О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 год
РешениеКербулакского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 39-225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2014 года № 2985. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2016 года № 03-23
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2016 № 03-23.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6404682 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 202775 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15728 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 22700 тысяч тенге;
поступление трансфертов 6163479 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1337665 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2028918 тысяч тенге;
субвенции 2796896 тысяч тенге;
2) затраты 6428505 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61696 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 77298 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15602 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 89519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 89519 тысяч тенге.

Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 39-225 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 29 желтоқсанда № 2985 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 03-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2016 № 03-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9–бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6404682 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 202775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15728 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 22700 мың теңге;
трансферттер түсімі 6163479 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1337665 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2028918 мың теңге;
субвенциялар 2796896 мың теңге;
2) шығындар 6428505 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61696 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 77298 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15602 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 4000 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 89519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 89519 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 49-281 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 2587 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 3749 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 49-281 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 2587 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 3749 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 09.11.2015 № 48-276 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, благоустройства и оказания услуги населению района".
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ахметжанов Муратбек
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Суранчинов Есенбай Абдрахманович

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 09.11.2015 № 48-276 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Мұратбек Ахметжанов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов

2773990
003
Общеобразовательное обучение
2773990
9
Прочие услуги в области образования
326482
464
Отдел образования района (города областного значения)
326482
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12996
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
62175
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22491
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
845
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
215975
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
238215
2
Социальная помощь
203773
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
203773
002
Программа занятости
17207
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22165
005
Государственная адресная социальная помощь
14210
006
Оказание жилищной помощи
24512
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26893
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2412
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32581
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37854
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13850
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
12089
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34442
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20797
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2773990
003
Жалпы білім беру
2773990
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
326482
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
326482
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12996
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12000
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
62175
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22491
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
845
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
215975
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
238215
2
Әлеуметтiк көмек
203773
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
203773
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17207
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22165
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14210
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24512
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26893
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2412
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32581
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37854
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13850
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
12089
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34442
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34442
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20797
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу