Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Карагандинской области от 26 марта 2014 года № 14/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 апреля 2014 года № 2580. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23 июня 2015 года № 34/14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.06.2015 № 34/14.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норматив субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким
Карагандинской области                     Б. Абдишев
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков
28 марта 2014 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 26 марта 2014 года № 14/10
Норматив субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий
за 1 единицу, тенге
Возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов

Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 14/10 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 2580 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 34/14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 23.06.2015 № 34/14 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылдың 18 ақпанындағы № 103 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының
әкімі                                      Б. Әбдішев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
28 наурыз 2014 жыл
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 14/10 қаулысына
1-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал
басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға
дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеу
бас

3 678
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 26 марта 2014 года № 14/10
Критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
№ п/п
Критерии и требования
1.
Наличие опыта работы по искусственному осеменению КРС с подтверждением срока работы по реестру от уполномоченного органа в области племенной инспекции
2.
Наличие на праве собственности или долгосрочной аренды специального автотранспорта для перевозки жидкого азота, оборудованной специальной емкостью типа ЦТК
3.
Наличие на право собственности специальной емкости для хранения семени быков-производителей типа СДС-35
4.
Наличие в штате работников по соответствующим специальностям
Приложение 3
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 26 марта 2014 года № 14/10
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства

3 678
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 14/10 қаулысына
2-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық
мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді
жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар
1.
Ірі қара малды қолдан ұрықтандыруда жұмыс тәжірибесінің, жұмыс мерзімін мал асылдандыру инспекциясы саласындағы уәкілетті органнан тізімі бойынша растауымен бар болуы
2.
Жеке меншігінде немесе ұзақ мерзімді жалдауда сұйық азотты тасымалдайтын ЦТК түріндегі арнайы ыдыспен жабдықталған автокөліктің болуы
3.
Жеке меншігінде тұқымды бұқалардың ұрығын сақтайтын СДС 35 түріндегі арнайы ыдыстың болуы
4.
Штатында сәйкес мамандықтар бойынша қызметкерлердің болуы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 14/10 қаулысына
3-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы
өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері