О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 562 "Об утверждении форм первичных учетных документов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 458. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2014 года № 9900
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 562 «Об утверждении форм первичных учетных документов» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 8265, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 16 марта 2013 года № 97-98 (27371-27372)) следующее изменение:
приложение 50 изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департамент методологии бухгалтерского учета, аудита реального сектора, внутреннего контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Бектурова А.Т.) обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа его направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Султанов
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 458
Приложение 50
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Р-1
ИИН/БИН
Заказчик ___________________________________________
полное наименование, адрес, данные о средствах связи
Исполнитель ________________________________________
полное наименование, адрес, данные о средствах связи
Договор (контракт)___№___ «___»________ 20 __ г.
АКТ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ (ОКАЗАННЫХ УСЛУГ)*
Номер
документа
Дата
составления
Номер по порядку
Наименование работ (услуг)
(в разрезе их подвидов в соответствии с технической спецификацией, заданием, графиком выполнения работ (услуг) при их наличии)
Дата выполнения работ
(оказания услуг)**
Сведения об отчете о научных исследованиях, маркетинговых, консультационных и прочих услугах (дата, номер, количество страниц) (при их наличии)***
Единица измерения
Выполнено работ (оказано услуг)
количество
цена за единицу
стоимость
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
х
Сведения об использовании запасов, полученных от заказчика
_____________________________________________________________________
наименование, количество, стоимость
Приложение: Перечень документации, в том числе отчет(ы) о
маркетинговых, научных исследованиях, консультационных и прочих
услугах (обязательны при его (их) наличии) на _______________ страниц
Сдал (Исполнитель)_____/_____/____
должность подпись расшифровка подписи
Принял (Заказчик)____/_____/____
должность подпись расшифровка подписи
М.П.
Дата подписания (принятия) работ
(услуг) ________________________
М.П.
*Применяется для приемки-передачи выполненных работ (оказанных
услуг), за исключением строительно-монтажных работ.
**Заполняется в случае, если даты выполненных работ (оказанных
услуг) приходятся на различные периоды, а также в случае, если даты
выполнения работ (оказания услуг) и даты подписания (принятия) работ
(услуг) различны.
***Заполняется в случае наличия отчета о научных исследованиях,
маркетинговых, консультационных и прочих услугах.

"Бастапқы есеп құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 562 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 458 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 25 қарашада № 9900 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бастапқы есеп құжаттарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 562 бұйрығына (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде № 8265 тіркелген, 2013 жылғы 16 наурызында «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған № 97-98 (27371-27372)) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ж-1 нысан осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі бақылау, нақты сектор бухгалтерлік есебі мен аудиті әдіснамасы департаменті (А.Т. Бектұрова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күннің ішінде оны бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б.Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 27 қазандағы № 458
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
50-қосымша
Ж-1 нысаны
ЖСН/БСН
Тапсырыс беруші __________________________________________________
толық атауы, мекенжайы, байланыс құралдары туралы деректер
Орындаушы ________________________________________________________
толық атауы, мекенжайы, байланыс құралдары туралы деректер
Шарт (келісімшарт)______________№__________ «__»____________20__ж.
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ОРЫНДАЛҒАН ЖҰМЫСТАРДЫҢ (КӨРСЕТІЛГЕН ҚЫЗМЕТТЕРДІҢ)
АКТІЛЕРІ *
Рет бойынша нөмірі
Жұмыстардың (қызметтердің) атауы (техникалық ерекшеліктеріне, тапсырмаға, жұмысты орындау кестесіне сәйкес кiшi түрлерінің бөлінісінде болған жағдайда)
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) күні**
Маркетингтік, ғылымдық зерттеулер, кеңестік және өзге де қызметтер жайлы есептің болуы туралы мәліметтер (күні, нөмірі, парақтар саны)***
Өлшем бірлігі
Жұмыстар орындалды (қызметтер көрсетілді)
саны
бірлік үшін бағасы
сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
х
Тапсырыс берушіден алынған қорлар туралы мәліметтер ______________
атауы, саны, құны
Қосымша: _______________________________ құжаттамалар тізбесі, оның
ішінде маркетингтік, ғылымдық зерттеулер, кеңестік және өзге де
қызметтер жайлы есептер (олар болған жағдайда міндетті) ____ парақта
Тапсырған (Орындаушы)___________/________________/______________
Қабылдаған (Тапсырыс беруші)_________/___________/______________
лауазымы қолы қолды таратып жазу лауазымы қолы қолды таратып жазу
М.О.
Жұмыстарға (қызметтерге) қол қойған (қабылдаған) күні __________
М.О.
* Құрылыс-монтаж жұмыстарын қоспағанда, жұмыстарды (қызмет
көрсетулерді) өткізу - қабылдап алу үшін қолданылады.
** Егер орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) күні
әртүрлі кезеңдерінде түсетін жағдайда, сондай-ақ егер жұмыстарды
(қызметтерді) орындау күні, қол қою (қабылдау) күні әртүрлі болған
жағдайда толтырылады.
*** Ғылыми зерттеулер, маркетингтік, консультациялық және басқа
қызметтер туралы есеп болған жағдайда толтырылады.