О внесении изменения и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 195 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 24 декабря 2014 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 января 2015 года № 5293. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11 мая 2016 № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11.05.2016 № 27 (вступает в силу со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 195 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4418, опубликовано 7 февраля 2014 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменение и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны на бытовые нужды в размере 3 месячных расчетных показателей.";
подпункт 7) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"7) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, в размере 150000 тенге;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
тринадцатой сессии Ташимов А.
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата Есенова М.

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 195 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 282 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 5293 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 11.05.2016 № 27 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 195 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4418 тіркелген, 2014 жылғы 7 ақпанда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
6-тармағы мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға, соғыс қатысушыларына жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың басқа санаттарына тұрмыстық қажеттіліктеріне 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі.";
7-тармақтың 7) тармақашасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне 150000 теңге мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті он үшінші
сессия төрағасы А. Ташимов
Аудандық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы М. Есенова