О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 47-234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2976. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2016 года № 64-333
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 19.01.2016 № 64-333.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5239434 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления 262019 тысяч тенге;
неналоговые поступления 97111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 37196 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4843108 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1066943 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1528339 тысяч тенге;
субвенции 2247826 тысяч тенге;
2) затраты 5116774 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38411 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 188145 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 94472 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 94472 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 61-303 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 3098 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 37 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контольный счет наличности местного самоуправления.

Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы N 47-234 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда N 2976 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 64-333 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 64-333 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2,
3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5239434 мың теңге, cоның ішінде:
салықтық түсімдер 262019 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 97111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 37196 мың теңге;
трансферттер түсімі 4843108 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1066943 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1528339 мың теңге;
субвенциялар 2247826 мың теңге;
2) шығындар 5116774 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28987 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38411 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9424 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 188145 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 94472 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 94472 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 61-303 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 3098 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 37 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Сарканского района Алматинской области от 06.11.2015 № 60-300 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постояную комиссию маслихата по вопросам экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2015 года.
Председатель очередной
47 сессии районного маслихата: Догоманов Т.
Секретарь районного
маслихата: Абдрахманов А.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.11.2015 № 60-300 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезекті 47 сессисының төрағасы: Т. Догоманов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы: Қ. Абдрахманов

Приложение 1 утвержденное решением маслихата Сарканского района от 19 декабря 2014 года №47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Сарканского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 61-303 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ
5 240 056
1
Налоговые поступления

Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №47-234 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Сарқан ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 61-303 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР
5 240 056
1
Салықтық түсімдер