О присвоении наименования новой улице
Решение акимата Какпатасского сельского округа Жамбылской области от 2 декабря 2014 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 декабря 2014 года № 2433
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующего населенного пункта РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование «Жыланкөзбай Жантеліұлы» в селе Какпатас Какпатасского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста - военного учетного стола аппарата Акима Какпатасского сельского округа Д. Кумбашева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округаС. Естаев

Жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қақпатас ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 15 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 2433 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi елдi мекен халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қақпатас ауылдық округіне қарасты Қақпатас ауылындағы жаңа көшеге "Жыланкөзбай Жантеліұлы" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қақпатас ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы - әскери есеп столының инспекторы Д. Кумбашевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Естаев