Об образовании избирательных участков на территории Наурзумского района
Решение акима Наурзумского района Костанайской области от 20 марта 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2014 года № 4529. Утратило силу решением акима Наурзумского района Костанайской области от 16 апреля 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Наурзумского района Костанайской области от 16.04.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Наурзумского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима от 15 ноября 2011 года № 16 "Об образовании избирательных участков на территории Наурзумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-16-129, опубликовано 18 ноября 2011 года в районной газете "Науырзым тынысы").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Наурзумского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Е. Айсагалиев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Наурзумской районной
избирательной комиссии
___________________ Д. Кубеев
Приложение
к решению акима
от 20 марта 2014 года
№ 1
Избирательные участки на территории Наурзумского района
Избирательный участок № 648
Границы: село Уленды.
Избирательный участок № 649
Границы: село Шили.
Избирательный участок № 650
Границы: село Шолаксай, улица Ленина – дома № 1- № 63, улица Юбилейная дома № 1 - № 43, улица Набережная, отделение №1.
Избирательный участок № 651
Границы: село Шолаксай, улица Ленина – дома № 64 - № 109, улица Юбилейная – дома № 26 - № 67, улица Целинная, улица Казахская.
Избирательный участок № 652
Границы: село Шолаксай, улица ХПП, улица Зеленая, улица Новая.
Избирательный участок № 653
Границы: село Караменды, улица Алтынсарина - дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, улица Терешковой - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, улица Гагарина - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Комсомольская – дома № 1, 9, 10,12, улица Парковая - дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, улица Пионерская – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Карбышева – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, улица Абылайхана – дома № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11, улица Абая - дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, улица Чапаева - дома № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, улица Амангельды – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 654

Науырзым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 4529 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 16.04.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. 2011 жылғы 15 қарашадағы № 16 "Науырзым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" әкімінің шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-129 тіркелген, 2011 жылғы 18 қарашада "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Науырзым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Айсағалиев
КЕЛІСІЛДІ
Науырзым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Д. Көбеев
Әкімінің 2014 жылғы
20 наурыздағы
№ 1 шешіміне қосымша
Науырзым ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 648 сайлау учаскесі
Шекаралары: Өлеңді ауылы.
№ 649 сайлау учаскесі
Шекаралары: Шилі ауылы.
№ 650 сайлау учаскесі
Шекаралары:Шолақсай ауылы, Ленин көшесі - № 1- №63 үйлері, Юбилейная көшесі - № 1 - №43 үйлері, Набережная көшесі, № 1 бөлімшесі.
№ 651 сайлау учаскесі
Шекаралары:Шолақсай ауылы, Ленин көшесі - № 64 - №109 үйлері, Юбилейная көшесі - № 26 - №67 үйлері, Целинная көшесі, Казахская көшесі.
№ 652 сайлау учаскесі
Шекаралары:Шолақсай ауылы, ХПП көшесі, Зеленая көшесі, Новая көшесі.
№ 653 сайлау учаскесі
Шекаралары:Қарамеңді ауылы, Алтынсарин көшесі - № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері, Терешкова көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері, Гагарин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері, Комсомольская көшесі - № 1, 9, 10,12 үйлері, Парковая көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері, Пионерская көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері, Карбышев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29 үйлері, Абылайхан көшесі - № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11 үйлері, Абай көшесі -№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері, Чапаев көшесі - № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, Амангелді көшесі -№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
№ 654 сайлау учаскесі

Границы: село Караменды, улица Мешитбая Сугурулы – дома № 1, 1 "а",2, 2 "б", 2 "в", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 "а", 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, улица Строительная – дома № 1, 2, 3, улица Транспортная – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Ш. Шаяхметова – дома № 5, 12, 13, 14, 16, улица Абая - дома № 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, улица Чапаева - дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, улица Амангельды - дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, улица Казбек-би – дома № 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, улица Абылайхана - дома № 18, 24, улица К. Сатбаева – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
Избирательный участок № 655
Границы: село Караменды, улица Победы – дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, улица Баймагамбетова – дома № 1, 2, 2 "а", 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, улица Автомобилистов – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, улица Валиханова – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, улица Маметовой – дома № 1, 3, 5, 7, улица Зеленая – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, улица Джангильдина – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Мира – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, улица Абылайхана – дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, улица Шакшак Жанибека - дома № 11, 15, 16, 17, 19, 20, 22, улица Абая - дома № 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, улица Амангельды – дома № 51, 53, 53 "а", 55, 55 "а", 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 83.
Избирательный участок № 656
Границы: село Караменды, улица Алина – дома № 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, улица Степная – дома № 1, 3, 5, 7, улица Сейфуллина – дома № 2, 3, 4, 8, 9, 10, улица Ауэзова – дома № 2, 4, 5, 6, 8, 9,10, улица Воровского – дома № 1"а", 2"а", 3"а", 4"а", 5"а", 6"а", 7"а", 8"а", улица Докучаева – дома № 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, улица Жамбылская – дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, переулок Южный – дома № 1, 2, 3, 4, 5, улица Н. Сагадиева – дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, улица Садовая – дома № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, переулок Алтынсарина – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, переулок Амангельды – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, переулок Западный – дома № 1, 4, 6, переулок Восточный – дома № 1, 2, 3, 4, улица Жансугурова – дома № 1, 3, 5, 7, улица Майлина – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Байтурсынова – дома № 2, 4, 6, 12, улица Энергетиков – дома № 1, 3, 5, 7, улица Шакшак Жанибека – дома № 2, 5, улица Б. Момышулы – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, улица А.Молдагуловой – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, улица Аэропорт – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, улица Кабанбай-батыра – дома № 3, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 657
Границы: село Жамбыл.
Избирательный участок № 658
Границы: село Раздольное.
Избирательный участок № 659
Границы: село Буревестник, кроме отделения Заречное села Буревестник.
Избирательный участок № 660
Границы: село Акбулак.
Избирательный участок № 661
Границы: село Мереке.
Избирательный участок № 662
Границы: отделение Заречное села Буревестник.
Избирательный участок № 663
Границы: село Кайга.
Избирательный участок № 664
Границы: село Дамды, левая сторона улицы Ленина, южная часть села Дамды.
Избирательный участок № 665
Границы: село Дамды, правая сторона улицы Ленина, северная часть села Дамды.
Избирательный участок № 666
Границы: село Кожа.

Шекаралары:Қарамеңді ауылы, Мешітбай Сүгірұлы көшесі - № 1, 1 "а",2, 2 "б", 2 "в", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 "а", 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері, Строительная көшесі - № 1, 2, 3 үйлері, Транспортная көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері, Ш. Шаяхметов көшесі - № 5, 12, 13, 14, 16 үйлері, Абай көшесі - № 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлері, Чапаев көшесі - № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері, Амангелді көшесі - № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50 үйлері, Қазбек-би көшесі - № 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері, Абылайхан көшесі - № 18, 24 үйлері, Қ. Сәтбаев көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері.
№ 655 сайлау учаскесі
Шекаралары:Қарамеңді ауылы, Победа көшесі - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері, Баймағамбетов көшесі - № 1, 2, 2 "а", 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері, Автомобилистов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 үйлері, Валиханов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері, Мәметова көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Зеленая көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері, Джангелдин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері, Мир көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 үйлері, Абылайхан көшесі - № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлері, Шақшақ Жәнібек көшесі - № 11, 15, 16, 17, 19, 20, 22 үйлері, Абай көшесі - № 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері, Амангелді көшесі - № 51, 53, 53 "а", 55, 55 "а", 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 83 үйлері.
№ 656 сайлау учаскесі
Шекаралары:Қарамеңді ауылы, Әлин көшесі - № 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38 үйлері, Степная көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Сейфуллин көшесі - № 2, 4, 6, 8, 9, 10 үйлері, Ауезов көшесі - № 2, 4, 6, 8, 9, 10 үйлері, Воровской көшесі - № 1"а", 2 "а", 3 "а", 4 "а", 5 "а", 6 "а", 7 "а", 8 "а" үйлері, Докучаев көшесі - № 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12 үйлері, Жамбыл көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері, Южный қалтарысы - № 1, 2, 3, 4, 5 үйлері, Н. Сағадиев көшесі - № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері, Садовая көшесі - № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері, Алтынсарин қалтарысы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері, Амангелді қалтарысы - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері, Западный қалтарысы - № 1, 4, 6 үйлері, Восточный қалтарысы - № 1, 2, 3, 4 үйлері, Жансүгіров көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Майлин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері, Байтұрсынов көшесі - № 2, 4, 6, 12 үйлері, Энергетиков көшесі - № 1, 3, 5, 7 үйлері, Шақшақ Жәнібек көшесі - № 2, 5 үйлері, Б. Момышұлы көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, Ә. Молдағұлова көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері, Аэропорт көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері, Қабанбай-батыр көшесі - № 3, 7, 9 үйлері.
№ 657 сайлау учаскесі
Шекаралары: Жамбыл ауылы.
№ 658 сайлау учаскесі
Шекаралары: Раздольное ауылы.
№ 659 сайлау учаскесі
Шекаралары: Буревестник ауылы, Буревестник ауылының Заречное бөлімшесінен басқасы.
№ 660 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақбұлақ ауылы.
№ 661 сайлау учаскесі
Шекаралары: Мереке ауылы.
№ 662 сайлау учаскесі
Шекаралары: Буревестник ауылының Заречное бөлімшесі.
№ 663 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қайғы ауылы.
№ 664 сайлау учаскесі
Шекаралары:Дәмді ауылы, Ленин көшесінің сол жағы, Дәмді ауылының оңтүстік бөлігі.
№ 665 сайлау учаскесі
Шекаралары:Дәмді ауылы, Ленин көшесінің оң жағы, Дәмді ауылының солтүстік бөлігі.
№ 666 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қожа ауылы.