О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 11 февраля 2014 года № 34 "Об утверждении государственного образовательного заказа на профессиональное обучение в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год"
Постановление акимата Костанайской области от 17 ноября 2014 года № 573. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 декабря 2014 года № 5228
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 и в целях реализации Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 (далее – Дорожная карта занятости), акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Әкімдіктің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 34 "Кәсіптік даярлау бойынша 2014 жылға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шегінде кәсіптік оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 573 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 5228 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасын (бұдан әрі – Жұмыспен қамту жол картасы) іске асыру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 11 февраля 2014 года № 34 "Об утверждении государственного образовательного заказа на профессиональное обучение в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4508, опубликовано 31 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет" и 8 апреля 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:

1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 34 "Кәсіптік даярлау бойынша 2014 жылға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шегінде кәсіптік оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4508 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2014 жылғы 8 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

государственный образовательный заказ на профессиональное обучение участников Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год по переподготовке, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 24, следующего содержания:
"
24
0513000
Маркетинг (по отраслям)
051303 2
Контролер-кассир
10
2 месяца
";
в строке "Итого" цифру "450" заменить цифрой "460";
в государственном образовательном заказе на профессиональное обучение участников Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год по повышению квалификации, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"
3
1115000
Электромеханическое оборудование в промышленности (по видам)
111504 2
Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
8
1 месяц
";
дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"
5
0706000
Открытая разработка месторождений полезных ископаемых

көрсетілген қаулымен бекітілген қайта даярлау бойынша 2014 жылға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіптік оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 24-жолмен толықтырылсын:
"
24
0513000
Маркетинг (салалары бойынша)
0513032
Бақылаушы-кассир
10
2 ай
";
"Жиыны" деген жолда "450" деген сан "460" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген біліктілікті арттыру бойынша 2014 жылға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіптік оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысындағы:
реттік нөмірі 3-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
3
1115000
Өндірістердегі электрлік-механикалық жабдықтар (түрлері бойынша)
1115042
Электр жабдықтарын жөндейтін және қызмет көрсететін электромонтер
8
1 ай
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
"
5
0706000
Пайдалы қазбаларды ашық түрде қазу

070611 2
Электрослесарь (слесарь) дежурный по ремонту оборудования
2
1 месяц
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июня 2014 года.
Аким Костанайской области                  Н. Садуакасов

0706112
Кезекші және жабдықтарды жөндеу жөніндегі электрослесар
2
1 ай
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 маусымнан бастап туындайтын қатынастарға таратылады.
Қостанай облысының әкімі                   Н. Садуақасов