Об утверждении формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 598. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2015 года № 10174. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 678
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 24.12.2015 № 678 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 31 января 2006 года «О частном предпринимательстве» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Султанов
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2014 года № 598
форма
Комитет государственных доходов Министерства финансов
Республики Казахстан
Герб Республики Казахстан
СВИДЕТЕЛЬСТВО
о государственной регистрации
индивидуального предпринимателя
_____________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
Наименование налогоплательщика ________________________________
Фамилия ______________________
Имя __________________________
Отчество _____________________
(при его наличии)
ИИН/БИН ______________________
Дата регистрации ______________________________________________
Дата формирования _____________________________________________
Серия _________ № ______

Дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 598 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 3 ақпанда № 10174 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 678 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 24.12.2015 № 678 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Жеке кәсіпкерлік туралы» 2006 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіпте мыналарды:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 598 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының Елтаңбасы Дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы КУӘЛІК
________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
Салық төлеушінің атауы_____________________________________
Тегі ______________________________________________________
Аты _______________________________________________________
Әкесінің аты ______________________________________________
(ол болған жағдайда)
ЖСН (БСН) _________________________________________________
Тіркелген күні ____________________________________________
Қалыптастырған күні _______________________________________
№_____ Сериясы_________