О внесении изменений в решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 259 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 37 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2014 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2014 года № 2847. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 259 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2484, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2013 года № 52 (7380)) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 145 791 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 694 695 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 587 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 645 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 435 864 тысяч тенге;
2) затраты – 3 208 661 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 42 827 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 55 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 733 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 105 697 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -105 697 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 12 733 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62 870 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Осакаровского района на 2014 год в размере 10 601 тыс.тенге.";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Осакаров аудандық мәслихатының 26 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 259 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы 37 сессиясының № 399 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 2847 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 26 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 259 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2484 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 (7380) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 145 791 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 694 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 587 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12 645 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 435 864 мың теңге;
2) шығындар – 3 208 661 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 827 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 55 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 733 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 105 697 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 105 697 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 733 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 870 мың теңге.";
2) 6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2014 жылға арналған Осакаров ауданы әкімдігінің резерві 10 601 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

348949
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
197736
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
74744
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
8371
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
12538
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
55560
Целевые текущие:
210274
Из республиканского бюджета:
197736
в том числе:
Аппарат маслихата района
80
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
80
Аппарат акима района
653
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
653
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3444
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
3444
Отдел экономики и финансов
664
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
664
Отдел образования, физической культуры и спорта района
178316
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального основного среднего и общего среднего образования
7317
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
13000
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
53559
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
104440
Отдел занятости и социальных программ района
7554
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
2304
На выплату государственной адресной социальной помощи
2250
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
3000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
135
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
135
Отдел жилищной инспекции района
31
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
31
Отдел культуры и развития языков района
5973
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
5973
Отдел внутренней политики района
244
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
244
Отдел земельных отношений района
97
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
97
Отдел строительства района
123
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
123
Отдел архитектуры и градостроительства района
75
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
75
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
249
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
249
Отдел предпринимательства и промышленности района
98
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
98
Из областного бюджета

348949
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
197736
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
74744
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
8371
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
12538
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
55560
Нысаналы ағымдағы:
210274
Республикалық бюджеттен:
197736
оның ішінде:
Аудан мәслихатының аппараты
80
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
80
Аудан әкімінің аппараты
653
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
653
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3444
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3444
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
664
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
664
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
178316
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
7317
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
13000
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
53559
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
104440
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі
7554
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2304
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
2250
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
3000
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
135
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
135
Ауданның тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
31
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5973
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
5973
Ауданның ішкі саясат бөлімі
244
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
244
Ауданның жер қатынастары бөлімі
97
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
97
Ауданның құрылыс бөлімі
123
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
123
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
75
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
75
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
249
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
249
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
98
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
98
Облыстық бюджеттен

12538
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
7579
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2093
На средний ремонт автомобильных дорог районного значения
5486
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
4959
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов сырья животного происхождения
4959
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
74744
в том числе:
Отдел строительства района
74744
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
68310
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры
6434
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
8371
Отдел строительства района
8371
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, софинансирование за 2014 год
7577
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
794
Бюджетный кредит
55560
Из республиканского бюджета
55560
Отдел экономики и финансов района
55560
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
55560
Приложение 3
к решению 37 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 26 ноября 2014 года № 399
Приложение 5
к решению 26 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 259
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2014 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
48663
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20496
Жилищно-коммунальное хозяйство
17167
Освещение улиц населенных пунктов
7325
Обеспечение санитарии населенных пунктов
240
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2382
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
7220
Транспорт и коммуникаций
11000
Автомобильный транспорт
11000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах, аульных округах
11000
Аппарат акима поселка Молодежный
38162
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14986
Жилищно-коммунальное хозяйство
13723
Освещение улиц населенных пунктов

12538
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7579
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2093
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
5486
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
4959
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4959
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
74744
оның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі
74744
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
68310
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
6434
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
8371
Ауданның құрылыс бөлімі
8371
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, 2014 жылғы бірлесіп қаржыландыру
7577
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
794
Бюджеттік кредиттер
55560
Республикалық бюджеттен
55560
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
55560
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
55560
Осакаров аудандық мәслихатының
37 сессиясының
2014 жылғы 26 қарашадағы
№ 399 шешіміне 3-қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
26 сессиясының
№ 259 шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
48663
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20496
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17167
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7325
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
240
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2382
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7220
Көлік және коммуникация
11000
Автомобиль көлігі
11000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11000
Молодежный кенті әкімінің аппараты
38162
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14986
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13723
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру