Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 25 августа 2014 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 сентября 2014 года № 2326
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Таласской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ширшинбаева Галымжана Алимкуловича.
Аким района Б. Рысмендиев
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Таласской районной
территориальной избирательной
комиссии
А. Абдибекова
"25" августа 2014 года
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
от 25 августа 2014 года № 304
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 304 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2326 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Ғалымжан Әлімқұлұлы Шыршынбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Талас аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А. Абдибекова
"25" тамыз 2014 жыл
Талас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 25 тамыздағы
№ 304 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 02.05.2019 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Каратау
Город Каратау, улица Т. Рыскулова, информационный стенд на территории городской центральной площади
Информационный стенд на территории перекрестка улиц Алии Молдагуловой и Александра Сергеевича Пушкина
Город Каратау, улица Тамды Аулие, 11, информационный стенд на территории кинотеатра "Авангард"
2
Село Аккол
Село Аккол, улица С .Шакирова, 21, информационный стенд на территории магазина "Әмбебап"
3
Село Аккум
Село Аккум, улица Д. Конаева, 11, информационный стенд на территории сельского клуба
4
Село Бостандык
Село Бостандык, улица Абая, 5, информационный стенд на территории дома культуры
5
Село Майтобе
Село Майтобе, улица И. Коксалова, 2, информационный стенд возле здания сельской почты
6
Село Болтирик
Село Болтирик, улица Т. Рыскулова, 8, информационный стенд на территории дома культуры
7
Село Коктал
Информационный стенд расположенный по улице Тауелсиздик
8
Село Кызылаут
Информационный стенд на территории дома культуры
9
Село Есейхан
Село Есейхан, улица А. Омаров, 7, информационный стенд на территории дома культуры
10
Село Каскабулак
Село Каскабулак, улица Независимости, 4, информационный стенд на территории сельского клуба
11
Село Ойык
Село Ойык, улица Т. Рыскулова, 52, информационный стенд на территории дома культуры имени А. Тажимбетова
12
Село Тамды
Село Тамды, улица Ш. Абилдаева, 3, информационный стенд на территории сельского клуба
13
Село Ушарал
Село Ушарал, улица А. Сагинтаева, 5, информационный стенд на территории дома культуры
14
Село С. Шакирова
Село С. Шакирова, улица Жылымбетова, 26, информационный стенд на территории сельского клуба

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Талас ауданының әкімдігінің 02.05.2019 № 168 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Қаратау қаласы
Қаратау қаласы, Т. Рысқұлов көшесі, орталық қалалық алаңның аумағындағы ақпараттық стенд
Әлия Молдағұлова және Александр Сергеевич Пушкин көшелерінің қиылысының аумағындағы ақпараттық стенд
Қаратау қаласы, Тамды Әулие көшесі, 11, "Авангард" кинотеатры аумағындағы ақпараттық стенд
2
Ақкөл ауылы
Ақкөл ауылы, С. Шәкіров көшесі, 21, орталық "Әмбебап" дүкенінің аумағындағы ақпараттық стенд
3
Аққұм ауылы
Аққұм ауылы, Д. Қонаев көшесі, 11, ауылдық клуб аумағындағы ақпараттық стенд
4
Бостандық ауылы
Бостандық ауылы, Абай көшесі, 5, мәдениет үйінің аумағындағы ақпараттық стенд
5
Майтөбе ауылы
Майтөбе ауылы, И. Көксалов көшесі, 2, ауылдық пошта ғимаратының жанында орналасқан стенд
6
Бөлтірік ауылы
Бөлтірік ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 8, мәдениет үйінің аумағындағы ақпараттық стенд
7
Көктал ауылы
Тәуелсіздік көшесінде орналасқан ақпараттық стенд
8
Қызыләуіт ауылы
Мәдениет үйінің аумағындағы ақпараттық стенд
9
Есейхан ауылы
Есейхан ауылы, А. Омарұлы көшесі, 7, мәдениет үйінің аумағындағы ақпараттық стенд
10
Қасқабұлақ ауылы
Қасқабұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 4, ауылдық клуб аумағындағы ақпараттық стенд
11
Ойық ауылы
Ойық ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 52, А. Тәжімбетов атындағы мәдениет үйінің аумағындағы ақпараттық стенд
12
Тамды ауылы
Тамды ауылы, Ш. Әбілдаев көшесі, 3, ауылдық клуб аумағындағы ақпараттық стенд
13
Үшарал ауылы
Үшарал ауылы, Ә. Сағынтаев көшесі, 5, мәдениет үйінің аумағындағы ақпараттық стенд
14
С. Шәкіров ауылы
С. Шәкіров ауылы, О. Жылымбетов көшесі, 26, ауылдық клуб аумағындағы ақпараттық стенд