Об образовании избирательных участков в Талгарском районе
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 07 апреля 2014 года N 04-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 апреля 2014 года N 2647. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 15 января 2015 года № 01-02
Сноска. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 15.01.2015 № 01-02.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Талгарского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Талгарском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Джумагулову Талгату Джапашовичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Садыкова
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Талгарской
районной избирательной
комиссии                                   Абдыкалыкова Клара Тулешовна
07 апреля 2014 года
Приложение к решению акима
Талгарского района от
07 апреля 2014 года N 04-12
"Об образовании избирательных
участков в Талгарском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и
подсчета голосов в Талгарском районе
Избирательный участок N726
Центр: город Талгар, улица Гагарина, N31, Специализированная гимназия N8 имени Ю.Гагарина, телефон: 22735.
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хан с N1 по 36, Айвазовского с N1 по 75, Амангельды с N1 по 32а, Бекбаева-Крутенко с N1 по 30, Ескельды би с N1 по 5, Береговая с N1 по 52б, Ботаническая с N1 по 27, Бульварная с N1 по 8, Гагарина с N1 по 44, Глинки с N1 по 102, Грибоедова с N1 по 23, Державина с N1 по 13, Достоевского с N1 по 12, Дружбы с N1 по 43, Есенина с N1 по 8, Заречная с N1 по 35 а, Байжанова с N1 по 84, Киевская с N1 по 14, Клеверная с N1 по 9, Колхозная с N1 по 11, Ыкылас с N1 по 86, Крылова с N1 по 44а, Левитана с N1 по 57, Лесная с N1 по 21 (нечетная сторона), Маяковского с N1 по 9, Мечникова с N1 по 26б, Макатаева с N1 по 52, Островского с N1 по 17, О.Бокеева с N1 по 25а, переулок Рыскулова с N1 по 35 (нечетная сторона), Тауке хан с N1 по 23, Пятигорская с N1 по 14, Райымбека с N1 по 26, Рыскулова с N1 по 27, И.Байзакова с N1 по 16, Тимирязева с N1 по 41, Токаева с N1 по 97б, Толстого с N1 по 9, Торайгырова с N1 по 67, Д.Нурпеисовой с N1 по 23, Щусева с N1 по 17, Кабанбай батыра с N2 по 76 (четная сторона), Ильича с N1 по 3, Шакарима с N1 по 58, Пархоменко N7а; садоводческое общество "Горный ветерок".
Избирательный участок N727

Талғар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2014 жылғы 07 сәуірдегі N 04-12 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 09 сәуірде N 2647 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 01-02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 15.01.2015 № 01-02 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2–тармағына сәйкес, Талғар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Талғат Жаппашұлы Джумагуловқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Садыкова
КЕЛІСІЛДІ:
Талғар ауданының сайлау
комиссиясының төрағасы                     Абдықалықова Клара Төлешқызы
07 сәуір 2014 жыл
Талғар ауданы әкімінің
2014 жылғы 07 сәуірдегі
"Талғар ауданында сайлау
учаскелерін құру туралы"
N 04-12 шешіміне қосымша
Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін
құрылған сайлау учаскелері
N 726 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі, N 31, Ю.Гагарин атындағы Мамандандырылған гимназия N 8, телефон: 22735.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан N 1-ден 36-ға дейін, Айвазовский N 1-ден 75-ке дейін, Амангелді N 1-ден 32а-ға дейін, Бекбаева-Крутенко N 1-ден 30-ға дейін, Ескелді би N 1-ден 5-ке дейін, Береговая N 1-ден 52б-ға дейін, Ботаническая N 1-ден 27-ге дейін, Бульварная N 1-ден 8-ге дейін, Гагарин N 1-ден 44-ке дейін, Глинка N 1-ден 102-ге дейін, Грибоедов N 1-ден 23-ке дейін, Державин N 1-ден 13-ке дейін, Достоевский N 1-ден 12-ге дейін, Дружба N 1-ден 43-ке дейін, Есенин N 1-ден 8-ге дейін, Заречная N 1-ден 35а-ға дейін, Байжанов N 1-ден 84-ке дейін, Киевский N 1-ден 14-ке дейін, Клеверная N 1-ден 9-ға дейін, Колхозная N 1-ден 11-ге дейін, Ықылас N 1-ден 86-ға дейін, Крылов N 1-ден 44а-ға дейін, Левитана N 1-ден 57-ге дейін, Лесная N 1-ден 21-ге дейін (тақ сан жағы), Маяковский N 1-ден 9-ға дейін, Мечников N 1-ден 26б-ға дейін, Мақатаев N 1-ден 52-ге дейін, Островского N 1-ден 17-ге дейін, О.Бокеев N 1-ден 25а-ға дейін, тұйық көше Рысқұлов N 1-ден 35-ке дейін (тақ сан жағы), Тәуке хан N 1-ден 23-ке дейін, Пятигорская N 1-ден 14-ке дейін, Райымбек N 1-ден 26-ға дейін, Рысқұлов N 1-ден 27-ге дейін, И.Байзақов N 1-ден 16-ға дейін, Тимирязев N 1-ден 41-ге дейін, Тоқаев N 1-ден 97б-ға дейін, Толстой N 1-ден 9-ға дейін, Торайғыров N 1-ден 67-ге дейін, Д.Нұрпеисова N 1-ден 23-ке дейін, Щусева N 1-ден 17-ге дейін, Қабанбай батыр N 2-ден 76-ға дейін (жұп сан жағы), Ильич N 1-ден 3-ке дейін, Шәкәрім N 1-ден 58-ге дейін, Пархоменко N 7а, "Горный ветерок" бағбаншылық қоғамы
N 727 сайлау учаскесі

Центр: город Талгар, улица Гагарина, N59, средняя школа N9 имени Т.Рыскулова, телефон: 22762.
В границах: город Талгар, улицы: Кунаева с N1 по 61 (нечетная сторона), Леонова с N1 по 80, Райымбека с N27 по 78, Кабанбай батыра с N1 по 87 (нечетная сторона), Амангельды с N29 по 88, Гоголя с N1 по 90а, Мира с N1 по 68а, Аль-Фараби с N1 по 104, Рыскулова с N22 по 73, Тимирязева с N40 по 51, Клеверная с N10 по 26, Восточная с N1 по 24, Одесская с N1 по 24, Бетховена с N1 по 19, Д.Нурпеисовой с N25 по 42б, Шишкина с N1 по 9, Л.Хамиди с N1 по 97, Крымская с N1 по 18а, Жастар с N1 по 14, Кузнецова с N1 по 12, Гагарина с N46 по 71, Тлендиева с N1 по 90, Бекбаева-Крутенко с N27 по 80, Курмангазы с N1 по 70, Береговая с N35 по 82, Абылай хана с N35 по 80, Тауке хана с N25 по 62, Достоевского с N14 по 26.
Избирательный участок N728
Центр: город Талгар, улица Пушкина, N28, средняя школа N1, телефон: 22868.
В границах: город Талгар, улицы: Одесская с N17 по 39, с N26 по 46, Казангап с N1 по 48, дом N4 квартира 10, 8 Марта с N1 по 28, Яблочная с N1 по 20, Чернышевского с N1 по 16, Амангельды с N81 по 109 (нечетная сторона), с N90 по 128 (четная сторона), Бекбаева-Крутенко с N81 по 114, Абылай хана с N90 по 99, Гагарина N102, с N104 по 128, Рыскулова с N66 по 72, Кунаева с N2 по 64 (четная сторона), А.Тажибаева с N3 по 46, Пушкина с N1 по 73, Богенбай батыра с N1 по 65, Айтеке би с N2 по 68 (четная сторона), Рылеева с N1 по 17; переулок Горный с N1 по 37.
Избирательный участок N729
Центр: город Талгар, улица Рыскулова, N68, административное здание сельскохозяйственного колледжа агробизнеса и менеджмента имени М.Бейсебаева, телефон: 21206.
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с N98 по 151, Акан сери с N1 по 83, Амангельды с N111 по 152, Бекбаева-Крутенко с N115 по 140, Береговая с N86 по 103, Гагарина с N109 по 148, Айтеке би с N1 по 61, Ер Ажибай с N16 по 73, 8 Марта с N29 по 47 (нечетная сторона), с N 30 по 72 (четная сторона), Касым хана с N4 по 59, Райымбека с N75 по 108, Рыскулова с N82 по 113, Т.Туякпаева с N2 по 84 (четная сторона), Чернышевского с N17 по 52, Яблочная с N21 по 68; переулки: Тюленина с N1 по 7, Пионерский N9.
Избирательный участок N730

Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі, N59, Т.Рысқұлов атындағы N9 орта мектеп, телефон: 22762.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қонаев N1-ден 61-ге дейін (тақ сан жағы), Леонов N1-ден 80-ге дейін, Райымбек N27-ден 78-ге дейін, Қабанбай батыр N1-ден 87-ге дейін (тақ сан жағы), Амангелді N29-дан 88-ге дейін, Гоголь N1-ден 90а-ға дейін, Мира N1-ден 68а-ға дейін, Әл-Фараби N1-ден 104-ке дейін, Рысқұлов N22-ден 73-ке дейін, Тимирязев N40-тан 51-ге дейін, Клеверная N10-нан 26-ға дейін, Восточная N1-ден 24-ке дейін, Одесская N1-ден 24-ке дейін, Бетховен N1-ден 19-ға дейін, Д.Нұрпеисова N25-тен 42б-ға дейін, Шишкин N1-ден 9-ға дейін, Л.Хамиди N1-ден 97-ге дейін, Крымская N1-ден 18а-ға дейін, Жастар N1-ден 14-ке дейін, Кузнецов N1-ден 12-ге дейін, Гагарин N46-дан 71-ге дейін, Тлендиев N1-ден 90-ға дейін, Бекбаева-Крутенко N27-ден 80-ге дейін, Құрманғазы N1-ден 70-ке дейін, Береговая N35-тен 82-ге дейін, Абылай хан N35-тен 80-ге дейін, Тәуке хан N25-тен 62-ге дейін, Достоевского N14-тен 26-ға дейін.
N728 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Пушкин көшесі, N28, N1 орта мектеп, телефон: 22868.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Одесская N17-ден 39-ға дейін, N26-дан 46-ға дейін, Қазанғап N1-ден 48-ге дейін, N4 үй 10 пәтер, 8 Март N1-ден 28-ге дейін, Яблочная N1-ден 20-ға дейін, Чернышевского N1-ден 16-ға дейін, Амангелді N81-ден 109-ға дейін (тақ сан жағы), N90-нан 128-ге дейін (жұп сан жағы), Бекбаева-Крутенко N81-ден 114-ке дейін, Абылай хан N90-нан 99-ға дейін, Гагарин N102, N104-тен 128-ге дейін, Рысқұлов N66-дан 72-ге дейін, Қонаев N2-ден 64-ке дейін (жұп сан жағы), А.Тажибаев N3-тен 46-ға дейін, Пушкин N1-ден 73-ке дейін, Бөгенбай батыр N1-ден 65-ке дейін, Әйтеке би N2-ден 68-ге дейін (жұп сан жағы), Рылеев N1-ден 17-ге дейін; тұйық көше Горный N1-ден 37-ге дейін.
N729 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі, N68, М.Бейсебаев атындағы ауылшаруашылық, агробизнес және менеджмент колледжінің әкімшілік ғимараты, телефон: 21206.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан N98-ден 151-ге дейін, Ақан сері N1-ден 83-ке дейін, Амангелді N111-ден 152-ге дейін, Бекбаева-Крутенко N115-тен 140-қа дейін, Береговая N86-дан 103-ке дейін, Гагарин N109-дан 148-ге дейін, Әйтеке би N1-ден 61-ге дейін, Ер Әжібай N16-дан 73-ке дейін, 8 Март N29-дан 47-ге дейін (тақ сан жағы), N30-дан 72-ге дейін (жұп сан жағы), Қасым хан N4-тен 59-ға дейін, Райымбек N75-тен 108-ге дейін, Рысқұлов N82-ден 113-ке дейін, Т.Тұяқпаев N2-ден 84-ке дейін (жұп сан жағы), Чернышевского N17-ден 52-ге дейін, Яблочная N21-ден 68-ге дейін; тұйық көшелер: Тюленин N1-ден 7-ге дейін, Пионерский N9 үй.
N730 сайлау учаскесі

