Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Павлодарской области от 07 апреля 2014 года № 98/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 мая 2014 года № 3792. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 113/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24.04.2015 № 113/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке постановления и по всему тексту слово "ветеринарии" заменено соответственно словами "агропромышленного комплекса" постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 № 284/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Павлодарской области" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "7" апреля 2014 года № 98/4
Регламент государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"

"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 07 сәуірдегі № 98/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 мамырда № 3792 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 113/4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.04.2015 № 113/4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының атауында және бүкiл мәтiні бойынша "ветеринария" сөзі тиісінше "агроөнеркәсіптік кешен" деген сөздерімен ауыстырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 № 284/8 (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" № 983 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Павлодар облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "7" сәуір
№ 98/4 қаулысымен
бекітілді
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – государственная услуга) оказывается районными (города областного значения) уполномоченными органами по развитию сельских территорий (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.
3. Результатом государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является представление перечня документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 80 (далее – Стандарт).
5. Услугодатель осуществляет прием и регистрацию документов, в течение 5 (пяти) календарных дней направляет предоставленные документы для рассмотрения в постоянно действующую комиссию.
Постоянно действующая комиссия в течение 10 (десяти) календарных дней рассматривает представленные документы и рекомендует акимату района (города областного значения) (протокол) о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки.
Акимат района (города областного значения), в случае поступления рекомендации (протокол) о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки в течение 10 (десяти) календарных дней рассматривает и принимает постановление о принятии мер социальной поддержки услугополучателям.
В течение 7 (семи) календарных дней после принятия постановления, между услугодателем, услугополучателем и поверенным (агентом) заключается соглашение о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателям согласно приложению 1 к Стандарту.
После заключения соглашения услугодатель в течение 7 (семи) календарных дней перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателей;
поверенный (агент) в течение 30 (тридцати) рабочих дней в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, предоставляет получателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья.

1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) уәкілетті органдар (бұдан әрі – қызмет беруші) осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес ұсынады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны – қағаз түрінде.
3. Көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау шаралары мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 қаулысымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағымен көзделген құжаттар тізбесін ұсыну мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, ұсынылған құжаттарды қарастыру үшін 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде тұрақты жұмыс істейтін комиссияға жібереді.
Тұрақты жұмыс істейтін комиссия 10 (он) күнтізбелік күн ішінде ұсынылған құжаттарды қарастырады және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы ұсыныс жасайды.
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы ұсыныс (хаттама) түскен жағдайда 10 (он) күнтізбелік күн ішінде оны қарастырады және көрсетілетін қызметті алушыларға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды.
Қаулы қабылданғаннан кейін 7 (жеті) күнтізбелік күн ішінде Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші, көрсетілетін қызметті алушы және сенім білдірілген адам (агент) арасында көрсетілетін қызметті алушыларға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім жасалады.
Келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті беруші 7 (жеті) күнтізбелік күн ішінде көтерме жәрдемақы сомасын көрсетілетін қызметті алушының жеке дербес шотына аударады;
сенім білдірілген адам (агент) 30 (отыз) жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредитті ұсынады.

6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является соглашение.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги: работник услугодателя, комиссия, акимат района (города областного значения) и поверенный агент.
8. Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме согласно приложению 3 к настоящему регламенту с указанием длительности каждой процедуры.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложения 4.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 26.06.2014 N 222/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
9. Взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрено.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры,
спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для
работы и проживания в
сельские населенные пункты"
Перечень уполномоченных органов
по предоставлению мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
№ п/п
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес
Телефон
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара"
город Павлодар, улица Каирбаева, 32 otdekonompvl@yandex.ru
8 (7182) 32-13-20
2.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Экибастуза"
город Экибастуз, улица 50-летия, 10 economica_ekb@mail.ru
8 (71877) 5-42-45
3.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Аксу"
город Аксу, улица Астана, 52 aksu_budjet@mail.ru
8 (71837) 5-06-98
4.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Актогайского района"
Актогайский район, село Актогай, улица Абая, 75 akteconom@mail.ru

6. Келісім мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің тізбесі: көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері, комиссия, аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі және сенім білдірілген агент.
8. Рәсімдер (іс-қимылдар) дәйектілігін сипаттау осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес блок-схемада әр рәсімнің ұзақтығы көрсетіліп берілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы 4-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.06.2014 N 222/6 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету
орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібі көзделмеген.
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтік
қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына
әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну бойынша
уәкілетті органдардың тізбесі
Р/с №
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Телефоны
1
2
3
4
1.
"Павлодар қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32 otdekonompvl@yandex.ru
8 (7182) 32-13-20
2.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, 50 жылдық көшесі, 10 economica_ekb@mail.ru
8 (71877) 5-42-45
3.
"Ақсу қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Астана көшесі, 52 aksu_budjet@mail.ru
8 (71837) 5-06-98
4.
"Ақтоғай ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 75 akteconom@mail.ru

8 (71841) 2-15-53
5.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Баянаульского района"
Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 34 bayan_oebp@mail.ru
8 (71840) 9-14-05
6.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Железинского района"
Железинский район, село Железинка, улица Ауезова, 19 jekbp81@mail.ru
8 (71831) 2-18-52
7.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Иртышского района"
Иртышский район, село Иртышск, улица Желтоксан, 104 irtoebp@mail.ru
8 (71832) 2-14-52
8.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Качирского района"
Качирский район, село Теренколь, улица Елгина, 172 kachfin@mail.ru
8 (71833) 2-11-69
9.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Лебяжинского района"
Лебяжинский район, село Акку, улица Всеволода Иванова, 98 oeleb@mail.ru
8 (71839) 2-15-34
10.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Майского района"
Майский район, село Коктобе, улица Казбек би, 23 oebpmr@mail.ru
8 (71838) 9-13-03
11.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Павлодарского района"
Павлодарский район, город Павлодар, улица Каирбаева, 32 otd_econom@mail.kz
8 (7182) 320040
12.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Успенского района"
Успенский район, село Успенка, улица Терешковой, 29 uspecom@mail.ru

8 (71841) 2-15-53
5.
"Баянауыл ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Сәтбаев көшесі, 34 bayan_oebp@mail.ru
8 (71840) 9-14-05
6.
"Железин ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы, Железинка ауылы, Әуезов көшесі, 19 jekbp81@mail.ru
8 (71831) 2-18-52
7.
"Ертіс ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Желтоқсан көшесі, 104 irtoebp@mail.ru
8 (71832) 2-27-63
8.
"Качир ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Качир ауданы, Тереңкөл ауылы, Елгин көшесі, 172 kachfin@mail.ru
8 (71833) 2-11-69
9.
"Лебяжі ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Всеволод Иванов көшесі, 98 oeleb@mail.ru
8 (71839) 2-15-34
10.
"Май ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы, Көктөбе ауылы, Қазыбек би көшесі, 23 oebpmr@mail.ru
8 (71838) 9-13-03
11.
"Павлодар ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар ауданы, Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32 otd_econom@mail.ru
8 (7182) 32-11-45
12.
"Успен ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы, Успенка ауылы, Терешкова көшесі, 29 uspecom@mail.ru

8 (71834) 9-19-31
13.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Щербактинского района"
Щербактинский район, село Шарбакты, улица Советов, 55 sherbmani@mail.ru
8 (71836) 2-26-62
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры,
спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для
работы и проживания в
сельские населенные пункты"
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
с указанием длительности каждой процедуры (действия)
1
Номер действия
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Услугодатель
Постоянно действующая комиссия
Акимат района (города областного значения)
Услугодатель, услугополучатель и поверенный агент
Услугодатель
Поверенный агент
3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
осуществляет прием и регистрацию документов
рассматривает представленные документы
в случае поступления рассматривает рекомендацию (протокол) о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки
после принятия постановления заключается соглашение о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателя
после заключения соглашения перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателя
после заключения соглашения перечисляет сумму бюджетного кредита на индивидуальные лицевые счета услугополучателя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
направляет представленные документы на рассмотрение в постоянно действующую комиссию
рекомендует акимату района (города областного значения) о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки
принимает постановление о мерах социальной поддержки услугополучателя
заключают соглашение
перечисляет сумму подъемного пособия
предоставляет услугополучателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья
5
Срок исполнения
5 дней
10 дней
10 дней
7 дней
7 дней
30 дней
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры,
спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для
работы и проживания в
сельские населенные пункты"
Схема получения государственной услуги
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры,
спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для
работы и проживания в
сельские населенные пункты"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта и
агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты" через канцелярию услугодателя

8 (71834) 9-19-31
13.
"Шарбақты ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы Шарбақты ауылы, Советтер көшесі, 55 sherbmani@mail.ru
8 (71836) 2-26-62
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтік
қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасында рәсімдердің
(іс-қимыл) дәйектілігін әр рәсімнің ұзақтығы
көрсетіліп сипаттау
1
Іс-қимыл нөмірі
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелер атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Тұрақты жұмыс істейтін комиссия
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі
Көрсетілетін қызметті беруші, көрсетілетін қызметті алушы және сенім білдірілген агент
Көрсетілетін қызметті беруші
Сенім білдірілген агент
3
Іс-қимыл (процесс, рәсім, операция) атауы және оларды сипаттау
құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады
ұсынылған құжаттарды қарастырады
көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы ұсыныс (хаттама) түскен жағдайда оны қарастырады
қаулы қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыларға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім жасалады
келісім жасалғаннан кейін көтерме жәрдемақы сомасын көрсетілетін қызметті алушының жеке дербес шотына аударады
келісім жасалғаннан кейін бюджеттік кредит сомасын көрсетілетін қызметті алушының жеке дербес шотына аударады
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімшілік шешім)
ұсынылған құжаттарды қарастыру үшін тұрақты жұмыс істейтін комиссияға жібереді
аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы ұсыныс жасайды
мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды
келісім жасайды
көтерме жәрдемақы сомасын аударады
көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредитті ұсынады
5
Орындау мерзімі
5 күн
10 күн
10 күн
7 күн
7 күн
30 күн
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтік
қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтік
қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Қызмет берушінің кеңсесі арқылы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік
кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.06.2014 N 222/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения

Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.06.2014 N 222/6 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер