О внесении изменений в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года N 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХXI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года N 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 декабря 2014 года N 2870
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы ХХII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 242 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы XХХІ сессиясының № 353 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 2870 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2471, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2013 года № 227-228 (21632), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2013 года № 187 (21520), в информационно-правовой системе "Әділет" 14 января 2014 года) следующие изменения:

1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 242 ХХII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2471 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 227-228 (21632), 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 187 (21520) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

2572366
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
526158
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1560623
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
4342
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
481243
261
Управление образования области
1674496
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1493568
037
Социальная реабилитация
180928
2
Социальная помощь
455143
256
Управление координации занятости и социальных программ области
455143
003
Социальная поддержка инвалидов
372896
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
71501
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10746
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
321409
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100587
007
Капитальные расходы государственного органа
773
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
102
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
20882
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
41096
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
31655
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6158
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1119
263
Управление внутренней политики области
35697
077
Реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

2572366
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
526158
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1560623
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4342
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
481243
261
Облыстың білім басқармасы
1674496
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1493568
037
Әлеуметтік сауықтандыру
180928
2
Әлеуметтiк көмек
455143
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
455143
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
372896
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71501
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10746
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
321409
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202372
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100587
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
773
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
102
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20882
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
41096
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
31655
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6158
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1119
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35697
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

212326
283
Управление по вопросам молодежной политики области
152847
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
79952
003
Капитальные расходы государственного органа
1830
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
70978
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8543896
1
Сельское хозяйство
7102300
255
Управление сельского хозяйства области
7102300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
79903
002
Поддержка семеноводства
235047
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2115715
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2012550
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1376820
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
65510
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
75090
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22166
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
54574
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
724017
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
3241
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

212326
283
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
152847
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
79952
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1830
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
70978
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8543896
1
Ауыл шаруашылығы
7102300
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7102300
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79903
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
235047
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2115715
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2012550
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1376820
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
65510
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
75090
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22166
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
54574
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
724017
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
3241
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
962569
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
2252042
273
Управление культуры, архивов и документации области
91250
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
275
Управление предпринимательства области
2456397
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
24000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1462954
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
130000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
114943
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
724500
277
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
109099
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере промышленности и индустриально-инновационного развития на местном уровне
92719
003
Капитальные расходы государственного органа
2819
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
13561
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1727323
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
876864
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5971
299
Управление экономики и финансов области
2670145
012
Резерв местного исполнительного органа области

077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
962569
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2252042
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
91250
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
91250
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2456397
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
24000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1462954
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
114943
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
724500
277
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
109099
001
Жергілікті деңгейде өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92719
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2819
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
13561
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1727323
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
876864
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
844488
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5971
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2670145
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi

6158
На выплату государственной адресной социальной помощи
71501
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10746
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6173101
На жилищно-коммунальное хозяйство
5279029
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
8348
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
876864
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
8860
Управление сельского хозяйства области
96458
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
96458
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2749609
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1995665
На субсидирование пассажирских перевозок по социальнозначимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
265687
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17335
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
470922
Управление предпринимательства области
724500
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
724500
Целевые трансферты на развитие:
23497986
в том числе:
Управление строительства области
12164547
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3259104
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3197187
На развитие объектов коммунального хозяйства
2493645
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развития регионов"
962569
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
2252042
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1872083
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1872083
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9461356
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
8485897
На развитие коммунального хозяйства
125000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5971
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
Бюджетные кредиты
2736497
в том числе:
Управление строительства области
2000000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
2000000
Управление экономики и финансов области
485545
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
485545
Управление предпринимательства области
250952
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
250952

6158
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
71501
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
10746
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6173101
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
5279029
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
8348
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
876864
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
8860
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
96458
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
96458
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2749609
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді-мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
1995665
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
265687
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
17335
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
470922
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
724500
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
724500
Нысаналы даму трансферттері:
23497986
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
12164547
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
3259104
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3197187
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
2493645
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға
962569
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2252042
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
1872083
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1872083
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9461356
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
8485897
Коммуналдық шаруашылығын дамытуға
125000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
5971
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
844488
Бюджеттік кредиттер
2736497
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
2000000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2000000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
485545
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
485545
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
250952
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
250952