N36а, 36б, Молдагуловой с N 1 по 109 (нечетная сторона), с N2 по 84 (четная сторона), Панфилова с N1 по 81, Валиханова с N2 по 126 (четная сторона), с N1 по 185 (нечетная сторона); микрорайон "Дорожник" с N1 по 60; переулки: Гагарина с N1 по 37, Октябрьский с N1 по 20; дачные общества: "Спорт-89", "Шугла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречный", "Аманат-1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алматы хлеб", "Арман", "Арман-1", "Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз Плюс", "Геолог", "Строитель", "Жетысу", "Снабженец", "Бархан Или"; станция Кайрат.
Избирательный участок N337.
Центр: село Жетыген, жилой городок "ДОС", без номера, детско-подростковый клуб "Умит".
В границах: село Жетыген, улицы: Лесная с N41 по 45 (нечетная сторона), с N40 по 52 (четная сторона), Абая с N1 по 8, Заводская с N1 по 5, Южная с N1 по 58, Виноградная с N1 по 32, Сатпаева с N1 по 30, Дачная с N1 по 4, Панфилова с N83 по 99 (нечетная сторона), с N80 по 98 (четная сторона); жилой городок "ДОС" с N1 по 14; переулки: Пушкина с N1 по 11, Жамбыла с N1 по 12.
Избирательный участок N338.

Орталығы: Первомай кенті, Молодежная көшесі, N54, орта мектеп N24.
Шекарасы: Первомай кенті, көшелер: Жетісу N33-тен 231-ге дейін, Ә.Молдағұлова N1-ден 184-ке дейін, Космическая N32-ден 86-ға дейін (жұп жағы), N33-тен 47-ге дейін (тақ жағы), Логовая N1-ден 208-ге дейін, Вокзальная N37-ден 215-ке дейін (тақ жағы), N40-тан 204-ке дейін (жұп жағы), Школьная N1-ден 16-ға дейін, N1б, N15, 15а, 17, 18, N19-дан 25-ке дейін, Ворошилов N1-ден 15-ке дейін, Пушкин N6-дан 18-ге дейін, Береговая N1-ден 29-ға дейін, Щорс N1-ден 20-ға дейін; тұйық көше: Мир N1-ден 6-ға дейін.
N334 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоянқұс ауылы, Шиелі көшесі, N61, орта мектеп N1.
Шекарасы: Қоянқұс ауылының аумағы.
N335 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, Қалибеков көшесі, N5, орта мектеп N3.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Б.Момышұлы N1-ден 175-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 152-ге дейін (жұп жағы), О.Жампейісов N1-ден 175-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 196-ға дейін (жұп жағы), М.Мақатаев N2-ден 140-қа дейін (жұп жағы), N1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), Ленин N1-ден 120-ға дейін, Новая N1-ден 60-қа дейін, Садовая N1-ден 50-ге дейін, Некрасов N1-ден 40-қа дейін, Речная N1-ден 50-ге дейін, Қалибеков N1-ден 18-ге дейін, Мерей нөмірсіз 30 үй, Тәуелсіздік нөмірсіз 28 үй, Сырдария нөмірсіз 20 үй, Жұлдыз нөмірсіз 32 үй, Каспий нөмірсіз 20 үй, Бірлік нөмірсіз 27 үй, Ақжайық нөмірсіз 20 үй, Шалқар нөмірсіз 16 үй, Ертіс нөмірсіз 31 үй, Жаңа талап нөмірсіз 40 үй, Орда нөмірсіз 49 үй, Шыңғыстау нөмірсіз 26 үй, Есіл нөмірсіз 39 үй, Тарбағатай нөмірсіз 36 үй; тұйық көшелер: Гоголь N9, 10, Горький N1-ден 17-ге дейін.
N336 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, "Дорожник" ықшам ауданы, N18а, "РСУ-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Ломоносов N1-ден 36-ға дейін, N36а, 36б, Молдағұлова N1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Панфилов көшесі N1-ден 81-ге дейін, Уәлиханов N2-ден 126-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 185-ке дейін (тақ жағы); "Дорожник" ықшам ауданы N1-ден 60-қа дейін; тұйық көшелер: Гагарин N1-ден 37-ге дейін, Октябрьский N1-ден 20-ға дейін; саяжайлар қоғамдары: "Спорт-89", "Шұғыла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречный", "Аманат-1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алматы хлеб", "Арман", "Арман-1", "Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз Плюс", "Геолог", "Строитель", "Жетісу", "Снабженец", "Бархан Или"; Қайрат станциясы.
N337 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, "ДОС" тұрғын үй қалашығы, нөмірсіз, "Үміт" балалар-жасөспірімдер клубы.
Шекарасы: Жетіген ауылы көшелер: Лесная N41-ден 45-ке дейін (тақ жағы), N40-тан 52-ге дейін (жұп жағы), Абай N1-ден 8-ге дейін, Заводская N1-ден 5-ке дейін, Южная N1-ден 58-ге дейін, Виноградная N1-ден 32-ге дейін, Сәтпаев N1-ден 30-ға дейін, Дачная N1-ден 4-ке дейін, Панфилов N83-тен 99-ға дейін (тақ жағы), N80-нен 98-ге дейін (жұп жағы); "ДОС" тұрғын үй қалашығы N1-ден 14-ке дейін; тұйық көшелер: Пушкин N1-ден 11-ге дейін, Жамбыл N1-ден 12-ге дейін.
N338 сайлау учаскесі.

Центр: село Жетыген, улица Геофизическая, N4, средняя школа  N11.
В границах: село Жетыген, улицы: Кудайбергенова N1 по 43, Лесная с N1 по 4 (нечетная сторона), с N2 по 14 (четная сторона), Жетыгенская с N1 по 69, Сейфуллина с N1 по 5, Солнечная с N1 по 6, Стадионная с N1 по 14, Казахстанская с N1 по 9, Маметовой с N1 по 6, Ильича с N1 по 8, Геофизическая с N1 по 30, 8-ми квартирный дом с N1 по 4, Золоторудная с N1 по 7, Обручева с N1 по 18, Юбилейная с N1 по 11, Молдагуловой с N111 по 135 (нечетная сторона), с N84 по 98 (четная сторона), Валиханова с N128 по 236 (четная сторона), с N187 по 243 (нечетная сторона), Момышулы с N154 по 222 (четная сторона), с N177 по 213 (нечетная сторона), Жампеисова с N198 по 238 (четная сторона), с N177 по 209 (нечетная сторона), Макатаева (четная сторона) с N142 по 162, (нечетная сторона) с N85 по 109, Панфилова с N101 по 113 (нечетная сторона), с N100 по 116 (четная сторона), Строительная с N1 по 28, Ауэзова с N1 по 18, Морозова с N1 по 63, Илийская с N1 по 35, Шевченко с N1 по 5, Титова с N1 по 6; переулки: Дружба с N1 по 7, Подстанция с N1 по 4.
Избирательный участок N339.
Центр: село Жетыген, улица Жигер, N86, средняя школа N34.
В границах: село Жетыген, улицы: 8-ое Марта с N1 по 9, Шоссейная с N1 по 36, Терешковой с N1 по 58, Арычная с N1 по 26, Тугелбаева с N1 по 61, Дом пенсионера с N1 по 10, Ворошилова с N1 по 22, Западная с N1 по 78, Советская с N1 по 135, Целинная с N1 по 284, Восточная с N1 по 103, Финский дом с N1 по 4, "СМП-625" с N1 по 6, "Мехколлона-50" с N1 по 32, Почтовая с N1 по 60, Дзержинского с N1 по 204, Калинина с N1 по 93, Зеленая с N1 по 40, Шымырбека с N1 по 50, Алтая без номера 22 дома, Айнабулак без номера 29 домов, Жигер без номера 56 домов, Бастау без номера 42 дома, Алакол без номера 39 домов, Улытау без номера 42 дома, Арал без номера 25 домов, Акбулак без номера 22 дома, Шу без номера 30 домов, Талас без номера 9 домов, Кызылсу без номера 15 домов, Маркакол без номера 37 домов.
Избирательный участок N340.
Центр: село Куйган, улица Пролетарская, без номера, средняя школа N32.
В границах: территория сел Куйган, Жанаарна, Енбек; молочно-товарная ферма.
Избирательный участок (закрытый) N341.
Центр: село Жетыген, воинская часть N65229, клуб.
В границах: село Жетыген, территория воисковых частей N65229, N20709
Избирательный участок N342.

Орталығы: Жетіген ауылы, Геофизическая көшесі, N4, орта мектеп N11.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Құдайбергенов N1-ден 43-ке дейін, Лесная N1-ден 4-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Жетыгенская N1-ден 69-ға дейін, Сейфуллин N1-ден 5-ке дейін, Солнечная N1-ден 6-ға дейін, Стадионная N1-ден 14-ке дейін, Казахстанская N1-ден 9-ға дейін, Мәметова N1-ден 6-ға дейін, Ильича N1-ден 8-ге дейін, Геофизическая N1-ден 30-ға дейін, 8-ми квартирный дом N1-ден 4-ке дейін, Золоторудная N1-ден 7-ге дейін, Обручева N1-ден 18-ге дейін, Юбилейная N1-ден 11-ге дейін, Молдағұлова N111-ден 135-ке дейін (тақ жағы), N84-тен 98-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов N128-ден 236-ға дейін (жұп жағы), N187-ден 243-ке дейін (тақ жағы), Момышұлы N154-тен 222-ге дейін (жұп жағы), N177-ден 213-ке дейін (тақ жағы), Жампейісов N198-ден 238-ге дейін (жұп жағы), N177-ден 209-ға дейін (тақ жағы), Мақатаев N142-ден 162-ге дейін (жұп жағы), N85-тен 109-ға дейін (тақ жағы), Панфилов N101-ден 113-ке дейін (тақ жағы), N100-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Строительная N1-ден 28-ге дейін, Әуезов N1-ден 18-ге дейін, Морозов N1-ден 63-ке дейін, Илийская N1-ден 35-ке дейін, Шевченко N1-ден 5-ке дейін, Титов N1-ден 6-ға дейін; тұйық көшелер: Дружба N1-ден 7-ге дейін, Подстанция N1-ден 4-ке дейін.
N339 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіген ауылы, Жігер көшесі, N86, орта мектеп N34.
Шекаралары: Жетіген ауылы, көшелер: 8-ое Марта N1-ден 9-ға дейін, Шоссейная N1-ден 36-ға дейін, Терешкова N1-ден 58-ге дейін, Арычная N1-ден 26-ға дейін, Түгелбаев N1-ден 61-ге дейін, Дом пенсионера N1-ден 10-ға дейін, Ворошилов N1-ден 22-ге дейін, Западная N1-ден 78-ге дейін, Советская N1-ден 135-ке дейін, Целинная N1-ден 284-ке дейін, Восточная N1-ден 103-ке дейін, Финский дом N1-ден 4-ке дейін, "СМП-625" N1-ден 6-ға дейін, "Мехколлона-50" N1-ден 32-ге дейін, Почтовая N1-ден 60-қа дейін, Дзержинский N1-ден 204-ке дейін, Калинин N1-ден 93-ке дейін, Зеленая N1-ден 40-қа дейін, Шымырбек N1-ден 50-ге дейін, Алтай нөмірсіз 22 үй, Айнабұлак нөмірсіз 29 үй, Жігер нөмірсіз 56 үй, Бастау нөмірсіз 42 үй, Алакөл нөмірсіз 39 үй, Ұлытау нөмірсіз 42 үй, Арал нөмірсіз 25 үй, Ақбұлақ нөмірсіз 22 үй, Шу нөмірсіз 30 үй, Талас нөмірсіз 9 үй, Қызылсу нөмірсіз 15 үй, Марқакөл нөмірсіз 37 үй.
N340 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құйған ауылы, Пролетарская көшесі, нөмірсіз, N32 орта мектебі.
Шекералары: Құйған, Жаңаарна, Еңбек ауылдарының аумағы; сүт-тауар фермасы.
N341 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Жетіген ауылы, N65229 әскери бөлімшесі, клуб.
Шекаралары: Жетіген ауылы, N65229, N20709 әскери бөлімшелер аумағы.
N342 сайлау учаскесі.

Центр: село Косозен, улица Абая, N15, средняя школа N14.
В границах: село Косозен, улицы: Г.Муратбаева N2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, Айгерим с N1 по 35, Рыскулова с N1/1 по 9/1, N11 с N2 по 14, Таугул с N1/1 по 13/3, с N 2/1 по 36/2, Абая с N1 по 74, Жамбыла с N1 по 45, Жильникова с N 1/1 по 33/1, N37 с N2/1 по 46/2, Жас улан с N1/1 по 21/1, с N2/1 по 18/2, Малый Караой без номера 4 дома, А.Молдагуловой без номера 16 домов, С.Сейфуллина без номера 16 домов, М.Маметовой без номера 15 домов, Алтынсарина без номера 11 домов, Б.Майлина без номера 12 дома, И.Жансугурова без номера 10 домов, Д.Кунаева без номера 12 дома, Аль-Фараби без номера 10 домов, Толе би без номера 18 домов, Бирлестик без номера 11 домов, Кенсай без номера 8 домов, Кок тобе без номера 10 домов, Таугул без номера 17 домов, Адилет без номера 6 домов, Колсай без номера 14 домов, Үш коныр без номера 9 домов, Жана турмыс без номера 3 дома, Орталык без номера 5 домов, Б.Момышулы без номера 20 домов, Шымбулак без номера 15 домов, Коктем без номера 11 домов, Аксай без номера 9 домов, Самал без номера 6 домов, Алтын кун без номера 11 домов, Карасу без номера 18 домов, Жастар без номера 26 домов, Ак жол без номера 14 домов; дачи: "Дорожник", "Малахит", "Жемис", "Золотая осень", "Целинный", "Связист", "Природа", "Оптемист", "Фрунзенец", "Ветеран-Алатау", "Алмалы", "Рассвет", "Союз", "Арман", "Или-2007".
Избирательный участок N343.
Центр: село Н.Тлендиева, улица Алматы, N10, средняя школа N26.
В границах: село Н.Тлендиева, улицы: А.Иманова с N1 по 76, Адилбека Исаева с N1 по 19/1, с N2/2 по 18/2, Алматы с N1 по 79, Жетысу с N1/1 по 5/1, с N1 по 7, Капшагая с N1 по 28, Ш.Сандыкбаева с N1 по 77, Ш.Валиханова с N1 по 87, Арман с N1/1 по 9/1, с N2/1 по 2/14, Желтоксана без номера 5 домов, Тауелсиздик без номера 8 домов, Достык без номера 12 дома, Арал без номера 3 дома, Акниет без номера 5 домов, Алтая без номера 4 дома, Аманжол без номера 8 домов, Аксункар без номера 3 дома, Ак булак без номера 4 дома, Актума без номера 1 дом, Арна без номера 8 домов, Алтын орда без номера 9 домов, Аксай без номера 3 дома, Атамекен без номера 6 домов, Байтерек без номера 8 домов, Бесмойнак без номера 9 домов, Баганашыл без номера 11 домов, Баянауыл без номера 3 дома, Бирлик без номера 13 домов, Егемен без номера 7 домов, Жоламан без номера 8 домов, Жаланаш без номера 2 дома, Жибек жолы без номера 2 дома, Коктобе без номера 2 дома, Коктал без номера 6 домов, Коктерек без номера 4 дома, Карасай без номера 6 домов, Керемет без номера 6 домов, Матибулак без номера 15 домов, Мойынкум без номера 9 домов, Майбулак без номера 5 домов, Отан без номера 11 домов, Райымбека без номера 3 дома, Улы тау без номера 4 дома, Улан без номера 2 дома, Шыгыс без номера 6 домов, Саяжай без номера 13 домов, Тулпар без номера 5 домов, Талап без номера 8 домов, Таужол без номера 1 дом; дачи: "Алма", "Финансит", "Простор", "Дружба"; дома воинской части N77035; свиноводческая товарная ферма N2/1.
Избирательный участок N344.

Орталығы: Қосөзен ауылы, Абай көшесі, N15, орта мектеп N14.
Шекарасы: Қосөзен ауылы, көшелер: Ғ.Мұратбаев N2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, Айгерім N1-ден 35-ке дейін, Рысқұлов N1/1-ден 9/1-ге дейін, N11, N2-ден 14-ке дейін, Таугүл N1/1-ден 13/3-ке дейін, N2/1-ден 36/2-ге дейін, Абай N1-ден 74-ке дейін, Жамбыл N1-ден 45-ке дейін, Жильников N1/1-ден 33/1-ге дейін, N37, N2/1-ден 46/2-ге дейін, Жас ұлан N1/1-ден 21/1-ге дейін, N2/1-ден 18/2-ге дейін, Кіші Қараой нөмірсіз 4 үй, А.Молдағұлова нөмірсіз 16 үй, С.Сейфуллин нөмірсіз 16 үй, М.Мәметова нөмірсіз 15 үй, Алтынсарин нөмірсіз 11 үй, Б.Майлин нөмірсіз 12 үй, І.Жансүгіров нөмірсіз 10 үй, Д.Қонаев нөмірсіз 12 үй, Әл-Фараби нөмірсіз 10 үй, Төле би нөмірсіз 18 үй, Бірлестік нөмірсіз 11 үй, Кеңсай нөмірсіз 8 үй, Көк төбе нөмірсіз 10 үй, Таугүл нөмірсіз 17 үй, Әділет нөмірсіз 6 үй, Қолсай нөмірсіз 14 үй, Үш қоңыр нөмірсіз 9 үй, Жаңа тұрмыс нөмірсіз 3 үй, Орталық нөмірсіз 5 үй, Б.Момышұлы нөмірсіз 20 үй, Шымбұлақ нөмірсіз 15 үй, Көктем нөмірсіз 11 үй, Ақсай нөмірсіз 9 үй, Самал нөмірсіз 6 үй, Алтын күн нөмірсіз 11 үй, Қарасу нөмірсіз 18 үй, Жастар нөмірсіз 26 үй, Ақ жол нөмірсіз 14 үй; бау-бақшалар: "Дорожник", "Малахит", "Жеміс", "Золотая осень", "Целинный", "Связист", "Природа", "Оптемист", "Фрунзенец", "Ветеран-Алатау", "Алмалы", "Рассвет", "Союз", "Арман", "Или-2007".
N343 сайлау учаскесі.
Орталығы: Н.Тілендиев ауылы, Алматы көшесі, N10, орта мектеп N26.
Шекарасы: Н.Тілендиев ауылы, көшелер: А.Иманов N1-ден 76-ға дейін, Әділбек Исаев N1-ден 19/1-ге дейін, N2/2-ден 18/2-ге дейін, Алматы N1-ден 79-ға дейін, Жетісу N1/1-ден 5/1-ге дейін, N1-ден 7-ге дейін, Капшағай N1-ден 28-ге дейін, Ш.Сандықбаев N1-ден 77-ге дейін, Ш.Уәлиханов N1-ден 87-ге дейін, Арман N1/1-ден 9/1-ге дейін, N2/1-ден 2/14-ке дейін, Желтоқсан нөмірсіз 5 үй, Тәуелсіздік нөмірсіз 8 үй, Достық нөмірсіз 12 үй, Арал нөмірсіз 3 үй, Ақниет нөмірсіз 5 үй, Алтай нөмірсіз 4 үй, Аманжол нөмірсіз 8 үй, Ақсұнқар нөмірсіз 3 үй, Ақ бұлақ нөмірсіз 4 үй, Ақтұма нөмірсіз 1 үй, Арна нөмірсіз 8 үй, Алтын орда нөмірсіз 9 үй, Ақсай нөмірсіз 3 үй, Атамекен нөмірсіз 6 үй, Байтерек нөмірсіз 8 үй, Бесмойнақ нөмірсіз 9 үй, Бағанашыл нөмірсіз 11 үй, Баянауыл нөмірсіз 3 үй, Бірлік нөмірсіз 13 үй, Егемен нөмірсіз 7 үй, Жоламан нөмірсіз 8 үй, Жалаңаш нөмірсіз 2 үй, Жібек жолы нөмірсіз 2 үй, Көктөбе нөмірсіз 2 үй, Көктал нөмірсіз 6 үй, Көктерек нөмірсіз 4 үй, Қарасай нөмірсіз 6 үй, Керемет нөмірсіз 6 үй, Мәтібұлақ нөмірсіз 15 үй, Мойынқұм нөмірсіз 9 үй, Майбұлақ нөмірсіз 5 үй, Отан нөмірсіз 11 үй, Райымбек нөмірсіз 3 үй, Ұлы тау нөмірсіз 4 үй, Ұлан нөмірсіз 2 үй, Шығыс нөмірсіз 6 үй, Саяжай нөмірсіз 13 үй, Тұлпар нөмірсіз 5 үй, Талап нөмірсіз 8 үй, Таужол нөмірсіз 1 үй; бау-бақшалар: "Алма", "Финансит", "Простор", "Дружба"; N77035 әскери бөлімшесінің үйлері; шошқа тауар фермасы N2/1.
N344 сайлау учаскесі.

Центр: село Караой, улица Дауылбаева, N1, средняя школа N18.
В границах: село Караой, улицы: А.Отарбаева с N1/1 по 29, Н.Пашкина с N1 по 53, N55, с N57/1 по 71/2, с N6/1 по 14/2, Абая с N1 по 96, N1а, Алатау N2, 3/1, 3/2, 5, Р.Зорге с N1/1 по 7/2, N1а, 7а, с N8 по 27, Казахстан с N1/1 по 8/2, N1а/1, 1а/2, 2а/1, 2а/2, с N10/1 по 12/2, N12, Тамаша с N1 по 37, N26а, М.Абишева с N1/1 по 19/1, N14, с N21 по 41, с N43/1 по 43/4, И.Алтынсарина N2, 11, 12, с N3/1 по 5/2, N6, 7/1, 7/2, с N8/1 по 8/4, N10/1, 10/2, М.Ауэзова N1а, с N1 по 46, К.Дауылбаева с N2/1 по 18/2, Туркестан без номера 22 дома, Сайран без номера 31 дом, Камыскол без номера 15 домов, Кен дала без номера 25 домов, Саяхат без номера 19 домов, Алматы без номера 11 домов, Сарыарка без номера 6 домов, Алатау без номера 6 домов, Астана без номера 16 домов, Достык без номера 10 домов, Азаматтык без номера 17 домов, Орталык без номера 9 домов, Кайнар без номера 5 домов, Шалкар без номера 16 домов, Умтыл без номера 8 домов, Енбек без номера 20 домов, Акжар без номера 8 домов; подсобное хозяйство: "Монтажник" N1/1, 1/2, 2/1, 2/2; пруд: "Амангельды" без номера 3 дома; отгонный участок без номера 22 дома; подстанция без номера 1 дом; дома воинской части N2466.
Избирательный участок N345.
Центр: село Караой, улица Бейбитшилик, N10, дом культуры.
В границах: село Караой, улицы: Теректи с N2 по 97, N5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 15/1, 16/1, 15/2, 16/2, 23/1, 23/2, 23/3, с N25/1 по 25/3, с N27/1 по 27/4, N28/1, 28/2, с N29/1 по 29/3, N30/1, 30/2, с N32/1 по 32/3, N34/1, 34/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2, Нурлы тан с N6 по 12, с N1/1 по 1/4, с N2/1 по 2/4, с N3/1 по 3/3, с N4/1 по 4/3, с N5/1 по 5/3, N7/1, 7/2, с N8/1 по 8/12, N9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 18, 19, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 32, 34, Ынтымак с N7 по 34, Мереке с N1/1 по 3/2, с N4 по 14, с N15 по 23, с N5/1 по 13/2, Бейбитшилик с N1 по 7, с N2/1 по 17/2, N19, 21, Алмалы N2а, 2б, 4а, 4б, с N1 по 30, Женис с N1 по 54, Тын дала N5, 6, 10, с N13 по 70, с N8/1 по 14/2, N20/1, 20/2, 44/1, 44/2, Алгабас N3, 4, 5, 6, 8, Балауса N2, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 8, 9, 19, 13, Шугыла N5, 7, 8, 8а, 9, Дарын с N1/1 по 9/2, N2, 4, 6, 11, 12/1, 12/2, 13, с N14/1 по 14/3, N15, с N16/1 по 16/3, N17, 18, 19, с N22 по 69, N23/1, 23/2, с N25/1 по 25/4, N27/1, 27/2, с N29/1 по 29/4, Рахат N3/1, 3/2, с N4 по 34, с N5/1 по 5/8, с N 11 по 50, N52/1, 52/2, Уалиева с N1/1 по 3/2, с N4 по 15, с N16/1 по 22/2, N17, 19, 19а, 21, 23, с N25 по 37, N39, Балдырган с N1/1 по 4/2, с N1 по 7, Жаналык с N1 по 86, N51а, Улгыли с N1 по 43, Іле таны без номера 8 домов, Гулдер без номера 12 домов, Мамыр без номера 6 домов, Наурыз без номера 11 домов, Болашак без номера 5 домов, Жигер без номера 4 дома, Сулусая без номера 4 дома, Ардагер без номера 9 домов, Жулдыз без номера 12 домов, Акжазык без номера 14 домов, Игилик без номера 11 домов.
Избирательный участок (закрытый) N346.
Центр: село Караой, воинская часть N2125, красный уголок.
В границах: село Караой, территория воинской части N2125.
Избирательный участок N347.

Орталығы: Қараой ауылы, Дауылбаев көшесі, N1, орта мектеп N18.
Шекарасы: Қараой ауылы, көшелер: Ә.Отарбаев N1/1-ден 29-ға дейін, Н.Пашкин N1-ден 53-ке дейін, N55, N57/1-ден 71/2-ге дейін, N6/1-ден 14/2-ге дейін, Абай N1-ден 96-ға дейін, N1а, Алатау N2, 3/1, 3/2, 5, Р.Зорге N1/1-ден 7/2-ге дейін, N1а, 7а, N8-ден 27-ге дейін, Қазақстан N1/1-ден 8/2-ге дейін, N1а/1, 1а/2, 2а/1, 2а/2, N10/1-ден 12/2-ге дейін, N12, Тамаша N1-ден 37-ге дейін, N26а, М.Абишев N1/1-ден 19/1-ге дейін, N14, N21-ден 41-ге дейін, N43/1-ден 43/4-ке дейін, Ы.Алтынсарин N2, 11, 12, N3/1-ден 5/2-ке дейін, N6, 7/1, 7/2, N8/1-ден 8/4-ке дейін, N10/1, 10/2, М.Әуезов N1а, N1-ден 46-ға дейін, Қ.Дауылбаев N2/1-ден 18/2-ге дейін, Түркістан нөмірсіз 22 үй, Сайран нөмірсіз 31 үй, Қамыскөл нөмірсіз 15 үй, Кең дала нөмірсіз 25 үй, Саяхат нөмірсіз 19 үй, Алматы нөмірсіз 11 үй, Сарыарқа нөмірсіз 6 үй, Алатау нөмірсіз 6 үй, Астана нөмірсіз 16 үй, Достық нөмірсіз 10 үй, Азаматтық нөмірсіз 17 үй, Орталық нөмірсіз 9 үй, Қайнар нөмірсіз 5 үй, Шалқар нөмірсіз 16 үй, Ұмтыл нөмірсіз 8 үй, Еңбек нөмірсіз 20 үй, Ақжар нөмірсіз 8 үй; қосалқы шаруашылық: "Монтажник" N1/1, 1/2, 2/1, 2/2; тоған: "Амангелді" нөмірсіз 3 үй; алыс мал шаруашылығы учаскесі нөмірсіз 22 үй; подстанция нөмірсіз 1 үй; N2466 әскери бөлімшесінің үйлері.
N345 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі, N10, мәдениет үйі.
Шекарасы: Қараой ауылы, көшелер: Теректі N2-ден 97-ге дейін, N5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 15/1, 16/1, 15/2, 16/2, 23/1, 23/2, 23/3, N25/1-ден 25/3-ке дейін, N27/1-ден 27/4-ке дейін, N28/1, 28/2, N29/1-ден 29/3-ке дейін, N30/1, 30/2, N32/1-ден 32/3-ке дейін, N34/1, 34/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2, Нұрлы таң N6-дан 12-ге дейін, N1/1-ден 1/4-ке дейін, N2/1-ден 2/4-ке дейін, N3/1-ден 3/3-ке дейін, N4/1-ден 4/3-ке дейін, N5/1-ден 5/3-ке дейін, N7/1, 7/2, N8/1-ден 8/12-ге дейін, N9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 18, 19, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 32, 34, Ынтымақ N7-ден 34-ке дейін, Мереке N1/1-ден 3/2-ке дейін, N4-тен 14-ке дейін, N15-тен 23-ке дейін, N5/1-ден 13/2-ге дейін, Бейбітшілік N1-ден 7-ге дейін, N2/1-ден 17/2-ге дейін, N19, 21, Алмалы N2а, 2б, 4а, 4б, N1-ден 30-ға дейін, Жеңіс N1-ден 54-ке дейін, Тың дала N5, 6, 10, N13-ден 70-ке дейін, N8/1-ден 14/2-ге дейін, N20/1, 20/2, 44/1, 44/2, Алғабас N3, 4, 5, 6, 8, Балауса N2, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 8, 9, 19, 13, Шұғыла N5, 7, 8, 8а, 9, Дарын N1/1-ден 9/2-ге дейін, N2, 4, 6, 11, 12/1, 12/2, 13, N14/1-ден 14/3-ке дейін, N15, N16/1-ден 16/3-ке дейін, N17, 18, 19, N22-ден 69-ға дейін, N23/1, 23/2, N25/1-ден 25/4-ке дейін, N27/1, 27/2, N29/1-ден 29/4-ке дейін, Рахат N3/1, 3/2, N4-тен 34-ке дейін, N5/1-ден 5/8-ге дейін, N11-ден 50-ге дейін, N52/1, 52/2, Уәлиев N1/1-ден 3/2-ге дейін, N4-тен 15-ке дейін, N16/1-ден 22/2-ге дейін, N17, 19, 19а, 21, 23, N25-тен 37-ге дейін, N39, Балдырған N1/1-ден 4/2-ге дейін, N1-ден 7-ге дейін, Жаңалык N1-ден 86-ға дейін, N51а, Үлгілі N1-ден 43-ке дейін, Іле таңы нөмірсіз 8 үй, Гүлдер нөмірсіз 12 үй, Мамыр нөмірсіз 6 үй, Наурыз нөмірсіз 11 үй, Болашақ нөмірсіз 5 үй, Жігер нөмірсіз 4 үй, Сұлусай нөмірсіз 4 үй, Ардагер нөмірсіз 9 үй, Жұлдыз нөмірсіз 12 үй, Ақжазық нөмірсіз 14 үй, Игілік нөмірсіз 11 үй.
N346 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Қараой ауылы, N2125 әскери бөлімше, қызыл бұрыш.
Шекарасы: Қараой ауылы, N2125 әскери бөлімше аумағы.
N347 сайлау учаскесі.

Центр: село Междуреченское, улица Ленина, N12, средняя школа  N16 имени Ю.А.Гагарина.
В границах: село Междуреченское, улицы: Лесная с N2 по 16 (четная сторона), с N1 по 7 (нечетная сторона), 30 лет Победы с N2 по 16 (четная сторона), с N26 по 46 (четная сторона), с N1 по 45 (нечетная сторона), Школьная с N2 по 28 (четная сторона), с N1 по 15 (нечетная сторона), с N21 по 27 (нечетная сторона), Комсомольская с N1 по 28, N46, 48, М.Горького с N2 по 54 (четная сторона), с N1 по 33 (нечетная сторона), N37, 41, Целинная с N1 по 53, Ворошилова с N2 по 64 (четная сторона), с N1 по 57 (нечетная сторона), Мира с N2 по 50 (четная сторона), с N1 по 57 (нечетная сторона), Степная с N2 по 56 (четная сторона), с N1 по 51 (нечетная сторона), Абая с N1 по 48, К.Маркса с N1 по 57, Западная с N1 по 13, Ленина с N1 по 81 (нечетная сторона), N1а, 23а, с N2 по 90 (четная сторона), Б.Тамабаева с N2 по 22 (четная сторона), с N26 по 40 (четная сторона), N28а, с N1 по 117 (нечетная сторона), N41а, Акан сери N1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 12, 20, Зеленая N3, 4, 5, 6, 7, 9; "РСУ-3" без номера 5 домов; "МТФ-1" без номера 2 дома; Плотина без номера 1 дом; бригады: N1, 2, 3, 8, 9, 11; потребительский кооператив садоводческого товарищества: "Междуречье".
Избирательный участок N348.
Центр: село Междуреченское, улица Ленина, N10, дом культуры.
В границах: село Междуреченское, улицы: Речная с N2 по 100 (четная сторона), N1 по 75 (нечетная сторона), Шоссейная с N1 по 29, N3а, 5а, Дзержинского с N1 по 16, Советская с N1 по 23, Алматинская с N1 по 12, Строительная с N1 по 16, Кошельного с N1 по 14, N1а, Новая с N1 по 5, 40 лет Победы с N1 по 21 (нечетная сторона), N17а, N2 по 16 (четная сторона), Молодежная с N1 по 23 (нечетная сторона), N2 по 20 (четная сторона), N8а, 10а, Интернациональная с N1 по 23, Пионерская с N1 по 23, Красногвардейская с N1 по 20, N16а, 18а, Алпамыс батыра с N1 по 6, Н.Тлендиева с N1 по 11, Астана без номера 6 домов, Байконыр без номера 7 домов, Алатау без номера 6 домов; микрорайон "Шабыт";
Избирательный участок N349.
Центр: село Екпинды, улица Шевченко, N3, средняя школа N2.
В границах: территория села Екпинды; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Мечта ветерана", "Сокол", "Балтагуль", "Аксай", "Энтузиаст", "Содружество", "Мерей", "Кок-Жиек", "Кок-Жиек", "Кок-Жиек", "Самал", "Вишня", "Белес".
Избирательный участок N350.
Центр: село Жаугашты, улица Центральная, без номера, учреждения ЛА 155/4.
В границах: территория села Жаугашты.
Избирательный участок N351.

Орталығы: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі, N12, Ю.А.Гагарин атындағы N16 орта мектебі.
Шекарасы: Междуреченск ауылы, көшелер: Лесная N2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), 30 Лет Победы N2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), N26-дан 46-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Школьная N2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), N21-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Комсомольская N1-ден 28-ге дейін, N46, 48, М.Горький N2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), N37, 41, Целинная N1-ден 53-ке дейін, Ворошилов N2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Мир N2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Степная N2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Абай N1-ден 48-ге дейін, К.Маркс N1-ден 57-ге дейін, Западная N1-ден 13-ке дейін, Ленин N1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), N1а, 23а, N2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Б.Тамабаев N2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), N26-дан 40-қа дейін (жұп жағы), N28а, N1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), N41а, Ақан сері N1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 12, 20, Зеленая N3, 4, 5, 6, 7, 9; "РСУ-3" нөмірсіз 5 үй; "СТФ-1" нөмірсіз 2 үй; Плотина нөмірсіз 1 үй; бригадалар: N1, 2, 3, 8, 9, 11; тұтыну кооперативінің бау-бақша серіктестігі: "Междуречье".
N348 сайлау учаскесі.
Центр: Междуреченск ауылы, Ленин көшесі, N10, мәдениет үйі.
Шекарасы: Междуреченск ауылы, көшелер: Речная N2-ден 100-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Шоссейная N1-ден 29-ға дейін, N3а, 5а, Дзержинский N1-ден 16-ға дейін, Советская N1-ден 23-ке дейін, Алматинская N1-ден 12-ге дейін, Строительная N1-ден 16-ға дейін, Кошельний N1-ден 14-ке дейін, N1а, Новая N1-ден 5-ке дейін, 40 лет Победы N1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), N17а, N2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Молодежная N1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), N8а, 10а, Интернациональная N1-ден 23-ке дейін, Пионерская N1-ден 23-ке дейін, Красногвардейская N1-ден 20-ға дейін, N16а, 18а, Алпамыс батыр N1-ден 6-ға дейін, Н.Тілендиев N1-ден 11-ге дейін, Астана нөмірсіз 6 үй, Байқоңыр нөмірсіз 7 үй, Алатау нөмірсіз 6 үй; "Шабыт" ықшам ауданы;
N349 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді ауылы, Шевченко көшесі, N3, орта мектеп N2.
Шекарасы: Екпінді ауылының аумағы; тұтыну кооперативтерінің бау-бақшалар серіктестіктері: "Мечта ветерана", "Сокол", "Балтагүл", "Ақсай", "Энтузиаст", "Содружество", "Мерей", "Кок-Жиек", "Кок-Жиек", "Көк-Жиек", "Самал", "Вишня", "Белес".
N350 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жауғашты ауылы, Центральная көшесі, нөмірсіз, ЛА 155/4 мекемесі.
Шекарасы: Жауғашты ауылының аумағы.
N351 сайлау учаскесі.

Центр: село КазЦИК, улица К.Байкадамкызы, N38, средняя школа N6 имени Ануара Молдабекова.
В границах: село КазЦИК, улицы: Балты Сейдалиева с N1 по 125, Аитова с N1 по 100, К.Байкадамкызы с N1 по 120, Сарсембек Асубекова с N1 по 87, Еламана Кабылдаева с N1 по 103; дачные общества: "Ветеран-12", "Достык", "Ветеран-2 Надежда", "Кристалл", "Волна", "Мелиоратор", "Ягодка", "Приозерная", "Водник", "Ветеран", "Оптимист", "Ивушка", "Кирпичник", "Крылья", "Гранит", "Балтакол", "Монтажник", "Енбек".
Избирательный участок N352.
Центр: село КазЦИК, улица К.Байкадамкызы, N38, средняя школа N6 имени Ануара Молдабекова.
В границах: село КазЦИК, улицы: Алатау с N1 по 10, Жамбыла Жабаева с N1 по 32, Кайрата Рыскулбекова с N1 по 12, Нурмолды Алдабергенова с N1 по 22, Гани Муратбаева с N1 по 9, Маншук Маметовой с N1 по 22, Райымбек батыра с N1 по 21, Бауыржана Момышулы с N1 по 17, Бухар жырау с N1 по 3, Шокана Валиханова с N1 по 5, Кажымукана Мунайтбасова с N1 по 5, Алии Молдагуловой с N1 по 5, Мукана Толебаева с N1 по 5, Габита Мусрепова с N1 по 5, Сабита Муканова с N1 по 5, Толегена Токтарова с N1 по 5, Куляш Байсеитовой с N1 по 22, Наурызбай батыра с N1 по 22, Дины Нурпеисовой с N1 по 10, Абылай хана с N1 по 15, Кабанбай батыра с N1 по 7, Ы.Алтынсарина с N1 по 23, Асета Бейсеуова с N1 по 9, Балпык би с N1 по 44, Ескелди би с N1 по 28, В.Г.Гиля с N1 по 59, Жылкышы Тасыбекова с N1 по 123.
Избирательный участок N353.
Центр: село Комсомол, улица Школьная, N5, средняя школа N31.
В границах: территория села Комсомол; дачные общества: "Ветеран-13", "Акбулак".
Избирательный участок (закрытый) N354.
Центр: село Комсомол, воинская часть N97617"Д", клуб.
В границах: село Комсомол, территория воинской части N97617"Д".
Избирательный участок N355.
Центр: село М.Туймебаева, улица А.Молдагуловой, N14, средняя школа N19.
В границах: село М.Туймебаева, улицы: Тауелсиздик с N1 по 113 (нечетная сторона), с N209 по 249 (нечетная сторона), с N2 по 104 (четная сторона), N2б, 4б, 12в, 14а, 14в, 16, 18в, 18б, 30б, с N210 по 256 (четная сторона), Алматинская с N1 по 21 (нечетная сторона), N1а, с N2 по 64 (четная сторона), N2а, 4а, 4б, 8а, 10а, 12б, 14б, 16а, 16в, 62а, 50 Лет Победы с N2 по130 (четная сторона), N4а, 8а, 10а, 12а, 12б, 18в, 20б, с N216 по 246 (четная сторона), с N1 по 77 (нечетная сторона), N17а, с N 217 по 243 (нечетная сторона), Ю.Гагарина с N2 по 110 (четная сторона), N110/2, 2а, 2б, 6в, 8б, 18а, 22б, 24в, 26в, с N206 по 216 (четная сторона), с N1 по 119 (нечетная сторона), N119/1, 119/2, с N203 по 237 (нечетная сторона), Совхозная с N1 по 13, N7а, 10а, 10б, 10в, Космодемьянская с N1 по 18, Мира с N1 по 12, Клубная с N1 по 8, N8а, без номера 5 домов, А.Молдагуловой с N1 по 26, N24а, Аптечная с N1 по 17 (нечетная сторона), N1а, 1в, 1б, 3а, 7а, с N4 по 8 (четная сторона), Заводская с N1 по 15, N2в, 6а, 8б, 15а, Набережная с N2 по 16 (четная сторона), N16б, с N1 по 47 (нечетная сторона), N1а, 1б, 3б, 9б, 15б, 15в, 31а, 37а, 45а, Жандосова с N2 по 20 (четная сторона), N8а, с N1 по 113 (нечетная сторона), С.Муканова с N2 по 60 (четная сторона), N14а, 16а, 32а, 60а, с N1 по 31 (нечетная сторона), N1а, 3а, 7а, 11а, 31б, Толе би с N1 по 28, 1-Линия с N1 по 16, 2-Линия с N1 по 16, Кунаева с N1 по 25, Аль-Фараби с N2 по 14 (четная сторона), с N1 по 19 (нечетная сторона), Алтынсарина с N2 по 38 (четная сторона), с N1 по 45 (нечетная сторона), N3б, 31б, 45б, Абая с N2 по 38 (четная сторона), N38а, с N1 по 23 (нечетная сторона), N3а, 9б, 9в, 13в, 15в, 17б, 21б, 23б, К.Нургазиева с N2 по 24 (четная сторона), N22а, с N1 по 27 (нечетная сторона), N27а, Жангожа батыра с N1 по 59 (нечетная сторона), с N2 по 42 (четная сторона), Жетысу с N2 по 66 (четная сторона), с N1 по 69 (нечетная), Есим хана с N2 по 46 (четная), с N1 по 43 (нечетная сторона), Қасым хана с N1 по 45 (нечетная сторона), с N2 по 48 (четная сторона), Сырым Датулы с N1 по 46, Бейбарыс Султана с N1 по 47 (нечетная сторона), с N2 по 56 (четная сторона), Р.Кошкарбаева с N2 по 34 (четная сторона), с N1 по 17 (нечетная сторона), Е.Сыпатаева с N1 по 34, Жубаныш Борибаева с N1 по 35 (нечетная сторона), с N2 по 32 (четная сторона), Н.Абдирова с N1 по 47 (нечетная сторона), с N2 по 42 (четная сторона).
Избирательный участок N356.
Центр: село М.Туймебаева, улица Алматинская, N25, врачебная амбулатория села М.Туймебаева.

Орталығы: КазЦИК ауылы, К.Байқадамқызы көшесі, N38, Әнуар Молдабеков атындағы N6 орта мектебі.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, көшелер: Балты Сейдалиев N1-ден 125-ке дейін, Аитов N1-ден 100-ге дейін, К.Байқадамқызы N1-ден 120-ға дейін, Сәрсембек Асубеков N1-ден 87-ге дейін, Еламан Қабылдаев N1-ден 103-ке дейін; саяжайлар қоғамдары: "Ветеран-12", "Достық", "Ветеран-2", "Надежда", "Кристалл", "Волна", "Мелиоратор", "Ягодка", "Приозерная", "Водник", "Ветеран", "Оптимист", "Ивушка", "Кирпичник", "Крылья", "Гранит", "Балтакөл", "Монтажник", "Еңбек".
N352 сайлау учаскесі.
Орталығы: КазЦИК ауылы, К.Байқадамқызы көшесі, N38, Әнуар Молдабеков атындағы N6 орта мектебі.
Шекарасы: КазЦИК ауылы, көшелер: Алатау N1-ден 10-ға дейін, Жамбыл Жабаев N1-ден 32-ге дейін, Қайрат Рысқұлбеков N1-ден 12-ге дейін, Нұрмолда Алдабергенов N1-ден 22-ге дейін, Ғани Мұратбаев N1-ден 9-ға дейін, Мәншүк Мәметова N1-ден 22-ге дейін, Райымбек батыр N1-ден 21-ге дейін, Бауыржан Момышұлы N1-ден 17-ге дейін, Бұхар жырау N1-ден 3-ке дейін, Шоқан Уәлиханов N1-ден 5-ке дейін, Қажымұқан Мұнайтбасов N1-ден 5-ке дейін, Әлия Молдағұлова N1-ден 5-ке дейін, Мұқан Төлебаев N1-ден 5-ке дейін, Ғабит Мүсірепов N1-ден 5-ке дейін, Сәбит Мұқанов N1-ден 5-ке дейін, Төлеген Тоқтаров N1-ден 5-ке дейін, Күләш Бәйсейітова N1-ден 22-ге дейін, Наурызбай батыр N1-ден 22-ге дейін, Дина Нұрпейісова N1-ден 10-ға дейін, Абылай хан N1-ден 15-ке дейін, Қабанбай батыр N1-ден 7-ге дейін, Ы.Алтынсарин N1-ден 23-ке дейін, Әсет Бейсеуов N1-ден 9-ға дейін, Балпық би N1-ден 44-ке дейін, Ескелді би N1-ден 28-ге дейін, В.Г.Гиль N1-ден 59-ға дейін, Жылқышы Тасыбеков N1-ден 123-ке дейін.
N353 сайлау учаскесі.
Орталығы: Комсомол ауылы, Школьная көшесі, N5, орта мектеп N31.
Шекарасы: Комсомол ауылының аумағы; саяжайлар қоғамдастығы: "Ветеран-13", "Ақбұлақ".
N354 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Комсомол ауылы, N97617"Д", клуб.
Шекарасы: Комсомол ауылы, N97617"Д" әскери бөлімшесінің аумағы.
N355 сайлау учаскесі.
Орталығы: М.Түймебаев ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, N14, орта мектеп N19.
Шекарасы: М.Түймебаев ауылы, көшелер: Тәуелсіздік N1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), N209-дан 249-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 104-ке дейін (жұп жағы), N2б, 4б, 12в, 14а, 14в, 16, 18в, 18б, 30б, N210-нан 256-ға дейін (жұп жағы), Алматинская N1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), N1а, N2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), N2а, 4а, 4б, 8а, 10а, 12б, 14б, 16а, 16в, 62а, 50 лет Победы N2-ден 130-ға дейін (жұп жағы), N4а, 8а, 10а, 12а, 12б, 18в, 20б, N216-дан 246-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 77-ге дейін (тақ жағы), N17а, N217-ден 243-ке дейін (тақ жағы), Ю.Гагарин N2-ден 110-ға дейін (жұп жағы), N110/2, 2а, 2б, 6в, 8б, 18а, 22б, 24в, 26в, N206-дан 216-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), 119/1, 119/2, N203-тен 237-ге дейін (тақ жағы), Совхозная N1-ден 13-ке дейін, N7а, 10а, 10б, 10в, Космодемьянская N1-ден 18-ге дейін, Мир N1-ден 12-ге дейін, Клубная N1-ден 8-ге дейін, N8а, нөмірсіз 5 үй, Ә.Молдағұлова N1-ден 26-ға дейін, N24а, Аптечная N1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), N1а, 1в, 1б, 3а, 7а, N4-тен 8-ге дейін (жұп жағы), Заводская N1-ден 15-ке дейін, N2в, 6а, 8б, 15а, Набережная N2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), N16б, N1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), N1а, 1б, 3б, 9б, 15б, 15в, 31а, 37а, 45а, Жандосов N2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), N8а, N1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), С.Мұқанов N2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), N14а, 16а, 32а, 60а, N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), N1а, 3а, 7а, 11а, 31б, Төле би N1-ден 28-ге дейін, 1-Линия N1-ден 16-ға дейін, 2-Линия N1-ден 16-ға дейін, Қонаев N1-ден 25-ке дейін, Әл-Фараби N2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Алтынсарин N2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), N3б, 31б, 45б, Абай N2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), N38а, N1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), N3а, 9б, 9в, 13в, 15в, 17б, 21б, 23б, Қ.Нұрғазиев N2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), N22а, N1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), N27а, Жаңғожа батыр N1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Жетісу N2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Есім хан N2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), Қасым хан N1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Сырым Датұлы N1-ден 46-ға дейін, Бейбарыс Сұлтан N1-ден N47-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Р.Қошқарбаев N2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Е.Сыпатаев N1-ден 34-ке дейін, Жұбаныш Бөрібаев N1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Н.Абдиров N1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 42-ге дейін (жұп жағы).
N356 сайлау учаскесі.
Орталығы: М.Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі, N25, М.Түймебаев ауылының дәрігерлік амбулаториясы.

В границах: село М.Туймебаева, улицы: Заречная с N1 по 42, с N42/1 по 42/8 (четная сторона), N1а, 7а, 28а, 32а, 39а, 41б, Ереванская с N1 по 25, N1б, 3а, 5а, 5б, 6а, 7а, 7в, 8а, 11а, 12а, 14а, 15а, 17б, 18а, 20б, 22а, 22б, Ворошилова с N1 по 28, Первомайская с N1 по 55 (нечетная сторона), N55а, с N2 по 54 (четная сторона), N4а, 32а, Прудхозная с N2 по 44 (четная сторона), N2а, 18а, с N1 по 41 (нечетная сторона), Алматинская с N64 по 146 (четная сторона), с N27 по 129 (нечетная сторона), N27а, 29а, 129/1, 129/2, 129/3, Тауелсиздик с N108 по 168 (четная сторона), с N117 по 201 (нечетная сторона), 50 лет Победы с N134 по 196 (четная сторона), 196/1, 196/2, с N79 по 163 (нечетная сторона), N163/1, 163/2, Ю.Гагарина с N112 по 170 (четная сторона), с N123 по 183 (нечетная сторона), N123/1, Озерная с N2 по 18 (четная сторона), N18/1, N18/2, с N1 по 7 (нечетная сторона), N7/1, N7/2; переулок: Больничный с N1 по 7; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Южный-1", "Ардагер-Ветеран", "Пруды", "Бодрость", "Нур Луч", "Айдын", "Алмагуль".
Избирательный участок N357.
Центр: село Коккайнар, улица Астана, N2, средняя школа N29.
В границах: территория села Коккайнар; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Батыр", "Жомарт", "Жер-Ана", "Береке".
Избирательный участок N358.
Центр: село Жапек батыра, улица Абая, N17, средняя школа N4.
В границах: села Жапек батыра, улицы: Абая с N2 по 22 (четная сторона), N22/1, 22/2, с N1 по 17 (нечетная сторона), А.Шубаева с N1 по 21, N20/1, 20/2, М.Толебаева с N2 по 48 (четная сторона), N2а, 8а, 18а, с N1 по 59 (нечетная сторона), N1а, Жамбыла с N1 по 36, N36/1, 36/2, Оналбай Алима с N2 по 56 (четная сторона), с N1 по 61 (нечетная сторона), Маметовой с N2 по 40 (четная сторона), с N1 по 31 (нечетная сторона), N31а, Макатаева с N1 по 32, N2а, N32а, Ауэзова с N2 по 12 (четная сторона), N12а, с N1 по 47 (нечетная сторона), N7а, 35б, Новостройка с N1 по 25, N1а, Момышулы с N4 по 32 (четная сторона), с N1 по 25 (нечетная сторона), Сатпаева с N4 по 48 (четная сторона), N20а, 22а, 34б, с N1 по 31 (нечетная сторона), N21а, Суйнбая с N2 по 34 (четная сторона), N16а, с N1 по 21 (нечетная сторона), N17а, Ш.Валиханова с N1 по 38, N2а, 28а, Данеш Ракышева с N2 по 24 (четная сторона), N2а, с N3 по 7 (нечетная сторона), N3а, Қоркыт ата без номера 2 дома; потребительский кооператив садоводческого товарищества: "Жастар"; дома воинской части N97617 с.Жапек батыра.
Избирательный участок N359.
Центр: село Жапек батыра, улица Абая, N64а, филиал акционерного общества "Казпочта".

Шекарасы: М.Түймебаев ауылы, көшелер: Заречная N1-ден 42-ге дейін, N42/1-ден 42/8-ге дейін (жұп жағы), N1а, 7а, 28а, 32а, 39а, 41б, Ереванская N1-ден 25-ке дейін, N1б, 3а, 5а, 5б, 6а, 7а, 7в, 8а, 11а, 15а, 12а, 14а, 17б, 18а, 20б, 22а, 22б, Ворошилов N1-ден 28-ге дейін, Первомайская N1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), N55а, N2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), N4а, 32а, Прудхозная N2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), N2а, 18а, N1-ден 41-ке дейін (тақ жағы), Алматинская N64-тен 146-ға дейін (жұп жағы), N27-ден 129-ға дейін (тақ жағы), N27а, 29а, 129/1, 129/2, 129/3, Тәуелсіздік N108-ден 168-ге дейін (жұп жағы), N117-ден 201-ге дейін (тақ жағы), 50 лет Победы N134-тен 196-ға дейін (жұп жағы), 196/1, 196/2, N79-дан 163-ке дейін (тақ жағы), N163/1, 163/2, Ю.Гагарин N112-ден 170-ке дейін (жұп жағы), N123-тен 183-ке дейін (тақ жағы), N123/1, Озерная N2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), N18/1, 18/2, N1-ден 7-ге дейінгі (тақ жағы), N7/1, 7/2; тұйық көше: Больничный N1-ден 7-ге дейін; тұтыну кооперативінің бау-бақша серіктестіктері: "Южный-1", "Ардагер-Ветеран", "Пруды", "Бодрость", "Нұр Луч", "Айдын", "Алмагүл".
N357сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Астана көшесі, N2, орта мектеп N29.
Шекарасы: Көкқайнар ауылының аумағы; тұтыну кооперативтерінің бау-бақшалар серіктестіктері: "Батыр", "Жомарт", "Жер-Ана", "Береке".
N358 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі, N17, орта мектеп N4.
Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Абай N2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), N22/1, 22/2, N1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Ә.Шубаев N1-ден 21-ге дейін, N20/1, 20/2, М.Төлебаев N2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), N2а, 8а, 18а, N1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), N1а, Жамбыл N1-ден 36-ға дейін, N36/1, 36/2, Оңалбай Әлім N2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Мәметова N2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), N31а, Мақатаев N1-ден 32-ге дейін, N2а, 32а, Әуезов N2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), N12а, N1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), N7а, 35б, Новостройка N1-ден 25-ке дейін, N1а, Момышұлы N4-тен 32-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Сәтпаев N4-тен 48-ге дейін (жұп жағы), N20а, 22а, 34б, N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), N21а, Сүйінбай N2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), N16а, N1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), N17а, Ш.Уәлиханов N1-ден 38-ге дейін, N2а, 28а, Дәнеш Рақышев N2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), N2а, N3-тен 7-ге дейін (тақ жағы), N3а, Қорқыт ата нөмірсіз 2 үй; тұтыну кооперативінің бау-бақша серіктестігі: "Жастар"; Жәпек батыр ауылындағы N97617 әскери бөлімшесінің үйлері.
N359 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі, N64а, "Қазпошта" акционерлік қоғамының филиалы.

В границах: село Жапек батыра, улицы: К.Алтаева с N1 по 167, О.Кожанова с N2 по 20 (четная сторона), с N1 по 35 (нечетная сторона), N3а, 5а, 7б, 31а, Жылкыбекова с N2 по 22 (четная сторона), N22а, с N1 по 41 (нечетная сторона), N41/1, 41/2, А.Шубаева с N22 по 112 (четная сторона), с N21 по 119 (нечетная сторона), N119а, М.Толебаева с N46 по 146 (четная сторона), N124а, с N59 по 119 (нечетная сторона), Жамбыла с N36 по 117, N116б, Оналбай Алима с N56 по 108 (четная сторона), с N61 по 101 (нечетная сторона), N101а; потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Виктория", "Береке", "Алмагуль-Д", "Металлург", "Южный".
Избирательный участок N360.
Центр: село Толе би, улица Маметовой, N2, неполная средняя школа N37.
В границах: территория села Толе би.
Избирательный участок N361.
Центр: село Чапаево, 3-ий микрорайон, N13, дом культуры.
В границах: село Чапаево, улицы: Ш.Валиханова с N1 по 47, N27а, 40а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65а, 65, 67, 69, Илийская с N1 по 36, N1а, 2а, 16а, Целинная с N1 по 60, N1а, 2а, 14а, 23а, 25а, 26а, 29а, 31а, 48а, 60а, 62, 64, К.Цеткина с N1 по 64, N2а, 25а, Жибек жолы N1, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6а, 6/1, 6/2, с N6 по 71, N11а, 21а, 39а, 47а, 73, Абая с N1/1 по 1/4, с N2/1 по 2/4, с N3/1 по 3/4, с N4/1 по 4/4, с N5 по 10, N11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15а, 15б, с N15 по 17, N18/1, 18/2, с N19 по 28, N29/1, 29/2, 30, с N31/1 по 31/4, с N32/1 по 32/4, с N33/1 по 33/4, с N34/1 по 34/4, с N35/1 по 35/3, N37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, Наурыза N1, 2, 3, с N4/1 по 4/4, 5, с N6/1 по 6/4, с N7 по 11, с N12/1 по 12/4, с N13/1 по 13/3, Атамекен с N1/1 по 1/6, N2, 2а, с N2/1 по 2/6-ға дейін, N3/1а, с N3/1 по 3/13, N3/2, 4а, 4б, 4, 5, 7, с N12 по 17, N19, 21, Ардагера с N1/1 по 1/4, с N2/1 по 2/4, с N3 по 5, с N6/1 по 6/4, с N26/1 по 26/13, 26б, Жетысу с N1 по 23, N2а, Арал с N1 по 12, Жумбак тас N1а, 2а, с N4/1 по 4/3, N5/1, 5/2, с N6 по 13, Кулагер с N1 по 12, N11а, 14а, с N14 по 18, Коктем с N1 по 6, N2а, Оркен с N1 по 4, Алтын дан N1, 2, 4, 5, 8, 9, 11, с N13 по 18, Самурык N4а, с N5 по 7, N9, 11, 12, 12а, 14, 15,17, 20, 24, 25, 27, с N30 по 33, с N45 по 46, N49, Тауелсиздик N7, 9, 29, 33, 41, Жастар N35, Ынтымак N3, 15, Достык N3, Алатау N7, 9, 29, Ак булак N1, Шугыла N8, 12, 31, Тын дала N15, Рахат N3, Самал N5, Кайнар N1; 3-ий микрорайон с N4 по 10; потребительский кооператив садоводческого общества: "Черемушки", потребительский кооперати: "Виктория".
Избирательный участок N362.

Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Қ.Алтаев N1-ден 167-ге дейін, О.Қожанов N2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), N1-ден N35-ке дейін (тақ жағы), N3а, 5а, 7б, 31а, Жылқыбеков N2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), N22а, N1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), N41/1, 41/2, Ә.Шубаев N22-ден 112-ге дейін (жұп жағы), N21-ден 119-ға дейін (тақ жағы), N119а, М.Төлебаев N46-дан 146-ға дейін (жұп жағы), N124а, N59-дан 119-ға дейін (тақ жағы), Жамбыл N36-дан 117-ге дейін, N116б, Оңалбай Әлім N56-дан 108-ге дейін (жұп жағы), N61-ден 101-ге дейін (тақ жағы), N101а; тұтыну кооперативтерінің бау-бақшалар серіктестіктері: "Виктория", "Береке", "Алмагуль-Д", "Металлург", "Южный".
N360 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төле би ауылы, Мәметова көшесі, N2, орталау мектеп N37.
Шекарасы: Төле би ауылының аумағы.
N361 сайлау учаскесі.
Орталығы: Чапаев ауылы, 3-ші ықшам ауданы, N13, мәдениет үйі.
Шекарасы: Чапаев ауылы, көшелер: Ш.Уәлиханов N1-ден 47-ге дейін, N27а, 40а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65а, 65, 67, 69, Илийский N1-ден 36-ға дейін, N1а, 2а, 16а, Целинная N1-ден 60-қа дейін, N1а, 2а, 14а, 23а, 25а, 26а, 29а, 31а, 48а, 60а, 62, 64, К.Цеткин N1-ден 64-ке дейін, N2а, 25а, Жібек жолы N1, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6а, 6/1, 6/2, N6-дан 71-ге дейін, N11а, 21а, 39а, 47а, 73, Абай N1/1-ден 1/4-ке дейін, N2/1-ден 2/4-ке дейін, N3/1-ден 3/4-ке дейін, N4/1-ден 4/4-ке дейін, N5-тен 10-ға дейін, N11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15а, 15б, N15-тен 17-ге дейін, N18/1, 18/2, N19-дан 28-ге дейін, N29/1, 29/2, 30, N31/1-ден 31/4-ке дейін, N32/1-ден 32/4-ке дейін, N33/1-ден 33/4-ке дейін, N34/1-ден 34/4-ке дейін, N35/1-ден 35/3-ке дейін, N37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, Наурыз N1, 2, 3, N4/1-ден 4/4-ке дейін, N5, N6/1-ден 6/4-ке дейін, N7-ден 11-ге дейін, N12/1-ден 12/4-ке дейін, N13/1-ден 13/3-ке дейін, Атамекен N1/1-ден 1/6-ға дейін, N2, 2а, N2/1-ден 2/6-ға дейін, N3/1а, N3/1-ден 3/13-ке дейін, N3/2, 4а, 4б, 4, 5, 7, N12-ден 17-ге дейін, N19, 21, Ардагер N1/1-ден 1/4-ке дейін, N2/1-ден 2/4-ке дейін, N3-тен 5-ке дейін, N6/1-ден 6/4-ке дейін, N26/1-ден 26/13-ке дейін, N26б, Жетісу N1-ден 23-ке дейін, N2а, Арал N1-ден 12-ге дейін, Жұмбақ тас N1а, 2а, N4/1-ден 4/3-ке дейін, N5/1, 5/2, N6-дан 13-ке дейін, Құлагер N1-ден 12-ге дейін, N11а, 14а, с N14-тен 18-ге дейін, Көктем N1-ден 6-ға дейін, N2а, Өркен N1-ден 4-ке дейін, Алтын дән N1, 2, 4, 5, 8, 9, 11, N13-тен 18-ге дейін, Самұрық N4а, N5-тен 7-ге дейін, N9, 11, 12, 12а, 14, 15,17, 20, 24, 25, 27, N30-дан 33-ке дейін, N45-тен 46-ға дейін, N49, Тәуелсіздік N7, 9, 29, 33, 41, Жастар N35, Ынтымақ N3, 15, Достық N3, Алатау N7, 9, 29, Ақ бұлақ N1, Шұғыла N8, 12, 31, Тың дала N15, Рахат N3, Самал N5, Қайнар N1; 3-ші ықшам ауданы N4-тен 10-ға дейін; тұтыну кооперативінің бау-бақша қоғамы: "Черемушки"; тұтыну кооперативі: "Виктория".
N362 сайлау учаскесі.

Центр: село Чапаево, 2-ой микрорайон, без номера, средняя школа N10.
В границах: село Чапаево, улицы: Абая N44а, 46, 46а, с N47/1 по 47/7, с N48 по 82 (четная сторона), Мира с N1, 1а, с N2 по 23, N25а, с N25 по 34, N27а, с N35/1 по 35/4, N35/7, 36, 36а, с N37/1 по 37/2, N37а, 38, 40, 41, 41а, Чапаево с N1 по 29, Жамбыла с N1 по 6, с N8 по 28, N30, 32, 34а, 34б, 34/3, 36, 30 лет Победы с N1 по 23, N3а, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, Алтая N6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 15/1,15/2, 16/2, 18,19, с N22 по 30, N32, 33, 50, Юбилейная N1/1,1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12а, с N12 по 14, N14а, с N15 по 22, с N24 по 33, Гагарина с N1 по 6, N8, с N17 по 22, с N24 по 64, N36а, 41а, 42а, 60а, Курмангазы с N1 по 46, N8а, 14а, Байтерек N3, с N5 по 8, с N11 по 13, N17а, 18, 20, 24, 29, 30, 30а, с N31 по 38, N40, 41а, 42б, Акниет с N1 по 13, N15, Сарыарка с N1 по 6, с N8 по 12, М.Габдуллина с N1 по 20, Кабанбай батыра с N1 по 20, N21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, с N 30 по 34, с N36 по 38, Суйнбая с N2 по 39, Ескелди би с N1 по 27, N2а, 4а, 6а, 8а, 10б, Маусым N3, 10, 12, 16, 26, Болашак N5, 6; микрорайон Доскеева с N1 по 24, N25/1, 25/2, с N26 по 28, N29/1, 29/2, с N30 по 35, N36/1, 36/2, с N37/1 по 37/3, N38, 39, с N41 по 44, N45/1, 45/2, 46, 46а, 47, 48, 48а, с N49 по 57, N58а, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, с N64 по 66, N67/1, 67/2, с N68 по 71, N72а, 72б, 72в, с N73 по 117, N78а, 81а, 99а, с N120 по 131, N125а, 131а, 133, 133а, 140, 142, 147, 1-ий микрорайон с N1 по 13, 2-ой микрорайон с N4 по 12, N14а, 15а; потребительские кооперативы садоводческих обществ: "Дружба", "Коктем".
Избирательный участок N363.
Центр: село Акши, улица Д.Кунаева, N18, средняя школа N8.
В границах: село Акши, улицы: Т.Бокина N1/1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, с N5 по 9, с N11 по 19, N21, 22, 24, 26, 27, 29, с N31 по 37, с N39 по 43, с N45 по 50, с N52 по 58, N60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Т.Рыскулова N1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 9, 10, 11, 11/2, 11/3, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 19/1, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 38/1, 38/3, 40/1, 41, 42/1, 42,2, 44/2, 45, 46/1, 47, 49/1, 49/3, 50, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, К.Досанова с N1 по 10, Шакарима N1, 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/2, 7/3, 9, 10/1, 10/2, Суйнбая N1, 3/2, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, Желтоксана N1/2, 2/4, 4/1, 4/2, 6/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18/2, 18/3, 20/1, 20/2, 23, 25, 25/1, 29, 31, 33/2, 39, Толе би N1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/3, 12/1, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 23, 26, 27, Сырым Датулы N1, 2/1, 3, 3/3, 5/1, 5/3, 6/1, 6/3, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, К.Рыскулбекова N1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 18/2, Казбек бека N1, 1/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7/2, 9/1, 10, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 17/2, 19/1, Б.Бекбатырова с N1 по 8, Д.Кунаева N1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 14/1, 18, Ш.Валиханова с N1/1 по 7/2, с N9/1 по 12/2, N13/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 21/1, 27/2, с N29/1 по 30/2, М.Габдуллина с N1/1 по 7/2, N9/1, 9/2, с N11/1 по 14/1, N15/2, 16/1, 18/1, Т.Айбергенова с N1/1 по 2/2, N3, 4/1, 8/2, 11, с N12/1 по 14/2, N17, 20; село Курты.
Избирательный участок N364.

Орталығы: Чапаев ауылы, 2-ші ықшам ауданы, нөмірсіз, N10 орта мектебі.
Шекарасы: Чапаев ауылы, көшелер: Абай N44а, 46, 46а, N47/1-ден 47/7-ге дейін, N48-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Мир N1, 1а, N2-ден 23-ке дейін, N25а, N25-тен 34-ке дейін, N27а, N35/1-ден 35/4-ке дейін, N35/7, N36, 36а, N37/1-ден 37/2-ге дейін, N37а, 38, 40, 41, 41а, Чапаев N1-ден 29-ға дейін, Жамбыл N1-ден 6-ға дейін, N8-ден 28-ге дейін, N30, 32, 34а, 34б, 34/3, 36, 30 лет Победы N1-ден 23-ке дейін, N3а, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, Алтай N6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 15/1, 15/2, 16/2, 18, 19, N22-ден 30-ға дейін, N32, 33, 50, Юбилейная N1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12а, N12-ден 14-ке дейін, N14а, N15-тен 22-ге дейін, N24-тен 33-ке дейін, Гагарин N1-ден 6-ға дейін, N8, N17-ден 22-ге дейін, N24-тен 64-ке дейін, N36а, 41а, 42а, 60а, Құрманғазы N1-ден 46-ға дейін, N8а, 14а, Бәйтерек N3, N5-тен 8-ге дейін, N11-ден 13-ке дейін, N17а, 18, 20, 24, 29, 30, 30а, N31-ден 38-ге дейін, N40, 41а, 42б, Ақниет N1-ден 13-ке дейін, N15, Сарыарқа N1-ден 6-ға дейін, N8-ден 12-ге дейін, М.Ғабдуллин N1-ден 20-ға дейін, Қабанбай батыр N1-ден 20-ға дейін, N21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, N30-дан 34-ке дейін, N36-дан 38-ге дейін, Сүйінбай N2-ден 39-ға дейін, Ескелді би N1-ден 27-ге дейін, N2а, 4а, 6а, 8а, 10б, Маусым N3, 10, 12, 16, 26, Болашақ N5, 6; "Доскеев" ықшам ауданы N1-ден 24-ке дейін, N25/1, 25/2, N26-дан 28-ге дейін, N29/1, 29/2, N30-дан 35-ке дейін, N36/1, 36/2, N37/1-ден 37/3-ке дейін, N38, 39, N41-ден 44-ке дейін, N45/1, 45/2, 46, 46а, 47, 48, 48а, N49-дан 57-ге дейін, N58а, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, N64-тен 66-ға дейін, N67/1, 67/2, N68-ден 71-ге дейін, N72а, 72б, 72в, N73-тен 117-ге дейін, N78а, 81а, 99а, N120-дан 131-ге дейін, N125а, N131а, 133, 133а, 140, 142, 147, 1-ші ықшам ауданы N1-ден 13-ке дейін, 2-ші ықшам ауданы N4-тен 12-ге дейін, N14а, 15а; тұтыну кооперативтерінің бау-бақшалар қоғамдары: "Дружба", "Көктем".
N363 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылы, Д.Қонаев көшесі, N18, орта мектеп N8.
Шекарасы: Ақши ауылы, көшелер: Т.Бокин N1/1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, N5-тен 9-ға дейін, N11-ден 19-ға дейін, N21, 22, 24, 26, 27, 29, N31-ден 37-ге дейін, N39-дан 43-ке дейін, N45-тен 50-ге дейін, N52-ден 58-ге дейін, N60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Т.Рысқұлов N1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 9, 10, 11, 11/2, 11/3, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 19/1, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 38/1, 38/3, 40/1, 41, 42/1, 42/2, 44/2, 45, 46/1, 47, 49/1, 49/3, 50, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, К.Досанов N1-ден 10-ға дейін, Шәкәрім N1, 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/2, 7/3, 9, 10/1, 10/2, Сүйінбай N1, 3/2, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, Желтоқсан N1/2, 2/4, 4/1, 4/2, 6/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18/2, 18/3, 20/1, 20/2, 23, 25, 25/1, 29, 31, 33/2, 39, Төле би N1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/3, 12/1, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 23, 26, 27, Сырым Датұлы N1, 2/1, 3, 3/3, 5/1, 5/3, 6/1, 6/3, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, Қ.Рысқұлбеков N1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 18/2, Қазбек бек N1, 1/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7/2, 9/1, 10, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 17/2, 19/1, Б.Бекбатыров N1-ден 8-ге дейін, Д.Қонаев N1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 14/1, 18, Ш.Уәлиханов N1/1-ден 7/2-ге дейін, N9/1-ден 12/2-ге дейін, N13/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 21/1, 27/2, N29/1-ден 30/2-ге дейін, М.Ғабдуллин N1/1-ден 7/2-ге дейін, N9/1, 9/2, N11/1-ден 14/1-ге дейін, N15/2, 16/1, 18/1, Т.Айбергенов N1/1-ден 2/2-ге дейін, N3, 4/1, 8/2, 11, N12/1-ден 14/2-ге дейін, N17, 20; Күрті ауылы.
N364 сайлау учаскесі.

Центр: село Акши, улица Д.Кунаева N11, средняя школа N41 имени Т.Бокина.
В границах: село Акши, улицы: Ж.Барибаева с N1 по 6, с N8 по 16, с N18 по 22, N24, 25, с N27 по 29, с N31 по 33, N35, 36, с N38 по 41, N43, 44, с N46 по 67, N72, О.Жандосова с N 1 по 21, N23, 25, 27, 28, Ы.Алтынсарина с N2 по 12, N14, 16, 19, 20, с N22 по 25, N28, К.Азербаева с N2 по 4, N6, 8, 10, 12, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, с N26 по 32, N36, Жамбыла N 1/1, 1/2, 2, 7, 10, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 38/1, 40, 40/1, 40/2, 42, 43, 47, 52, 58, 59, 61, 63, Г.Муратбаева с N 1 по 9, с N11 по 17, N19, 21, 23, с N24 по 28, с N30 по 36, N38, 39, с N41 по 44, N46, с N48 по 52, с N54 по 56, с N58 по 60, N63, Курмангазы с N2 по 4, с N9 по 16, с N18 по 20, N24, с N26 по 30, N32, О.Аубакирова N2/1, 3/2, 8а, 15, 16, К.Сатпаева N1, 2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, с N6 по 12, Д.Кунаева N20/2, 22/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 35, 36, 38, 51, Т.Айбергенова N28/1, 28/2, 32/2, 34/2, 42/1, 42/2, 43/1, 44/2, Белагаш Акулы N1, 3, 4, 5, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, с N13 по 16, N15/1, 15/2, 19, 20, 23, 24, 26, 27, 29, с N31 по 37, с N39 по 40, с N42 по 45, N47, 49, 50, 53, 53/1, 54, 56, с N58 по 64, N67, Кенесары Касымулы с N 1 по 16, с N18 по 66.

Орталығы: Ақши ауылы, Д.Қонаев көшесі, N11, Т.Бокин атындағы N41 орта мектебі.
Шекарасы: Ақши ауылы, көшелер: Ж.Барибаев N1-ден 6-ға дейін, N8-ден 16-ға дейін, N18-ден 22-ге дейін, N24, 25, N27-ден 29-ға дейін, N31-ден 33-ке дейін, N35, 36, N38-ден 41-ге дейін, N43, 44, N46-дан 67-ге дейін, N72, О.Жандосов N1-ден 21-ге дейін, N23, 25, 27, 28, Ы.Алтынсарин N2-ден 12-ге дейін, N14, 16, 19, 20, N22-ден 25-ке дейін, N28, К.Әзербаев N2-ден 4-ке дейін, N6, 8, 10, 12, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22, 23, 24, N26-дан 32-ге дейін, N36, Жамбыл N1/1, 1/2, 2, 7, 10, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 38/1, 40, 40/1, 40/2, 42, 43, 47, 52, 58, 59, 61, 63, Ғ.Мұратбаев N1-ден 9-ға дейін, N11-ден 17-ге дейін, N19, 21, 23, N24-тен 28-ге дейін, N30-дан 36-ға дейін, N38, 39, N41-ден 44-ке дейін, N46, N48-ден 52-ке дейін, N54-тен 56-ға дейін, N58-ден 60-қа дейін, N63, Құрманғазы N2-ден 4-ке дейін, N9-дан 16-ға дейін, N18-ден 20-ға дейін, N24, N26-дан 30-ға дейін, N32, О.Әубәкіров N2/1, 3/2, 8а, 15, 16, Қ.Сәтпаев N1, 2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, N6-дан 12-ге дейін, Д.Қонаев N20/2, 22/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 35, 36, 38, 51, Т.Айбергенов N28/1, 28/2, 32/2, 34/2, 42/1, 42/2, 43/1, 44/2, Белағаш Ақұлы N1, 3, 4, 5, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, N13-тен 16-ға дейін, N15/1, 15/2, 19, 20, 23, 24, 26, 27, 29, N31-ден 37-ге дейін, N39-дан 40-қа дейін, N42-ден 45-ке дейін, N47, 49, 50, 53, 53/1, 54, 56, N58-ден 64-ке дейін, N67, Кенесары Қасымұлы N1-ден 16-ға дейін, N18-ден 66-ға дейін.