О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата от 2 сентября 2014 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 сентября 2014 года № 2306
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата от 22 августа 2014 года № 28-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2303) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 «О районном бюджете 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2087, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Мойынқұм таңы» № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 472 923» заменить цифрами «5 518 650»;
цифры «958 631» заменить цифрами «1 008 631»;
цифры «4 508 605» заменить цифрами «4 504 332»;
в подпункте 2):
цифры «5 478 471» заменить цифрами «5 525 108»;
в подпункте 5):
цифры «-75 760» заменить цифрами «-76 670»;
в подпункте 6):
цифры «75 760» заменить цифрами «76 670»;
цифры «3 748» заменить цифрами «4 658».
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 28-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 2306 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 22 тамыздағы № 28-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2303 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2087 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-2 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 472 923» деген сандары «5 518 650» деген сандарымен ауыстырылсын;
«958 631» деген сандары «1 008 631» деген сандарымен ауыстырылсын;
«4 508 605» деген сандары «4 504 332» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 478 471» деген сандары «5 525 108» деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-75 760» деген саны «-76 670» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«75 760» деген саны «76 670» деген сандарымен ауыстырылсын;
«3 748» деген саны «4 658» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

312 878
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
174 424
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110 443
002
Программа занятости
27 060
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 700
005
Государственная адресная социальная помощь
12 500
006
Оказание жилищной помощи
125
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 289
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
974
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 154
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32 484
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 157
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63 831
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для
населения
25 334
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
440
021
Капитальные расходы государственного органа
300
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту «Өрлеу»
37 757
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 475 103
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
25 000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6 000
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
17 636
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17 636
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 333
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

312 878
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
174 424
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110 443
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27 060
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 700
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
125
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15 289
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
974
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6154
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32 484
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 157
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63 831
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 334
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
440
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
37 757
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 475 103
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
25 000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 000
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 636
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 636
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 333
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайғастыру