О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 26/4 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 02 декабря 2014 года № 35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 декабря 2014 года № 4821. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 11/25
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26.12.2023 № 11/25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О нормативных правовых актах" Республики Казахстан от 24 марта 1998 год, Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХХҮІ-сессии Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года № 26/4 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 4627, опубликовано в "Өскен өңір" от 05 апреля 2014 года № 24) следующие изменения и дополнения:
В правилах проведения раздельных сходов местного сообщество утвержденный данным решением:
пункт 8 изложить в следующей новой редакции:
"8. Кандидатуры представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом, согласно приложению.
Количество представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства".
Настоящую правилу дополнить приложением согласно приложению данного решения.

"Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы № 26/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 35/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 4821 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 11/25 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңдарына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы кезектен тыс ХХҮІ сессиясының № 26/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4627 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2014 жылғы 05 сәуірдегі № 24 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасында:
8-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің кандидатуралары қосымшаға сәйкес сандық құрамда бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің саны тең өкілдік ету қағидаты негізінде айқындалады."
Аталған қағида осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.