О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 122 "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5201
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года № 122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4378, опубликовано от 9 января 2014 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4636751,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 819709,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8381,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4176,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3804485,7 тысячи тенге;
2) затраты – 4757975,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37938,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46668,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8730,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -159161,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159161,7 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 41057,0 тысяч тенге;
2) реализацию Государственной программы развития образования в Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 2500,0 тысяч тенге;
3) повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышения квалификации по трехуровневой системе в сумме 24709,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 19151,0 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов, в рамках реализации Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме 581,0 тысяча тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 202 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5201 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 122 "Әулиекөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4378 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2014 -2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4636751,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 819709,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8381,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4176,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3804485,7 мың теңге;
2) шығындар – 4757975,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37938,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46668,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8730,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -159161,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159161,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 41057,0 мың теңге сомасында;
2) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 2500,0 мың теңге сомасында;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 24709,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде облыстық бюджеттен 19151,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-әрекет жоспарын іске асыру шеңберінде республикалық және облыстық бюджеттерден 581,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского и областного бюджетов, в том числе на:
1) развитие коммунального хозяйства в сумме 1053421,6 тысяч тенге;
2) развитие объектов спорта в сумме 140926,0 тысяч тенге;
3) развитие теплоэнергетической системы в сумме 276279,6 тысяч тенге;
4) развитие транспортной инфраструктуры в сумме 117967,0 тысяч тенге.";
пункт 9-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"9-4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 месячных расчетных показателей до 10 месячных расчетных показателей в сумме 763,1 тысяча тенге.";
пункт 9-5 указанного решения изложить в новой редакции:
"9-5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 85250,0 тысяч тенге;
2) выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 4441,0 тысяча тенге;
3) выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 200,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-8 следующего содержания:
"9-8. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета на погашение задолженности за кабинеты химии, приобретенные в 2013 году в сумме 16856,0 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
Приложение

"6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) коммуналдық шаруашылықты дамытуға 1053421,6 мың теңге сомасында;
2) спорт объектілерін дамытуға 140926,0 мың теңге сомасында;
3) жылу энергетикалық жүйені дамытуға 276279,6 мың теңге сомасында;
4) көлік инфрақұрылымын дамытуға 117967,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9-4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, тұрмыстық қажеттіліктерге әлеуметтік көмектің мөлшерін 6 айлық есептік көрсеткіштен 10 айлық есептік көрсеткішке ұлғайтуға 763,1 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 9-5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9-5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 85250,0 мың теңге сомасында;
2) 18 жасқа дейінгі балаларға 4441,0 мың теңге сомасында мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
3) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 200,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-8-тармақпен толықтырылсын:
"9-8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 2013 жылы алынған химия кабинеттері үшін қарызды өтеуге 16856,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко