О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 114 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Жамбылской области от 31 июля 2014 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 сентября 2014 года № 2314. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 27 июля 2015 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 27.07.2015 № 157 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 114 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2229, опубликовано в областных газетах "Знамя труда" от 31 мая 2014 года № 57 (17930) и "Ак жол" от 31 мая 2014 года № 83 (17940)) следующие изменения и дополнения:
1) в регламенте государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания", утвержденный данным постановлением:
в подпункте 2) пункта 5:
после слов "заместителю руководителя" дополнить словами "или руководителю сектора";
подпункт 3) исключить;
в подпункте 4):
слова "руководитель отдела" заменить словами "заместитель руководителя или руководитель сектора";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"ответственный исполнитель услугодателя оформляет архитектурно-планировочное задание либо готовит мотивированный отказ - 8 (восемь) рабочих дней";
в подпункте 3) пункта 6:
после слов "заместителя руководителя" дополнить словами "или руководителя сектора";
подпункт 4) исключить;
в подпункте 3) пункта 7:
после слов "заместитель руководителя" дополнить словами "или руководитель сектора";
подпункт 4) исключить;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";

"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 114 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 217 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте № 2314 болып тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 27.07.2015 № 157 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 114 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2229 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 мамырында № 83 (17940) "Ақ жол" және 2014 жылдың 31 мамырында № 57 (17930) "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармақтың 2) тармақшасында:
"басшының орынбасарына" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысына" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақша алынып тасталсын;
4) тармақшада:
"бөлім басшысы" деген сөздер "басшының орынбасары немесе сектор басшысы" деген сөздермен алмастырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік қызметті берушінің жауапты маманы сәулет жоспарлау тапсырмасын немесе бас тарту жауабын әзірлейді – 8 (сегіз) жұмыс күні";
6 тармақтың 3) тармақшасында:
"басшы орынбасарының" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысының" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
7 тармақтың 3) тармақшасында:
"басшының орынбасары" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

в столбце 3 приложения 1 к регламенту:
после слов "заместитель услугодателя" дополнить словами "или руководитель сектора";
столбец 4 исключить;
согласно приложения данного постановления дополнить 3 приложением;
2) в регламенте государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", утвержденный данным постановлением:
в подпункте 2) пункта 5:
после слов "заместителю руководителя" дополнить словами "или руководителю сектора";
подпункт 3) исключить;
в подпункте 4):
слова "руководитель отдела" заменить словами "заместитель руководителя или руководитель сектора";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
ответственный исполнитель услугодателя оформляет справку либо готовит мотивированный отказ";
в подпункте 3) пункта 6:
после слов "заместителя руководителя" дополнить словами "или руководителя сектора";
подпункт 4) исключить;
в подпункте 3) пункта 7:
после слов "заместитель руководителя" дополнить словами "или руководитель сектора";
подпункт 4) исключить;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";
в столбце 3 приложения 1 к регламенту:
после слов "заместитель услугодателя" дополнить словами "или руководитель сектора";
столбец 4 исключить;
согласно приложения данного постановления дополнить 3 приложением;
3) в регламенте государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)", утвержденный данным постановлением:
в подпункте 1) пункта 5:
слова "сотрудник службы документационного обеспечения" заменить словами "ответственный сотрудник документационного обеспечения";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
согласно приложения данного постановления дополнить 2 приложением;

көрсетілген регламенттің 1 қосымшасындағы 3 бағанада:
"қызмет көрсетушінің орынбасары" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4 бағана алынып тасталсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 3 қосымшамен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармақтың 2) тармақшасында:
"басшының орынбасарына" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысына" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақша алынып тасталсын;
4) тармақшада:
"бөлім басшысы" деген сөздер "басшының орынбасары немесе сектор басшысы" деген сөздермен алмастырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік қызметті берушінің жауапты маманы анықтаманы немесе бас тарту жауабын әзірлейді";
6 тармақтың 3) тармақшасында:
"басшы орынбасарының" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысының" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
7 тармақтың 3) тармақшасында:
"басшының орынбасары" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
көрсетілген регламенттің 1 қосымшасындағы 3 бағанада:
"қызмет көрсетушінің орынбасары" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4 бағана алынып тасталсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 3 қосымшамен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген "Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармақтың 1) тармақшасында:
"құжаттама бөлімі қызметкері" деген сөздер "құжаттамаға жауапты қызметкері" деген сөздермен алмастырылсын;
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;

4) в регламенте государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования", утвержденный данным постановлением:
в подпункте 2) пункта 5:
после слов "заместителю руководителя" дополнить словами "или руководителю сектора";
подпункт 3) исключить;
в подпункте 4):
слова "руководитель отдела" заменить словами "заместитель руководителя или руководитель сектора";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"ответственный исполнитель услугодателя оформляет решение либо готовит мотивированный отказ-30 (тридцать) календарных дней";
в подпункте 3) пункта 6:
после слов "заместителя руководителя" дополнить словами "или руководителя сектора";
подпункт 4) исключить;
в подпункте 3) пункта 7:
после слов "заместитель руководителя" дополнить словами "или руководитель сектора";
подпункт 4) исключить;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
в столбце 3 приложения к регламенту:
после слов "заместитель услугодателя" дополнить словами "или руководитель сектора";
столбец 4 исключить;
согласно приложения данного постановления дополнить 2 приложением.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б. Орынбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 31 июля 2014 года № 217
"О внесении изменении и дополнений
в постановление акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 114
"Об утверждении регламентов государственных услуг"
Приложение 2 к регламенту государственной услуги
"Выдача решения о строительстве культовых
зданий (сооружений), определении их месторасположения,
а также перепрофилировании (изменении функционального
назначения) зданий (сооружений) в
культовые здания (сооружения)"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)"
Условные обозначения:
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) структурно - функциональных единиц;
- вариант выбора;
переход к следующей процедуре (действию).
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 31" июля 2014 года № 217
"О внесении изменении и дополнений в постановление
акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 114
"Об утверждении регламентов государственных услуг"
Приложение 2 к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на реконструкцию (перепланировку,
переоборудование) помещений (отдельных частей)
существующих зданий, не связанных с изменением
несущих и ограждающих конструкций,
инженерных систем и оборудования"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
Условные обозначения:
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) структурно - функциональных единиц;
- вариант выбора;
переход к следующей процедуре (действию).
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 31 июля 2014 года № 217
"О внесении изменении и дополнений
в постановление акимата Жамбылской области
от "14" апреля 2014 года № 114
"Об утверждении регламентов государственных услуг"
Приложение 3 к регламенту государственной услуги
"Выдача справки по определению адреса объектов
недвижимости на территории Республики Казахстан"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан"
При оказании государственной услуги через интегрированную информационную систему "Центр обслуживания населения"
При оказании государственной услуги через портал электронного правительства
Условные обозначения:
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) структурно - функциональных единиц;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию).
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 31 июля 2014 года № 217
"О внесении изменении и дополнений
в постановление акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 114
"Об утверждении регламентов государственных услуг"
Приложение 3 к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
При оказании государственной услуги через интегрированную информационную систему "Центр обслуживания населения"
Условные обозначения:
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) структурно - функциональных единиц;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию

4) көрсетілген қаулымен бекітілген "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармақтың 2) тармақшасында:
"басшының орынбасарына" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысына" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақша алынып тасталсын;
4) тармақшада:
"бөлім басшысы" деген сөздер "басшының орынбасары немесе сектор басшысы" деген сөздермен алмастырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік қызметті берушінің жауапты маманы шешімді немесе бас тарту жауабын әзірлейді – 30 (отыз) күнтізбелік күн";
6 тармақтың 3) тармақшасында:
"басшы орынбасарының" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысының" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
7 тармақтың 3) тармақшасында:
"басшының орынбасары" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
көрсетілген регламенттің қосымшасындағы 3 бағанада:
"қызмет көрсетушінің орынбасары" деген сөздерден кейін "немесе сектор басшысы" деген сөздермен толықтырылсын;
4 бағана алынып тасталсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 31 шілдедегі № 217
"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенттерін бекіту туралы"
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы
14 сәуірдегі № 114 қаулысына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" қаулысымен бекітілген
"Тіреу және қоршау конструкцияларын,
инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге
байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың
үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға
(қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2 қосымша
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға)
Шартты белгілер:
- мемлекеттік қызмет көрсетудің басталуы немесе аяқталуы;
- көрсетілетін қызметті алушы рәсімінің (іс-қимылының) және (немесе) құрылымдық - функционалдық бірлік атауы;
- таңдау нұсқасы;
- келесі рәсімге (іс-қимылға) өту.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 31 шілдедегі № 217
"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенттерін бекіту туралы"
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы
14 сәуірдегі № 114 қаулысына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" қаулысымен бекітілген
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3 қосымша
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Халыққа қызмет көрсету орталығы" ақпараттық жүйесі арқылы мемлекеттік қызметті көрсету
Шартты белгілер:
- мемлекеттік қызмет көрсетудің басталуы немесе аяқталуы;
- көрсетілетін қызметті алушы рәсімінің (іс-қимылының) және (немесе) құрылымдық - функционалдық бірлік атауы;
- таңдау нұсқасы;
- келесі рәсімге (іс-қимылға) өту.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы "31" шілдедегі № 217
"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенттерін бекіту туралы"
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы
14 сәуірдегі № 114 қаулысына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" қаулысымен бекітілген
"Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын
айқындау бойынша анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3 қосымша
"Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" арқылы мемлекеттік қызметті көрсету
Электронды үкімет порталы арқылы мемлекеттік қызметті беру
Шартты белгілер:
- мемлекеттік қызмет көрсетудің басталуы немесе аяқталуы;
- көрсетілетін қызметті алушы рәсімінің (іс-қимылының) және (немесе) құрылымдық - функционалдық бірлік атауы;
- таңдау нұсқасы;
- келесі рәсімге (іс-қимылға) өту.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 31 шілдедегі № 217
"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенттерін бекіту туралы"
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы
14 сәуірдегі № 114 қаулысына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" қаулысымен бекітілген
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың
орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта
бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту)
туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2 қосымша
"Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу, олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру"мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
- мемлекеттік қызмет көрсетудің басталуы немесе аяқталуы;
- көрсетілетін қызметті алушы рәсімінің (іс-қимылының) және (немесе) құрылымдық - функционалдық бірлік атауы;
- таңдау нұсқасы;
- келесі рәсімге (іс-қимылға) өту.