О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2007 года № 3/30 и постановление акимата Мангистауской области от 30 ноября 2007 года № 448 "Об отнесении поселка Тенге города Жанаозен к категории "аул (село)"
Постановление акимата Мангистауской области от 27 февраля 2014 года № 40 и решение маслихата Мангистауской области от 27 февраля 2014 года № 15/235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 апреля 2014 года № 2389
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ и акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2007 года № 3/30 и постановление акимата Мангистауской области от 30 ноября 2007 года № 448 «Об отнесении поселка Тенге города Жанаозен к категории «аул (село)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1996, опубликовано 26 февраля 2008 года в газете «Огни Мангистау») следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 указанного решения и постановления в тексте на государственном языке слово «(село)», на русском языке слово «аул» исключить.
2. Настоящее решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
Председатель сессии                     А. Кетебаев
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов

"Жаңаөзен қаласының Теңге кентін "ауыл (село) санатына жатқызу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 желтоқсандағы № 3/30 шешіміне және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 448 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 40 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/235 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 2389 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 11-бабына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жаңаөзен қаласының Теңге кентін «ауыл (село) санатына жатқызу туралы» Маңғыстау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 желтоқсандағы № 3/30 шешіміне және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 448 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1996 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 ақпандағы «Маңғыстау» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешім мен қаулының тақырыбында және 1-тармағында мемлекеттік тілдегі «(село)» сөзі, орыс тіліндегі «аул» сөзі алынып тасталсын.
2. Осы шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
Сессия төрағасы                         А. Кетебаев
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов