Об образовании избирательных участков
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 6 марта 2014 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 марта 2014 года № 2565. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 3 апреля 2015 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 03.04.2015 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьями 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Сарани и поселку Актас согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Сарани от 21 ноября 2011 года № 03 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-7-124, опубликовано 23 ноября 2011 года в городской газете "Саран газеті" № 47).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Сарани Бородину Е.И.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М. Адамбеков
Приложение
к решению акима города Сарани
от 6 марта 2014 года № 01
Избирательные участки по городу Сарани и поселку Актас
Избирательный участок № 440
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Энергоуголь XXI", город Сарань, улица Победы, дом 28а.
В границах: улица Чкалова, дома: 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Шахтерская, дома: 32, 32а, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица Победы, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 36а, 38, 38а, 39, 41;
улица Огородная, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
улица Жамбыла, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 18б, 19, 19б, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1;

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Cаран қаласы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 2565 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласы әкімінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Cаран қаласы әкімінің 03.04.2015 № 01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3337-баптарын басшылыққа алып, Саран қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Саран қаласы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 03 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-7-124 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашадағы № 47 "Саран газеті" қалалық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.И. Бородинаға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Адамбеков
Саран қаласы әкімінің
2014 жылғы 6 наурыздағы
№ 01 шешіміне
қосымша
Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша сайлау учаскелері
№ 440 сайлау учаскесі
Орталығы: "Энергоуголь XXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Саран қаласы, Жеңіс көшесі, 28а үй.
Шекараларда: Чкалов көшесі: 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлері;
Кеншілер көшесі: 32, 32а, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлері;
Жеңіс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 36а, 38, 38а, 39, 41 үйлері;
Огородная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері;
Жамбыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 18б, 19, 19б, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1 үйлері;

улица Московская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улицы: Безымянная, Водоканальная, Капитальная, Тимирязева, Коминтерна, Черняховского, Трудовая, Пирогова, Комсомольская, Мира, Калинина, Стадионная, Заречная, Челюскина, Кирова;
переулки: Безымянный, Водоканальный;
поселок Сокур.
Избирательный участок № 441
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1", город Сарань, улица Жамбыла, дом 50.
В границах: улица Жамбыла, дома: 46, 48, 50, 52, 54, 55, 55а, 57, 57а, 59;
улица Кабыша Жакенова, дома: 17, 19, 21, 23;
улица Московская, дома: 1, 3, 5.
Избирательный участок № 442
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Саранский гуманитарно-технический колледж имени Абая Кунанбаева", город Сарань, проспект Ленина, дом 14.
В границах: улица Победы, дома: 40, 40а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Саранская, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Чкалова, дома: 55, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 71б, 73;
улица Жамбыла, дома: 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а;
улица Кабыша Жакенова, дома: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Елизаветы Зиминой;
проспект Ленина, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Общежитие коммунального государственного казенного предприятия "Саранский гуманитарно-технический колледж имени Абая Кунанбаева".
Избирательный участок № 443
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17", город Сарань, улица Абая, дом 25а.
В границах: улица Абая, дома: 11, 13, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
улица Жангали Кужанова, дома: 13, 15, 17, 19, 21.
Избирательный участок № 444
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4", город Сарань, улица Жамбыла, дом 72.
В границах: улица Жамбыла, дома: 71, 71а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;
улица Жангали Кужанова, дома: 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Абая, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
улица Победы, дома: 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
улица Чкалова, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Горького, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Доковская, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Рабочая, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;

Мәскеу көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері;
көшелер: Безымянная, Водоканальная, Капитальная, Тимирязев, Коминтерн, Черняховский, Трудовая, Пирогов, Комсомольская, Мир, Калинин, Стадионная, Заречная, Челюскин, Киров;
тұйық көшелер: Безымянный, Водоканальный;
Соқыр кенті.
№ 441 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 1 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 50 үй.
Шекараларда: Жамбыл көшесі: 46, 48, 50, 52, 54, 55, 55а, 57, 57а, 59 үйлері;
Қабыш Жәкенов көшесі: 17, 19, 21, 23 үйлері;
Мәскеу көшесі: 1, 3, 5 үйлері.
№ 442 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Саран қаласы, Ленин даңғылы, 14 үй.
Шекараларда: Жеңіс көшесі: 40, 40а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлері;
Саран көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері;
Чкалов көшесі: 55, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 71б, 73 үйлері;
Жамбыл көшесі: 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а үйлері;
Қабыш Жәкенов көшесі: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Елизавета Зимина көшесі;
Ленин даңғылы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
"Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының жатақханасы.
№ 443 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 17 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Абай көшесі, 25а үй.
Шекараларда: Абай көшесі: 11, 13, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29 үйлері;
Жанғали Қожанов көшесі: 13, 15, 17, 19, 21 үйлері.
№ 444 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 4 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 72 үй.
Шекараларда: Жамбыл көшесі: 71, 71а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлері;
Жанғали Қожанов көшесі: 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Абай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16 үйлері;
Жеңіс көшесі: 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113 үйлері;
Чкалов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлері;
Горький көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Док көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Жұмысшылар көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;

улица Гастелло, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
улица Солнечная, дома: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Карагандинская;
переулки: Волынский, Озерный, Больничный.
Избирательный участок № 445
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6" (правое крыло), город Сарань, микрорайон 1 "А", дом 26.
В границах: микрорайон 1 "А", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 446
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6" (левое крыло), город Сарань, микрорайон 1 "А", дом 26.
В границах: микрорайон 1 "А", дома: 23, 24, 25;
микрорайон "Горняк", дома: 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 83, 84, 85, 86, 87, 96, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 165, 169, 170.
Избирательный участок № 447
Центр: коммунальное государственное учреждение "Областная специальная  школа - интернат № 5 для детей с ограниченными возможностями в развитии", город Сарань, улица Жамбыла, дом 112.
В границах: улица Рабочая, дом 2;
улицы: Кошевого, Кутузова, Свердлова, Макаренко, Труда, Южная, Степная, Луговая, Набережная, Казахская, Зеленая, Гоголя;
переулки: Северный, Первый, Садовый, Бульварный, Западный, Труда, Гоголя, Крайний;
проезд Центральный.
Избирательный участок № 448
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-интернат № 7", город Сарань, микрорайон 2, дом 15а.
В границах: микрорайон 2, дома: 9, 15а, 21а, 32, 33, 34;
микрорайон 3, дома: 1, 2, 5, 6, 7, 12, 13, 21, 22, 128, 130, 131, 133, 134, 148, 149, 150, 151,  152, 153;
микрорайон "Химик", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
дома станции "Жосалы".
Избирательный участок № 449
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Областная наркологическая организация для принудительного лечения", город Сарань, улица Чкалова, дом 73.
В границах: коммунальное государственное казенное предприятие  "Областная наркологическая организация для принудительного лечения".
Избирательный участок № 450
Центр: коммунальное государственное учреждение "Саранский технический колледж" город Сарань, улица Кольцевая, дом 12.

Гастелло көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 үйлері;
Солнечная көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлері;
Қарағанды көшесі;
тұйық көшелер: Волынский, Озерный, Больничный.
№ 445 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 6 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оң жақ қанаты), Саран қаласы, 1 "А" ықшам ауданы, 26 үй.
Шекараларда: 1 "А" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.
№ 446 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 6 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (сол жақ қанаты), Саран қаласы 1 "А" ықшам ауданы, 26 үй.
Шекараларда: 1 "А" ықшам ауданы: 23, 24, 25 үйлері;
"Горняк" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 83, 84, 85, 86, 87, 96, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 165, 169, 170 үйлері.
№ 447 сайлау учаскесі
Орталығы: "Даму мүмкіндігі шектелген балаларға арналған № 5 облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 112 үй.
Шекараларда: Жұмысшылар көшесі, 2 үй;
көшелер: Кошевой, Кутузов, Свердлов, Макаренко, Труд, Южная, Степная, Луговая, Набережная, Казахская, Зеленая, Гоголь;
тұйық көшелер: Северный, Первый, Садовый, Бульварный, Западный, Труд, Гоголь, Крайний;
Орталық өткел.
№ 448 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 орта жалпы білім беретін мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, 2 ықшам ауданы, 15а үй.
Шекараларда: 2 ықшам ауданы: 9, 15а, 21а, 32, 33, 34 үйлері;
3 ықшам ауданы: 1, 2, 5, 6, 7, 12, 13, 21, 22, 128, 130, 131, 133, 134, 148, 149, 150, 151, 152, 153 үйлері;
"Химик" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 үйлері;
"Жосалы" станциясының үйлері.
№ 449 сайлау учаскесі
Орталығы: "Облыстық мәжбүрлеп емдеуге арналған наркологиялық ұйымы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Саран қаласы, Чкалов көшесі, 73 үй.
Шекараларда: "Облыстық мәжбүрлеп емдеуге арналған наркологиялық ұйымы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
№ 450 сайлау учаскесі
Орталығы: "Саран техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Кольцевая көшесі, 12 үй.

Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16", поселок Актас, улица Космическая, дом 11.
В границах: поселок Актас, улица Ленинградская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Космическая, дома: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 18а;
улица Городская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16;
улица Ковыльная, дома: 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Привольная, дома: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ленинградская, дома: 23, 25, 26, 26а, 27;
переулок Ковыльный;
Ковыльный тупик.
Избирательный участок № 455
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13", поселок Актас, улица Бородина, дом 7.
В границах: поселок Актас, улица Транспортная, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Привольная, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75;
улица Гражданская, дома: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Лихачева, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Ковыльная, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Космическая, дома: 1, 3, 5, 7;
улица Первомайская, дом 16б;
улица Кржижановского, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17;
улица 8 Марта;
переулок Шевцовой, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок Саратовский, дома: 1, 2, 3, 4;
переулки: Чайковского, Громовой, Батумский, первый Гражданский, второй Гражданский;
дома подстанции шахта "Актасская".
Избирательный участок № 456
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр поселка Актас" (спортивный зал), поселок Актас, улица Кржижановского, дом 16а.
В границах: поселок Актас, улица Гастелло, дома: 12, 16;
улица Кржижановского, дома: 20, 21, 23;
улица Ковыльная, дома: 2, 4, 6, 8;
улица Первомайская, дом 13;
микрорайон 1, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 457
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр поселка Актас" (малый зал), поселок Актас, улица Кржижановского, дом 16а.
В границах: поселок Актас, улица Кржижановского, дома: 18, 27а, 29;
улица Гастелло, дома: 18, 18а, 18б, 20, 22;

Орталығы: "№ 16 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтас кенті, Космическая көшесі, 11 үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Ленинградская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Космическая көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 18а үйлері;
Городская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16 үйлері;
Ковыльная көшесі: 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлері;
Привольная көшесі: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлері;
Ленинградская көшесі: 23, 25, 26, 26а, 27 үйлері;
Ковыльный тұйық көшесі;
Ковыльный тұйығы.
№ 455 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 13 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтас кенті, Бородин көшесі, 7 үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Транспортная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Привольная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 67а, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75 үйлері;
Гражданская көшесі: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлері;
Лихачев көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері;
Ковыльная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері;
Космическая көшесі: 1, 3, 5, 7 үйлері;
Бірінші май көшесі, 16б үй;
Кржижановский көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17 үйлері;
8 Март көшесі;
Шевцова тұйық көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері;
Саратовский тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4 үйлері;
тұйық көшелер: Чайковский, Громова, Батумский, бірінші Гражданский, екінші Гражданский,
"Ақтас" шахтасы кіші станциясының үйлері.
№ 456 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақтас кентінің мәдени - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (спорт залы), Ақтас кенті, Кржижановский көшесі, 16а үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Гастелло көшесі: 12, 16 үйлері;
Кржижановский көшесі: 20, 21, 23 үйлері;
Ковыльная көшесі: 2, 4, 6, 8 үйлері;
Бірінші май көшесі, 13 үй;
1 ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері.
№ 457 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақтас кентінің мәдени - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (кіші зал), Ақтас кенті, Кржижановский көшесі, 16а үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Кржижановский көшесі: 18, 27а, 29 үйлері;
Гастелло көшесі: 18, 18а, 18б, 20, 22 үйлері;

улица Первомайская дома: 4, 6, 8, 12, 14а, 14б, 14в.
Избирательный участок № 458
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13", поселок Актас, улица Бородина, дом 7.
В границах: поселок Актас, улица Привольная, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26;
улица Кржижановского, дома: 12, 14;
улица Гастелло, дома: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Первомайская, дома: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10;
улица Саратовская, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
переулок Бородина, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Сабурханская подстанция и подстанция "Шахта имени Кузембаева";
станция "Сабурханская";
подстанция "Бытовая".
Избирательный участок № 459
Центр: коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Сарани", город Сарань, улица Саранская, дом 28а.
В границах: коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Сарани".

Бірінші май көшесі: 4, 6, 8, 12, 14а, 14б, 14в үйлері.
№ 458 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 13 орта жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтас кенті, Бородин көшесі, 7 үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Привольная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26 үйлері;
Кржижановский көшесі: 12, 14 үйлері;
Гастелло көшесі: 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Бірінші май көшесі: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10 үйлері;
Саратовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері;
Бородин тұйық көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Сабырхан кіші станциясы және "Күзембаев атындағы шахта" кіші станциясы;
"Сабырхан" станциясы;
"Бытовая" кіші станциясы.
№ 459 сайлау учаскесі
Орталығы: "Саран қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Саран қаласы, Саран көшесі, 28а үй.
Шекараларда: "Саран қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.