Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2014 год
Постановление акимата Мангистауской области от 27 марта 2014 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 апреля 2014 года № 2406. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Руководителя аппарата акима Мангистауской области от 25 декабря 2015 года № 08-37-2617)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Руководителя аппарата акима Мангистауской области от 25.12.2015 № 08-37-2617).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», а также постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
объемы субсидий на развитие племенного животноводства на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2014 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Областное управление сельского хозяйства» (К. Ергалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Чужегулова А.А.

Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруға 2014 жылға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 54 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 2406 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Маңғыстау облысы әкімі аппаратының басшысының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 08-37-2617 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Маңғыстау облысы әкімі аппаратының басшысының 25.12.2015 № 08-37-2617 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қантардағы, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына, сондай-ақ «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
осы қаулыға 1–қосымшаға сәйкес 2014 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдері;
осы қаулыға 2–қосымшаға сәйкес 2014 жылға мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері.
2. «Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (К. Ерғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
Исаева Г.С.
27.03.2014 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 27 марта 2014 года № 54
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства на 2014 год
Направление субсидирования
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем, голов
Сумма субсидий, тыс.тенге
Развитие племенного животноводства
1
Приобретение отечественного племенного крупного рогатого скота

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
Г.С. Исаева
27.03.2014 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 54 қаулысына
1–қосымша
2014 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға
субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидияланатын көлем, бас
Субсидия сомасы, мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту
1
Отандық асыл тұқымды ірі қара малды сатып алу