О внесении дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 5-26-186 "Об утверждении Регламента Панфиловского районного маслихата"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2014 года № 5-32-217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 июня 2014 года № 2749. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-7-54
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.07.2016 № 6-7-54.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 5-26-186 "Об утверждении Регламента Панфиловского районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 16(8702) от 12 апреля 2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета рассматриваются маслихатом ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района Наймантаеву Даулеткелды Нурахметовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Абилов
Секретарь районного
маслихата Т. Оспанов

Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 5-26-186 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 5-32-217 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 13 маусымда № 2749 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-7-54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.07.2016 № 6-7-54 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 5-26-186 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 20 наурызда № 2620 тіркелген, 2014 жылы 12 сәуірде аудандық "Жаркент өңірі" газетінің № 16(8702) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихат аппаратының жетекшісі Дәулеткелді Нұрахметұлы Наймантаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Абилов Ж.
Аудандық мәслихат
хатшысы Т. Оспанов