О внесении изменений в решение акима Калининского сельского округа от 5 сентября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Калининского сельского округа"
Решение акима Калининского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 17 апреля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 мая 2014 года № 4710
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Кайранкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Калининского сельского округа от 5 сентября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Калининского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-143, опубликовано 3 ноября 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының", "селоларының", "селолары" заменить соответственно словами "ауылдық", , "ауылының", "ауылдарының", "ауылдары", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Сапабеков

Калинин ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1 "Калинин селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Калинин ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда № 4710 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Калинин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Калинин ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1 "Калинин селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-143 тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының", "селоларының", "селолары" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауылдарының", "ауылдары" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Сапабеков