Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 256/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2014 года № 3972. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 09 июня 2015 года N 170/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 09.06.2015 N 170/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Выдача ветеринарной справки";
2) "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных";
3) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по ветеринарно-санитарной экспертизе продуктов и сырья животного происхождения".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее – государственная услуга) предоставляется государственными ветеринарными организациями, созданными местными исполнительными органами (далее услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги − ветеринарная справка (далее – справка).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги

Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 256/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда № 3972 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 09 маусымдағы N 170/6 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 09.06.2015 N 170/6 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Ветеринариялық анықтама беру";
2) "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу";
3) "Жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттарға ветеринариялық-санитариялық сараптама жасау бойынша қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ереже
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – ветеринариялық анықтама (бұдан әрі – анықтама).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау

4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя являются наличие заявления установленной формы и документы предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 664 (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя принимает и регистрирует пакет документов, выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов – не более 30 (тридцати) минут;
2) ветеринарный специалист на основании представленных документов проводит ветеринарный осмотр животного, продукции и сырья животного происхождения, оформляет справку – в течении дня обращения;
3) канцелярия услугодателя регистрирует справку в журнале и выдает справку услугополучателю – не более 30 (тридцати) минут.
6. Результат оказания государственной услуги − ветеринарная справка (далее – справка).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники):
1) канцелярия услугодателя;
2) ветеринарный специалист.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведено в приложении 2, блок-схема в приложении 3 и отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или)
иными услугодателями, а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
9. Через филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" и веб портал электронного правительства www.egov.kz государственная услуга не оказывается.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Наименование уполномоченных органов и их контактные данные
П/н
Наименование уполномоченных органов
Контактные данные
1
2
3
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии города Павлодара, акимата города Павлодара

4. Көрсетілетін қызметті алушы өтініш бергенде, белгіленген нысан бойынша өтініштің болуы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 664 қаулысымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-тармағымен көзделген құжаттар мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттар топтамасын қабылдайды және тіркейді, құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) ветеринарлық маман ұсынылған құжаттар негізінде жануарды, жануарлардан алынған өнім мен шикізатты ветеринариялық байқап қарауды жүргізеді, анықтама ресімдейді – өтініш берген күн ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі анықтаманы журналда тіркейді және анықтаманы көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минуттан аспайды.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – ветеринариялық анықтама.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық бөлімшелер (қызметшілер) қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) ветеринарлық маман.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) ретінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында, 3-қосымшасының блок-сызбасында келтірілген және 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен
және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы және www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
1-қосымша
Уәкілетті органның атауы және оның байланыс деректері
Р/с №
Уәкілетті органның атауы
Байланыс деректері
1
2
3
1.
Павлодар қаласы әкімдігінің Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Павлодар қаласы,

город Павлодар улица Камзина, дом 352/1
email: vet_otdel.pvl@mail.ru
телефон 8(7182) 577385
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии города Экибастуза, акимата города Экибастуза
город Экибастуз улица Гридина, дом 43
email: orvet 888@mail.ru
телефон 8(7187) 752553
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии города Аксу, акимата города Аксу
село Калкаман, улица Промышленная, дом 27
email: Aksuvetstanciya@mail.ru
телефон 8(71837) 68693
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Актогайского района, акимата Актогайского района
село Актогай улица 22 Партсъезд, дом 14
email: vet.stanciya@mail.ru,
телефон 8(71841)24388
5.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Баянаульского района, акимата Баянаульского района
село Баянаулул.Маргулана, дом 1
email: bayanvetsluba@mail.ru
телефон 8(71840) 92357
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Железинского района, акимата Железинского района
село Железинка улица Ауэзова, дом 10
emai: vet-compani @ mail.ru
телефон 8(71831) 21558
7.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Иртышского района, акимата Иртышского района
село Иртышск улица Богенбая, дом 11
email: vetirt@mail.ru
телефон 8(71832) 21138
8.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Качирского района, акимата Качирского района
село Теренколь улица Байтурсынова, дом 236
email: Kachvetstan@mail.ru
телефон 8(71833) 24314
9.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Лебяжинсого района, акимата Лебяжинсого района
село Лебяжье улица Баймульдина, дом 4
email: akkuvet@mail.ru
телефон 8(71839) 79011
10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Майского района, акимата Майского района
село Коктобе улица Казбек би, дом 15/2
email: vets12@mail.ru
телефон 8(71838) 91906
11.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Павлодарского района, акимата Павлодарского района
село Павлодар улица Генерала Дюсенова, дом 123
email: kqpvetservis@mail.ru

Қамзин көшесі, 352/1-үй,
email: vet_otdel.pvl@mail.ru
телефон 8(7182) 577385
2.
Екібастұз қаласы әкімдігінің Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Екібастұз қаласы, Гридин көшесі, 43-үй,
email: orvet 888@ mail.ru
телефон 8(7187) 75-25-53
3.
Ақсу қаласы әкімдігінің Ақсу қаласы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қалқаман ауылы,
Промышленная көшесі, 27-үй,
email: Aksuvetstanciya@mail.ru
телефон 8(71837) 68693
4.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің Ақтоғай ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтоғай ауылы,
22 Партсъезд көшесі, 14-үй,
email: vet.stanciya@mail.ru,
телефон 8(71841) 24388
5.
Баянауыл ауданы әкімдігінің Баянауыл ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Баянауыл ауылы,
Марғұлан көшесі, 1-үй,
email: bayanvetsluba@mail.ru
телефон 8(71840) 92357
6.
Железин ауданы әкімдігінің Железин ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Железин ауылы, Әуэзов көшесі, 10-үй,
emai: vet-compani @ mail.ru
телефон 8(71831) 21558
7.
Ертіс ауданы әкімдігінің Ертіс ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі, 11-үй,
email: vetirt@mail.ru
телефон 8(71832) 21138
8.
Качиры ауданы әкімдігінің Качиры ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Тереңкөл ауылы,
Байтұрсынов көшесі, 236-үй,
email: Kachvetstan@mail.ru
телефон 8(71833) 24314
9.
Лебяжі ауданы әкімдігінің Лебяжі ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Лебяжі ауылы, Баймулдин көшесі, 4-үй,
emai: akkuvet@mail.ru
телефон 8(71839) 79011
10.
Май ауданы әкімдігінің Май ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Көктөбе ауылы,
Қазбек би көшесі, 15/2-үй,
email: vets12@mail.ru
телефон 8(71838) 91906
11.
Павлодар ауданы әкімдігінің Павлодар ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Павлодар ауылы,
Генерал Дүйсенов көшесі, 123-үй,
email: kqpvetservis@mail.ru

телефон 8(7182) 652071
12.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Успенского района, акимата Успенского района
село Успенка улица 10 лет Независимости, дом 10
email:vetstancij2012@mail.ru
телефон 8(71834) 91531
13.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Щербактинского района, акимата Щербактинского района
село Щербакты улица Ленина, дом 39
email: otdel_veterinariya@mail.ru
телефон 8(71836) 23509
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование
канцелярия услугодателя
ветеринарный специалист
канцелярия услугодателя
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
принимает и регистрирует пакет документов
на основании представленных документов проводит ветеринарный осмотр животного, продукции и сырья животного происхождения
регистрация справки в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени
оформляет справку
выдача справки услугополучателю
5
Сроки исполнения
не более 30 (тридцати) минут
в течении дня обращения
не более 30 (тридцати) минут
в течении дня обращения
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Блок-схема описания порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Регламент государственной услуги
"Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами совместно с государственными ветеринарными организациями, созданными местными исполнительными органами (далее – услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.

телефон 8(7182) 652071
12.
Успен ауданы әкімдігінің Успен ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Успенка ауылы, Тәуелсіздіктің 10-жылдығы көшесі, 10-үй,
email:vetstancij2012@mail.ru
телефон 8(71834) 91531
13.
Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шарбақты ауылы, Ленин көшесі, 39-үй,
emai: otdel_veterinariya@mail.ru
телефон 8(71836) 23509
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағымы)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
2
Атауы
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
ветеринарлық маман
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
3
Іс-әрекетінің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
құжаттар топтамасын қабылдайды және тіркейді
ұсынылған құжаттар негізінде жануарды, жануарлардан алынған өнім мен шикізатты ветеринариялық байқап қарауды жүргізеді
анықтаманы журналда тіркейді
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді
анықтама ресімдейді
анықтаманы көрсетілетін қызметті алушыға береді
5
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
өтініш берген күн ішінде
30 (отыз) минуттан аспайды
өтініш берген күн ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдар
тәртібін сипаттаудың блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
4-қосымша
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысымен
бекітілген
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдармен бірлесіп, жергілікті атқарушы органдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.

3. Результат оказания государственной услуги - присвоение индивидуального номера животным одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) и выдача ветеринарного паспорта.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя являются заявление по установленной форме и документы предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 664 (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя принимает и регистрирует пакет документов, выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов – не более 15 (пятнадцать) минут;
2) ветеринарный специалист услугодателя проверяет представленные услугополучателем документы, присваивает индивидуальный номер животному, одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) вносит индивидуальный номер животного в базу данных идентификации сельскохозяйственных животных, оформляет паспорт – с момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги – осуществляется согласно срокам, указанным в плане мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденном местными исполнительными органами области;
3) ветеринарный специалист услугодателя при повторной государственной услуги при утере, повреждении (невозможно определить индивидуальный номер) бирок (бирки) (получение дубликата) проверяет представленные услугополучателем документы, присваивает индивидуальный номер животному, одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) вносит индивидуальный номер животного в базу данных идентификации сельскохозяйственных животных, оформляет паспорт - в течение 3 (трех) рабочих дней со дня поступления бирок услугодателю;
4) канцелярия услугодателя регистрирует в журнале и выдает паспорт услугополучателю – не более 15 (пятнадцати) минут.
6. Результат оказания государственной услуги - присвоение индивидуального номера животным одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) и выдача ветеринарного паспорта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги

3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарларға жеке нөмір беру және ветеринарлық паспорт беру.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы өтініш бергенде, белгіленген нысан бойынша өтініш және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 664 қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-тармағында көзделген құжаттар мемлекеттік қызметті ұсынуға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттар топтамасын қабылдайды және тіркейді, құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринарлық маманы көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттарды тексереді, мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарға жеке нөмір береді, жануардың жеке нөмірін ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендірудің деректер қорына енгізеді, паспорт ресімдейді – көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу сәтіне дейін – облыстың жергілікті атқарушы органдары бекіткен ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында көрсетілген мерзімдерге сәйкес жүзеге асырылады;
3) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринарлық маманы, сырға (сырғалар) жоғалған, бүлінген (жеке нөмірін айқындау мүмкін емес) кезде қайталама мемлекеттік көрсетілетін қызмет (телнұсқаны алу) кезінде, ұсынған құжаттарды тексереді, мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарға жеке нөмір береді, жануардың жеке нөмірін ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендірудің деректер қорына енгізеді, паспорт ресімдейді - көрсетілетін қызметті берушіге сырғалар келіп түскен күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
4) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі журналда тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға паспорт береді – 15 (он бес) минуттан аспайды.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарларға жеке нөмір беру және ветеринарлық паспорт беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

1) присваивает индивидуальный номер животному, одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) вносит индивидуальный номер животного в базу данных идентификации сельскохозяйственных животных, оформляет паспорт
2) при повторной государственной услуги при утере, повреждении (невозможно определить индивидуальный номер) бирок (бирки) (получение дубликата), присваивает индивидуальный номер животному, одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) вносит индивидуальный номер животного в базу данных идентификации сельскохозяйственных животных, оформляет паспорт
выдает паспорт услугополучателю
5
Сроки исполнения
не более 15 (пятнадцати) минут
1) с момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги – осуществляется согласно срокам, указанным в плане мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденном местными исполнительными органами области
2) В течении 3 (трех) рабочих дней со дня поступления бирок услугодателю
не более 15 (пятнадцати) минут
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Блок-схема описания порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Регламент государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия
деятельностью по ветеринарно-санитарной экспертизе продуктов
и сырья животного происхождения"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по ветеринарно-санитарной экспертизе продуктов и сырья животного происхождения" (далее - государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом в лице государственного учреждения "Управление сельского хозяйства" (далее - услугодатель), а также посредством веб-портала "Е-лицензирование" www.elicense.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 664 (далее – стандарт).

1) мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарға жеке нөмір береді, жануардың жеке нөмірін ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендірудің деректер қорына енгізеді, паспорт ресімдейді;
2) сырға (сырғалар) жоғалған, бүлінген (жеке нөмірін айқындау мүмкін емес) кезде қайталама мемлекеттік көрсетілетін қызмет (телнұсқаны алу) кезінде, ұсынған құжаттарды тексереді, мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарға жеке нөмір береді, жануардың жеке нөмірін ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендірудің деректер қорына енгізеді, паспорт ресімдейді
көрсетілетін қызметті алушыға паспорт береді
5
Орындау мерзімі
15 (он бес) минуттан аспайды
1) көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу сәтіне дейін – облыстың жергілікті атқарушы органдары бекіткен ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында көрсетілген мерзімдерге сәйкес жүзеге асырылады;
2) көрсетілетін қызметті берушіге сырғалар келіп түскен күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде
15 (он бес) минуттан аспайды
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдар
тәртібін сипаттаудың блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
4-қосымша
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысымен
бекітілген
"Жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттарға ветеринариялық-санитариялық
сараптама жасау бойынша қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттарға ветеринариялық-санитариялық сараптама жасау бойынша қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган "Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тұлғасында, соның ішінде "Е-лицензиялау" www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, оны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасы не Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 664 қаулысымен бекітілген "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 10-тармағында көрсетілген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.

2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя являются наличие заявления установленной формы и документы предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии:
канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию, выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов – не более 30 (тридцати) минут;
руководство услугодателя рассматривает входящую документацию, определяет ответственного исполнителя и налагает резолюцию - не более 2 (двух) часов;
ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, оформляет лицензию и (или) приложения к лицензии и передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – не более 13 (тринадцати) рабочих дней;
руководство услугодателя подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – не более 2 (двух) часов;
ответственный исполнитель регистрирует в журнале и выдает лицензию услугополучателю – не более 30 (тридцати) минут.
2) при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии:
канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию, выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов – не более 30 (тридцати) минут;
руководство услугодателя рассматривает входящую документацию, определяет ответственного исполнителя и налагает резолюцию - не более 2 (двух) часов;
ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, переоформляет лицензию и (или) приложения к лицензии и передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – не более 13 (тринадцати) рабочих дней;
руководство услугодателя подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – не более 2 (двух) часов;
ответственный исполнитель регистрирует и выдает лицензию услугополучателю – не более 30 (тридцати) минут.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы өтініш бергенде, белгіленген нысан бойынша өтініштің болуы және мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көзделген құжаттар мемлекеттік қызметті ұсынуға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) лицензия және (немесе) лицензияға қосымша берген кезде:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап, қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады, құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы кіріс құжаттаманы қарайды, жауапты орындаушыны айқындайды және бұрыштама қояды – 2 (екі) сағаттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаларды ресімдейді және лицензияға қол қою үшін басшылыққа тапсырады, немесе бас тарту туралы дәлелді жауап – 13 (он үш) жұмыс күнінен аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды, немесе бас тарту туралы дәлелді жауап – 2 (екі) сағаттан аспайды;
жауапты орындаушы лицензияны журналда тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минуттан аспайды.
2) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап оларды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы кіріс құжаттаманы қарайды, жауапты орындаушыны айқындайды және және бұрыштама қояды – 2 (екі) сағаттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдейді және лицензияға қол қою үшін басшылыққа тапсырады, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап – 13 (он үш) жұмыс күнінен аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап – 2 (екі) сағаттан аспайды;
жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушыға лицензияны тіркейді және береді – 30 (отыз) минуттан аспайды.

3) при выдаче дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии:
канцелярия услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию, выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов – не более 30 (тридцати) минут;
руководство услугодателя рассматривает входящую документацию, определяет ответственного исполнителя и налагает резолюцию - не более 2 (двух) часов;
ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленных документов, оформляет дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии и передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – не более 1 (одного) рабочего дня;
руководство услугодателя подписывает лицензию и направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – не более 2 (двух) часов;
ответственный исполнитель выдает лицензию услугополучателю – 30 (тридцать) минут.
6. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники):
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
8. Описание последовательности и взаимодействие административных процедур (действий) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного процедур (действия) приведено в приложении 1, блок–схема в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или)
иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Через филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" государственная услуга не оказывается.
10. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугополучателем на портал:
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии − не позднее 15 (пятнадцать) рабочих дней;
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии − не позднее 15 (пятнадцать) рабочих дней;
при выдаче дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии − в течение 2 (двух) рабочих дней;

3) лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияның қосымшасын берген кезде:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап, қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қабылдау күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы кіріс құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны айқындайды және бұрыштама қояды – 2 (екі) сағаттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияның қосымшаларын ресімдейді және лицензияға қол қою үшін басшылыққа тапсырады, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы лицензияға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап – 2 (екі) сағаттан аспайды;
жауапты орындаушы лицензияны көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минуттан аспайды.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, оны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасы не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық бөлімшелер (қызметшілер) қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Әрбір әкімшілік рәсімнің (іс-әрекеттің) орындалу уақытын көрсете отырып, әрбір бірліктің әкімшілік рәсімінің (іс-әрекетінің) реттілігі мен өзара іс-қимылының сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында, блок-сызба 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен
және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл
тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы арқылы көрсетілмейді.
10. Көрсетілетін қызметті алушы порталға құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
лицензия және (немесе) лицензияға қосымша берген кезде – 15 (он бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген
кезде – 15 (он бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;
лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияның қосымшасын берген кезде – 2 (екі) жұмыс күні ішінде.

11. Описание порядка обращения при оказании государственной услуги через портал:
1) потребитель осуществляет регистрацию на портале электронного правительства (далее – ПЭП) с помощью своего регистрационного свидетельства электронно-цифровой подписи (далее – ЭЦП), которое хранится в интернет-браузере компьютера потребителя (осуществляется для незарегистрированных потребителей на ПЭП);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера потребителя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода потребителем пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном потребителе через логин индивидуальный идентификационный номер или бизнес - идентификационный номер (далее - ИИН/БИН) и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭП-ом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя;
5) процесс 3 – выбор потребителем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение потребителем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 – оплата услуги на платежный шлюз электронного правительства (далее – ПШЭП), далее информация об оплате поступает в информационную систему государственной базы данных (далее - ИС ГБД "Е-лицензирование");
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" факта оплаты за оказание услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
9) процесс 6 - выбор потребителем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП потребителя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП потребителя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса потребителя) в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование";

11. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде жүгіну тәртібінің сипаттамасы:
1) тұтынушы компьютерінің интернет-браузерінде сақталатын өзінің электрондық цифрлық қолтаңбасының (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігінің көмегімен электрондық үкімет порталында (бұдан әрі – ЭҮП) тіркеуді жүзеге асырады (ЭҮП-де тіркелмеген тұтынушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1-үдеріс – ЭЦҚ тіркеу куәлігін тұтынушы компъютерінің интернет-браузеріне бекіту, қызметті алу үшін тұтынушының парольді ЭҮП-ге енгізу үдерісі (авторлау үдерісі);
3) 1-шарт – тіркелген тұтынушы туралы деректердің дұрыстығын логин жеке сәйкестендіру нөмірі немесе бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН/БСН) мен пароль арқылы ЭҮП-де тексеру;
4) 2-үдеріс – тұтынушының деректеріндегі бұзушылықтарға байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-де қалыптастыру;
5) 3-үдеріс – тұтынушының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығару және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, сұрау салу нысанына қажетті құжаттарды электронды түрде бекіте отырып, тұтынушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі);
6) 4-үдеріс - электрондық үкімет төлем шлюзінде (бұдан әрі – ЭҮТШ) қызметке ақы төлеу, бұдан кейін төлем туралы ақпарат мемлекеттік деректер базасының ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - "Е-лицензиялау" МДБ АЖ) келіп түседі;
7) 2-шарт - "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметті көрсету үшін төлем фактісін тексеру;
8) 5-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызмет көрсету үшін төлемнің болмауына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
9) 6-үдеріс – тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін сұрау салуды куәландыру үшін таңдауы (қол қоюы);
10) 3-шарт – ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және кері қайтарылған (жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын, сондай-ақ сұрау салуда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасында сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін ЭҮП-де тексеру;
11) 7-үдеріс – тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8-үдеріс - қызметті көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанын (енгізілген деректерін) тұтынушының ЭЦҚ арқылы куәландыру (қол қою);
13) 9-үдеріс – электрондық құжатты (тұтынушының сұрау салуын) "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тіркеу және "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да сұрау салуды өңдеу;

14) условие 4 – проверка услугодателем соответствия потребителя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных потребителя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
16) процесс 11 – получение потребителем результата услуги (электронная лицензия), сформированной ПЭП-ом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
12. Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены в диаграмме согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии:
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
осуществляет прием и регистрацию документов
определяет ответственного исполнителя
проверяет полноту представленных документов, оформляет лицензию и (или) приложения к лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
подписывает лицензию, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
регистрирует лицензию
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов
налагает резолюцию
передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
выдает лицензию услугополучателю
4.
Сроки исполнения
Не более 30 (тридцати) минут
Не более
2 (двух) часов
Не более 13 (тринадцати) рабочих дней
Не более
2 (двух) часов
Не более 30 (тридцати) минут
Не позднее 15 (пятнадцати) рабочих дней
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии:
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
осуществляет прием и регистрацию документов
определяет ответственного исполнителя
проверяет полноту представленных документов, переоформляет лицензию и (или) приложения к лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
подписывает лицензию, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
регистрирует лицензию
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов
налагает резолюцию
передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
выдает лицензию услугополучателю
4.
Сроки исполнения
Не более 30 (тридцати) минут
Не более 2 (двух) часов
Не более 13 (тринадцати) рабочих дней
Не более 2 (двух) часов
Не более 30 (тридцати) минут
Не позднее 15 (пятнадцати) рабочих дней
при выдаче дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии:
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1.
Наименование единицы
Канцелярия услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
осуществляет прием и регистрацию документов
определяет ответственного исполнителя
проверяет полноту представленных документов, оформляет дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
подписывает лицензию, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
регистрирует лицензию
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
выдает услугополучателю копию заявления о регистрации с указанием даты и времени приема документов
налагает резолюцию
передает руководству для подписания лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
направляет ответственному исполнителю для выдачи лицензии услугополучателю, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
выдает лицензию услугополучателю
4.
Сроки исполнения
Не более 30 (тридцати) минут
Не более 2 (двух) часов
Не более 1 (одного) рабочего дня
Не более 2 (двух) часов
Не более 30 (тридцати) минут
В течении 2 (двух) рабочих дней
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Блок-схема описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии
при выдаче дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем,
задействованных в оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 июля 2014 года № 256/7
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия
деятельностью по ветеринарно-санитарной экспертизе продуктов и сырья
животного происхождения"
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии
при выдаче дубликата лицензии
Условные обозначения

14) 4-шарт – тұтынушының біліктілік талаптарына және лицензия беру негіздеріне сәйкестігін қызмет берушінің тексеруі;
15) 10-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тұтынушы деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты, сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11-үдеріс - тұтынушының ЭҮП қалыптастырған қызмет нәтижесін (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптастырылады.
12. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара әрекеттесулері осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) ретінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау
лицензия және (немесе) лицензияға қосымша берген кезде:
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
1.
Бірлік атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Жауапты орындаушы
2.
Іс-әрекетінің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады
жауапты орындаушыны айқындайды
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаларды ресімдейді, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
лицензияға қол қояды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
лицензияны тіркейді
3.
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді
бұрыштама қояды
лицензияға қол қою үшін басшылыққа тапсырады, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензияны береді
4.
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
2 (екі) сағаттан аспайды
13 (он үш) жұмыс күнінен аспайды
2 (екі) сағаттан аспайды
30 (отыз) минуттан аспайды
15 (он бес) жұмыс күнінен кешіктірмей
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде:
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
1.
Бірлік атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Жауапты орындаушы
2.
Іс-әрекетінің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады
жауапты орындаушыны айқындайды
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаларды қайта ресімдейді, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
лицензияға қол қояды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
лицензияны тіркейді
3.
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді
бұрыштама қояды
лицензияға қол қою үшін басшылыққа тапсырады, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензияны береді
4.
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
2 (екі) сағаттан аспайды
13 (он үш) жұмыс күнінен аспайды
2 (екі) сағаттан аспайды
30 (отыз) минуттан аспайды
15 (он бес) жұмыс күнінен кешіктірмей
лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияның қосымшасын берген кезде:
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
1.
Бірлік атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Жауапты орындаушы
2.
Іс-әрекетінің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады
жауапты орындаушыны айқындайды
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымшаны ресімдейді, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
лицензияға қол қояды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
лицензияны тіркейді
3.
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген тіркеу туралы өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға береді
бұрыштама қояды
лицензияға қол қою үшін басшылыққа тапсырады, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беру үшін жауапты орындаушыға жолдайды, немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
көрсетілетін қызметті алушыға лицензияны береді
4.
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
2 (екі) сағаттан аспайды
1 (бір) жұмыс күнінен аспайды
2 (екі) сағаттан аспайды
30 (отыз) минуттан аспайды
2 (екі) жұмыс күні ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) іс-қимылдар
тәртібін сипаттаудың блок-сызбасы
лицензия және (немесе) лицензияға қосымша берген кезде
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде
лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияның қосымшасын берген кезде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қатыстырылған
ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 шілдедегі
№ 256/7 қаулысына
4-қосымша
"Жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттарға ветеринариялық –санитариялық
сараптама жасау бойынша қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
лицензия және (немесе) лицензияға қосымша берген кезде
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде
лицензияның телнұсқасын берген кезде
Шартты белгілер