О внесении изменения в решение 27 сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2014 года № 34/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 октября 2014 года № 2784. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 1 марта 2021 года № 3/30
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 01.03.2021 № 3/30 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 27 сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2014 года № 27/174 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2587, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 19 апреля 2014 года № 17 (9611)) следующее изменение:
часть вторую пункта 8 Правил, утвержденных указанным решением, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XXXIV сессии районного маслихата
Ж. Абюров
Секретарь районного маслихата
М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Жанааркинского района"
Ш. Ибраева
10 сентября 2014 года

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 27 сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі XXXIV сессиясының № 34/227 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қазанда № 2784 болып тіркелді.. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 наурыздағы № 3/30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 01.03.2021 № 3/30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 27 сессиясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 27/174 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2587 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 17 (9611) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қағидалардың 8-тармағының екінші бөлігі алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXIV сессиясының төрағасы
Ж. Абюров
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Ибраева
10 қыркүйек 2014 жыл