Центр: город Талгар, улица Севастопольская, N2, средняя школа N5 имени М.Ауэзова, телефон: 22749.
В границах: город Талгар, улицы: Ленинградская с N4 по 43, Рыскулова с N118 по 196, Некрасова с N2 по 28 (четная сторона), Т.Туякбаева с N1 по 91а (нечетная сторона), Береговая с N95 по 185, Гагарина с N133а по 182, Абылай хана с N148 по 219, Бекбаева-Крутенко с N141 по 188, Кутузова с N2а по 34, К.Еримбет с N2 по 28а, Макаренко с N1 по 35, Р.Люксембург с N1 по 25, Биржан сал с N3 по 31, Папанина с N2 по 33, Жубанова с N1 по 37, Б.Шолак с N2 по 38, Т.Жарокова с N2а по 29, Ауэзова с N1 по 24, Солнечная с N2 по 12, 8 Марта с N49 по 82, Правды с N1 по 11а, Пирогова с N1 по 14, Толе би с N1 по 20, Сурикова с N1 по 16, Панфилова с N2 по 60а, Береговая с N97 по 185; переулки: Балхашский с N1 по 9, Цветочный с N1 по 10. Дачи, улицы: Клубничная с N1 по 12, Сиреневая с N1 по 16, Тюльпанная с N1 по 17, Виноградная с N1 по 16, Черешневая с N1 по 14, Яблоневая с N1 по 20, Грушовая с N1 по 20, Центральная с N1 по 45, Цветочная с N1 по 12, Новостройка с N1 по 7.
Избирательный участок N731
Центр: город Талгар, улица Рыскулова, N183б, средняя школа N49, телефон: 28572.
В границах: город Талгар, улицы: Е.Брусиловского с N1 по 21, Чайковского с N2 по 26, Таттимбет с N1 по 35, Некрасова с N1 по 27, Байсеитова с N1 по 27, Клочкова с N1 по 29, Дунаевского с N2 по 25, Казыбек би с N1 по 12, М.Тынышбаева с N1 по 22, С.Ковалевской с N2 по 18, Капчагайская с N1 по 9, Б.Майлина с N1 по 19, Сатпаева с N1а по 37, N1б, Рыскулова N189, 218а, 222а и с N200 по N234, Абылай хана с N220 по 248, Байкальская с N1 по 6, Бестужева с N1 по 56, Баумана с N1 по 8, С.Перовской с N2 по 10.
Избирательный участок N732
Центр: город Талгар, улица Шевцова, N8а, средняя школа N4, телефон: 26307.
В границах: город Талгар, улицы: Азизбекова с N1 по 11а, Байкальская с N7 по 46, Вавилова с N1 по 14, Громовой с N1 по 29б, Декабристов с N1 по 19, Джалиля с N1 по 10, Егорова с N1 по 17, Иссыкская с N1 по 25, Комарова с N2 по N18, Матезалки с N2 по 18, Муканова с N1 по 18, Нариманова с N1 по 14, Овчарова с N1 по 24а, Пастера с N1 по 31, О.Аубакирова с N1 по 12а, Полбина с N1 по 27, Рыскулова с N234 по 340, Седова с N1 по 14, Спартака с N1 по 18, Стрельникова с N1 по 27, Суворова с N1 по 68а, Тургенева с N1 по 19а, Ш.Жинекуловой с N1 по 21/2, Чкалова с N2 по 14, Шаумяна с N1/1 по 7б/2, Шевцова N1 по 25а, Шолохова N1 по 39, Азизбекова с N1 по 11а; переулки: Фабричный с N1 по 12, Армянский с N3 по 9, Ашхабадский с N1 по 19, Байкальский с N3 по 34, Бакинский с N3 по 5, Киргизский N4, Бугыбаева с N1 по 7, Седова с N1 по 16, Рудаки с N1 по 5.
Избирательный участок N733

Орталығы: Талғар қаласы, Севастопольская көшесі, N2, М.Әуезов атындағы N5 орта мектеп, телефон: 22749.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Ленинградская N4-тен 43-ке дейін, Рысқұлов N118-ден 196-ға дейін, Некрасов N2-ден 28-ге дейін (жұп сан жағы), Т.Тұяқбаев N1-ден 91а-ға дейін (тақ сан жағы), Береговая N95-тен 185-ке дейін, Гагарин N2а-дан 34-ке дейін, Абылай хан N148-ден 219-ға дейін, Бекбаева-Крутенко N141-ден 188-ге дейін, Кутузов N2а-дан 34-ке дейін, К.Ерімбет N2-ден 28а-ға дейін, Макаренко N1-ден 35-ке дейін, Р.Люксембург N1-ден 25-ке дейін, Біржан сал N3-тен 31-ге дейін, Папанин N2-ден 33-ке дейін, Жұбанов N1-ден 37-ге дейін, Б.Шолақ N2-ден 38-ге дейін, Т.Жароков N2а-дан 29-ға дейін, Әуезов N1-ден 24-ке дейін, Солнечная N2-ден 12-ге дейін, 8 Март N49-дан 82-ге дейін, Правда N1-ден 11а-ға дейін, Пирогов N1-ден 14-ке дейін, Төле би N1-ден 20-ға дейін, Суриков N1-ден 16-ға дейін, Панфилов N2-ден 60а-ға дейін, Береговая N97-ден 185-ке дейін; тұйық көшелер: Балхашский N1-ден 9-ға дейін, Цветочный N1-ден 10-ға дейін. Саяжайлар, көшелер: Клубничная N1-ден 12-ге дейін, Сиреневая N1-ден 16-ға дейін, Тюльпанная N1-ден 17-ге дейін, Виноградная N1-ден 16-ға дейін, Черешневая N1-ден 14-ке дейін, Яблоневая N1-ден 20-ға дейін, Грушовая N1-ден 20-ға дейін, Центральная N1-ден 45-ке дейін, Цветочная N1-ден 12-ге дейін, Новостройка N1-ден 7-ге дейін.
N731 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі, N183б, N49 орта мектеп, телефон: 28572.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Е.Брусиловский N1-ден 21-ге дейін, Чайковский N2-ден 26-ға дейін, Тәттімбет N1-ден 35-ке дейін, Некрасов N1-ден 27-ге дейін, Байсеитова N1-ден 27-ге дейін, Клочков N1-ден 29-ға дейін, Дунаевский N2-ден 25-ке дейін, Қазыбек би N1-ден 12-ге дейін, М.Тынышбаев N1-ден 22-ге дейін, С.Ковалевская N2-ден 18-ге дейін, Капчагайский N1-ден 9-ға дейін, Б.Майлин N1-ден 19-ға дейін, Сәтпаев N1а-дан 37-ге дейін, N1б, Рысқұлов N189, 218а, 222а, N200-ден 234-ке дейін, Абылай хан N220-дан 248-ге дейін, Байкальская N1-ден 6-ға дейін, Бестужев N1-ден 56-ға дейін, Бауман N1-ден 8-ге дейін, С.Перовская N2-ден 10-ға дейін.
N732 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Шевцов көшесі, N8а, N4 орта мектеп, телефон: 26307.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Азизбеков N1-ден 11а-ға дейін, Байкальская N7-ден 46-ға дейін, Вавилов N1-ден 14-ке дейін, Громова N1-ден 29б-ға дейін, Декабристов N1-ден 19-ға дейін, Джалил N1-ден 10-ға дейін, Егоров N1-ден 17-ге дейін, Иссыкская N1-ден 25-ке дейін, Комаров N2-ден 18-ге дейін, Матезалка N2-ден 18-ге дейін, Мұқанов N1-ден 18-ге дейін, Нариманов N1-ден 14-ке дейін, Овчаров N1-ден 24а-ға дейін, Пастера N1-ден 31-ге дейін, О.Әубәкіров N1-ден 12а-ға дейін, Полбина N1-ден 27-ге дейін, Рысқұлов N234-тен 340-қа дейін, Седов N1-ден 14-ке дейін, Спартак N1-ден 18-ге дейін, Стрельников N1-ден 27-ге дейін, Суворов N1-ден 68а-ға дейін, Тургенев N1-ден 19а-ға дейін, Ш.Жинеқұлов N1-ден 21/2-ге дейін, Чкалов N2-ден 14-ке дейін, Шаумян N1/1-ден 7б/2-ға дейін, Шевцов N1-ден 25а-ға дейін, Шолохов N1-ден 39-ға дейін, Азизбеков N1-ден 11а-ға дейін; тұйық көшелер: Фабричный N1-ден 12-ге дейін, Армянский N3-тен 9-ға дейін, Ашхабадский N1-ден 19-ға дейін, Байкальская N3-тен 34-ке дейін, Бакинский N3-тен 5-ке дейін, Бұғыбаев N1-ден 7-ге дейін, Седов N1-ден 16-ға дейін, Рудаки N1-ден 5-ке дейін.
N733 сайлау учаскесі

Центр: город Талгар, улица Карасай батыра, средняя школа N6, телефон: 27469.
В границах: город Талгар, улицы: Карасай батыра с N1 по 54б, Менделеева с N2 по 22, Ш.Руставели с N2 по 30, Белинского с N1 по 9, Невского с N1 по 30, Виноградова с N1 по 12, Алтынсарина с N3 по 62, Рабочая с N2 по 6, Преживальского с N1 по 6, Доспанбет жырау с N1 по 9, Маметовой с N2 по 31, Маршака с N4 по 6, Черняховского с N4 по 6, Нахимова с N1 по 24, Рыскулова с N193 по 251а, Светлова с N2 по 11, Циолковского с N1 по 41, Спартака с N17 по 33, Ногайбаева с N2 по 38, Покрышкина с N5 по 22, Жандосова с N1 по 54, Сыргабекова с N2 по 11, Поповича с N1 по 20, Матезалки с N1 по 39, Б.Саттарханова с N1 по 26, Физкультурная с N1 по 6, Овчарова с N1 по 40, Шаумяна с N1 по 7, Ахметова N31 и 40; переулок Уйгурский с N1 по 6. Дачи: "Садовод" с N1 по 19, "Энергетик" с N9 по 19, "Мичуринец" с N1 по 17, "Достык" с N5 по 19, "Жетысу" N11.
Избирательный участок N734
Центр: город Талгар, улица Асфендиярова, N20, детский сад N8, телефон: 22580.
В границах: город Талгар, улицы: Асан Кайгы с N1 по 43, с N 2 по 66, Дома Московской экспедиции с N8а, N18, с N2 по 22 (четная сторона), Абая с N2 а по 52 (четная сторона), Асфендиярова с N1 по 44, Кунаева с N91 по 137, Украинская с N2 по 18 (четная сторона), Избакиева с N1 по 22, Талгарская с N1 по 19 (нечетная сторона), Минская с N1 по 3 (нечетная сторона) и с N2 по 22 (четная сторона), Сенная с N2 по 8 (четная сторона), Бухар Жырау с N1 по 31, Плодовая с N1 по 9 и с N2 по 16, Веселая с N1 по 61 (нечетная сторона) и с N2 по 12 (четная сторона), Скворцова с N1 по 23 (нечетная сторона) и с N2 по 12 (четная сторона), Арычная с N1 по 17 (нечетная сторона) и с N2 по 4 (четная сторона), Озерная с N1 по 9 (нечетная сторона) и с N2 по 18 (четная сторона), Илийская с N1 по 15, Столетова с N1 по 7, Рижская с N1 по 7, Медицинская с N1 по 31, А.Карсакбаева с N1 по 29, Васнецова с N3 по 6; переулки: Парковый 12 домов, Г.Мустафина с N1 по 7, Яблочкова с N2 по 7, Курганный с N3 по 5.
Избирательный участок N735
Центр: город Талгар, село Акку, административное здание Алматинского природного Государственного заповедника, телефон: 30241.

Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі, N6 орта мектеп, телефон: 27469.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қарасай батыр N1-ден 54б-ға дейін, Менделеев N2-ден 22-ге дейін, Ш.Руставели N2-ден 30-ға дейін, Белинский N1-ден 9-ға дейін, Невский N1-ден 30-ға дейін, Виноградов N1-ден 12-ге дейін, Алтынсарин N3-тен 62-ге дейін, Рабочая N2-ден 6-ға дейін, Преживальский N1-ден 6-ға дейін, Доспанбет жырау N1-ден 9-ға дейін, Маметова N2-ден 31-ге дейін, Маршак N4-тен 6-ға дейін, Черняховский N4-тен 6-ға дейін, Нахимов N1-ден 24-ке дейін, Рысқұлов N193-тен 251а-ға дейін, Светлов N2-ден 11-ге дейін, Циолковский N1-ден 41-ге дейін, Спартак N17-ден 33-ке дейін, Ноғайбаев N2-ден 38-ге дейін, Покрышкин N5-тен 22-ге дейін, Жандосов N1-ден 54-ке дейін, Сырғабеков N2-ден 11-ге дейін, Попович N1-ден 20-ға дейін, Матезалка N1-ден 39-ға дейін, Б.Саттарханов N1-ден 26-ға дейін, Физкультурная N1-ден 6-ға дейін, Овчаров N1-ден 40-қа дейін, Шаумян N1-ден 7-ге дейін, Ахметов N31-ден 40-қа дейін; тұйық көше: Уйгурский N1-ден 6-ға дейін. Саяжайлар: "Садовод" N1-ден 19-ға дейін, "Энергетик" N9-дан 19-ға дейін, "Мичуринец" N1-ден 17-ге дейін, "Достық" N5-тен 19-ға дейін, "Жетісу" N11.
N734 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Асфендияров көшесі, N20, N8 бала бақша, телефон: 22580.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Асан Қайғы N1-ден 43-ке дейін, N2-ден 66-ға дейін, Дома Московской экспедиции N8а-дан 18-ге дейін, N2-ден 22-ге дейін (жұп сан жағы), Абай N2а-дан 52-ге дейін (жұп сан жағы), Асфендияров N1-ден 44-ке дейін, Қонаев N91-ден 137-ге дейін, Украинская N2-ден 18-ге дейін (жұп сан жағы), Избакиев N1-ден 22-ге дейін, Талғар N1-ден 19-ға дейін (тақ сан жағы), Минск N1-ден 3-ке дейін (тақ сан жағы) және N2-ден 22-ге дейін (жұп сан жағы), Сенная N2-ден 8-ге дейін (жұп сан жағы), Бұқар Жырау N1-ден 31-ге дейін, Плодовая N1- ден 9-ға дейін және N2-ден 16-ға дейін, Веселая N1-ден 61-ге дейін (тақ сан жағы) және N2-ден 12-ге дейін (жұп сан жағы), Скворцов N1-ден 23-ке дейін (тақ сан жағы) және N2-ден 12-ге дейін (жұп сан жағы), Арычная N1-ден 17-ге дейін (тақ сан жағы) және N2-ден 4-ке дейін (жұп сан жағы), Озерная N1-ден 9-ға дейін (тақ сан жағы) және N2-ден 18-ге дейін (жұп сан жағы), Илийская N1-ден 15-ке дейін, Столетов N1-ден 7-ге дейін, Рижская N1-ден 7-ге дейін, Медицинская N1-ден 31-ге дейін, А.Қарсақбаев N1-ден 29-ға дейін, Васнецов N3-тен 6-ға дейін; тұйық көшелер: Парковый 12 үй, Ғ.Мұстафин N1-ден 7-ге дейін, Яблочков N2-ден 7-ге дейін, Қорған N3-тен 5-ке дейін.
N735 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Аққу ауылы, Алматы мемлекеттік табиғи қорығының әкімшілік ғимараты, телефон: 30241.

В границах: город Талгар, улицы: Центральная с N6 по 29а и 6 домов без номера, Набережная с N1 по 25, Садовая с N1 по 8, Новая N1 и 4 дома без номера; дачи "Ардагер": дома N1, 2, 6, 21; микрорайоны: "Мелиоратор" дома с N1 по 27, "Мелиоратор" Бассейн суточного регулирования дом N1, село Акку дома с N1 по 7 и новостройка один дом, Гидро-электро станция Новостройка с N1 по N 7 дома; садоводческие общества: "Медик", "Радуга", дом Контрольно пропускного пункта Лесного хозяйства.
Избирательный участок N736
Центр: город Талгар, улица Кунаева, N201а, административное здание юридического колледжа имени Д.Кунаева, телефон: 3882516.
В границах: город Талгар, улицы: Абая с N1 по 69 (нечетная сторона), Емелева N9, 10 и 16, Избакиева с N17 по 44, Илийская с N17 по 21, А.Маргулан с N3 по 40, Кунаева с N143 по 209 (нечетная сторона), М.Кашкари с N3, 6 и N16, Минская с N5 по 64, Бухар Жырау с N33 по 77, Орджоникидзе с N1 по 12, Репина с N1 по 24, Сейфуллина с N3 по 18, Суюнбая N15 и 16, Талгарская с N21 по 33 (нечетная сторона), с N 6 по 32 (четная сторона), Ташкентская с N1 по 13, Тянь-Шаньская с N1 по 18, Кошкарбаева с N1 по 3, Чехова с N1 по 19, М.Суртибаева с N1 по 48а.
Избирательный участок N737
Центр: город Талгар, улица Кунаева, N209, административное здание политехнического колледжа N4, телефон: 87273057025.
В границах: город Талгар, улицы: Айманова с N3 по 52, Аманжолова с N1 по 72, Алатауская с N5 по 29, Байтурсынова с N3 по 51, Керей хана с N1 по 31, Валиханова с N8а по 42/2, Есенберлина с N34 по 190, Жангельдина с N1а по 65, Жансугурова с N1 по 288, Билге каган с N1 по 90, Казахская с N1 по 76, Калдаякова с N15 по 242, Кунаева с N224 по 246, Лобачевского с N1 по 10, Майканова с N34 по 61, Молдагулова N6 и 7, Момышулы с N8 по 43, Нажметдинова с N12 по 45 а, Новая N1 и 1а, Жаяхметова N85, Пугачева с N4 по 16а, Сейфуллина с N1 по 13, Суюнбая с N11 по 74, Есим хана с N1 по 128, Терешковой с N27 по 47а, Тулебаева с N2 по 70, Хан-Танири с N5 по 43, Челюскина с N1 по 10, Шевченко с N2а по 72/2, Шопена с N5 по 8, Жандосова с N2 по 78; переулки: К.Кожамиярова с N3 по 9, Алпамыс батыра с N1 по 13; Алматинский региональный туберкулезный диспансер.
Избирательный участок N738

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Центральная N6-дан 29а-ға дейін және 6 нөмірі жоқ үй, Набережная N1-ден 25-ке дейін, Садовая N1-ден 8-ге дейін, Новая N1 және 4 нөмірі жоқ үй; саяжайлар "Ардагер" N1,2,6,21 үйлер; ықшам аудандар: "Мелиоратор" N1-ден 27-ге дейінгі үйлер, "Мелиоратор" тәуліктік реттеу бассейіні N1 үй, Аққу ауылы N1-ден 7-ге дейінгі үйлер және жаңа салынған бір үй, гидро-электр стансасы "Жаңа құрылыс" N1-ден 7-ге дейін; бағбандық қоғамдастықтар: "Медик", "Радуга", Орман шаруашылығының бақылау-өткізу бекетінің үйі.
N736 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі, N201а, Д.Қонаев атындағы заң колледжінің әкімшілік ғимараты, телефон: 3882516.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абай N1-ден 69-ға дейін (тақ сан жағы), Емелева N9, 10 және 16, Избакиев N17-ден 44-ке дейін, Іле N17-ден 21-ге дейін, А.Марғұлан N3-тен 40-қа дейін, Қонаев N143-тен 209-ға дейін (тақ сан жағы), М.Қашқари N3, 6 және N16, Минск N5-тен 64-ке дейін, Бұқар Жырау N33-тен 77-ге дейін, Орджоникидзе N1-ден 12-ге дейін, Репин N1-ден 24-ке дейін, Сейфуллин N3-тен 18-ге дейін, Сүйінбай N15 және 16, Талғар N21-ден 33-ке дейін (тақ сан жағы), N6-дан 32-ге дейін (жұп сан жағы), Ташкент N1-ден 13-ке дейін, Тянь-Шаньский N1-ден 18-ге дейін, Қошқарбаев N1-ден 3-ке дейін, Чехов N1-ден 19-ға дейін, М.Сүртібаев N1-ден 48а-ға дейін.
N737 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі, N209, N4 политехникалық колледжінің әкімшілік ғимараты, телефон: 8(727)3057025.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Айманов N3-тен 52-ге дейін, Аманжолов N1-ден 72-ге дейін, Алатау N5-тен 29-ға дейін, Байтұрсынов N3-тен 51-ге дейін, Керей хан N1-ден 31-ге дейін, Уәлиханов N8а-дан 42/2-ге дейін, Есенберлин N34-тен 190-ға дейін, Жангельдин N1а-дан 65-ке дейін, Жансүгіров N1-ден 288-ге дейін, Білге қаған N1-ден 90-ға дейін, Қазақ N1-ден 76-ға дейін, Қалдаяқов N15-тен 242-ге дейін, Қонаев N224-тен 246-ға дейін, Лобачевский N1-ден 10-ға дейін, Майқанов N34-тен 61-ге дейін, Молдағұлова N6 және 7, Момышұлы N8-ден 43-ке дейін, Нажметдинов N12-ден 45а-ға дейін, Новая N1 және 1а, Жаяхметов N85, Пугачев N4-тен 16а-ға дейін, Сейфуллин N1-ден 13-ке дейін, Сүйінбай N11-ден 74-ке дейін, Есім хан N1-ден 128-ге дейін, Терешкова N27-ден 47а-ға дейін, Төлебаев N2-ден 70-ке дейін, Хан-Тәңірі N5-тен 43-ке дейін, Челюскин N1-ден 10-ға дейін, Шевченко N2а-дан 72/2-ге дейін, Шопен N5-тен 8-ге дейін, Жандосов N2-ден 78-ге дейін; тұйық көше: Қ.Қожамияров N3-тен 9-ға дейін, Алпамыс батыр N1-ден 13-ке дейін; Алматы аймақтық туберкулез диспансері.
N738 сайлау учаскесі

Центр: город Талгар, улица Абая, N89, средняя школа N3 имени Абая, телефон: 23341.
В границах: город Талгар, улицы: Луговая с N1 по 21, Карагандинская с N1 по 50, Н.Шаяхметова с N1 по 78, Р.Зорге с N1 по 31, Нажметдинова с N1 по 11, Красина с N1 по 7, Бедренко с N1 по 68, Терешковой с N1 по 64, Кунаева с N156 по 210, Абая с N64 по 87, Нуртазина с N1 по 19, N19а и 21, Лермонтова N45 и 47; переулки: Карагандинский с N1 по 7, Зеленый с N2 по 8.
Избирательный участок N739
Центр: город Талгар, улица Павлова, N1, средняя школа N2 имени С.Сейфуллина, телефон: 23778.
В границах: город Талгар, улицы: Лермонтова с N1 по 37, Новосельская с N3 по 17, Белорусская с N1 по 14, Ломоносова с N2 по 39, Матросова с N1 по 55 (нечетная сторона), Малькеева с N3 по 55, Кошевого с N1 по 15а, Космодемьянской с N2 по 14, Брюллова с N1 по 13, Н.Шаяхметова с N5 по 42, Жуковского с N3 по 24, Асфендиярова N23, 52, 54 и 56, Бокина с N3 по 28, Гайдара с N3 по 12б, Нуртазина N8, 10, 12, 14, 16, 23 и 25а; переулки: Космический с N1 по 6, Донского с N2 по 7, Спутник с N3 по 7.
Избирательный участок N740
Центр: город Талгар, улица Павлова, N24а, административное здание медицинского колледжа, телефон: 21993.
В границах: город Талгар, улицы: Матросова с N38 по 98, Ломоносова с N32 по 197, Лермонтова с N2 по 32, Павлова с N7 по 24, А.Кастеева с N2 по 10, Г.Мусрепова с N1 по 43, Субханбердина с N2 по 36, Кенесары хан с N1 по 46, Атибеева с N3 по 34, Алатауская с N3 по 30, Исатай Тайманулы с N1 по 10, С.Жангир с N1 по 33, Курчатова с N1 по 37, Жамбыла с N2 по 27, Муратбаева с N1 по 31, Лахути с N3 по 20, Весенняя с N2 по 21, Трудовая с N3 по 21, Авангардная с N2 по 22; переулки: Брянский с N1 по 7, Заслонова с N2 по 8.
Избирательный участок N741
Центр: село Панфилова, улица Темирязева, N9, средняя школа N17, телефон: 53902.
В границах: село Панфилова, улицы: Вавилова с N1 по 44, Пушкина с N1 по 56, Айманова с N1 по 100, Курманова с N1 по 35, Кирова с N1 по 37, Тимирязева с N1 по 54, Панфилова с N1 по 25, Докучаева с N1 по 16, 2-Садовая с N1 по 10, 1-Садовая с N1 по 8, Пролетарская с N1 по 16, Ленина с N1 по 52, Талгарская с N1 по 40, Курмангазы с N1 по 50, Кунаева с N1 по 88, Беспаева с N1по 25, Бокина с N1 по 62, Толе би с N1 по 12, Дружба с N1 по 39, Степанова с N1 по 10, Шевченко с N1 по 12, Рыскулова с N1 по 10, Жетысу с N1 по 18, Табачная с N1 по 3, Лермонтова с N1 по 14, Микоян с N1 по 18.
Избирательный участок N742

Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі, N89, Абай атындағы N3 орта мектебі, телефон: 23341.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Луговая N1-ден 21-ге дейін, Қарағанды N1-ден 50-ге дейін, Н.Шаяхметов N1-ден 78-ге дейін, Р.Зорге N1-ден 31-ге дейін, Нажметдинов N1-ден 11-ге дейін, Красин N1-ден 7-ге дейін, Бедренко N1-ден 68-ге дейін, Терешков N1-ден 64-ке дейін, Қонаев N156-дан 210-ға дейін, Абай N64-тен 87-ге дейін, Нұртазин N1-ден 19-ға дейін, N19а және 21, Лермонтов N45-тен 47-ге дейін; тұйық көшелер: Қарағанды N1-ден 7-ге дейін, Зеленый N2-ден 8-ге дейін.
N739 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі N1, С.Сейфуллин атындағы N2 орта мектеп, телефон: 23778.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Лермотов N1-ден 37-ге дейін, Новосельская N3- тен 17-ге дейін, Белорусская N1-ден 14-ке дейін, Ломоносов N2-ден 39-ға дейін, Матросов N1-ден 55-ке дейін (тақ сан жағы), Малькеев N3- тен 55-ке дейін, Кошевого N1-ден 15а-ға дейін, Космодемьяновская N2-ден 14-ке дейін, Брюллов N1-ден 13ке-дейін, Н.Шаяхметов N5-тен 42-ге дейін, Жуковский N3-тен 24-ке дейін, Асфендияров N23, 52, 54 және 56, Бокин N3-тен 28-ге дейін, Гайдар N3-тен 12б-ға дейін, Нұртазин N8, 10, 12, 14, 16, 23 және 25а; тұйық көшелер: Космический N1-ден 6-ға дейін, Донского N2-ден 7-ге дейін, Спутник N3-тен 7-ге дейін.
N740 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі, N24а, медициналық колледждің әкімшілік ғимараты, телефон: 21993.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Матросов N38-ден 98-ге дейін, Ломоносов N32-ден 197-ге дейін, Лермонтов N2-ден 32-ге дейін, Павлов N7-ден 24-ке дейін, А.Қастеев N2-ден 10-ға дейін, Ғ.Мүсірепов N1-ден 43-дейін, Субханбердин N2-ден 36-ға дейін, Кенесары хан N1-ден 46-ға дейін, Атибеев N3-тен 34-ке дейін, Алатау N3-тен 30-ға дейін, Исатай Тайманұлы N1-ден 10-ға дейін, С.Жангір N1-ден 33-ке дейін, Курчатов N1-ден 37-ге дейін, Жамбыл N2-ден 27-ге дейін, Мұратбаева N1-ден 31-ге дейін, Лахути N3-тен 20-ге дейін, Весенняя N2-ден 21-ге дейін, Трудовая N3-тен 21-ге дейін, Авангардная N2-ден 22-ге дейін; тұйық көшелер: Брянский N1-ден 7-ге дейін, Заслонова N2-ден 8-ге дейін.
N741 сайлау учаскесі
Орталығы: Панфилов ауылы, Тимирязев көшесі, N9, N17 орта мектеп, телефон: 53902.
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Вавилов N1-ден 44-ке дейін, Пушкин N1-ден 56-ға дейін, Айманов N1-ден 100-ге дейін, Құрманов N1-ден 35-ке дейін, Киров N1-ден 37-ге дейін, Тимирязев N1-ден 54-ке дейін, Панфилов N1-ден 25-ке дейін, Докучаев N1-ден 16-ға дейін, 2-Садовая N1-ден 10-ға дейін, 1-Садовая N1-ден 8-ге дейін, Пролетарская N1-ден 16-ға дейін, Ленин N1-ден 52-ке дейін, Талғар N1-ден 40-қа дейін, Құрманғазы N1-ден 50-ге дейін, Қонаев N1-ден 88-ге дейін, Беспаев N1-ден 25-ке дейін, Бокин N1-ден 62-ге дейін, Төле би N1-ден 12-ге дейін, Дружба N1-ден 39-ға дейін, Степанов N1-ден 10-ға дейін, Шевченко N1-ден 12-ге дейін, Рысқұлов N1- ден 10-ға дейін, Жетісу N1-ден 18-ге дейін, Табачная N1-ден 3-ке дейін, Лермонтов N1-ден 14-ке дейін, Микоян N1-ден 18-ге дейін.
N742 сайлау учаскесі

Центр: село Панфилова, улица Тимирязева, N17, спортшкола "Центральный спортивный клуб армейцев", телефон: 53228.
В границах: село Панфилова, улицы: Крайняя с N1 по 13, Гагарина с N1 по 77, Кульджинская с N77 по 126, Луговая с N1 по 64, Чапаева с N1 по 15, Советская с N1 по 22, Северная с N1 по 32, Комсомольская с N1 по 32, Жамбыла с N1 по 88, Амангельды с N1 по 28, Кошевого с N1 по 20, Свердлова с N1 по 16, Громовой с N1 по 15, Озерная с N1 по 20.
Избирательный участок N743
Центр: село Панфилова, улица Валиханова, N8, средняя школа N33, телефон: 53992.
В границах: село Панфилова, улицы: Коктальская с N1 по 8, Сатпаева с N1 по 16, Аль-Фараби с N1 по 12, Набережная с N1 по 21, Сейфуллина с N1 по 8, Школьная с N1 по 60, Мичурина с N1 по 17, Лесная с N1 по 20, Абая с N1 по 50, Горького с N1 по 26, Октябрьская с N1 по 67, Садовая с N1 по 7, Кульджинская с N1 по 76, Юбилейная с N1 по 17, 8 Марта с N1 по 70, Валиханова с N1 по 20, Молодежная с N1 по 25, Овражная с N1 по 43, Алатау с N1 по 56, Казыбек би с N1 по 13, Тлендиева с N1 по 22, Айтеке би с N1 по 10, Абылай хана с N1 по 14, Нурпеисова с N1 по 7; села Аркабай, Тузусай.
Избирательный участок N744
Центр: село Карабулак, улица Новоселова, N1, средняя школа N22, телефон: 72026.
В границах: село Карабулак.
Избирательный участок N745
Центр: село Тонкерис, улица Центральная, N30, средняя школа N23, телефон: 59724.
В границах: села Тонкерис, Каменное Плато.
Избирательный участок N746
Центр: село Кызыл-Ту-4, улица Гагарина, N21, средняя школа N24, телефон: 74749.
В границах: село Кызыл-Ту-4.
Избирательный участок N747
Центр: село Киши-Байсерке, улица Жамбыла, неполная средняя школа N40, телефон: 87273605415.
В границах: село Киши-Байсерке.
Избирательный участок N748
Центр: село Гулдала, улица Кичикова, N46, средняя школа N21, телефон: 57167.
В границах: село Гульдала, улицы: Касым хана с N1 по 8, Акан сери с N1 по 12, Жарокова с N1 по 15, Бейбарыс с N1 по 10, И.Байзакова с N1 по 11, Ыкылас с N1 по 8, Валиханова с N1 по 31, А.Байтурсынова с N1 по 67, Наурызбай батыра с N1 по 74, Жамбыла с N1 по 31, Толе би с N1 по 63, Тлендиева с N1 по 20, Жансугурова с N1 по 55, Сейфуллина с N1 по 47, Б.Майлина с N1 по 64, Ауэзова с N1/1 по 16/2, Кожа Ахмет Ясави с N1 по 9, Бейбитшилик с N1 по 16, Жибек Жолы с N20 по 36, Макатаева с N1 по 81, Кунаева с N1 по 97 (нечетная сторона), Кичикова с N51 по 129 (нечетная сторона), Кичикова с N70 по 130 (четная сторона), Аль-Фараби с N63 по 129 (нечетная сторона), Аль-Фараби с N54 по 130 (четная сторона); микрорайон "Жана Куат".
Избирательный участок N749

Орталығы: Панфилов ауылы, Темирязев көшесі N17, "Әскерилердің орталық спорт клубы" спорттық мектебі, телефон: 53228.
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Крайний N1-ден 13-ке дейін, Гагарин N1-ден 77-ге дейін, Кульджинская N77-ден 126-ға дейін, Луговая N1-ден 64-ке дейін, Чапаев N1-ден 15-ке дейін, Советская N1-ден 22-ге дейін, Северная N1-ден 32-ге дейін, Комсомольская N1-ден 32-ке дейін, Жамбыл N1-ден 88-ге дейін, Амангелді N1-ден 28-ге дейін, Кошевой N1-ден 20-ға дейін, Свердлов N1-ден 16-ға дейін, Громов N1-ден 15-ке дейін, Озерная N1-ден 20-ға дейін.
N743 сайлау учаскесі
Орталығы: Панфилов ауылы, Уәлиханов көшесі, N8, N33 орта мектеп, телефон: 53992.
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Көктал N1-ден 8-ге дейін, Сәтпаев N1-ден 16-ға дейін, Әл-Фараби N1-ден 12-ге дейін, Набережная N1-ден 21-ге дейін, Сейфуллин N1-ден 8-ге дейін, Школьная N1-ден 60-қа дейін, Мичурин N1-ден 17-ге дейін, Лесная N1-ден 20-ға дейін, Абай N1-ден 50-ге дейін, Горький N1-ден 26-ға дейін, Октябрьский N1-ден 67-ге дейін, Садовая N1-ден 7-ге дейін, Кульджинская N1-ден 76-ға дейін, Юбилейная N1-ден 17-ге дейін, 8 Март N1-ден 70-ке дейін, Уәлиханов N1-ден 20-ға дейін, Молодежная N1-ден 25-ке дейін, Овражная N1-ден 43-ке дейін, Алатау N1-ден 56-ға дейін, Қазыбек би N1-ден 13-ке дейін, Тілендиев N1-ден 22-ге дейін, Әйтеке би N1-ден 10-ға дейін, Абылайхан N1-ден 14-ке дейін, Нұрпеисов N1-ден 7-ге дейін; Арқабай,Түзусай ауылдары.
N744 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Новоселов көшесі, N1, N22 орта мектеп, телефон: 72026.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
N745 сайлау учаскесі
Орталығы: Төңкеріс ауылы, Центральная көшесі, N30, N23 орта мектеп, телефон: 59724.
Шекарасы: Төңкеріс, Каменное плато ауылдары.
N746 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызыл Ту-4 ауылы, Гагарин көшесі, N21, орта мектеп N24, телефон: 74749.
Шекарасы: Қызыл Ту-4 ауылы.
N747 сайлау учаскесі
Орталығы: Кіші-Байсерке ауылы, Жамбыл көшесі, N40 толық емес орта мектеп, телефон: 8(727)3605415.
Шекарасы: Кіші-Байсерке ауылы.
N748 сайлау учаскесі
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичикова көшесі, N46, орта мектеп N21, телефон: 57167.
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Қасым хан N1-ден 8-ге дейін, Ақан сері N1-ден 12-ге дейін, Жароков N1-ден 15-ке дейін, Бейбарыс N1-ден 10-ға дейін, И.Байзақов N1-ден 11-ге дейін, Ықылас N1-ден 8-ге дейін, Уәлиханов N1-ден 31-ге дейін, А.Байтұрсынов N1-ден 67-ге дейін, Наурызбай батыр N1-ден 74-ке дейін, Жамбыл N1-ден 31-ге дейін, Төле би N1-ден 63-ке дейін, Тілендиев N1-ден 20-ға дейін, Жансүгіров N1-ден 55-ке дейін, Сейфуллин N1-ден 47-ге дейін, Б.Майлин N1-ден 64-ке дейін, Әуезов N1/1-ден 16/2-ге дейін, Қожа Ахмет Яссауи N1-ден 9-ға дейін, Бейбітшілік N1-ден 16-ға дейін, Жібек Жолы N20-дан 36-ға дейін, Мақатаев N1-ден 81-ге дейін, Қонаев N1-ден 97-ге дейін (тақ сан жағы), Кичиков N51-ден 129-ға дейін (тақ сан жағы), Кичиков N70-тен 130-ға дейін (жұп сан жағы), Әл-Фараби N63-тен 129-ға дейін (тақ сан жағы), Әл-Фараби N54-тен 130-ға дейін (жұп сан жағы); "Жаңа Қуат" ықшам ауданы.
N749 сайлау учаскесі

Центр: село Гульдала, улица Жибек Жолы, N1, административное здание акционерного общества "Элеватормельстрой", телефон: 57116.
В границах: село Гульдала, улицы: Кунаева с N2 по 74 (четная сторона), Кичикова с N1 по 49 (нечетная сторона), Кичикова с N2 по 68 (четная сторона), Аль-Фараби с N1 по 61 (нечетная сторона), Аль-Фараби с N2 по 52 (четная сторона), Жибек Жолы с N2 по 19, Дитковского с N1 по 39, Курмангазы с N1 по 46, Алтынсарина с N1 по 85, Казыбек би с N1 по 73, Маметовой с N1 по 32, Абылай хана с N1 по 38, Алатауская с N1 по 17, Карасай батыра с N1 по 46, Панфилова с N1 по 18, Суюнбая с N1 по 48, Абая с N1 по 63, Айтеке би с N1 по 21, Кобланды батыра с N1 по 19, Райымбек батыра N1 по 20, Молдагуловой с N1 по 19, Менделеева с N1 по 12, Момышулы с N1 по 28; микрорайон "Дормастер" с N1 по 5.
Избирательный участок N750
Центр: село Бельбулак, улица Ы.Алтынсарина, N16, средняя школа N10, телефон: 43396.
В границах: село Бельбулак, улицы: Грушовая с N1 по 9 и Новостройка N1, 2, с N14 по 28, Яблочная с N1 по 48 и Новостройка с N1 по 27, Садовая с N1 по 86, К.Абдыгулова с N1 по 116, Рябича с N1 по 127, Арифова с N1 по 137, Жибек жолы с N1 по 20, с N22 по 26, К.Азирбаева с N1 по 44, Манько с N2 по 70 и Новостройка N4, с N 8 по 13, Тораманова с N1 по 69 и Новостройка с N29 по 47, Ы.Алтынсарина с N1 по 56, N58 и Новостройка с N3 по 25, Речная с N1 по 11 и Новостройка N1, с N 48 по 193, Сосновая с N1 по 6 и Новостройка с N40 по 130, N147, Вишневая с N1 по 10 и Новостройка с N60 по 212, с N125 по 211, Заводская с N1 по 8 и Новостройка с N227 по 232, Курмангазы с N30 по 47, Валиханова N112 и Новостройка с N109 по 124, Абылай хана с N51 по 152 и Новостройка с N74 по 108, Сейфуллина с N86 по 206, Чайковского с N84 по 184, Г.Муратбаева с N5 по 181, Райымбек батыра с N15 по 50, А.Бейсеуова с N241 по 314 и Новостройка с N252 по 256, Ш.Айманова N7, N214, N217, К.Рыскулбекова N1, 279 и с N 316 по 320, Даулеткерей N166 и 167, Бухар жырау с N153 по 169; три дома без номера Бригады.
Избирательный участок N751
Центр: село Бельбулак, улица Алиева, N54, средняя школа N32, телефон: 43380.

Орталығы: Гүлдала ауылы, Жібек Жолы көшесі N1, "Элеватормельстрой" Акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты, телефон: 57116.
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Қонаев N2-ден 74-ке дейін (жұп сан жағы), Кичиков N1-ден 49-ға дейін (тақ сан жағы), Кичиков N2-ден 68-ге дейін (жұп сан жағы), Әл-Фараби N1-ден 61-ге дейін (тақ сан жағы), Әл-Фараби N2-ден 52-ге дейін (жұп сан жағы), Жібек Жолы N2-ден 19-ға дейін, Дитковский N1-ден 39-ға дейін, Құрманғазы N1-ден 46-ға дейін, Алтынсарин N1-ден 85-ке дейін, Қазыбек би N1-ден 73-ке дейін, Маметова N1-ден 32-ке дейін, Абылай хан N1-ден 38-ге дейін, Алатау N1-ден 17-ге дейін, Қарасай батыр N1-ден 46-ға дейін, Панфилов N1-ден 18-ге дейін, Сүйінбай N1-ден 48-ге дейін, Абай N1-ден 63-ке дейін, Әйтеке би N1-ден 21-ге дейін, Қобыланды батыр N1-ден 19-ға дейін, Райымбек батыр N1-ден 20-ға дейін, Молдағұлова N1-ден 19-ға дейін, Менделеев N1-ден 12-ге дейін, Момышұлы N1-ден 28-ге дейін; "Дормастер" ықшам ауданы N1-ден 5-ке дейін.
N750 сайлау учаскесі
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі N16, орта мектеп N10, телефон: 43396.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Грушовая N1-ден 9-ға дейін, Новостройка N1, N2, N14-тен 28-ге дейін, Яблочная N1-ден 48-ге дейін, Новостройка N1-ден 27-ге дейін, Садовая N1-ден 86-ға дейін, Қ.Абдығұлов N1-ден 116-ға дейін, Рябича N1-ден 127-ге дейін, Арифов N1-ден 137-ге дейін, Жібек Жолы N1-ден 20-ға дейін, N22-ден 26-ға дейін, К.Әзербаев N1-ден 44-ке дейін, Манько N2-ден 70-ке дейін және Новостройка N4, N8-ден 13-ке дейін, Тораманов N1-ден 69-ға дейін және Новостройка N29-дан 47-ге дейін, Ы.Алтынсарин N1-ден 56-ға дейін, N58 және Новостройка N3-тен 25-ке дейін, Речная N1-ден 11-ге дейін және Новостройка N1, N48-ден 193-ке дейін, Сосновая N1-ден 6-ға дейін және Новостройка N40-тан 130-ға дейін, N147, Вишневая N1-ден 10-ға дейін және Новостройка N60-тан 212-ге дейін, N125-тен 211-ге дейін, Заводская N1-ден 8-ге дейін және Новостройка N227-ден 232-ге дейін, Құрманғазы N30-дан 47-ге дейін, Уәлиханов N112 және Новостройка N109-дан 124-ке дейін, Абылай хан N51-ден 152-ге дейін және Новостройка N74-тен 108-ге дейін, Сейфуллин N86-дан 206-ға дейін, Чайковский N84-тен 184-ке дейін, Ғ.Мұратбаев N5-тен 181-ге дейін, Райымбек батыр N15-тен 50-ге дейін, Ә.Бейсеуов N241-ден 314-ке дейін және Новостройка N252 -ден 256-ға дейін, Ш.Айманов N7, N214, N217, Қ.Рысқұлбеков N1, N279 және N316-дан 320-ға дейін, Дәулеткерей N166 және 167, Бұқар Жырау N153-тен 169-ға дейін; Бригаданың нөмірі жоқ үш үйі.
N751 сайлау учаскесі
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Әлиев көшесі, N54, N32 орта мектеп, телефон: 43380.

В границах: село Бельбулак, улицы: Алиева с N1 по 148, Шевченко с N1 по 176, Абая с N1 по 149, М.Горького с N1 по 135 и Новостройка с N12 по 150, Пушкина с N1 по 65 и Новостройка N1, 37, с 46 по 48, 59, Жибек жолы с N28 по 52, К.Азирбаева с N15 по 56, Манько с N57 по 70, Тораманова с N74 по 90, Ы.Алтынсарина с N45 по 88, Сосновая N7 и 8, Вишневая с N7 по 12, Заводская с N7 по 13, 3/1, 5/1, Комарова с N1 по 34, Молдабекова с N4 по 210 и новостройка N96, 104, Полевая N1, 3, 5, Биржан сал N8, 12 и Новостройка с N172 по 189, Шакарима N30 и Новостройка с N144 по 171, Акан сери N5, 6а, 8, 8а, 12 и Новостройка с N190 по 212, Байтурсынова с N107 по 220, Керей хан с N10 по 12, с N207 по 210; два дома микрорайона "Даулет".
Избирательный участок N752
Центр: село Талдыбулак, улица Маметова, N1, средняя школа-гимназия N34, телефон: 73741.
В границах: село Талдыбулак.
Избирательный участок N753
Центр: село Бирлик, улица Маметова, N2, средняя школа-гимназия N35, телефон: 73700.
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок N754
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица Ниязова, N2, средняя школа N19, телефон: 48216.
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: Малькеева с N1 по 117 (нечетная сторона), Муналбаева с N1 по 24, Жаханова с N27 по 36, Маметова с N1 по 106, Тазабекова с N1 по 146, Тулебаева с N1 по 66, Б.Момышулы с N1 по 67, С.Кокымбаева с N1 по 87, У.Газиева с N1 по 67, Н.Кельменбетовой с N1 по 24, Н.Тилендиева с N1 по 43, Хасанова с N12 по 26, Джамбула с N12 по 20, Ниязова с N1 по 16, Турдиева с N1 по 5.
Избирательный участок N755
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица Малькеева, N35, Дом культуры, телефон: 48233.
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: Малькеева с N2 по 184 (четная сторона), Жаханова с N1 по 26, Абая с N1 по 165, М.Ауэзова с N1 по 33, Д.Кунаева с N1 по 33, М.Макатаева с N1 по 33, Ш.Калдаякова с N1 по 33, А.Молдагуловой с N1 по 33, Т.Тохтарова с N1 по 33, К.Байсеитовой с N1 по 33, Хасанова с N1 по 17, Джамбула с N1 по 11, Тихая с N1 по 15, Темирова с N1 по 27, Береговая с N1 по 6, С.Сейфуллина с N1 по 35, Розыбакиева с N1 по 19, Жандосова с N1 по 23, К.Аманжолова с N1 по 14, Алатау с N1 по 3.
Избирательный участок N756

Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Әлиев N1-ден 148-ге дейін, Шевченко N1-ден 176-ға дейін, Абай N1-ден 149-ға дейін, М.Горький N1-ден 135-ке дейін және Новостройка N12-ден 150-ге дейін, Пушкин N1-ден 65-ке дейін және Новостройка N1, 37, 46-дан 48-ге дейін, 59, Жібек Жолы N28-ден 52-ге дейін, К.Әзербаев N15-тен 56-ға дейін, Манько N57-ден 70-ке дейін, Тораманов N74-тен 90-ға дейін, Ы.Алтынсарин N45-тен 88-ге дейін, Сосновая N7 және 8, Вишневая N7-ден 12-ге дейін, Заводская N7-ден 13-ке дейін, 3/1, 5/1, Комаров N1-ден 34-ке дейін, Молдабеков N4-тен 210-ға дейін және Новостройка N96, 104, Полевая N1, 3, 5, Біржан сал N8, 12 және Новостройка N172-ден 189-ға дейін, Шәкәрім N30 және Новостройка N144-тен 171-ге дейін, Ақан сері N5, 6а, 8, 8а, 12 және Новостройка N190-нан 212-ке дейін, А.Байтұрсынов N107-ден 220-ға дейін, Керейхан N10-нан 12-ге дейін, N207-ден 210-ға дейін; "Дәулет" ықшам ауданының екі үйі.
N752 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Маметова көшесі, N1, орта мектеп гимназия N34, телефон: 73741.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы.
N753 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлік ауылы, Маметова көшесі, N2, орта мектеп гимназия N35, телефон: 73700.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
N754 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, Ниязов көшесі, N2, орта мектебі N19, телефон: 48216.
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: Малькеев N1-ден 117-ге дейін (тақ сан жағы), Мұналбаев N1-ден 24-ке дейін, Жаханов N27-ден 36-ға дейін, Маметова N1-ден 106-ға дейін, Тазабеков N1-ден 146-ға дейін, Төлебаев N1-ден 66-ға дейін, Б.Момышұлы N1-ден 67-ге дейін, С.Қоқымбаев N1-ден 87-ге дейін, У.Ғазиева N1-ден 67-ге дейін, Н.Келменбетов N1-ден 24-ке дейін, Н.Тілендиев N1-ден 43-ке дейін, Хасанов N12-ден 26-ға дейін, Жамбыл N12-ден 20-ға дейін, Ниязов N1-ден 16-ға дейін, Тұрдиев N1-ден 5-ке дейін.
N755 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, Малькеев көшесі, N35, Мәдениет үйі, телефон: 48233.
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: Малькеев N2-ден 184-ке дейін (жұп сан жағы), Жаханов N1-ден 26-ға дейін, Абай N1-ден 165-ке дейін, М.Әуезов N1-ден 33-ке дейін, Д.Қонаев N1-ден 33-ке дейін, М.Мақатаев N1-ден 33-ке дейін, Ш.Қалдаяқов N1-ден 33-ке дейін, А.Молдағұлова N1-ден 33-ке дейін, Т.Тохтаров N1-ден 33-ке дейін, К.Бәйсеитова N1-ден 33-ке дейін, Хасанов N1-ден 17-ге дейін, Жамбыл N1-ден 11-ге дейін, Тихая N1-ден 15-ке дейін, Теміров N1-ден 27-ге дейін, Береговая N1-ден 6-ға дейін, С.Сейфуллин N1-ден 35-ке дейін, Розыбакиев N1-ден 19-ға дейін, Жандосов N1-ден 23-ке дейін, К.Аманжолов N1-ден 14-ке дейін, Алатау N1-ден 3-ке дейін.
N756 сайлау учаскесі

Центр: село Алмалык, улица Набережная, N2, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью Казахский научно-исследовательский институт "Плодоводства и виноградарства", телефон: 44895.
В границах: села Алмалык, Амангельды, Шымбулак, Байбулак, Алтын Дан; санатории "Ак Булак", "Березка"; Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок N757
Центр: село Рыскулова, улица Бокина, N2, средняя школа N16, телефон: 51459.
В границах: села Рыскулова, Орман, Береке; 33 дома без номера молочно-товарной фермы N1; 4 дома без номера молочно-товарной фермы N2; шестой кордон Государственного Национального парка; 9 домов без номера садоводческого товарищества "Элерон".
Избирательный участок N758
Центр: село Кендала, улица Колхозная, средняя школа N38, телефон: 41724.
В границах: село Кендала; овцетоварная ферма сельскохозяйственного производственного кооператива племзавода "Алматы"; садоводческие объединения "Природа", "Вишневый сад".
Избирательный участок N759
Центр: село Акдала; административное здание молочно-товарной фермы N1 сельскохозяйственного производственного кооператива племенного завода "Алматы"; телефон: 35124.
В границах: село Акдала.
Избирательный участок N760
Центр: село Актас, улица без наименования, средняя школа N36, телефон: 35309.
В границах: село Актас; садоводческое объединение "Восход".
Избирательный участок N761
Центр: село Енбекши, средняя школа N39, телефон: 49215.
В границах: село Енбекши.
Избирательный участок N762
Центр: село Бескайнар, улица Мичурина, N34, средняя школа N20, телефон: 41222.
В границах: села Бескайнар, Котыр-Булак.
Избирательный участок N763
Центр: село Бесагаш, улица Байтурсынова, N1а; административное здание общественного фонда "Смол Рок Фаундейшин"; телефон: 87273055550.
В границах: село Бесагаш, улицы: Карасай батыра с N1 по 12а, Терешковой с N1 по 7а, Сатпаева с N1 по 14, Жумабаева с N1 по 99, Байтурсынова с N1 по 162, Дулатова с N1 по 46, Жамбасбаева с N1 по 9, Момышулы с N1 по 53, Кошаубаева с N1 по 68, Ш.Айманова с N1 по 66, Кудайбердиева с N1 по 70, Хамраева с N1 по 80, Нурпеисова с N1 по 28, Мира с N1 по 14, Лермонтова с N1 по 51а, Макатаева-1 с N1 по 40, Макатаева-2 с N1 по 40; микрорайон "Алматинский комбинат нерудных металлов" с N1 по 9.
Избирательный участок N764
Центр: село Бесагаш, улица Райымбека, N107, средняя школа N29, телефон: 56335.
В границах: село Бесагаш, улицы: Райымбека с N1 по 137, Ауэзова с N1 по 19, Спатай батыра с N1 по 24, Аубакирова с N1 по 18, Сейфуллина с N1 по 43, Толе би с N1 по 38а, Гагарина с N1 по 28, Молдагуловой с N1 по 37, Бельбулак с N1 по 26, Чехова N9а, 9г, 9в, Чехова с N1 по 27, Абая с N1 по 50, Ломоносова с N1 по 38, Пушкина с N1 по 13, Курмангазы с N1 по 37; микрорайон "Алматинский ремонтный завод"; жилой массив "Орынтай"; дачные участки садоводческого общества "Монтажник"; бригада производственного кооператива "Луч Востока"; село Акбулак.
Избирательный участок N765

Ортылығы: Алмалық ауылы, Набережная көшесі, N2, Қазақ Ғылыми Зерттеу Институты "Плодоводства и виноградарства" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, телефон: 44895.
Шекарасы: Алмалық, Амангелді, Шымбұлақ, Байбұлақ, Алтын Дән ауылдары; "Березка", "Ақ Бұлақ" шипажайлары, Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансер.
N757 сайлау учаскесі
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Бокин көшесі N2, орта мектеп N16, телефон: 51459.
Шекарасы: Рысқұлов, Орман, Береке ауылдары, N1 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 33 үйі, N2 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 4 үйі, Мемлекеттік Ұлттық паркінің алтыншы кордоны; "Элерон" бағбандық серіктестігінің нөмірі жоқ 9 үйі.
N758 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңдала ауылы, Колхозная көшесі, N38 орта мектеп, телефон: 41724.
Шекарасы: Кеңдала ауылы, "Алматы" Ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі асыл тұқымды зауытының фермасы; "Природа", "Вишневый сад" бағбандық серіктестіктері.
N759 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақдала ауылы, "Алматы" Ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі асыл тұқымды зауытының сүт-тауарлы фермасының N1 әкімшілік ғимараты, телефон: 35124.
Шекарасы: Ақдала ауылы.
N760 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтас ауылы, көшенің аты жоқ, N36 орта мектеп, телефон: 35309.
Шекарасы: Ақтас ауылы, "Восход" бағбандық серіктестігі.
N761 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекші ауылы, N39 орта мектеп, телефон: 49215.
Шекарасы: Еңбекші ауылы.
N762 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Мичурин көшесі N34, орта мектеп N20, телефон: 41222.
Шекарасы: Бесқайнар, Қотырбұлақ ауылдары.
N763 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесағаш ауылы, Байтұрсынов көшесі, N1а, "Смол Рок Фаундейшин" қоғамдық бірлестігінің әкімшілік ғимараты, телефон: 8(727)3055550.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Қарасай батыр N1-ден 12а-ға дейін, Терешкова N1-ден 7-ге дейін, Сәтпаев N1-ден 14-ке дейін, Жұмабаев N1-ден 99-ға дейін, Байтұрсынов N1-ден 162-ге дейін, Дулатов N1-ден 46-ға дейін, Жамбасбаев N1-ден 9-ға дейін, Момышұлы N1-ден 53-ке дейін, Қошаубаев N1-ден 68-ге дейін, Ш.Айманов N1-ден 66-ға дейін, Құдайбердиев N1-ден 70-ке дейін, Хамреев N1-ден 80-ге дейін, Нұрпеисов N1-ден 28-ге дейін, Мира N1-ден 14-ке дейін, Лермонтов N1-ден 51а-ға дейін, Мақатаев-1 N1-ден 40-қа дейін, Мақатаев-2 N1-ден 40-қа дейін; "Алматинский комбинат нерудных материалов" ықшам ауданы N1-ден 9-ға дейін.
N764 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесағаш ауылы, Райымбек көшесі, N107, орта мектеп N29, телефон: 56335.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Райымбек N1-ден 137-ге дейін, Әуезов N1-ден 19-ға дейін, Спатай батыр N1-ден 24-ке дейін, Әубәкіров N1-ден 18-ге дейін, Сейфуллин N1-ден 43-ке дейін, Төле би N1-ден 38а-ға дейін, Гагарин N1-ден 28-ге дейін, Молдағұлова N1-ден 37-ге дейін, Белбұлақ N1-ден 26-ға дейін, Чехов N9а, 9г, 9в, Чехов N1-ден 27-ге дейін, Абай N1-ден 50-ға дейін, Ломоносов N1-ден 38-ге дейін, Пушкин N1-ден 13-ке дейін, Құрманғазы N1-ден 37-ге дейін; "Алматинский ремонтный завод" ықшам ауданы; "Орынтай" тұрғын алабы, "Монтажник" бағбаншылық қоғамдастығының саяжайлары; "Луч Востока" өндірістік кооператив бригадасы; Ақбұлақ ауылы.
N765 сайлау учаскесі

Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева, N149, средняя школа N28, телефон: 56373.
В границах: село Бесагаш, улицы: Желтоксан с N1 по 66, Кудайбердиева с N71 по 156, Хамраева с N81 по 168, Рыскулова с N1 по 30, Айманова с N67 по 156, Кашаубаева с N69 по 150, Момышулы с N54 по 120, Бейбитшилик с N1 по 47, Казахстан с N1 по 47, Тлендиева с N1 по 50, Амангельды с N1 по 31, Жамбыла с N1 по 27, Байсеитовой с N1 по 25, Уалиханова с N1 по 30, Кунаева с N1 по 30, Айтеке би с N1 по 76, Казыбек би с N1 по 60, Бухар жырау с N1 по 30, Латифа Хамиди с N1 по 54; дачи садоводческих обществ "Самал", "Луч", "Тюльпан", "Апорт", "Ынтымак", "Восход", "Асем"; жилой массив "Бесагаш-2".
Избирательный участок N766
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая, N153, средняя школа N31, телефон: 55030.
В границах: село Туздыбастау, улицы: А.Жылкыбая с N1 по 224, Розыбакиева с N1 по 102, Амангельды с N1 по 129, Котырбулак с N1 по 36, Улан с N1 по 50, Мектеп с N1 по 34, Молочная с N5 по 34, Н.Жакыпа с N6 по 19, Д.Бекетая с N5 по 12, Сейдахмета с N28 по 74, Алдабергенова с N17 по 20, А.Касымбек с N21 по 25, Алатау с N1 по 24, Момышулы с N1 по 34, Б.Майлина с N1 по 17, Отау с N1 по 36, Жетысу с N1 по 38, Абылай хана с N1 по 40, С.Бейбарыса с N1 по 35, Наурыз с N1 по 32, Самал с N1 по 12; дачные товарищества "Самал-1", "Самал-2".
Избирательный участок N767
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкибая, N146, Дом культуры, телефон: 55393.
В границах: село Туздыбастау, улицы: Бердыгулова с N1 по 62, Жамбыла с N1 по 146, Ауэзова с N1 по 109, Абая с N1 по 151, Алдабергенова с N1 по 16, Бокина с N1 по 66, М.Байгушикова с N1 по 50, Макатаева с N1 по 23, Райымбека с N1 по 46, Жайлау с N1 по 43, Сейдахмета с N1 по 27, Д.Бекетай с N1 по 4, Н.Жакыпа с N1 по 5, Молочная с N1 по 4, А.Касымбек с N1 по 20, Жибек Жолы с N1 по 14, Мажит с N1 по 87, Сарыарка с N1 по 120, Казыбек би с N1 по 36, Толе би с N1 по 25; два дома без номера ущелья "Котырбулак"; два дома без номера дачный массив "Жемис".
Избирательный участок N768
Центр: село Туздыбастау, улица Жилкибая, N153, спортзал средней школы N31, телефон: 55348.

Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі, N149, орта мектеп N28, телефон: 56373.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Желтоқсан N1-ден 66-ға дейін, Құдайбердиев N71-ден 156-ға дейін, Хамраев N81-ден 168-ге дейін, Рысқұлов N1-ден 30-ға дейін, Айманов N67-ден 156-ға дейін, Қашаубаев N69-дан 150-ге дейін, Момышұлы N54-тен 120-ға дейін, Бейбітшілік N1-ден 47-ге дейін, Қазақстан N1-ден 47-ге дейін, Тлендиев N1-ден 50-ге дейін, Амангелді N1-ден 31-ге дейін, Жамбыл N1-ден 27-ге дейін, Байсеитова N1-ден 25-ге дейін, Уәлиханов N1-ден 30-ға дейін, Қонаев N1-ден 30-ға дейін, Әйтеке би N1-ден 76-ға дейін, Қазыбек би N1-ден 60-қа дейін, Бұқар Жырау N1-ден 30-ға дейін, Латиф Хамиди N1-ден 54-ке дейін; "Самал", "Луч", "Тюльпан", "Апорт", "Ынтымақ", "Восход", "Әсем" бағбандық қоғамдастықтардың саяжайлары; "Бесағаш-2" тұрғын алабы.
N766 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі N153, орта мектеп N31, телефон: 55030.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: А.Жылқыбай N1-ден 224-ке дейін, Розыбакиев N1-ден 102-ге дейін, Амангелді N1-ден 129-ға дейін, Қотырбұлақ N1-ден 36-ға дейін, Ұлан N1-ден 50-ге дейін, Мектеп N1-ден 34-ке дейін, Молочная N5-тен 34-ке дейін, Н.Жақып N6-дан 19-ға дейін, Д.Бекетай N5-тен 12-ге дейін, Сейдахмет N28-ден 74-ке дейін, Алдабергенов N17-ден 20-ға дейін, А.Қасымбек N21-ден 25-ке дейін, Алатау N1-ден 24-ке дейін, Момышұлы N1-ден 34-ке дейін, Б.Майлин N1-ден 17-ге дейін, Отау N1-ден 36-ға дейін, Жетісу N1-ден 38-ге дейін, Абылай хан N1-ден 40-қа дейін, С.Бейбарыс N1-ден 35-ке дейін, Наурыз N1-ден 32-ге дейін, Самал N1-ден 12-ге дейін; "Самал-1", "Самал-2" саяжай серіктестіктері.
N767 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі, N146, Мәдениет үйі, телефон: 55393.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Бердіғұлов N1-ден 62-ге дейін, Жамбыл N1-ден 146-ға дейін, Әуезов N1-ден 109-ға дейін, Абай N1-ден 151-ге дейін, Алдабергенов N1-ден 16-ға дейін, Бокин N1-ден 66-ға дейін, М.Байкүшіков N1-ден 50-ге дейін, Мақатаев N1-ден 23-ке дейін, Райымбек N1-ден 46-ға дейін, Жайлау N1-ден 43-ке дейін, Сейдахмет N1-ден 27-ге дейін, Д.Бекетай N1-ден 4-ке дейін, Н.Жақып N1-ден 5-ке дейін, Молочная N1-ден 4-ке дейін, А.Қасымбек N1-ден 20-ға дейін, Жібек Жолы N1-ден 14-ке дейін, Мәжіт N1-ден 87-ге дейін, Сарыарқа N1-ден 120-ға дейін, Қазыбек би N1-ден 36-ға дейін, Төле би N1-ден 25-ке дейін; "Қотырбұлақ" шатқалының нөмірі жоқ екі үйі; "Жеміс" саяжай алабының нөмірі жоқ екі үйі.
N768 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі N153, орта мектеп N31 спортзалы, телефон: 55348.

В границах: село Туздыбастау, улицы: Тауке хана с N1 по 37, Алпамыс батыра с N1 по 66, Д.Кунаева с N1 по 62, Айтеке би с N1 по 31, Ш.Уалиханова с N1 по 44, Кабанбай батыр с N1 по 68, Даулеткерея с N1 по 64, Балуан Шолака с N1 по 32, С.Муканова с N1 по 64, Г.Мустафина с N1 по 34, Т.Мергенова с N1 по 10, Г.Муратбаева с N1 по 11, Д.Нурпеисовой с N1 по 34, М.Озтюрк с N1 по 64, С.Ашимбаева с N1 по 27, О.Бокеева с N1 по 19, Б.Жырау с N1 по 13, Алматы с N1 по 10, К.Азирбаева с N1 по 19, Богенбай батыра с N1 по 64, Шакарима с N1 по 33, Кенесары хан с N1 по 30, Курмангазы с N1 по 37, А.Молдагуловой с N1 по 35, Н.Канай с N1 по 14, К.Елибаева с N1 по 22, К.Сатпаева с N1 по 12, А.Бектасова с N1 по 12, А.Тегенбаев с N1 по 6, Д. Баржикбаева с N1 по 8, С. Кушикбаева с N1 по 10, Темирлан с N1 по 13, Ш.Каримова с N1 по 5, З.Казиева с N1 по 15, К.Нарумова с N1 по 25, А.Орымбаева N1 по 7, Монтаева с N1 по 24, Н.Имангалиева с N1 по 8, Чукубасова с N1 по 3, Мермухамедова с N1 по 5, Байгарашева с N1 по 4, Аманжолова с N1 по 5, Макатова с N1 по 4, Жайлау с N1 по 84, Саркеева с N1 по 5.
Избирательный участок N769
Центр: село Еркин, улица Кирова, N24, средняя школа N26, телефон: 75040.
В границах: села Еркин, Кайнар, Коктал, Летное Поле, Достык.
Избирательный участок N770
Центр: село Жаналык, улица Омарова, N13, средняя школа N37, телефон: 77775.
В границах: села Жаналык, Жана-Арна.
Избирательный участок N771
Центр: село Даулет, улица Центральная, N34, средняя школа N11, телефон: 49686.
В границах: село Даулет.
Избирательный участок N772
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная, N2, средняя школа N15, телефон: 77795
В границах: села Жалгамыс, Теренкара, Еламан, Сактан.
Избирательный участок N773
Центр: село Нура, улица Школьная, средняя школа N12, телефон: 58414.
В границах: села Нура, Каратоган, Топай.
Избирательный участок N774
Центр: село Туганбай, улица Малке Кажы, N1, средняя школа N30, телефон: 49323.
В границах: села Туганбай, Кара-Узек; отгонные участки "Кербулак", "Шолак".
Избирательный участок N775
Центр: село Остемир, улица Ленина, N30, средняя школа N14, телефон: 79593.
В границах: село Остемир; два дома Фазанария; четыре дома без номера Талгарское районное государственное коммунальное предприятие водного хозяйства "Талгарирригация".
Избирательный участок N776
Центр: село Колхозши, улица Байтурсынова, N1а, административное здание производственного кооператива "Дехан", телефон: 87272327230.
В границах: село Колхозши.
Избирательный участок N777

Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Тәуке хан N1-ден 37-ге дейін, Алпамыс батыр N1-ден 66-ға дейін, Д.Қонаев N1-ден 62-ге дейін, Әйтеке би N1-ден 31-ге дейін, Уәлиханов N1-ден 44-ке дейін, Қабанбай батыр N1-ден 68-ге дейін, Дәулеткерей N1-ден 64-ке дейін, Балуан Шолақ N1-ден 32-ке дейін, С.Мұқанов N1-ден 64-ке дейін, Ғ.Мұстафин N1-ден 34-ке дейін, Т.Мергенов N1-ден 10-ға дейін, Ғ.Мұратбеков N1-ден 11-ге дейін, Д.Нұрпеисова N1-ден 34-ке дейін, М.Өзтүрік N1-ден 64-ке дейін, С.Әшімбаев N1-ден 27-ге дейін, О.Бокеев N1-ден 19-ға дейін, Бұқар Жырау N1-ден 13-ке дейін, Алматы N1-ден 10-ға дейін, К.Әзербаев N1-ден 19-ға дейін, Бөгенбай батыр N1-ден 64-ке дейін, Шәкәрім N1-ден 33-ке дейін, Кенесары хан N1-ден 30-ға дейін, Құрманғазы N1-ден 37-ге дейін, Ә.Молдағұлова N1-ден 35-ке дейін, Н.Қанай N1-ден 14-ке дейін, К.Елібаев N1-ден 22-ге дейін, Қ.Сәтпаев N1-ден 12-ге дейін, А.Бектасов N1-ден 12-ге дейін, А.Тегенбаев N1-ден 6-ға дейін, Д.Баржикбаев N1-ден 8-ге дейін, С.Күшікбаев N1-ден 10-ға дейін, Темірлан N1-ден 13-ке дейін, Ш.Кәрімов N1-ден 5-ке дейін, З.Казиев N1-ден 15-ке дейін, К.Нарумов N1-ден 25-ке дейін, А.Орымбаев N1-ден 7-ге дейін, Монтаев N1-ден 24-ке дейін, Н.Иманғалиев N1-ден 8-ге дейін, Чукубасов N1-ден 3-ке дейін, Мермұхамедов N1-ден 5-ке дейін, Бейғарашева N1-ден 4-ке дейін, Аманжолов N1-ден 5-ке дейін, Мақатов N1-ден 4-ке дейін, Жайлау N1-ден 84-ке дейін, Саркеев N1-ден 5-ке дейін.
N769 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі, N24, орта мектеп N26, телефон: 75040.
Шекарасы: Еркін, Қайнар, Көктал, Летное поле, Достық ауылдары.
N770 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңалық ауылы, Омаров көшесі, N13, орта мектеп N37, телефон: 77775.
Шекарасы: Жаңалық, Жаңа-Арна ауылдары.
N771 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылы, Центральная көшесі, N34, орта мектеп N11, телефон: 49686.
Шекарасы: Дәулет ауылы.
N772 сайлау учаскесі
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі, N2, орта мектеп N15, телефон: 77795.
Шекарасы: Жалғамыс, Тереңқара, Еламан, Сақтан ауылдары.
N773 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұра ауылы, Школьная көшесі, N12 орта мектеп, телефон: 58414.
Шекарасы: Нұра, Қаратоған, Топай ауылдары.
N774 сайлау учаскесі
Орталығы: Туғанбай ауылы, Мәлке Қажы көшесі, N1, орта мектеп N30, телефон: 49323.
Шекарасы: Туғанбай, Қара-Өзек ауылдары; "Кербұлақ", "Шолақ" шалғайдағы жерлер.
N775 сайлау учаскесі
Орталығы: Өстемір ауылы; Ленин көшесі, N30, орта мектеп N14, телефон: 79593.
Шекарасы: Өстемір ауылы; Фазанарияның екі үйі; "Талгарирригация" су шаруашылығының Талғар аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының нөмірі жоқ төрт үйі.
N776 сайлау учаскесі
Орталығы: Колхозшы ауылы, Байтұрсынов көшесі, N1а, "Дехан" өндірістік кооперативінің әкімшілік ғимараты, телефон: 8(727)2327230.
Шекарасы: Колхозшы ауылы.
N777 сайлау учаскесі

Центр: село Альмерек, улица Наурыз батыра, N72а, средняя школа N25, телефон: 77594.
В границах: село Альмерек.
Избирательный участок N778
Центр: село Кайрат, улица Рыскулова, N25а, административное здание индивидуального предпринимателя "Исимов Ч.С", телефон: 77958.
В границах: село Кайрат.
Избирательный участок N779
Центр: село Колсай, улица Алматинская, N7а, неполная средняя школа N27, телефон: 87274042789.
В границах: село Колсай; 4 дома молочно-товарной фермы; 5 домов без номера бригады N12; десять домов без номера лесного хозяйства "Бутаковка".
Избирательный участок N780
Центр: село Сулусай, улица Интернациональная без номера, средняя школа N43, телефон: 87275922720.
В границах: село Сулусай, три дома бригады N11.
Избирательный участок N781
Центр: село Ремизовка, административное здание санатория "Коктем", телефоны: 3803474, 3803491.
В границах: села Ремизовка, Ак-Каин, Актобе; 21 домов без номера по улице Ладушкина бригады N4.

Орталығы: Әлмерек ауылы, Наурыз батыр көшесі, N72а, орта мектеп N25, телефон: 77594.
Шекарасы: Әлмерек ауылы.
N778 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайрат ауылы, Рысқұлов көшесі, N25а, жеке кәсіпкер "Исимов Ч.С." әкімшілік ғимараты, телефон: 77958.
Шекарасы: Қайрат ауылы.
N779 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлсай ауылы, Алматинская көшесі, N7а, толық емес орта мектеп N27, телефон: 8(727)4042789.
Шекарасы: Көлсай ауылы, Сүт-тауар фермасының төрт үйі; N12 бригадасының нөмірі жоқ бес үйі; "Бутаковка" орман шаруашылығының нөмірі жоқ он үйі.
N780 сайлау учаскесі
Орталығы: Сұлусай ауылы, Интернациональная көшесі, нөмірі жоқ, орта мектеп N43, телефон: 8(727)5922720.
Шекарасы: Сұлусай ауылы, N11 бригаданың нөмірі жоқ үш үйі.
N781 сайлау учаскесі
Орталығы: Ремизовка ауылы, "Көктем" шипажайының әкімшілік ғимараты, телефон: 3803474, 3803491.
Шекарасы: Ремизовка, Ақ-Қайың, Ақтөбе ауылдары; N4 бригаданың Ладушкина көшесіндегі нөмірі жоқ 21 үйі.