Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства
Постановление акимата Павлодарской области от 05 августа 2014 года № 270/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 сентября 2014 года № 4018. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 ноября 2015 года N 318/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.11.2015 N 318/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 27.08.2015 № 254/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 11.08.2015 N 238/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 28.07.2015 N 226/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4) " Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)";
5) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 27.08.2015 № 251/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Павлодарской области от 28.07.2015 N 226/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 11.08.2015 N 238/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); ); от 27.08.2015 № 254/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.08.2015 № 251/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".

Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 05 тамыздағы № 270/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қыркүйекте № 4018 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы N 318/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.11.2015 N 318/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.08.2015 № 254/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) Алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 11.08.2015 N 238/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3) Алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.07.2015 N 226/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4) " Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау";
5) Алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.08.2015 N 251/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.07.2015 N 226/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.08.2015 N 238/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.08.2015 № 254/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.08.2015 N 251/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование повышения урожайности и качества продукции
растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других
товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования
производства приоритетных культур"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 27.08.2015 № 254/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Регламент государственной услуги "Субсидирование
стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных
культур в защищенном грунте"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 11.08.2015 N 238/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивания
(в том числе восстановление) многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 28.07.2015 N 226/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости удобрений
(за исключением органических)"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (далее - государственная услуга), оказывается местными исполнительными органами области, районов и городов областного значения (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысымен
бекітілген
"Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк
шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды,
жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен
егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа
да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.08.2015 № 254/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысымен
бекітілген
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта
өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 11.08.2015 N 238/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысымен
бекітілген
"Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру)
шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.07.2015 N 226/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысымен
бекітілген
"Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес облыстың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)
іс-қимылдар тәртібін сипаттау

4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя являются заявка по установленной форме и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 (далее – Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
с момента сдачи пакета документов услугополучателем – до 1 (первого) декабря соответствующего года.
1) отдел сельского хозяйства города или района (далее – отдел) с момента сдачи пакета документов услугополучателем, осуществляет прием и их регистрацию и выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) отдел после получения заявок и документов проверяет на полноту представленные документы и вносит на рассмотрение межведомственной комиссии (далее - МВК) - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) МВК рассматривает представленные отделом документы и формирует список сельхозтоваропроизводителей (далее-СХТП), с указанием причитающейся суммы субсидий и направляет его на утверждение акиму района (города) - в течение 8 (восьми) рабочих дней;
4) аким района или города (далее - аким) рассматривает и утверждает список СХТП - в течение 2 (двух) рабочих дней;
5) отдел после утверждения акимом списка СХТП представляет список в управление сельского хозяйства Павлодарской области (далее - управление) а также размещает их на интернет-ресурсе местного исполнительно органа района (города) и в официальных печатных изданиях с указанием причитающейся суммы субсидий - в течение 3 (трех) рабочих дней;
6) управление составляет сводный реестр СХТП, формирует ведомость и счета к оплате для выплаты субсидий и предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате - в течение 8 (восьми) рабочих дней.
6. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

4. Көрсетілетін қызметті алушы өтініш бергенде, белгіленген нысан бойынша өтініш және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 қаулысымен бекітілген "Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағымен көзделген құжаттар мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны және оны орындаудың ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап - тиісті жылғы 1 (бірінші) желтоқсанға дейін:
1) қала немесе аудан ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – бөлім) көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушыға күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) бөлім өтінімдер мен құжаттарды алғаннан кейін ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі – ВАК) қарауына енгізеді – 10 (он) жұмыс күні ішінде;
3) ВАК бөлім ұсынған құжаттарды қарастырады және тиесілі субсидиялар сомаларын көрсетумен ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлердiң (бұдан әрі – АШТӨ) тiзiмiн құрастырады және оны аудан (қала) әкіміне бекітуге жібереді - 8 (сегіз) жұмыс күні ішінде;
4) аудан немесе қала әкімі (бұдан әрі – әкім) АШТӨ тізімін қарастырады және бекітеді - 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
5) әкім АШТӨ тізімін бекіткен соң бөлім тізімді Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – басқарма) ұсынады, сондай-ақ оны ауданның (қаланың) жергілікті атқарушы органының интернет-ресурсында және ресми баспасөз құралдарында тиесілі субсидиялар сомасын көрсетумен орналастырады - 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
6) басқарма АШТӨ-нің жиынтық тізілімін құрастырады, субсидиялар төлеу үшін ведомость пен төлем шоттарын құрастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады - 8 (сегіз) жұмыс күні ішінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілер) тізбесі:

1) отдел сельского хозяйства города или района;
2) межведомственная комиссия;
3) аким города или района;
4) управление сельского хозяйства.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведена таблица в приложении 2, блок-схема в приложении 3 и отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги
9. Через филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" и веб портал электронного правительства "www.egov.kz" государственная услуга не оказывается.
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Наименование уполномоченных органов и их контактные данные
П/н
Наименование рабочего органа
Контактные данные
1
2
3
1.
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
город Павлодар, улица Ленина, 61
телефон: 8(7182) 32-32-30
email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Павлодара"
город Павлодар, улица Кривенко, 25
телефон: 8(7182) 32-07-30
email: pavlodar_osh@mail.ru
3.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Экибастуза"
город Экибастуз, улица 50-летие
телефон: 8(71877) 54237
email: otdel_osh@mail.ru
4.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
город Аксу, улица Царева, 12
телефон: 8(71837) 50572
email: 4108605@mail.ru
5.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Актогайского района"
Актогайский район село Актогай улица Абая, 77
телефон: 8(71841) 21572
email: aktogai_sozprog@mail.ru
6.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Баянаульского района"
Баянаульский район село Баянаул, улица Сатпаева, 49
телефон: 8(71840) 91245
email: baiandepselhoz@mail.ru
7.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Железинского района"
Железинский район село Железинка, улица Придкова, 13
телефон: 8(71831) 22041
email: zhelselhoz@mail.kz
8.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Иртышского района"
Иртышский район село Иртышск, улица Богембая, 97
телефон: 8(71832) 21436
email: Ertis_osh@mail.ru
9.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Качирского района"
Качирский район село Теренколь, улица Тәуелсіздік, 236

1) қала немесе аудан ауыл шаруашылығы бөлімі;
2) ведомствоаралық комиссия;
3) аудан немесе қала әкімі;
4) ауыл шаруашылығы басқармасы.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасының кестесінде, 3-қосымшасының блок-сызбасында келтірілген және 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету
орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл ету тәртібін, сондай-ақ ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы және "www.egov.kz" электрондық үкімет веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысына
1-қосымша
Уәкілетті органның атауы және оның байланыс деректері
Р/с №
Жұмыс органының атауы
Байланыс деректері
1
2
3
1
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 61,
телефон: 8(7182) 32-32-30
email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2
"Павлодар қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25,
телефон: 8(7182) 32-07-30
email: pavlodar_osh@mail.ru
3
"Екібастұз қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, 50-жылдық көшесі,
телефон: 8(71877) 54237
email: otdel_osh@mail.ru
4
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Царев көшесі, 12
телефон: 8(71837) 50572
email: 4108605@mail.ru
5
"Ақтоғай ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 77
телефон: 8(71841) 21572
email: aktogai_sozprog@mail.ru
6
"Баянауыл ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы Баянауыл ауылы, Сәтбаев көшесі, 49
телефон: 8(71840) 91245
Email: baiandepselhoz@mail.ru
7
"Железин ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы Железинка ауылы, Придков көшесі, 13
телефон: 8(71831) 22041
email: zhelselhoz@mail.kz
8
"Ертіс ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Бөгембаев көшесі, 97
телефон: 8(71832) 21436
email: Ertis_osh@mail.ru
9
"Качиры ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Качиры ауданы Теренкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 236

телефон: 8(71833)21403
email: kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Лебяжинского района"
Лебяжинский район село Акку, улица Абылкаира Баймулдина, 13
телефон 8(71839) 21051
email: selhoz_akku@mail.ru
11.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Майского района"
Майский район село Коктобе, улица Казыбек би, 24
телефон: 8(71838) 91380
email: may_opish@mail.ru
12.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Павлодарского района"
город Павлодар улица Каирбаева, 32, офис 309
телефон: 8(7182) 329867
email: defence6@rambler.ru
13.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Успенского района"
Успенский район село Успенка, улица 10 лет Независимости, 30
телефон: 8(71834) 91300
email: usposh@yandex.ru
14.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Шербактинского района"
Шербактинский район село Шербакты, улица Советов, 49
телефон: 8 (71836) 21191
email: opsxsharbakty@mail.ru
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Описание последовательности процедур (действий) между
структурными подразделениями (работниками) с указанием
длительности каждой процедуры (действия) необходимых
для оказания государственной услуги
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование
отдел
МВК
аким
отдел
управление
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
1) с момента сдачи пакета документов услугополучателем, осуществляет прием документов и их регистрацию;
2) проверяет на полноту представленные документы
Рассмотрение документов
Рассмотрение списка СХТП
Подготовка документов
Составление сводных реестров СХТП и формирование ведомости для выплаты субсидий
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
1) выдача услугополучателю талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица.
2) внесение на рассмотрение межведомственной комиссии
формирует список СХТП
утверждение списка СХТП
представления списка в управление и размещение на интернет-ресурсе и в официальных печатных изданиях утвержденный список СХТП с указанием причитающейся суммы субсидий
Предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате
4
Сроки исполнения:
1) не более 15 (пятнадцати) минут.
2) в течении 10 (десяти) рабочих дней
в течение 8 (восьми) рабочих дней
в течение 2 (двух) рабочих дней
В течении 3 (трех) рабочих дней
В течении 8 (восьми) рабочих дней
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Блок–схема описание последовательности процедур (действий),
с указанием длительности каждой процедуры (действия)
оказании государственной услуги
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Субсидирование стоимости удобрений
(за исключением органических)"
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 5 августа 2014 года № 270/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов
(энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для
обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений"

телефон: 8(71833)21403
email:kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10
"Лебяжі ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауданы Лебяжі ауылы, Абылқайыр Баймулдин көшесі, 13
телефон 8(71839) 21051
email: selhoz_akku@mail.ru
11
"Май ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Көктөбе ауылы, Қазыбек би көшесі, 24
телефон: 8(71838) 91380
email: may_opish@mail.ru
12
"Павлодар ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32, оф. 309
телефон: 8(7182) 329867
email: defence6@rambler.ru
13
"Успен ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы Успен ауылы, Тәуелсізідіктің 10-жылдығы көшесі, 30
телефон: 8(71834) 91300
email: usposh@yandex.ru
14
"Шарбақты ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы Шарбақты ауылы, Советов көшесі, 49
телефон: 8 (71836) 21191
email: opsxsharbakty@mail.ru
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті әрбір рәсімнің
(іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелер
(қызметшілер) арасындағы рәсімдер (іс-әрекеттер)
реттілігінің сипаттамасы
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
1
Бірліктің атауы
бөлім
ВАК
әкім
бөлім
басқарма
2
Іс-әрекеттің (үдерістің, іс-жосығы, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
1) көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады;
2) ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді
Бөлім ұсынған құжаттарды қарастырады
АШТӨ тізімін қарастырады
Құжаттарды дайындау
АШТӨ-нің жиынтық тізілімін құрастырады және субсидиялар төлеу үшін ведомость құрастырады
3
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
1) көрсетілетін қызметті алушыға күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді
2) ведомствоаралық комиссия қарауына енгізеді
АШТӨ тiзiмiн құрастырады
АШТӨ тізімін бекітеді
тізімді басқармаға ұсынады және интернет-ресурсында және ресми баспасөз құралдарында тиесілі субсидиялар сомасын көрсетумен орналастырады
Аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады
4
Орындалу мерзімі
1) 15 (он бес) минуттан аспайды
2) 10 (он) жұмыс күні ішінде
8 (сегіз) жұмыс күні ішінде
2 (екі) жұмыс күні ішінде
3 (үш) жұмыс күні ішінде
8 (сегіз) жұмыс күні ішінде
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысына
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің әрбір рәсімінің (іс-әрекетінің)
ұзақтығын көрсетумен рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігін
сипаттаудың блок-сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысына
4-қосымша
"Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 270/8 қаулысымен
бекітілген
"Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын
өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің
(энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті