О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 194 "О бюджете города Костаная на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 4 августа 2014 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2014 года № 4989
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 194 "О бюджете города Костаная на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4379, опубликованное 9 января 2014 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 28823207,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16722672,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 81347,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1244854,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 10774334,9 тысяч тенге;
2) затраты – 28869895,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 173052,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 173052,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -219739,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219739,9 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 30277,0 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 27957,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Дорожной карты занятости 2020 в сумме 121152,1 тысяча тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата города Костаная.";
пункты 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на реализацию Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме 3620,0 тысяч тенге;
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 МРП в сумме 9237,9 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 194 "Қостанай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2014 жылғы 4 тамыздағы № 255 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 тамызда № 4989 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 194 "Қостанай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4379 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28823207,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16722672,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 81347,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1244854,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10774334,9 мың теңге;
2) шығындар – 28869895,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 173052,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 173052,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -219739,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219739,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 30277,0 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 27957,4 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыруға республикалық бюджеттен 121152,1 мың теңге сомасында қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 910-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттерінің түсімі:
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекеттер жоспарын іске асыруға 3620,0 мың теңге сомасында;
2014 жылдың 1 мамырынан бастап Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмектің мөлшерін 6-дан 10 АЕК-ке дейін ұлғайтуға 9237,9 мың теңге сомасында;

на благоустройство и озеленение в сумме 32039,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог и текущее содержание улиц и мест общего пользования в сумме 193500,0 тысяч тенге;
на определение норм образования и накопления твердых бытовых отходов по городу Костанаю в сумме 6223,0 тысячи тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 74320,4 тысячи тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда в сумме 176079,0 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 43778,0 тысяч тенге;
на строительство специализированных центров обслуживания населения в сумме 41261,0 тысяча тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 358373,0 тысячи тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 93790,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 1410303,6 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 77730,0 тысяч тенге.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 60000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 7               Н. Медетов
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
______________ Р. Айткужинова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
______________ Н. Дорошок
Приложение 1 к решению маслихата
от 4 августа 2014 года № 255
Приложение 1 к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 194
Бюджет города Костаная на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

абаттандыруға және көгалдандыруға 32039,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін және көшелер мен жалпы пайдалану орындарын ағымдағы ұстауын қамтамасыз етуіне 193500,0 мың теңге сомасында;
Қостанай қаласы бойынша қатты тұрмыстық қоқыстың пайда болу және жиналу нормаларын анықтауға 6223,0 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 74320,4 мың теңге сомасында;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 176079,0 мың теңге сомасында;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға 43778,0 мың теңге сомасында;
мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарының құрылысына 41261,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 358373,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 93790,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 1410303,6 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 77730,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10. 2014 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 60000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 7 сайлау
округі бойынша депутаты                    Н. Медетов
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Н. Дорошок
Мәслихаттың 2014 жылғы 4 тамыздағы
№ 255 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер