О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Байзакского районного маслихата от 5 сентября 2014 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 сентября 2014 года № 2318
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-3 «О районном бюджете на 2014 – 2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2093, опубликовано в районной газете «Ауыл жаңалығы-Сельская новь» от 1 января 2014 года № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 216 286» заменить цифрами «7 191 122»;
цифры «6 178 584» заменить цифрами «6 153 420»;
в подпункте 2):
цифры «7 291 010» заменить цифрами «7 265 846».
Приложении 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Укибаев
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата                        Р. Сапарбеков
Приложение 1
к решению Байзакского районного
маслихата от 5 сентября 2014 года № 33-2
Приложение 1
к решению Байзакского районного

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 33-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қыркүйекте № 2318 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2093 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 қаңтарында аудандық № 1-2 «Ауыл жаңалығы-Сельская новь» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7 216 286» сандары «7 191 122» сандарымен ауыстырылсын;
«6 178 584» сандары «6 153 420» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 291 010» сандары «7 265 846» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының «Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау» жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Үкібаев
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы                           Р. Сапарбеков
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 33-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының

4 337
Приложение 2
к решению Байзакского районного маслихата
от 5 сентября 2014 года № 33-2
Приложение 6
к решению Байзакского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 24-3
Перечень бюджетных программ на 2014 год по аульным округам Байзакского района
тысяч тенге
Наименование программ
Наименование сельских округов
001
"Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005
"Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"

4 337
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 33-2 шешіміне 2 қосымша
2014 жылға арналған Байзақ ауданының ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауданның ауылдық округтері
Бағдарлама атауы
001
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету»
005
"Ауылдық жерлерді балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"