О переименовании улицы Королева города Тараз
Постановление акимата Жамбылской области от 23 апреля 2014 года № 124 и решение маслихата Жамбылской области от 25 апреля 2014 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2014 года № 2201
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 23 апреля 2014 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Королева города Тараз именем Каратая Турысова.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития региона, сельского хозяйства, административно-территориального обустройства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на первого заместителя акима Жамбылской области Орынбекова Б.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Кокрекбаев К.
Председатель сессии
областного маслихата                       Бейсенбеков С.
Секретарь областного маслихата             Карашолаков Б.

Тараз қаласының Королев көшесін қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 124 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 24-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 мамырда № 2201 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 11 бабына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2014 жылғы 23 сәуірдегі Республикалық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласының Королев көшесі Қаратай Тұрысовтың есімімен қайта аталсын.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының аймақты, әкімшілік–аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбековке жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                К. Көкрекбаев
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы                            С. Бейсенбеков
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Б. Қарашолақов.