Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, ауыла Тенге, села Кызылсай и поселка Рахат
Решение акимата города Жанаозен Мангистауской области от 24 февраля 2014 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 февраля 2014 года № 2363. Утратило силу - решением акимата города Жанаозен № 10 от 18 февраля 2015 года.
Утратило силу - решением акимата города Жанаозен № 10 от 18 февраля 2015 года.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 33 Закона Республике Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», и в целях создания максимального удобства для избирателей, аким города РЕШИЛ:
1. Согласно приложению образовать избирательные участки по городу Жанаозен, ауыла Тенге, села Кызылсай и поселка Рахат.
2. Признать утратившим силу решения акима города Жанаозен от 09 ноября 2011 года за № 147 «Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, ауыла Тенге и села Кызылсай» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-175, опубликованное в газете «Жанаозен» от 11 ноября 2011 года № 45 (1536)).
3. Руководителю аппарата акима города Жанаозен (Есенова Д.) обеспечить государственную регистрацию данного решения акима города Жанаозен в департаменте юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан «Әділет».
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Есеновой Д.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             С. Трумов
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Базылов Бактыгали
24 февраля 2014 год
Приложение
к решению акима города Жанаозен
от 24 февраля 2014 года № 13
Избирательные участки по городу Жанаозен, ауыла Тенге, села Кызылсай и поселка Рахат
Избирательный участок № 64
Центр: микрорайон «Шанырак», государственное учреждение «Средняя школа № 3 города Жанаозен».
Граница: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56; все дома по улицам Мунайшы, Достык, Абая, Губкина, Бейбитшилик, Курбанова, Оразакова, 50 лет Казахстана; все жилые дома, расположенные в здании бывшего Мангистауского предприятия электрических сетей микрорайона «Шанырак».
Избирательный участок № 65
Центр: микрорайон «Шанырак», государственное учреждение «Средняя школа № 1 имени Т. Алиева города Жанаозен».

Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы, Қызылсай селосы және Рахат кенті бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 13 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2363 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 10 шешімімен.
Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес, және сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы, Қызылсай селосы және Рахат кенті бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Жаңаөзен қаласы әкімінің 2011 жылғы 09 қарашадағы № 147 «Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы» шешімнің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-175 болып тіркелген, 2011 жылғы 11 қарашадағы № 45 (1536) «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Жаңаөзен қаласы әкімі аппаратының басшысы (Д. Есенова) Жаңаөзен қаласы әкімінің осы шешімін әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және «Әділет» Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімі аппаратының басшысы Д.Есеноваға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Трұмов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Базылов Бақтығали
24 ақпан 2014 жыл
2014 жылғы 24 ақпандағы № 13
Жаңаөзен қаласы әкімінің
шешіміне қосымша
Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы, Қызылсай селосы және Рахат кенті бойынша сайлау учаскелері
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: «Шаңырақ» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 3 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Шаңырақ» шағын ауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Мұнайшы, Достық, Абай, Губкин, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Қазақстанға 50 жыл көшелеріндегі барлық үйлер; бұрынғы Маңғыстау электр желілері кәсіпорынның ғимаратындағы барлық тұрғын үйлер.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: «Шаңырақ» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 1 Т.Әлиев атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 микрорайона «Шанырак».
Избирательный участок № 66
Центр: микрорайон «Шугыла», государственное учреждение «Средняя школа № 2 города Жанаозен».
Граница: дома №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 микрорайона «Шугыла».
Избирательный участок № 67
Центр: микрорайон «Шугыла», государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Мангистауский областной медицинский колледж» управления здравоохранения Мангистауской области.
Граница: дома №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона «Шугыла».
Избирательный участок № 68
Центр: микрорайон «Коктем», улица Коскулакова, государственное коммунальное казенное предприятие «Детско-юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен» Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Граница: все дома по улицам Нургисы Тлендиева микрорайона «Аксу», поселка Рахат; все дома по улицам Саяжай, Балауса, Гулдер, Гулмайса, Байшешек, Жемисти микрорайона «Рахат» поселка Рахат.
Избирательный участок № 69
Центр: микрорайон «Самал», государственное учреждение «Средняя школа № 6 города Жанаозен».
Граница: дома №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9, 23, 25, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 микрорайона «Самал».
Избирательный участок № 70
Центр: микрорайон «Самал», государственное учреждение «Средняя школа № 6 города Жанаозен».
Граница: дома №№ 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37 микрорайона «Самал»; дом № 1 микрорайона «Оркен».
Избирательный участок № 71
Центр: микрорайон «Коктем», государственное коммунальное казенное предприятие «Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий» Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 1, 1А, 2, 3, 10, 11, 18, 19, 20, 21 микрорайона «Коктем».
Избирательный участок № 72
Центр: микрорайон «Коктем», государственное коммунальное казенное предприятие «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы» Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома №№ 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15, все дома по улицам Бейбитшилик, Отелбека Махмутова микрорайона «Коктем»; все дома по улицам Алексея Павловича Еремина, Маршала Абдыхалыкова микрорайона «Аксу», поселка Рахат; все дома по улицам Кемера Онгалбаева, Кара Жусип, Анеса Буркитбаева, Сагидуллы Нуржанова, Актау, № 4а микрорайона «Астана».
Избирательный участок № 73
Центр: микрорайон «Коктем», государственное учреждение «Средняя школа № 7 города Жанаозен».

Шекарасы: «Шаңырақ» шағын ауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы: «Шұғыла» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 2 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Шұғыла» шағын ауданындағы №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы: «Шұғыла» шағын ауданы, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Маңғыстау облыстық медицина колледжі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: «Шұғыла» шағын ауданындағы №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көктем» шағын ауданы, Қосқұлаков көшесі, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Жаңаөзен қаласының № 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданындағы Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі барлық үйлер; Рахат кенті, «Рахат» шағын ауданындағы Саяжай, Балауса, Гүлдер, Гүлмайса, Бәйшешек, Жемісті көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: «Самал» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 6 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Самал» шағын ауданындағы №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9, 23, 25, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 үйлер.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы: «Самал» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 6 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Самал» шағын ауданындағы №№ 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; «Өркен» шағын ауданындағы № 1 үй.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көктем» шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 1, 1А, 2, 3, 10, 11, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көктем» шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 үйлер, Бейбітшілік, Өтелбек Махмұтов көшелеріндегі барлық үйлер; Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданындағы Алексей Павлович Еремин, Маршал Абдыхалықов көшелеріндегі барлық үйлер; «Астана» шағын ауданындағы Кемер Оңғалбаев, Қара Жүсіп, Әнес Бүркітбаев, Сағидолла Нұржанов, Ақтау, № 4а көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көктем» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 7 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома №№ 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 50, 51 микрорайона «Коктем».
Избирательный участок № 74
Центр: микрорайон «Коктем», государственное учреждение «Средняя школа № 8 имени Кашагана Куржиманулы города Жанаозен».
Граница: дома №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55 микрорайона «Коктем»; все дома по улице Жумаханбета Кайырова.
Избирательный участок № 75
Центр: микрорайон «Коктем», правое крыло, государственное учреждение «Средняя школа № 8 имени Кашагана Куржиманулы города Жанаозен».
Граница: дома №№ 56, 57, 58 микрорайона «Коктем»; дома №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75 микрорайона «Оркен».
Избирательный участок № 76
Центр: микрорайон «Арай», государственное учреждение «Жанаозенская школа-лицей».
Граница: все дома по улицам № 16, Губайдуллы Айдарова, Гарифоллы Курмангалиева, Биляла Калиева, Жумагали Калдыгараева, Отырар, Ибаш Жанболатовой, Жибек Жолы, Шотан батыра, Нурмухана Жанторина, Нурсулу Каировой, Кусайына Шалабаева, Мектепбая Айтмамбетова, Диаса Жумашева микрорайона «Арай».
Избирательный участок № 77
Центр: микрорайон «Оркен», государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление отдела образования города Жанаозен «Дом творчества школьников».
Граница: дома №№ 31, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62, 63 микрорайона «Оркен».
Избирательный участок № 78
Центр: станция «Озен», государственное учреждение «Жанаозенская школа-гимназия».
Граница: все дома по улице Кашагана; все дома по улицам Ахмета Байтурсынова, Мустафы Шокая, Магжана Жумабаева, Жусипбека Аймауытова, Мыржакыпа Дулатова, Николая Ивановича Андрусова, Шакарима, Жетикайкы микрорайона «Астана»; все дома по улицам Бухар жырау, Казыбек би, Айтеке би, Кабидуллы Сыдыкова, Амангали Орынбаева, Саламата Шалабаева микрорайона «Байтерек»; все дома расположенные в районе станции «Озен».
Избирательный участок № 79
Центр: село Тенге, государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 14».
Граница: все дома по улицам Актана Керейулы, Суйингары Ургешбайулы, Сугира Бегендикулы, Каипа Корабайулы, Саттигула, Алиби Жангелдина, Тобанияза, Тумена Балтабасулы, Балуаняза, Ер Кармыса, Дины Нурпеисовой, Досана Тажиева, Аралбая Онгарбекулы, Кылыша Надырбаева, Бейбитшилик, Фетисова, Кулшар куйши, Космонавт села Тенге.
Избирательный участок № 80
Центр: село Кызылсай, государственное учреждение «Средняя школа № 4 имени Сугира Бегендикулы города Жанаозен».
Граница: все дома, расположенные в селе Кызылсай.
Избирательный участок № 81

Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 50, 51 үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көктем» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 8 Қашаған Құржыманұлы атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55 үйлер; Жұмаханбет Қайыров көшесіндегі барлық үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көктем» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 8 Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесі, оң қанаты.
Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 56, 57, 58 үйлер; «Өркен» шағын ауданындағы №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75 үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: «Арай» шағын ауданы, «Жаңаөзен мектеп-лицейі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Арай» шағын ауданындағы № 16, Ғұбайдулла Айдаров, Ғарифолла Құрманғалиев, Біләл Қалиев, Жұмағали Қалдығараев, Отырар, Ибаш Жанболатова, Жібек Жолы, Шотан батыр, Нұрмұхан Жантөрин, Нұрсұлу Қайрова, Құсайын Шалабаев, Мектепбай Айтмамбетов, Диас Жұмашев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: «Өркен» шағын ауданы, Жаңаөзен қалалық білім бөлімінің жедел басқару құқығындағы «Оқушылар шығармашылық үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: «Өркен» шағын ауданындағы №№ 31, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62, 63 үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: «Өзен» стансасы, «Жаңаөзен мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қашаған көшесіндегі барлық үйлер; «Астана» шағын ауданындағы Ахмет Байтұрсынов, Мұстафа Шоқай, Мағжан Жұмабаев, Жүсіпбек Аймауытов, Міржақып Дулатов, Николай Иванович Андрусов, Шәкәрім, Жетіқайқы көшелеріндегі барлық үйлер; «Бәйтерек» шағын ауданындағы Бұхар жырау, Қазыбек би, Әйтеке би, Қабидолла Сыдықов, Амангали Орынбаев, Саламат Шалабаев көшелеріндегі барлық үйлер, «Өзен» стансасы жанында орналасқан барлық үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, «№ 14 жалпы білім беретін орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Ақтан Керейұлы, Сүйінғара Үргешбайұлы, Сүгір Бегендікұлы, Қайып Қорабайұлы, Сәттіғұл, Әліби Жангелдин, Тобанияз, Түмен Балтабасұлы, Балуанияз, Ер Қармыс, Дина Нұрпеисова, Досан Тәжиев, Аралбай Оңғарбекұлы, Қылыш Нәдірбаев, Бейбітшілік, Фетисов, Құлшар күйші, Космонавт көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылсай селосы, «Жаңаөзен қаласының № 4 Сүгір Бегендікұлы атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылсай ауылында орналасқан барлық үйлер.
№ 81 сайлау учаскесі

Центр: Промышленная зона 2, номер строения 90, Республиканская государственное учреждение «Воинская часть 5548» Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: Республиканская государственное учреждение «Воинская часть 5548» Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан, расположенная в городе Жанаозен.
Избирательный участок № 142
Центр: поселок Рахат, микрорайон «Аксу», государственное учреждение «Средняя школа № 15» акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улице Отепа Балгымбаева; все дома по улицам Лалагул, Алмалы, Кокорай, Самал, Сандугаш, Кызгалдак микрорайона «Рахат» поселка Рахат.
Избирательный участок № 143
Центр: село Тенге, государственное учреждение «Средняя школа № 17 города Жанаозен».
Граница: все дома по улицам Достык Дангылы, Мурата Оскинбаева, Мади Бегенова, Мурын жырау, Тамшалы, Ботакоз, Калнияз акына, Желтоксан, Женис, Акбобек, Исатая Суюбайулы, Бинеубая Кулшарулы, Бакытжана Бисенгалиева, Отебая Наятулы, Абиш Кожа, Жубантура Кулжанова, Нуржаубая Таженова, Отарбая Имангазыулы, Чадена Рахманулы, Куляш Байсеитовой, Шакена Айманова, Рахымжана Кошкарбаева села Тенге.
Избирательный участок № 149
Центр: микрорайон «Шугыла», государственное учреждение «Начальная общеобразовательная школа № 12».
Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 микрорайона «Шугыла».
Избирательный участок № 150
Центр: микрорайон «Оркен», государственное учреждение «Средняя школа № 10 города Жанаозен».
Граница: дома №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 34 микрорайона «Оркен».
Избирательный участок № 151
Центр: село Тенге, коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 11» акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по улицам Абыла Отембетулы, Нурым Жырау Шыршыгулулы, Жалауа Мынбаева, Ер Шабая, Казахстан, Толе би, Анеса Айтниязова, Мукана Толеуулы, Жумекена Нажимеденова, Жайбергена Бейнеубаева, Нуркена Абдирова, Нургисы Тлендиева, Толегена Токтарова, Толегена Айбергенова, Мукана Толебаева, Гани Муратбаева, Малика Габдуллина, Султанмахмута Торайгырова, Ильяса Есенберлина, Ахмета Жубанова, Мендекеша Сатыбалдиева села Тенге.
Избирательный участок № 173
Центр: микрорайон 3А, здание кинотеатра «Жалын» государственного коммунального казенного предприятия «Жанаозенский городской центр молодежи» при акимате города Жанаозен.
Граница: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 микрорайона 3А; дома №№ 11/26, 12, 13, 14, 15/16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27 микрорайона «Самал».
Избирательный участок № 174
Центр: поселок Рахат, микрорайон «Аксу», государственное учреждение «Средняя школа № 18 города Жанаозен».
Граница: дома по улице Тукибая Айдарова; все дома по улицам Отепкали Тажигалиева, Абылхайыр хана, Жарылгасына Даутова, Мурата Кайырлиева, Толегена Кагазова, Ерменбет би, Аккетик, Кызылкум микрорайона «Аксу» поселка Рахат.
Избирательный участок № 175
Центр: микрорайон «Арай», государственное учреждение «Средняя школа № 19 города Жанаозен».
Граница: № 67 дом микрорайона «Оркен», все дома по улицам Азаттык, Кулбарак батыра, Бозашы, Нурбергена Тлеубергенова, Толепа Жанаева, Торегали Кадырова, Михайла Кулебякина, Туткабая Ашимбаева микрорайона «Акбулак», все дома по улице Тасемена Алдашева; все дома по улицам Есенгали Бокенбаева, Жаманкара Иса, Абыза Тилегена, Халела Озбеккалиева, Ер Толепа, Ноката Дербисова микрорайона «Мамыр».
Избирательный участок № 176
Центр: микрорайон «Бостандык», государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление «Детская музыкальная школа имени Мурата Оскенбаева».
Граница: все дома, расположенные рядом со зданием Мунайбазы; все дома по улицам Сатыбая Кылышбаева, Сагынтая Ыскакова, Куангали Сарбопеева, Мендуллы Губайдуллина, Калидоллы Нургалиева, Орынбая Бердигожина, Дмитрия Клинчева, Мейрамгали Бисекенова, Бигениша Абылханова, Битима Кыдырбаева, Дуйсенбая Бисекенова, Конай батыра, № 9а микрорайона «Мунайлы»; все дома по улицам Гарифоллы Кайсагалиева, Ишаката Кыдыргалиева, Алия Молдагуловой, Маншук Маметовой, Избергена Курбанбаева, Шегем Кобен би, Байдеша Нурбаева, Шернияза Махамбетова, Куиши Коныр, Акпан батыра, Саламата Мукашева, Асау Барака, Салима Салахиева, Шыгыса Кожаева, Фани Катпашева, Кыдырша Ата, Орынгали Нурмаганбетова, Атакозы Айткулулы, Танима Байдалиевой микрорайона «Бостандык».
Избирательный участок № 187
Центр: поселок Рахат, микрорайон «Жулдыз», государственное учреждение «Средняя школа № 21» акимата города Жанаозен.
Граница: все дома по всем улицам микрорайонов «Жулдыз», «Мерей» поселка Рахат.
Избирательный участок № 188
Центр: поселок Рахат, микрорайон «Аксу», улица № 9в, товарищество с ограниченной ответственностью «Жанаозенский политехнический колледж».
Граница: все дома по улицам Сауыскана, Маната, Жосалы, Устюрт, Женис, Матжан би, Мухтара Ауезова, Смагула Сейтказиева, Едилхана Таймасова, Бауыржана Момышулы, Басыгара Турниязулы, Шогыра Болтекулы микрорайона «Аксу» поселка Рахат.
Избирательный участок № 189
Центр: поселок Рахат, микрорайон «Рахат», государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управление детский сад № 13 «Акмарал» акимата города Жанаозен.
Граница: все дома, расположенные в микрорайоне «Рауан»; все дома по улицам Омара Бисалиева, Бокен би, улица № 3, расположенная в районе товарищество с ограниченной ответственностью «Жанаозенский молочный завод» микрорайона «Аксу» поселка Рахат.

Орталығы: Өндірістік аймақ 2, құрылым нөмірі 90, «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің «5548 әскери бөлімі» Республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңаөзен қаласында орналасқан «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің «5548 әскери бөлімі» Республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 15 орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Өтеп Балғынбаев көшесіндегі үйлер; Рахат кенті «Рахат» шағын ауданындағы Лалагүл, Алмалы, Көкорай, Самал, Сандуғаш, Қызғалдақ көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, «Жаңаөзен қаласындағы № 17 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Достық Даңғылы, Мұрат Өскінбаев, Мәди Бегенов, Мұрын жырау, Тамшалы, Ботакөз, Қалнияз ақын, Желтоқсан, Жеңіс, Ақбөбек, Исатай Сүйеубайұлы, Бейнеубай Құлшарұлы, Бақытжан Бисенғалиев, Өтебай Наятұлы, Әбіш Қожа, Жұбантұр Құлжанов, Нұржаубай Тәженов, Отарбай Иманғазыұлы, Чаден Рахманұлы, Күляш Байсеитова, Шәкен Айманов, Рақымжан Қошқарбаев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: «Шұғыла» шағын ауданы, «№ 12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Шұғыла» шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: «Өркен» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласындағы № 10 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Өркен» шағын ауданындағы №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 34 үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 11 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теңге ауылындағы Абыл Өтембетұлы, Нұрым Жырау Шыршығұлұлы, Жалау Мыңбаев, Ер Шабай, Қазақстан, Төле би, Әнес Айтниязов, Мұса Төлеуұлы, Жұмекен Нажимеденов, Жайберген Бейнеубаев, Нұркен Әбдіров, Нұрғиса Тілендиев, Төлеген Тоқтаров, Төлеген Айбергенов, Мұқан Төлебаев, Ғани Мұратбаев, Мәлік Ғабдуллин, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Ілияс Есенберлин, Ахмет Жұбанов, Меңдекеш Сатыбалдиев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: «3А» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігі жанындағы «Жаңаөзен қалалық жастар орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының «Жалын» кинотеатрының ғимараты.
Шекарасы: «3А» шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; «Самал» шағын ауданындағы №№ 11/26, 12, 13, 14, 15/16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27 үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласының № 18 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Түкібай Айдаров көшесіндегі үйлер; Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданындағы Өтепқали Тәжіғалиев, Әбілхайыр хан, Жарылғасын Дәуітов, Мұрат Қайырлиев, Төлеген Қағазов, Ерменбет би, Ақкетик, Қызылқұм көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: «Арай» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласының № 19 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: «Өркен» шағын ауданының № 67 үйі; «Ақбұлақ» шағын ауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, Нұрберген Тілеубергенов, Төлеп Жаңаев, Төреғали Қадыров, Михайл Кулебякин, Тұтқабай Әшімбаев, көшелеріндегі барлық үйлер; Тасемен Алдашев көшесіндегі барлық үйлер; «Мамыр» шағын ауданындағы Ноқат Дербисов, Есенғали Бөкенбаев, Жаманқара Иса, Абыз Тілеген, Халел Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: «Бостандық» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «Мұрат Өскенбаев атындағы балалар Саз мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Мұнайбаза ғимараты жанында орналасқан барлық үйлер; «Мұнайлы» шағын ауданындағы Сәтібай Қылышбаев, Сағынтай Ысқақов, Қуанғали Сарбөпеев, Меңдулла Губайдуллин, Қалидолла Нұрғалиев, Орынбай Бердығожин, Дмитрий Клинчев, Мейрамғали Бисекенов, Бегеніш Әбілханов, Бітім Қыдырбаев, Дүйсенбай Бисекенов, Қонай батыр, №9а көшелеріндегі барлық үйлер; «Бостандық» шағын ауданындағы Ғарифолла Қайсағалиев, Ишақат Қыдырғалиев, Әлия Молдағұлова, Мәншүк Мәметова, Ізберген Құрбанбаев, Шегем Көбен би, Бәйдеш Нұрбаев, Шернияз Махамбетов, Күйші Қоңыр, Ақпан батыр, Саламат Мұқашев, Асау Барақ, Сәлім Салахиев, Шығыс Қожаев, Фани Қатпашев, Қыдырша Ата, Орынғали Нұрмағанбетов, Атақозы Айтқұлұлы, Тәнім Байдалиева көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат кенті, «Жұлдыз» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№ 21 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рахат кенті, «Жұлдыз», «Мерей» шағын аудандарының көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданы, № 9в көше, «Жаңаөзен политехникалық колледжі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданындағы Сауысқан, Маната, Жосалы, Үстірт, Жеңіс, Мәтжан би, Мұхтар Әуезов, Сымағұл Сейтқазиев, Еділхан Таймасов, Бауыржан Момышұлы, Басығара Тұрниязұлы, Шоғыр Бөлтекұлы көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: Рахат кенті, «Рахат» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы № 13 «Ақмарал» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: «Рауан» шағын ауданында орналасқан барлық үйлер; Рахат кенті, «Ақсу» шағын ауданында орналасқан «Жаңаөзен сүт зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанындағы Омар Бисалиев, Бөкен би, № 3 көшелеріндегі барлық үйлер.